Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi tercera divisio | grup 35

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
BLANCA SUBUR, C.F.,D 211 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
PATI SANT RAMON CLUB ,A 53 LA GRANADA, C.F.,A
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A 111 IGUALADA, C.F.,I
SITGES U.E.,E 18 SUBIRATS, UE,A
CUBELLES, C.F.,G 61 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,D
BASE OLERDOLA, C.E.,C 07 QUINTINENC, C.F.,A
RIBES, C.D.,C 180 MAS CATARRO, CF.B.,C
ODENA,C.E.,D 14 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D
Jornada 2 14-10-2018
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 22 ODENA,C.E.,D
LA GRANADA, C.F.,A 110 BLANCA SUBUR, C.F.,D
IGUALADA, C.F.,I 211 PATI SANT RAMON CLUB ,A
SUBIRATS, UE,A 82 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,D 28 SITGES U.E.,E
QUINTINENC, C.F.,A 75 CUBELLES, C.F.,G
MAS CATARRO, CF.B.,C 36 BASE OLERDOLA, C.E.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D 51 RIBES, C.D.,C
Jornada 3 21-10-2018
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 64 LA GRANADA, C.F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,D 210 IGUALADA, C.F.,I
PATI SANT RAMON CLUB ,A 53 SUBIRATS, UE,A
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A 81 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,D
SITGES U.E.,E 13 QUINTINENC, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,G 82 MAS CATARRO, CF.B.,C
BASE OLERDOLA, C.E.,C 013 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D
ODENA,C.E.,D 23 RIBES, C.D.,C
Jornada 4 28-10-2018
LA GRANADA, C.F.,A 14 ODENA,C.E.,D
IGUALADA, C.F.,I 23 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
SUBIRATS, UE,A 66 BLANCA SUBUR, C.F.,D
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,D 111 PATI SANT RAMON CLUB ,A
QUINTINENC, C.F.,A 35 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A
MAS CATARRO, CF.B.,C 27 SITGES U.E.,E
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D 141 CUBELLES, C.F.,G
RIBES, C.D.,C 110 BASE OLERDOLA, C.E.,C
Jornada 5 04-11-2018
LA GRANADA, C.F.,A 53 IGUALADA, C.F.,I
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 26 SUBIRATS, UE,A
BLANCA SUBUR, C.F.,D 181 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,D
PATI SANT RAMON CLUB ,A 81 QUINTINENC, C.F.,A
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A 110 MAS CATARRO, CF.B.,C
SITGES U.E.,E 08 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D
CUBELLES, C.F.,G 08 RIBES, C.D.,C
ODENA,C.E.,D 121 BASE OLERDOLA, C.E.,C
Jornada 6 11-11-2018
IGUALADA, C.F.,I 15 ODENA,C.E.,D
SUBIRATS, UE,A 103 LA GRANADA, C.F.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,D 412 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
QUINTINENC, C.F.,A 017 BLANCA SUBUR, C.F.,D
MAS CATARRO, CF.B.,C 115 PATI SANT RAMON CLUB ,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D 82 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A
RIBES, C.D.,C 32 SITGES U.E.,E
BASE OLERDOLA, C.E.,C 35 CUBELLES, C.F.,G
Jornada 7 18-11-2018
IGUALADA, C.F.,I 18 SUBIRATS, UE,A
LA GRANADA, C.F.,A 92 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,D
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 44 QUINTINENC, C.F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,D 260 MAS CATARRO, CF.B.,C
PATI SANT RAMON CLUB ,A 13 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A 24 RIBES, C.D.,C
SITGES U.E.,E 42 BASE OLERDOLA, C.E.,C
ODENA,C.E.,D 62 CUBELLES, C.F.,G
Jornada 8 25-11-2018
SUBIRATS, UE,A 62 ODENA,C.E.,D
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,D 46 IGUALADA, C.F.,I
QUINTINENC, C.F.,A 44 LA GRANADA, C.F.,A
MAS CATARRO, CF.B.,C 45 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D 22 BLANCA SUBUR, C.F.,D
RIBES, C.D.,C 32 PATI SANT RAMON CLUB ,A
BASE OLERDOLA, C.E.,C 07 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A
CUBELLES, C.F.,G 107 SITGES U.E.,E
Jornada 9 02-12-2018
SUBIRATS, UE,A 93 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,D
IGUALADA, C.F.,I 64 QUINTINENC, C.F.,A
LA GRANADA, C.F.,A 131 MAS CATARRO, CF.B.,C
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 114 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D
BLANCA SUBUR, C.F.,D 70 RIBES, C.D.,C
PATI SANT RAMON CLUB ,A 140 BASE OLERDOLA, C.E.,C
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A 64 CUBELLES, C.F.,G
ODENA,C.E.,D 92 SITGES U.E.,E
Jornada 10 16-12-2018
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,D 29 ODENA,C.E.,D
QUINTINENC, C.F.,A 19 SUBIRATS, UE,A
MAS CATARRO, CF.B.,C 23 IGUALADA, C.F.,I
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D 83 LA GRANADA, C.F.,A
RIBES, C.D.,C 83 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
BASE OLERDOLA, C.E.,C 117 BLANCA SUBUR, C.F.,D
CUBELLES, C.F.,G 18 PATI SANT RAMON CLUB ,A
SITGES U.E.,E 311 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A
Jornada 11 23-12-2018
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,D 75 QUINTINENC, C.F.,A
SUBIRATS, UE,A 133 MAS CATARRO, CF.B.,C
IGUALADA, C.F.,I 18 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D
LA GRANADA, C.F.,A 31 RIBES, C.D.,C
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 60 BASE OLERDOLA, C.E.,C
BLANCA SUBUR, C.F.,D 162 CUBELLES, C.F.,G
PATI SANT RAMON CLUB ,A 72 SITGES U.E.,E
ODENA,C.E.,D 46 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A
Jornada 12 13-01-2019
QUINTINENC, C.F.,A 26 ODENA,C.E.,D
MAS CATARRO, CF.B.,C 07 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D 63 SUBIRATS, UE,A
RIBES, C.D.,C 51 IGUALADA, C.F.,I
BASE OLERDOLA, C.E.,C 07 LA GRANADA, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,G 44 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
SITGES U.E.,E 118 BLANCA SUBUR, C.F.,D
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A 114 PATI SANT RAMON CLUB ,A
Jornada 13 20-01-2019
QUINTINENC, C.F.,A 71 MAS CATARRO, CF.B.,C
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,D 010 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D
SUBIRATS, UE,A 42 RIBES, C.D.,C
IGUALADA, C.F.,I 101 BASE OLERDOLA, C.E.,C
LA GRANADA, C.F.,A 21 CUBELLES, C.F.,G
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 61 SITGES U.E.,E
BLANCA SUBUR, C.F.,D 111 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A
ODENA,C.E.,D 33 PATI SANT RAMON CLUB ,A
Jornada 14 27-01-2019
ODENA,C.E.,D 140 MAS CATARRO, CF.B.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D 140 QUINTINENC, C.F.,A
RIBES, C.D.,C 140 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,D
BASE OLERDOLA, C.E.,C 07 SUBIRATS, UE,A
CUBELLES, C.F.,G 23 IGUALADA, C.F.,I
SITGES U.E.,E 23 LA GRANADA, C.F.,A
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A 107 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
PATI SANT RAMON CLUB ,A 23 BLANCA SUBUR, C.F.,D
Jornada 15 03-02-2019
MAS CATARRO, CF.B.,C 011 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D
QUINTINENC, C.F.,A 20 RIBES, C.D.,C
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,D 22 BASE OLERDOLA, C.E.,C
SUBIRATS, UE,A 71 CUBELLES, C.F.,G
IGUALADA, C.F.,I 60 SITGES U.E.,E
LA GRANADA, C.F.,A 74 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 212 PATI SANT RAMON CLUB ,A
BLANCA SUBUR, C.F.,D 101 ODENA,C.E.,D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 218 BLANCA SUBUR, C.F.,D
LA GRANADA, C.F.,A 59 PATI SANT RAMON CLUB ,A
IGUALADA, C.F.,I 44 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A
SUBIRATS, UE,A 82 SITGES U.E.,E
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,D 28 CUBELLES, C.F.,G
QUINTINENC, C.F.,A 92 BASE OLERDOLA, C.E.,C
MAS CATARRO, CF.B.,C 08 RIBES, C.D.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D 122 ODENA,C.E.,D
Jornada 17 17-02-2019
ODENA,C.E.,D 75 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
BLANCA SUBUR, C.F.,D 161 LA GRANADA, C.F.,A
PATI SANT RAMON CLUB ,A 61 IGUALADA, C.F.,I
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A 36 SUBIRATS, UE,A
SITGES U.E.,E 43 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,D
CUBELLES, C.F.,G 65 QUINTINENC, C.F.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,C 20 MAS CATARRO, CF.B.,C
RIBES, C.D.,C 04 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D
Jornada 18 24-02-2019
LA GRANADA, C.F.,A 115 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
IGUALADA, C.F.,I 318 BLANCA SUBUR, C.F.,D
SUBIRATS, UE,A 45 PATI SANT RAMON CLUB ,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,D 110 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A
QUINTINENC, C.F.,A 103 SITGES U.E.,E
MAS CATARRO, CF.B.,C 13 CUBELLES, C.F.,G
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D 90 BASE OLERDOLA, C.E.,C
RIBES, C.D.,C 42 ODENA,C.E.,D
Jornada 19 10-03-2019
ODENA,C.E.,D 82 LA GRANADA, C.F.,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B 81 IGUALADA, C.F.,I
BLANCA SUBUR, C.F.,D 131 SUBIRATS, UE,A
PATI SANT RAMON CLUB ,A 144 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,D
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A 64 QUINTINENC, C.F.,A
SITGES U.E.,E 103 MAS CATARRO, CF.B.,C
CUBELLES, C.F.,G 015 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D
BASE OLERDOLA, C.E.,C 112 RIBES, C.D.,C
Jornada 20 17-03-2019
IGUALADA, C.F.,I 23 LA GRANADA, C.F.,A
SUBIRATS, UE,A 92 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,D 017 BLANCA SUBUR, C.F.,D
QUINTINENC, C.F.,A 110 PATI SANT RAMON CLUB ,A
MAS CATARRO, CF.B.,C 29 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D 130 SITGES U.E.,E
RIBES, C.D.,C 60 CUBELLES, C.F.,G
BASE OLERDOLA, C.E.,C 08 ODENA,C.E.,D
Jornada 21 24-03-2019
ODENA,C.E.,D - IGUALADA, C.F.,I
LA GRANADA, C.F.,A - SUBIRATS, UE,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,D
BLANCA SUBUR, C.F.,D - QUINTINENC, C.F.,A
PATI SANT RAMON CLUB ,A - MAS CATARRO, CF.B.,C
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D
SITGES U.E.,E - RIBES, C.D.,C
CUBELLES, C.F.,G - BASE OLERDOLA, C.E.,C
Jornada 22 31-03-2019
SUBIRATS, UE,A - IGUALADA, C.F.,I
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,D - LA GRANADA, C.F.,A
QUINTINENC, C.F.,A - PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
MAS CATARRO, CF.B.,C - BLANCA SUBUR, C.F.,D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D - PATI SANT RAMON CLUB ,A
RIBES, C.D.,C - CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,C - SITGES U.E.,E
CUBELLES, C.F.,G - ODENA,C.E.,D
Jornada 23 07-04-2019
ODENA,C.E.,D - SUBIRATS, UE,A
IGUALADA, C.F.,I - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,D
LA GRANADA, C.F.,A - QUINTINENC, C.F.,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B - MAS CATARRO, CF.B.,C
BLANCA SUBUR, C.F.,D - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D
PATI SANT RAMON CLUB ,A - RIBES, C.D.,C
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A - BASE OLERDOLA, C.E.,C
SITGES U.E.,E - CUBELLES, C.F.,G
Jornada 24 14-04-2019
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,D - SUBIRATS, UE,A
QUINTINENC, C.F.,A - IGUALADA, C.F.,I
MAS CATARRO, CF.B.,C - LA GRANADA, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D - PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
RIBES, C.D.,C - BLANCA SUBUR, C.F.,D
BASE OLERDOLA, C.E.,C - PATI SANT RAMON CLUB ,A
CUBELLES, C.F.,G - CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A
SITGES U.E.,E - ODENA,C.E.,D
Jornada 25 28-04-2019
ODENA,C.E.,D - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,D
SUBIRATS, UE,A - QUINTINENC, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,I - MAS CATARRO, CF.B.,C
LA GRANADA, C.F.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B - RIBES, C.D.,C
BLANCA SUBUR, C.F.,D - BASE OLERDOLA, C.E.,C
PATI SANT RAMON CLUB ,A - CUBELLES, C.F.,G
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A - SITGES U.E.,E
Jornada 26 05-05-2019
QUINTINENC, C.F.,A - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,D
MAS CATARRO, CF.B.,C - SUBIRATS, UE,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D - IGUALADA, C.F.,I
RIBES, C.D.,C - LA GRANADA, C.F.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,C - PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
CUBELLES, C.F.,G - BLANCA SUBUR, C.F.,D
SITGES U.E.,E - PATI SANT RAMON CLUB ,A
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A - ODENA,C.E.,D
Jornada 27 12-05-2019
ODENA,C.E.,D - QUINTINENC, C.F.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,D - MAS CATARRO, CF.B.,C
SUBIRATS, UE,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D
IGUALADA, C.F.,I - RIBES, C.D.,C
LA GRANADA, C.F.,A - BASE OLERDOLA, C.E.,C
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B - CUBELLES, C.F.,G
BLANCA SUBUR, C.F.,D - SITGES U.E.,E
PATI SANT RAMON CLUB ,A - CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A
Jornada 28 19-05-2019
MAS CATARRO, CF.B.,C - QUINTINENC, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,D
RIBES, C.D.,C - SUBIRATS, UE,A
BASE OLERDOLA, C.E.,C - IGUALADA, C.F.,I
CUBELLES, C.F.,G - LA GRANADA, C.F.,A
SITGES U.E.,E - PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A - BLANCA SUBUR, C.F.,D
PATI SANT RAMON CLUB ,A - ODENA,C.E.,D
Jornada 29 26-05-2019
MAS CATARRO, CF.B.,C - ODENA,C.E.,D
QUINTINENC, C.F.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,D - RIBES, C.D.,C
SUBIRATS, UE,A - BASE OLERDOLA, C.E.,C
IGUALADA, C.F.,I - CUBELLES, C.F.,G
LA GRANADA, C.F.,A - SITGES U.E.,E
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B - CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,D - PATI SANT RAMON CLUB ,A
Jornada 30 02-06-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,D - MAS CATARRO, CF.B.,C
RIBES, C.D.,C - QUINTINENC, C.F.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,C - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,D
CUBELLES, C.F.,G - SUBIRATS, UE,A
SITGES U.E.,E - IGUALADA, C.F.,I
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A - LA GRANADA, C.F.,A
PATI SANT RAMON CLUB ,A - PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,B
ODENA,C.E.,D - BLANCA SUBUR, C.F.,D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.