Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi tercera divisio | grup 31

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
AMETLLA VALLES, C.F.,D 48 LOURDES, U.D.,C
CANOVELLES, U.E.,C 32 LA LLAGOSTA, C.D.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,C 36 MOLLET U.E.,CF.,H
CALDES MONTBUI, C.F.,D 33 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
SANT FOST , U.E.,A 110 LES FRANQUESES, C.F.,F
LLERONA, C.E.,A 111 CARDEDEU, F.C.,D
MARTORELLES, C.F.,B 60 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 01 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 2 14-10-2018
LOURDES, U.D.,C 16 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
LA LLAGOSTA, C.D.,B 70 AMETLLA VALLES, C.F.,D
MOLLET U.E.,CF.,H 23 CANOVELLES, U.E.,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 94 BELLAVISTA MILAN, C.,C
LES FRANQUESES, C.F.,F 21 CALDES MONTBUI, C.F.,D
CARDEDEU, F.C.,D 44 SANT FOST , U.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E 120 LLERONA, C.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 53 MARTORELLES, C.F.,B
Jornada 3 21-10-2018
LOURDES, U.D.,C 21 LA LLAGOSTA, C.D.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,D 24 MOLLET U.E.,CF.,H
CANOVELLES, U.E.,C 32 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,C 011 LES FRANQUESES, C.F.,F
CALDES MONTBUI, C.F.,D 13 CARDEDEU, F.C.,D
SANT FOST , U.E.,A 82 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E
LLERONA, C.E.,A 63 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 13 MARTORELLES, C.F.,B
Jornada 4 28-10-2018
LA LLAGOSTA, C.D.,B 32 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
MOLLET U.E.,CF.,H 73 LOURDES, U.D.,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 90 AMETLLA VALLES, C.F.,D
LES FRANQUESES, C.F.,F 05 CANOVELLES, U.E.,C
CARDEDEU, F.C.,D 184 BELLAVISTA MILAN, C.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E 13 CALDES MONTBUI, C.F.,D
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 53 SANT FOST , U.E.,A
MARTORELLES, C.F.,B 08 LLERONA, C.E.,A
Jornada 5 04-11-2018
LA LLAGOSTA, C.D.,B 33 MOLLET U.E.,CF.,H
LOURDES, U.D.,C 26 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,D 34 LES FRANQUESES, C.F.,F
CANOVELLES, U.E.,C 23 CARDEDEU, F.C.,D
BELLAVISTA MILAN, C.,C 26 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E
CALDES MONTBUI, C.F.,D 37 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
SANT FOST , U.E.,A 22 MARTORELLES, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 110 LLERONA, C.E.,A
Jornada 6 11-11-2018
MOLLET U.E.,CF.,H 15 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 23 LA LLAGOSTA, C.D.,B
LES FRANQUESES, C.F.,F 23 LOURDES, U.D.,C
CARDEDEU, F.C.,D 112 AMETLLA VALLES, C.F.,D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E 13 CANOVELLES, U.E.,C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 61 BELLAVISTA MILAN, C.,C
MARTORELLES, C.F.,B 33 CALDES MONTBUI, C.F.,D
LLERONA, C.E.,A 81 SANT FOST , U.E.,A
Jornada 7 18-11-2018
MOLLET U.E.,CF.,H 23 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,B 62 LES FRANQUESES, C.F.,F
LOURDES, U.D.,C 07 CARDEDEU, F.C.,D
AMETLLA VALLES, C.F.,D 12 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E
CANOVELLES, U.E.,C 35 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
BELLAVISTA MILAN, C.,C 23 MARTORELLES, C.F.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,D 119 LLERONA, C.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 25 SANT FOST , U.E.,A
Jornada 8 25-11-2018
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 41 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
LES FRANQUESES, C.F.,F 43 MOLLET U.E.,CF.,H
CARDEDEU, F.C.,D 41 LA LLAGOSTA, C.D.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E 31 LOURDES, U.D.,C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 110 AMETLLA VALLES, C.F.,D
MARTORELLES, C.F.,B 61 CANOVELLES, U.E.,C
LLERONA, C.E.,A 191 BELLAVISTA MILAN, C.,C
SANT FOST , U.E.,A 60 CALDES MONTBUI, C.F.,D
Jornada 9 02-12-2018
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 51 LES FRANQUESES, C.F.,F
MOLLET U.E.,CF.,H 06 CARDEDEU, F.C.,D
LA LLAGOSTA, C.D.,B 20 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E
LOURDES, U.D.,C 17 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
AMETLLA VALLES, C.F.,D 17 MARTORELLES, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,C 17 LLERONA, C.E.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,C 26 SANT FOST , U.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 81 CALDES MONTBUI, C.F.,D
Jornada 10 16-12-2018
LES FRANQUESES, C.F.,F 19 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
CARDEDEU, F.C.,D 24 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E 42 MOLLET U.E.,CF.,H
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 51 LA LLAGOSTA, C.D.,B
MARTORELLES, C.F.,B 41 LOURDES, U.D.,C
LLERONA, C.E.,A 150 AMETLLA VALLES, C.F.,D
SANT FOST , U.E.,A 51 CANOVELLES, U.E.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,D 24 BELLAVISTA MILAN, C.,C
Jornada 11 23-12-2018
LES FRANQUESES, C.F.,F 15 CARDEDEU, F.C.,D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 122 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E
MOLLET U.E.,CF.,H 010 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
LA LLAGOSTA, C.D.,B 24 MARTORELLES, C.F.,B
LOURDES, U.D.,C 09 LLERONA, C.E.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,D 27 SANT FOST , U.E.,A
CANOVELLES, U.E.,C 51 CALDES MONTBUI, C.F.,D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 84 BELLAVISTA MILAN, C.,C
Jornada 12 13-01-2019
CARDEDEU, F.C.,D 32 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
LES FRANQUESES, C.F.,F 03 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 25 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
MARTORELLES, C.F.,B 62 MOLLET U.E.,CF.,H
LLERONA, C.E.,A 51 LA LLAGOSTA, C.D.,B
SANT FOST , U.E.,A 41 LOURDES, U.D.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,D 91 AMETLLA VALLES, C.F.,D
BELLAVISTA MILAN, C.,C 42 CANOVELLES, U.E.,C
Jornada 13 20-01-2019
CARDEDEU, F.C.,D 52 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E
LES FRANQUESES, C.F.,F 011 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 01 MARTORELLES, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,H 07 LLERONA, C.E.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,B 15 SANT FOST , U.E.,A
LOURDES, U.D.,C 10 CALDES MONTBUI, C.F.,D
AMETLLA VALLES, C.F.,D 26 BELLAVISTA MILAN, C.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 70 CANOVELLES, U.E.,C
Jornada 14 27-01-2019
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 42 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 21 CARDEDEU, F.C.,D
MARTORELLES, C.F.,B 42 LES FRANQUESES, C.F.,F
LLERONA, C.E.,A 120 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
SANT FOST , U.E.,A 112 MOLLET U.E.,CF.,H
CALDES MONTBUI, C.F.,D 26 LA LLAGOSTA, C.D.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,C 61 LOURDES, U.D.,C
CANOVELLES, U.E.,C 60 AMETLLA VALLES, C.F.,D
Jornada 15 03-02-2019
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 131 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E
CARDEDEU, F.C.,D 73 MARTORELLES, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,F 014 LLERONA, C.E.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 44 SANT FOST , U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,H 65 CALDES MONTBUI, C.F.,D
LA LLAGOSTA, C.D.,B 63 BELLAVISTA MILAN, C.,C
LOURDES, U.D.,C 22 CANOVELLES, U.E.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,D 013 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
LOURDES, U.D.,C 52 AMETLLA VALLES, C.F.,D
LA LLAGOSTA, C.D.,B 11 CANOVELLES, U.E.,C
MOLLET U.E.,CF.,H 11 BELLAVISTA MILAN, C.,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 111 CALDES MONTBUI, C.F.,D
LES FRANQUESES, C.F.,F 17 SANT FOST , U.E.,A
CARDEDEU, F.C.,D 05 LLERONA, C.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E 13 MARTORELLES, C.F.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 53 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
Jornada 17 17-02-2019
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 60 LOURDES, U.D.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,D 26 LA LLAGOSTA, C.D.,B
CANOVELLES, U.E.,C 32 MOLLET U.E.,CF.,H
BELLAVISTA MILAN, C.,C 32 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,D 24 LES FRANQUESES, C.F.,F
SANT FOST , U.E.,A 70 CARDEDEU, F.C.,D
LLERONA, C.E.,A 140 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E
MARTORELLES, C.F.,B 25 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 18 24-02-2019
LA LLAGOSTA, C.D.,B 13 LOURDES, U.D.,C
MOLLET U.E.,CF.,H 80 AMETLLA VALLES, C.F.,D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 60 CANOVELLES, U.E.,C
LES FRANQUESES, C.F.,F 05 BELLAVISTA MILAN, C.,C
CARDEDEU, F.C.,D 31 CALDES MONTBUI, C.F.,D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E 18 SANT FOST , U.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 32 LLERONA, C.E.,A
MARTORELLES, C.F.,B 19 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
Jornada 19 10-03-2019
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 42 LA LLAGOSTA, C.D.,B
LOURDES, U.D.,C 16 MOLLET U.E.,CF.,H
AMETLLA VALLES, C.F.,D 26 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,C 11 LES FRANQUESES, C.F.,F
BELLAVISTA MILAN, C.,C 42 CARDEDEU, F.C.,D
CALDES MONTBUI, C.F.,D 62 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E
SANT FOST , U.E.,A 33 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
LLERONA, C.E.,A 31 MARTORELLES, C.F.,B
Jornada 20 17-03-2019
MOLLET U.E.,CF.,H 30 LA LLAGOSTA, C.D.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 61 LOURDES, U.D.,C
LES FRANQUESES, C.F.,F 30 AMETLLA VALLES, C.F.,D
CARDEDEU, F.C.,D 24 CANOVELLES, U.E.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E 55 BELLAVISTA MILAN, C.,C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 90 CALDES MONTBUI, C.F.,D
MARTORELLES, C.F.,B 53 SANT FOST , U.E.,A
LLERONA, C.E.,A 61 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
Jornada 21 24-03-2019
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 52 MOLLET U.E.,CF.,H
LA LLAGOSTA, C.D.,B 04 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
LOURDES, U.D.,C 42 LES FRANQUESES, C.F.,F
AMETLLA VALLES, C.F.,D 16 CARDEDEU, F.C.,D
CANOVELLES, U.E.,C 60 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E
BELLAVISTA MILAN, C.,C 010 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
CALDES MONTBUI, C.F.,D 39 MARTORELLES, C.F.,B
SANT FOST , U.E.,A 112 LLERONA, C.E.,A
Jornada 22 31-03-2019
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 51 MOLLET U.E.,CF.,H
LES FRANQUESES, C.F.,F 22 LA LLAGOSTA, C.D.,B
CARDEDEU, F.C.,D 53 LOURDES, U.D.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E 93 AMETLLA VALLES, C.F.,D
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 91 CANOVELLES, U.E.,C
MARTORELLES, C.F.,B 23 BELLAVISTA MILAN, C.,C
LLERONA, C.E.,A 140 CALDES MONTBUI, C.F.,D
SANT FOST , U.E.,A 35 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
Jornada 23 07-04-2019
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 41 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,H 03 LES FRANQUESES, C.F.,F
LA LLAGOSTA, C.D.,B 03 CARDEDEU, F.C.,D
LOURDES, U.D.,C 64 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E
AMETLLA VALLES, C.F.,D 010 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
CANOVELLES, U.E.,C 03 MARTORELLES, C.F.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,C 06 LLERONA, C.E.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,D 010 SANT FOST , U.E.,A
Jornada 24 14-04-2019
LES FRANQUESES, C.F.,F 13 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,D 41 MOLLET U.E.,CF.,H
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E 13 LA LLAGOSTA, C.D.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 110 LOURDES, U.D.,C
MARTORELLES, C.F.,B 100 AMETLLA VALLES, C.F.,D
LLERONA, C.E.,A 131 CANOVELLES, U.E.,C
SANT FOST , U.E.,A 80 BELLAVISTA MILAN, C.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,D 34 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
Jornada 25 28-04-2019
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 11 LES FRANQUESES, C.F.,F
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 20 CARDEDEU, F.C.,D
MOLLET U.E.,CF.,H 43 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E
LA LLAGOSTA, C.D.,B 04 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
LOURDES, U.D.,C 36 MARTORELLES, C.F.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,D 012 LLERONA, C.E.,A
CANOVELLES, U.E.,C 110 SANT FOST , U.E.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,C 53 CALDES MONTBUI, C.F.,D
Jornada 26 05-05-2019
CARDEDEU, F.C.,D 30 LES FRANQUESES, C.F.,F
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E 310 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 100 MOLLET U.E.,CF.,H
MARTORELLES, C.F.,B 33 LA LLAGOSTA, C.D.,B
LLERONA, C.E.,A 100 LOURDES, U.D.,C
SANT FOST , U.E.,A 62 AMETLLA VALLES, C.F.,D
CALDES MONTBUI, C.F.,D 10 CANOVELLES, U.E.,C
BELLAVISTA MILAN, C.,C 33 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
Jornada 27 12-05-2019
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 42 CARDEDEU, F.C.,D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E 67 LES FRANQUESES, C.F.,F
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 13 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
MOLLET U.E.,CF.,H 27 MARTORELLES, C.F.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,B 214 LLERONA, C.E.,A
LOURDES, U.D.,C 55 SANT FOST , U.E.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,D 25 CALDES MONTBUI, C.F.,D
CANOVELLES, U.E.,C 42 BELLAVISTA MILAN, C.,C
Jornada 28 19-05-2019
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E 44 CARDEDEU, F.C.,D
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 52 LES FRANQUESES, C.F.,F
MARTORELLES, C.F.,B 35 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
LLERONA, C.E.,A 120 MOLLET U.E.,CF.,H
SANT FOST , U.E.,A 101 LA LLAGOSTA, C.D.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,D 22 LOURDES, U.D.,C
BELLAVISTA MILAN, C.,C 33 AMETLLA VALLES, C.F.,D
CANOVELLES, U.E.,C 11 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
Jornada 29 26-05-2019
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E 37 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
CARDEDEU, F.C.,D 35 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
LES FRANQUESES, C.F.,F 03 MARTORELLES, C.F.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 26 LLERONA, C.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,H 09 SANT FOST , U.E.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,B 61 CALDES MONTBUI, C.F.,D
LOURDES, U.D.,C 111 BELLAVISTA MILAN, C.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,D 08 CANOVELLES, U.E.,C
Jornada 30 02-06-2019
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,E 113 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
MARTORELLES, C.F.,B 11 CARDEDEU, F.C.,D
LLERONA, C.E.,A 111 LES FRANQUESES, C.F.,F
SANT FOST , U.E.,A 40 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,D 31 MOLLET U.E.,CF.,H
BELLAVISTA MILAN, C.,C 18 LA LLAGOSTA, C.D.,B
CANOVELLES, U.E.,C 82 LOURDES, U.D.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 100 AMETLLA VALLES, C.F.,D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.