Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi tercera divisio | grup 30

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F 58 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 42 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
MONTORNES, C.F.,B 41 BIGUES, C.E.,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 122 LA LLAGOSTA, C.D.,C
MOLLETENSE, U.D.,D 17 LES FRANQUESES, C.F.,G
PONENT C.F.,B 101 LOURDES, U.D.,B
VALLES, C.AT.,B 43 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
PARETS, C.F.,E 65 LLERONA, C.E.,B
Jornada 2 14-10-2018
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 23 PARETS, C.F.,E
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 02 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F
BIGUES, C.E.,A 64 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
LA LLAGOSTA, C.D.,C 15 MONTORNES, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,G 29 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
LOURDES, U.D.,B 33 MOLLETENSE, U.D.,D
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 14 PONENT C.F.,B
LLERONA, C.E.,B 45 VALLES, C.AT.,B
Jornada 3 21-10-2018
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 53 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F 17 BIGUES, C.E.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 53 LA LLAGOSTA, C.D.,C
MONTORNES, C.F.,B 12 LES FRANQUESES, C.F.,G
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 190 LOURDES, U.D.,B
MOLLETENSE, U.D.,D 112 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
PONENT C.F.,B 41 LLERONA, C.E.,B
PARETS, C.F.,E 02 VALLES, C.AT.,B
Jornada 4 28-10-2018
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 23 PARETS, C.F.,E
BIGUES, C.E.,A 50 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,C 62 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F
LES FRANQUESES, C.F.,G 21 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
LOURDES, U.D.,B 19 MONTORNES, C.F.,B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 19 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
LLERONA, C.E.,B 110 MOLLETENSE, U.D.,D
VALLES, C.AT.,B 92 PONENT C.F.,B
Jornada 5 04-11-2018
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 27 BIGUES, C.E.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 85 LA LLAGOSTA, C.D.,C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F 30 LES FRANQUESES, C.F.,G
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 140 LOURDES, U.D.,B
MONTORNES, C.F.,B 15 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 31 LLERONA, C.E.,B
MOLLETENSE, U.D.,D 113 VALLES, C.AT.,B
PARETS, C.F.,E 53 PONENT C.F.,B
Jornada 6 11-11-2018
BIGUES, C.E.,A 21 PARETS, C.F.,E
LA LLAGOSTA, C.D.,C 53 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
LES FRANQUESES, C.F.,G 06 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
LOURDES, U.D.,B 06 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 34 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
LLERONA, C.E.,B 40 MONTORNES, C.F.,B
VALLES, C.AT.,B 25 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
PONENT C.F.,B 51 MOLLETENSE, U.D.,D
Jornada 7 18-11-2018
BIGUES, C.E.,A 63 LA LLAGOSTA, C.D.,C
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 15 LES FRANQUESES, C.F.,G
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 70 LOURDES, U.D.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F 55 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 35 LLERONA, C.E.,B
MONTORNES, C.F.,B 28 VALLES, C.AT.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 31 PONENT C.F.,B
PARETS, C.F.,E 71 MOLLETENSE, U.D.,D
Jornada 8 25-11-2018
LA LLAGOSTA, C.D.,C 32 PARETS, C.F.,E
LES FRANQUESES, C.F.,G 10 BIGUES, C.E.,A
LOURDES, U.D.,B 18 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 42 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
LLERONA, C.E.,B 61 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F
VALLES, C.AT.,B 20 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
PONENT C.F.,B 51 MONTORNES, C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,D 110 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
Jornada 9 02-12-2018
LA LLAGOSTA, C.D.,C 33 LES FRANQUESES, C.F.,G
BIGUES, C.E.,A 81 LOURDES, U.D.,B
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 33 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 22 LLERONA, C.E.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F 17 VALLES, C.AT.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 24 PONENT C.F.,B
MONTORNES, C.F.,B 41 MOLLETENSE, U.D.,D
PARETS, C.F.,E 12 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
Jornada 10 16-12-2018
LES FRANQUESES, C.F.,G 11 PARETS, C.F.,E
LOURDES, U.D.,B 04 LA LLAGOSTA, C.D.,C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 23 BIGUES, C.E.,A
LLERONA, C.E.,B 71 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
VALLES, C.AT.,B 52 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
PONENT C.F.,B 121 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F
MOLLETENSE, U.D.,D 012 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 102 MONTORNES, C.F.,B
Jornada 11 23-12-2018
LES FRANQUESES, C.F.,G 70 LOURDES, U.D.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,C 53 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
BIGUES, C.E.,A 46 LLERONA, C.E.,B
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 16 VALLES, C.AT.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 37 PONENT C.F.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F 82 MOLLETENSE, U.D.,D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 03 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
PARETS, C.F.,E 110 MONTORNES, C.F.,B
Jornada 12 13-01-2019
LOURDES, U.D.,B 19 PARETS, C.F.,E
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 40 LES FRANQUESES, C.F.,G
LLERONA, C.E.,B 51 LA LLAGOSTA, C.D.,C
VALLES, C.AT.,B 72 BIGUES, C.E.,A
PONENT C.F.,B 81 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
MOLLETENSE, U.D.,D 38 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 111 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F
MONTORNES, C.F.,B 52 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
Jornada 13 20-01-2019
LOURDES, U.D.,B 08 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
LES FRANQUESES, C.F.,G 16 LLERONA, C.E.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,C 18 VALLES, C.AT.,B
BIGUES, C.E.,A 21 PONENT C.F.,B
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 02 MOLLETENSE, U.D.,D
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 17 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F 25 MONTORNES, C.F.,B
PARETS, C.F.,E 53 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
Jornada 14 27-01-2019
PARETS, C.F.,E 32 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
LLERONA, C.E.,B 60 LOURDES, U.D.,B
VALLES, C.AT.,B 41 LES FRANQUESES, C.F.,G
PONENT C.F.,B 43 LA LLAGOSTA, C.D.,C
MOLLETENSE, U.D.,D 110 BIGUES, C.E.,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 121 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
MONTORNES, C.F.,B 42 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 53 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F
Jornada 15 03-02-2019
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 13 LLERONA, C.E.,B
LOURDES, U.D.,B 08 VALLES, C.AT.,B
LES FRANQUESES, C.F.,G 40 PONENT C.F.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,C 91 MOLLETENSE, U.D.,D
BIGUES, C.E.,A 55 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 28 MONTORNES, C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 51 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F 36 PARETS, C.F.,E

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 101 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 16 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
BIGUES, C.E.,A 64 MONTORNES, C.F.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,C 110 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
LES FRANQUESES, C.F.,G 51 MOLLETENSE, U.D.,D
LOURDES, U.D.,B 17 PONENT C.F.,B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 23 VALLES, C.AT.,B
LLERONA, C.E.,B 23 PARETS, C.F.,E
Jornada 17 17-02-2019
PARETS, C.F.,E 60 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F 62 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 34 BIGUES, C.E.,A
MONTORNES, C.F.,B 50 LA LLAGOSTA, C.D.,C
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 73 LES FRANQUESES, C.F.,G
MOLLETENSE, U.D.,D 91 LOURDES, U.D.,B
PONENT C.F.,B 29 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
VALLES, C.AT.,B 32 LLERONA, C.E.,B
Jornada 18 24-02-2019
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 33 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
BIGUES, C.E.,A 42 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F
LA LLAGOSTA, C.D.,C 24 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
LES FRANQUESES, C.F.,G 54 MONTORNES, C.F.,B
LOURDES, U.D.,B 111 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 90 MOLLETENSE, U.D.,D
LLERONA, C.E.,B 72 PONENT C.F.,B
VALLES, C.AT.,B 20 PARETS, C.F.,E
Jornada 19 10-03-2019
PARETS, C.F.,E 100 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 67 BIGUES, C.E.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F 55 LA LLAGOSTA, C.D.,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 25 LES FRANQUESES, C.F.,G
MONTORNES, C.F.,B 92 LOURDES, U.D.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 40 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
MOLLETENSE, U.D.,D 011 LLERONA, C.E.,B
PONENT C.F.,B 24 VALLES, C.AT.,B
Jornada 20 17-03-2019
BIGUES, C.E.,A 33 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
LA LLAGOSTA, C.D.,C 56 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
LES FRANQUESES, C.F.,G 40 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F
LOURDES, U.D.,B 14 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 94 MONTORNES, C.F.,B
LLERONA, C.E.,B 45 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
VALLES, C.AT.,B 170 MOLLETENSE, U.D.,D
PONENT C.F.,B 34 PARETS, C.F.,E
Jornada 21 24-03-2019
PARETS, C.F.,E 65 BIGUES, C.E.,A
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 35 LA LLAGOSTA, C.D.,C
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 34 LES FRANQUESES, C.F.,G
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F 72 LOURDES, U.D.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 19 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
MONTORNES, C.F.,B 46 LLERONA, C.E.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 64 VALLES, C.AT.,B
MOLLETENSE, U.D.,D 010 PONENT C.F.,B
Jornada 22 31-03-2019
LA LLAGOSTA, C.D.,C 34 BIGUES, C.E.,A
LES FRANQUESES, C.F.,G 33 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
LOURDES, U.D.,B 25 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 82 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F
LLERONA, C.E.,B 55 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
VALLES, C.AT.,B 60 MONTORNES, C.F.,B
PONENT C.F.,B 410 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
MOLLETENSE, U.D.,D 02 PARETS, C.F.,E
Jornada 23 07-04-2019
PARETS, C.F.,E 70 LA LLAGOSTA, C.D.,C
BIGUES, C.E.,A 84 LES FRANQUESES, C.F.,G
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 60 LOURDES, U.D.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 28 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F 18 LLERONA, C.E.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 21 VALLES, C.AT.,B
MONTORNES, C.F.,B 26 PONENT C.F.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 91 MOLLETENSE, U.D.,D
Jornada 24 14-04-2019
LES FRANQUESES, C.F.,G 20 LA LLAGOSTA, C.D.,C
LOURDES, U.D.,B 25 BIGUES, C.E.,A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 91 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
LLERONA, C.E.,B 51 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
VALLES, C.AT.,B 111 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F
PONENT C.F.,B 73 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
MOLLETENSE, U.D.,D 34 MONTORNES, C.F.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 52 PARETS, C.F.,E
Jornada 25 28-04-2019
PARETS, C.F.,E 43 LES FRANQUESES, C.F.,G
LA LLAGOSTA, C.D.,C 51 LOURDES, U.D.,B
BIGUES, C.E.,A 52 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 25 LLERONA, C.E.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 22 VALLES, C.AT.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F 08 PONENT C.F.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 32 MOLLETENSE, U.D.,D
MONTORNES, C.F.,B 47 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
Jornada 26 05-05-2019
LOURDES, U.D.,B 03 LES FRANQUESES, C.F.,G
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 110 LA LLAGOSTA, C.D.,C
LLERONA, C.E.,B 93 BIGUES, C.E.,A
VALLES, C.AT.,B 71 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
PONENT C.F.,B 83 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
MOLLETENSE, U.D.,D 66 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 82 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
MONTORNES, C.F.,B 37 PARETS, C.F.,E
Jornada 27 12-05-2019
PARETS, C.F.,E 80 LOURDES, U.D.,B
LES FRANQUESES, C.F.,G 25 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
LA LLAGOSTA, C.D.,C 26 LLERONA, C.E.,B
BIGUES, C.E.,A 56 VALLES, C.AT.,B
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 35 PONENT C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 134 MOLLETENSE, U.D.,D
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F 011 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 23 MONTORNES, C.F.,B
Jornada 28 19-05-2019
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 120 LOURDES, U.D.,B
LLERONA, C.E.,B 60 LES FRANQUESES, C.F.,G
VALLES, C.AT.,B 61 LA LLAGOSTA, C.D.,C
PONENT C.F.,B 127 BIGUES, C.E.,A
MOLLETENSE, U.D.,D 61 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 112 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
MONTORNES, C.F.,B 61 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 44 PARETS, C.F.,E
Jornada 29 26-05-2019
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 14 PARETS, C.F.,E
LOURDES, U.D.,B 011 LLERONA, C.E.,B
LES FRANQUESES, C.F.,G 26 VALLES, C.AT.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,C 34 PONENT C.F.,B
BIGUES, C.E.,A 44 MOLLETENSE, U.D.,D
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 34 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 33 MONTORNES, C.F.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F 25 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
Jornada 30 02-06-2019
LLERONA, C.E.,B 20 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
VALLES, C.AT.,B 100 LOURDES, U.D.,B
PONENT C.F.,B 60 LES FRANQUESES, C.F.,G
MOLLETENSE, U.D.,D 210 LA LLAGOSTA, C.D.,C
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 122 BIGUES, C.E.,A
MONTORNES, C.F.,B 42 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 46 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
PARETS, C.F.,E 74 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,F
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.