Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi tercera divisio | grup 34

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
MASQUEFA, F.C.,B 55 PIERA, A.E.,C
CALAF, U.D.,B 27 CUBELLES, C.F.,F
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E 22 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 34 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,B
FATIMA, F.C.,A 51 SAN MAURO, U.D.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
R
Descansa
ANOIA , C.E.,B 42 ODENA, C.E.,B
IGUALADA, C.F.,G 72 SANT SADURNI, U.E.,D
Jornada 2 14-10-2018
PIERA, A.E.,C 74 IGUALADA, C.F.,G
CUBELLES, C.F.,F 141 MASQUEFA, F.C.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 45 CALAF, U.D.,B
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,B 92 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
SAN MAURO, U.D.,B 31 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
Descansa
R
FATIMA, F.C.,A
ODENA, C.E.,B 41 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
SANT SADURNI, U.E.,D 311 ANOIA , C.E.,B
Jornada 3 21-10-2018
PIERA, A.E.,C 28 CUBELLES, C.F.,F
MASQUEFA, F.C.,B 93 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
CALAF, U.D.,B 14 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E 67 SAN MAURO, U.D.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
R
Descansa
FATIMA, F.C.,A 22 ODENA, C.E.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B 14 SANT SADURNI, U.E.,D
IGUALADA, C.F.,G 50 ANOIA , C.E.,B
Jornada 4 28-10-2018
CUBELLES, C.F.,F 54 IGUALADA, C.F.,G
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 110 PIERA, A.E.,C
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,B 74 MASQUEFA, F.C.,B
SAN MAURO, U.D.,B 81 CALAF, U.D.,B
Descansa
R
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
ODENA, C.E.,B 22 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,D 35 FATIMA, F.C.,A
ANOIA , C.E.,B 70 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
Jornada 5 04-11-2018
CUBELLES, C.F.,F 180 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
PIERA, A.E.,C 07 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,B
MASQUEFA, F.C.,B 26 SAN MAURO, U.D.,B
CALAF, U.D.,B
R
Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E 34 ODENA, C.E.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 52 SANT SADURNI, U.E.,D
FATIMA, F.C.,A 53 ANOIA , C.E.,B
IGUALADA, C.F.,G 30 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
Jornada 6 11-11-2018
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 211 IGUALADA, C.F.,G
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,B 25 CUBELLES, C.F.,F
SAN MAURO, U.D.,B 35 PIERA, A.E.,C
Descansa
R
MASQUEFA, F.C.,B
ODENA, C.E.,B 21 CALAF, U.D.,B
SANT SADURNI, U.E.,D 43 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
ANOIA , C.E.,B 34 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B 45 FATIMA, F.C.,A
Jornada 7 18-11-2018
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 35 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,B
CUBELLES, C.F.,F 41 SAN MAURO, U.D.,B
PIERA, A.E.,C
R
Descansa
MASQUEFA, F.C.,B 38 ODENA, C.E.,B
CALAF, U.D.,B 41 SANT SADURNI, U.E.,D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E 115 ANOIA , C.E.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 51 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
IGUALADA, C.F.,G 12 FATIMA, F.C.,A
Jornada 8 25-11-2018
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,B 35 IGUALADA, C.F.,G
SAN MAURO, U.D.,B 111 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
Descansa
R
CUBELLES, C.F.,F
ODENA, C.E.,B 51 PIERA, A.E.,C
SANT SADURNI, U.E.,D 56 MASQUEFA, F.C.,B
ANOIA , C.E.,B 65 CALAF, U.D.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B 66 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
FATIMA, F.C.,A 62 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
Jornada 9 02-12-2018
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,B 61 SAN MAURO, U.D.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
R
Descansa
CUBELLES, C.F.,F 52 ODENA, C.E.,B
PIERA, A.E.,C 31 SANT SADURNI, U.E.,D
MASQUEFA, F.C.,B 25 ANOIA , C.E.,B
CALAF, U.D.,B 43 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E 39 FATIMA, F.C.,A
IGUALADA, C.F.,G 72 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
Jornada 10 16-12-2018
SAN MAURO, U.D.,B 07 IGUALADA, C.F.,G
Descansa
R
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,B
ODENA, C.E.,B 71 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
SANT SADURNI, U.E.,D 28 CUBELLES, C.F.,F
ANOIA , C.E.,B 23 PIERA, A.E.,C
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B 84 MASQUEFA, F.C.,B
FATIMA, F.C.,A 103 CALAF, U.D.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 45 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
Jornada 11 23-12-2018
SAN MAURO, U.D.,B
R
Descansa
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,B 21 ODENA, C.E.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 36 SANT SADURNI, U.E.,D
CUBELLES, C.F.,F 63 ANOIA , C.E.,B
PIERA, A.E.,C 73 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
MASQUEFA, F.C.,B 76 FATIMA, F.C.,A
CALAF, U.D.,B 25 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,G 43 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
Jornada 12 13-01-2019
Descansa
R
IGUALADA, C.F.,G
ODENA, C.E.,B 53 SAN MAURO, U.D.,B
SANT SADURNI, U.E.,D 47 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,B
ANOIA , C.E.,B 42 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B 018 CUBELLES, C.F.,F
FATIMA, F.C.,A 21 PIERA, A.E.,C
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 72 MASQUEFA, F.C.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E 33 CALAF, U.D.,B
Jornada 13 20-01-2019
Descansa
R
ODENA, C.E.,B
SAN MAURO, U.D.,B 73 SANT SADURNI, U.E.,D
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,B 65 ANOIA , C.E.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 64 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
CUBELLES, C.F.,F 50 FATIMA, F.C.,A
PIERA, A.E.,C 23 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,B 33 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
IGUALADA, C.F.,G 121 CALAF, U.D.,B
Jornada 14 27-01-2019
IGUALADA, C.F.,G 21 ODENA, C.E.,B
SANT SADURNI, U.E.,D
R
Descansa
ANOIA , C.E.,B 32 SAN MAURO, U.D.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B 34 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,B
FATIMA, F.C.,A 81 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 13 CUBELLES, C.F.,F
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E 67 PIERA, A.E.,C
CALAF, U.D.,B 75 MASQUEFA, F.C.,B
Jornada 15 03-02-2019
ODENA, C.E.,B 42 SANT SADURNI, U.E.,D
Descansa
R
ANOIA , C.E.,B
SAN MAURO, U.D.,B 62 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,B 42 FATIMA, F.C.,A
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 07 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,F 32 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
PIERA, A.E.,C 72 CALAF, U.D.,B
MASQUEFA, F.C.,B 16 IGUALADA, C.F.,G

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
PIERA, A.E.,C 91 MASQUEFA, F.C.,B
CUBELLES, C.F.,F 60 CALAF, U.D.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 210 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,B 29 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,B 24 FATIMA, F.C.,A
Descansa
R
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
ODENA, C.E.,B 76 ANOIA , C.E.,B
SANT SADURNI, U.E.,D 17 IGUALADA, C.F.,G
Jornada 17 17-02-2019
IGUALADA, C.F.,G 53 PIERA, A.E.,C
MASQUEFA, F.C.,B 09 CUBELLES, C.F.,F
CALAF, U.D.,B 34 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E 08 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 42 SAN MAURO, U.D.,B
FATIMA, F.C.,A
R
Descansa
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B 411 ODENA, C.E.,B
ANOIA , C.E.,B 51 SANT SADURNI, U.E.,D
Jornada 18 24-02-2019
CUBELLES, C.F.,F 61 PIERA, A.E.,C
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 51 MASQUEFA, F.C.,B
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,B 73 CALAF, U.D.,B
SAN MAURO, U.D.,B 114 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
Descansa
R
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
ODENA, C.E.,B 44 FATIMA, F.C.,A
SANT SADURNI, U.E.,D 34 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
ANOIA , C.E.,B 42 IGUALADA, C.F.,G
Jornada 19 10-03-2019
IGUALADA, C.F.,G 26 CUBELLES, C.F.,F
PIERA, A.E.,C 91 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
MASQUEFA, F.C.,B 29 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,B
CALAF, U.D.,B 410 SAN MAURO, U.D.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
R
Descansa
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 23 ODENA, C.E.,B
FATIMA, F.C.,A 20 SANT SADURNI, U.E.,D
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B 64 ANOIA , C.E.,B
Jornada 20 17-03-2019
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 17 CUBELLES, C.F.,F
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,B 76 PIERA, A.E.,C
SAN MAURO, U.D.,B 70 MASQUEFA, F.C.,B
Descansa
R
CALAF, U.D.,B
ODENA, C.E.,B 56 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
SANT SADURNI, U.E.,D 23 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
ANOIA , C.E.,B 75 FATIMA, F.C.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B 16 IGUALADA, C.F.,G
Jornada 21 24-03-2019
IGUALADA, C.F.,G 51 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
CUBELLES, C.F.,F 52 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,B
PIERA, A.E.,C 76 SAN MAURO, U.D.,B
MASQUEFA, F.C.,B
R
Descansa
CALAF, U.D.,B 43 ODENA, C.E.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E 23 SANT SADURNI, U.E.,D
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 38 ANOIA , C.E.,B
FATIMA, F.C.,A 122 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
Jornada 22 31-03-2019
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,B 100 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
SAN MAURO, U.D.,B 211 CUBELLES, C.F.,F
Descansa
R
PIERA, A.E.,C
ODENA, C.E.,B 83 MASQUEFA, F.C.,B
SANT SADURNI, U.E.,D 46 CALAF, U.D.,B
ANOIA , C.E.,B 92 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B 28 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
FATIMA, F.C.,A 62 IGUALADA, C.F.,G
Jornada 23 07-04-2019
IGUALADA, C.F.,G 34 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 38 SAN MAURO, U.D.,B
CUBELLES, C.F.,F
R
Descansa
PIERA, A.E.,C 64 ODENA, C.E.,B
MASQUEFA, F.C.,B 24 SANT SADURNI, U.E.,D
CALAF, U.D.,B 37 ANOIA , C.E.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E 14 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 23 FATIMA, F.C.,A
Jornada 24 14-04-2019
SAN MAURO, U.D.,B 26 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,B
Descansa
R
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
ODENA, C.E.,B 110 CUBELLES, C.F.,F
SANT SADURNI, U.E.,D 26 PIERA, A.E.,C
ANOIA , C.E.,B 113 MASQUEFA, F.C.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B 32 CALAF, U.D.,B
FATIMA, F.C.,A 51 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 12 IGUALADA, C.F.,G
Jornada 25 28-04-2019
IGUALADA, C.F.,G 31 SAN MAURO, U.D.,B
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,B
R
Descansa
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 44 ODENA, C.E.,B
CUBELLES, C.F.,F 150 SANT SADURNI, U.E.,D
PIERA, A.E.,C 37 ANOIA , C.E.,B
MASQUEFA, F.C.,B 47 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
CALAF, U.D.,B 09 FATIMA, F.C.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E 94 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
Jornada 26 05-05-2019
Descansa
R
SAN MAURO, U.D.,B
ODENA, C.E.,B 15 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,B
SANT SADURNI, U.E.,D 25 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
ANOIA , C.E.,B 010 CUBELLES, C.F.,F
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B 010 PIERA, A.E.,C
FATIMA, F.C.,A 71 MASQUEFA, F.C.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 26 CALAF, U.D.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E 39 IGUALADA, C.F.,G
Jornada 27 12-05-2019
IGUALADA, C.F.,G
R
Descansa
SAN MAURO, U.D.,B 84 ODENA, C.E.,B
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,B 80 SANT SADURNI, U.E.,D
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 46 ANOIA , C.E.,B
CUBELLES, C.F.,F 91 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
PIERA, A.E.,C 42 FATIMA, F.C.,A
MASQUEFA, F.C.,B 45 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
CALAF, U.D.,B 74 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
Jornada 28 19-05-2019
ODENA, C.E.,B
R
Descansa
SANT SADURNI, U.E.,D 41 SAN MAURO, U.D.,B
ANOIA , C.E.,B 43 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B 22 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
FATIMA, F.C.,A 00 CUBELLES, C.F.,F
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 12 PIERA, A.E.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E 84 MASQUEFA, F.C.,B
CALAF, U.D.,B 36 IGUALADA, C.F.,G
Jornada 29 26-05-2019
ODENA, C.E.,B 26 IGUALADA, C.F.,G
Descansa
R
SANT SADURNI, U.E.,D
SAN MAURO, U.D.,B 47 ANOIA , C.E.,B
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,B 60 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 38 FATIMA, F.C.,A
CUBELLES, C.F.,F 61 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
PIERA, A.E.,C 72 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E
MASQUEFA, F.C.,B 212 CALAF, U.D.,B
Jornada 30 02-06-2019
SANT SADURNI, U.E.,D 83 ODENA, C.E.,B
ANOIA , C.E.,B
R
Descansa
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B 84 SAN MAURO, U.D.,B
FATIMA, F.C.,A 51 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 64 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,E 012 CUBELLES, C.F.,F
CALAF, U.D.,B 57 PIERA, A.E.,C
IGUALADA, C.F.,G 171 MASQUEFA, F.C.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.