Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi tercera divisio | grup 33

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
SAN MAURO, U.D.,C 30 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B 113 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
ANOIA , C.E.,C 31 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
CAPELLADES, C.F.,B 44 PIERA, A.E.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 26 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,F
JORBA,U.D.,A 16 CALAF, U.D.,A
IGUALADA, C.F.,H 52 ODENA, C.E.,C
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 46 MASQUEFA, F.C.,A
Jornada 2 14-10-2018
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A 11 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 113 SAN MAURO, U.D.,C
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 21 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
PIERA, A.E.,B 53 ANOIA , C.E.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,F 100 CAPELLADES, C.F.,B
CALAF, U.D.,A 62 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
ODENA, C.E.,C 40 JORBA,U.D.,A
MASQUEFA, F.C.,A 82 IGUALADA, C.F.,H
Jornada 3 21-10-2018
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A 013 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,C 53 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B 65 PIERA, A.E.,B
ANOIA , C.E.,C 011 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,F
CAPELLADES, C.F.,B 110 CALAF, U.D.,A
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 51 ODENA, C.E.,C
JORBA,U.D.,A 45 MASQUEFA, F.C.,A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 15 IGUALADA, C.F.,H
Jornada 4 28-10-2018
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 170 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 05 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A
PIERA, A.E.,B 31 SAN MAURO, U.D.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,F 150 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
CALAF, U.D.,A 100 ANOIA , C.E.,C
ODENA, C.E.,C 33 CAPELLADES, C.F.,B
MASQUEFA, F.C.,A 63 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
IGUALADA, C.F.,H 71 JORBA,U.D.,A
Jornada 5 04-11-2018
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 143 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A 21 PIERA, A.E.,B
SAN MAURO, U.D.,C 19 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,F
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B 311 CALAF, U.D.,A
ANOIA , C.E.,C 24 ODENA, C.E.,C
CAPELLADES, C.F.,B 316 MASQUEFA, F.C.,A
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 73 IGUALADA, C.F.,H
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 62 JORBA,U.D.,A
Jornada 6 11-11-2018
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 21 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
PIERA, A.E.,B 315 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,F 110 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A
CALAF, U.D.,A 40 SAN MAURO, U.D.,C
ODENA, C.E.,C 53 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
MASQUEFA, F.C.,A 60 ANOIA , C.E.,C
IGUALADA, C.F.,H 80 CAPELLADES, C.F.,B
JORBA,U.D.,A 15 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
Jornada 7 18-11-2018
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 02 PIERA, A.E.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 54 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,F
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A 011 CALAF, U.D.,A
SAN MAURO, U.D.,C 93 ODENA, C.E.,C
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B 39 MASQUEFA, F.C.,A
ANOIA , C.E.,C 35 IGUALADA, C.F.,H
CAPELLADES, C.F.,B 35 JORBA,U.D.,A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 27 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
Jornada 8 25-11-2018
PIERA, A.E.,B 51 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,F 140 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
CALAF, U.D.,A 24 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
ODENA, C.E.,C 80 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A
MASQUEFA, F.C.,A 72 SAN MAURO, U.D.,C
IGUALADA, C.F.,H 43 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
JORBA,U.D.,A 33 ANOIA , C.E.,C
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 33 CAPELLADES, C.F.,B
Jornada 9 02-12-2018
PIERA, A.E.,B 16 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,F
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 17 CALAF, U.D.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 164 ODENA, C.E.,C
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A 17 MASQUEFA, F.C.,A
SAN MAURO, U.D.,C 33 IGUALADA, C.F.,H
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B 30 JORBA,U.D.,A
ANOIA , C.E.,C 37 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 34 CAPELLADES, C.F.,B
Jornada 10 16-12-2018
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,F 100 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
CALAF, U.D.,A 110 PIERA, A.E.,B
ODENA, C.E.,C 52 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
MASQUEFA, F.C.,A 24 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,H 50 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A
JORBA,U.D.,A 21 SAN MAURO, U.D.,C
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 64 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
CAPELLADES, C.F.,B 22 ANOIA , C.E.,C
Jornada 11 23-12-2018
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,F 32 CALAF, U.D.,A
PIERA, A.E.,B 57 ODENA, C.E.,C
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 15 MASQUEFA, F.C.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 73 IGUALADA, C.F.,H
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A 31 JORBA,U.D.,A
SAN MAURO, U.D.,C 06 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B 42 CAPELLADES, C.F.,B
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 25 ANOIA , C.E.,C
Jornada 12 13-01-2019
CALAF, U.D.,A 30 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
ODENA, C.E.,C 39 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,F
MASQUEFA, F.C.,A 91 PIERA, A.E.,B
IGUALADA, C.F.,H 100 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
JORBA,U.D.,A 412 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 72 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A
CAPELLADES, C.F.,B 26 SAN MAURO, U.D.,C
ANOIA , C.E.,C 14 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
Jornada 13 20-01-2019
CALAF, U.D.,A 100 ODENA, C.E.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,F 53 MASQUEFA, F.C.,A
PIERA, A.E.,B 04 IGUALADA, C.F.,H
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 24 JORBA,U.D.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 92 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A 34 CAPELLADES, C.F.,B
SAN MAURO, U.D.,C 53 ANOIA , C.E.,C
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 52 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
Jornada 14 27-01-2019
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 13 ODENA, C.E.,C
MASQUEFA, F.C.,A 23 CALAF, U.D.,A
IGUALADA, C.F.,H 07 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,F
JORBA,U.D.,A 11 PIERA, A.E.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 70 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
CAPELLADES, C.F.,B 214 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
ANOIA , C.E.,C 30 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B 37 SAN MAURO, U.D.,C
Jornada 15 03-02-2019
ODENA, C.E.,C 26 MASQUEFA, F.C.,A
CALAF, U.D.,A 23 IGUALADA, C.F.,H
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,F 130 JORBA,U.D.,A
PIERA, A.E.,B 06 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 23 CAPELLADES, C.F.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 111 ANOIA , C.E.,C
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A 34 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
SAN MAURO, U.D.,C 41 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A 13 SAN MAURO, U.D.,C
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 33 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 14 ANOIA , C.E.,C
PIERA, A.E.,B 32 CAPELLADES, C.F.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,F 54 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
CALAF, U.D.,A 80 JORBA,U.D.,A
ODENA, C.E.,C 39 IGUALADA, C.F.,H
MASQUEFA, F.C.,A 120 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
Jornada 17 17-02-2019
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 31 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A
SAN MAURO, U.D.,C 28 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B 11 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
ANOIA , C.E.,C 34 PIERA, A.E.,B
CAPELLADES, C.F.,B 110 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,F
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 47 CALAF, U.D.,A
JORBA,U.D.,A 21 ODENA, C.E.,C
IGUALADA, C.F.,H 31 MASQUEFA, F.C.,A
Jornada 18 24-02-2019
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 120 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 13 SAN MAURO, U.D.,C
PIERA, A.E.,B 60 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,F 193 ANOIA , C.E.,C
CALAF, U.D.,A 61 CAPELLADES, C.F.,B
ODENA, C.E.,C 27 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A 22 JORBA,U.D.,A
IGUALADA, C.F.,H 120 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
Jornada 19 10-03-2019
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 09 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A 31 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
SAN MAURO, U.D.,C 14 PIERA, A.E.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B 215 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,F
ANOIA , C.E.,C 111 CALAF, U.D.,A
CAPELLADES, C.F.,B 30 ODENA, C.E.,C
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 43 MASQUEFA, F.C.,A
JORBA,U.D.,A 22 IGUALADA, C.F.,H
Jornada 20 17-03-2019
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 26 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
PIERA, A.E.,B 31 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,F 41 SAN MAURO, U.D.,C
CALAF, U.D.,A 81 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
ODENA, C.E.,C 61 ANOIA , C.E.,C
MASQUEFA, F.C.,A 150 CAPELLADES, C.F.,B
IGUALADA, C.F.,H 93 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
JORBA,U.D.,A 41 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
Jornada 21 24-03-2019
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 81 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 180 PIERA, A.E.,B
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A 011 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,F
SAN MAURO, U.D.,C 45 CALAF, U.D.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B 35 ODENA, C.E.,C
ANOIA , C.E.,C 16 MASQUEFA, F.C.,A
CAPELLADES, C.F.,B 26 IGUALADA, C.F.,H
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 82 JORBA,U.D.,A
Jornada 22 31-03-2019
PIERA, A.E.,B 43 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,F 77 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
CALAF, U.D.,A 52 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A
ODENA, C.E.,C 24 SAN MAURO, U.D.,C
MASQUEFA, F.C.,A 113 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
IGUALADA, C.F.,H 251 ANOIA , C.E.,C
JORBA,U.D.,A 22 CAPELLADES, C.F.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 60 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
Jornada 23 07-04-2019
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 21 PIERA, A.E.,B
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 15 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,F
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 33 CALAF, U.D.,A
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A 34 ODENA, C.E.,C
SAN MAURO, U.D.,C 13 MASQUEFA, F.C.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B 49 IGUALADA, C.F.,H
ANOIA , C.E.,C 22 JORBA,U.D.,A
CAPELLADES, C.F.,B 110 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
Jornada 24 14-04-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,F 180 PIERA, A.E.,B
CALAF, U.D.,A 90 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
ODENA, C.E.,C 310 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A 110 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A
IGUALADA, C.F.,H 71 SAN MAURO, U.D.,C
JORBA,U.D.,A 11 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 131 ANOIA , C.E.,C
CAPELLADES, C.F.,B 24 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
Jornada 25 28-04-2019
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 25 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,F
PIERA, A.E.,B 05 CALAF, U.D.,A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 23 ODENA, C.E.,C
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 65 MASQUEFA, F.C.,A
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A 16 IGUALADA, C.F.,H
SAN MAURO, U.D.,C 41 JORBA,U.D.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B 49 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
ANOIA , C.E.,C 02 CAPELLADES, C.F.,B
Jornada 26 05-05-2019
CALAF, U.D.,A 03 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,F
ODENA, C.E.,C 43 PIERA, A.E.,B
MASQUEFA, F.C.,A 74 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
IGUALADA, C.F.,H 55 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
JORBA,U.D.,A 01 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 73 SAN MAURO, U.D.,C
CAPELLADES, C.F.,B 43 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
ANOIA , C.E.,C 05 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
Jornada 27 12-05-2019
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 38 CALAF, U.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,F 141 ODENA, C.E.,C
PIERA, A.E.,B 315 MASQUEFA, F.C.,A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 12 IGUALADA, C.F.,H
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 133 JORBA,U.D.,A
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A 75 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
SAN MAURO, U.D.,C 10 CAPELLADES, C.F.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B 42 ANOIA , C.E.,C
Jornada 28 19-05-2019
ODENA, C.E.,C 15 CALAF, U.D.,A
MASQUEFA, F.C.,A 37 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,F
IGUALADA, C.F.,H 90 PIERA, A.E.,B
JORBA,U.D.,A 43 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 87 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
CAPELLADES, C.F.,B 19 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A
ANOIA , C.E.,C 32 SAN MAURO, U.D.,C
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B 18 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
Jornada 29 26-05-2019
ODENA, C.E.,C 63 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
CALAF, U.D.,A 11 MASQUEFA, F.C.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,F 65 IGUALADA, C.F.,H
PIERA, A.E.,B 31 JORBA,U.D.,A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A 36 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 193 CAPELLADES, C.F.,B
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A 33 ANOIA , C.E.,C
SAN MAURO, U.D.,C 112 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B
Jornada 30 02-06-2019
MASQUEFA, F.C.,A 63 ODENA, C.E.,C
IGUALADA, C.F.,H 23 CALAF, U.D.,A
JORBA,U.D.,A 04 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,F
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 60 PIERA, A.E.,B
CAPELLADES, C.F.,B 30 MONTSERRAT IGUALADA, U.D.,A
ANOIA , C.E.,C 08 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B 33 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 43 SAN MAURO, U.D.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.