Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi tercera divisio | grup 53

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B 32 SAN LORENZO, U.D.,C
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,I 64 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA,A 62 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,H
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D 93 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,G
Descansa
R
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
MERCANTIL, C.E, I 170 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,F
RUBI, U.E.,E 61 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E 31 CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
Jornada 2 14-10-2018
SAN LORENZO, U.D.,C 111 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C 53 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,H 55 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,I
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,G 47 ESCOLA FUTBOL CAN BOADA,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 91 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,F
R
Descansa
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 012 MERCANTIL, C.E, I
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I 63 RUBI, U.E.,E
Jornada 3 21-10-2018
SAN LORENZO, U.D.,C 015 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B 71 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,H
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,I 31 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,G
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA,A 25 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D 151 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,F
Descansa
R
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
MERCANTIL, C.E, I 100 CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E 54 RUBI, U.E.,E
Jornada 4 28-10-2018
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C 42 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,H 151 SAN LORENZO, U.D.,C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,G 13 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 91 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,I
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,F 014 ESCOLA FUTBOL CAN BOADA,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 37 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
R
Descansa
RUBI, U.E.,E 08 MERCANTIL, C.E, I
Jornada 5 04-11-2018
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C 510 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,H
SAN LORENZO, U.D.,C 111 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,G
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B 211 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,I 170 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,F
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA,A 43 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D 43 CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
Descansa
R
RUBI, U.E.,E
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E 07 MERCANTIL, C.E, I
Jornada 6 11-11-2018
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,H 14 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,G 14 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 152 SAN LORENZO, U.D.,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,F 38 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 36 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,I
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I 06 ESCOLA FUTBOL CAN BOADA,A
RUBI, U.E.,E 36 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
MERCANTIL, C.E, I
R
Descansa
Jornada 7 18-11-2018
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,H 54 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,G
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C 15 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
SAN LORENZO, U.D.,C 64 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,F
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B 43 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,I 15 CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA,A 33 RUBI, U.E.,E
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D 16 MERCANTIL, C.E, I
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
R
Descansa
Jornada 8 25-11-2018
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,G 15 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 110 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,H
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,F 38 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 91 SAN LORENZO, U.D.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I 15 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
RUBI, U.E.,E 37 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,I
MERCANTIL, C.E, I 51 ESCOLA FUTBOL CAN BOADA,A
Descansa
R
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
Jornada 9 02-12-2018
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,G 017 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,H 53 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,F
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C 43 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
SAN LORENZO, U.D.,C 05 CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B 71 RUBI, U.E.,E
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,I 23 MERCANTIL, C.E, I
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA,A
R
Descansa
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E 22 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
Jornada 10 16-12-2018
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 91 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,F 35 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,G
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 63 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,H
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I 15 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
RUBI, U.E.,E 82 SAN LORENZO, U.D.,C
MERCANTIL, C.E, I 120 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
Descansa
R
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,I
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D 12 ESCOLA FUTBOL CAN BOADA,A
Jornada 11 23-12-2018
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 140 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,F
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,G 23 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,H 31 CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C 31 RUBI, U.E.,E
SAN LORENZO, U.D.,C 015 MERCANTIL, C.E, I
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
R
Descansa
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,I 65 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E 16 ESCOLA FUTBOL CAN BOADA,A
Jornada 12 13-01-2019
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,F 311 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 112 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I 11 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,G
RUBI, U.E.,E 32 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,H
MERCANTIL, C.E, I 120 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
Descansa
R
SAN LORENZO, U.D.,C
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D 37 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA,A 44 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,I
Jornada 13 20-01-2019
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,F 110 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 132 CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,G 35 RUBI, U.E.,E
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,H 25 MERCANTIL, C.E, I
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
R
Descansa
SAN LORENZO, U.D.,C 12 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B 22 ESCOLA FUTBOL CAN BOADA,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E 17 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,I
Jornada 14 27-01-2019
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E 31 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I 51 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,F
RUBI, U.E.,E 116 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
MERCANTIL, C.E, I 190 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,G
Descansa
R
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,H
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D 43 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA,A 70 SAN LORENZO, U.D.,C
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,I 93 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
Jornada 15 03-02-2019
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 21 CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,F 55 RUBI, U.E.,E
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 20 MERCANTIL, C.E, I
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,G
R
Descansa
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,H 46 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C 33 ESCOLA FUTBOL CAN BOADA,A
SAN LORENZO, U.D.,C 05 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,I
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B 33 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
SAN LORENZO, U.D.,C 012 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C 46 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,I
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,H 27 ESCOLA FUTBOL CAN BOADA,A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,G 25 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
R
Descansa
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,F 110 MERCANTIL, C.E, I
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 43 RUBI, U.E.,E
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I 25 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
Jornada 17 17-02-2019
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E 31 SAN LORENZO, U.D.,C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B 33 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,I 62 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,H
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA,A 30 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,G
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D 14 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
Descansa
R
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,F
MERCANTIL, C.E, I 41 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
RUBI, U.E.,E 33 CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
Jornada 18 24-02-2019
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C 41 SAN LORENZO, U.D.,C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,H 47 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,G 010 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,I
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 42 ESCOLA FUTBOL CAN BOADA,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,F 111 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
R
Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I 09 MERCANTIL, C.E, I
RUBI, U.E.,E 34 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
Jornada 19 10-03-2019
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E 54 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
SAN LORENZO, U.D.,C 68 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,H
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B 33 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,G
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,I 211 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA,A 162 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,F
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D 44 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
Descansa
R
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
MERCANTIL, C.E, I 92 RUBI, U.E.,E
Jornada 20 17-03-2019
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,H 44 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,G 36 SAN LORENZO, U.D.,C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 202 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,F 012 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,I
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 14 ESCOLA FUTBOL CAN BOADA,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I 31 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
RUBI, U.E.,E
R
Descansa
MERCANTIL, C.E, I 82 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
Jornada 21 24-03-2019
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E 71 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,H
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C 71 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,G
SAN LORENZO, U.D.,C 05 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B 161 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,F
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,I 102 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA,A 51 CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D 52 RUBI, U.E.,E
Descansa
R
MERCANTIL, C.E, I
Jornada 22 31-03-2019
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,G 51 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,H
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 93 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,F 24 SAN LORENZO, U.D.,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 32 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I 25 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,I
RUBI, U.E.,E 26 ESCOLA FUTBOL CAN BOADA,A
MERCANTIL, C.E, I 50 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
Descansa
R
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
Jornada 23 07-04-2019
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E 74 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,G
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,H 113 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C 161 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,F
SAN LORENZO, U.D.,C 32 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B 03 CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,I 63 RUBI, U.E.,E
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA,A 34 MERCANTIL, C.E, I
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
R
Descansa
Jornada 24 14-04-2019
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 110 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,G
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,F 53 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,H
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 41 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I 11 SAN LORENZO, U.D.,C
RUBI, U.E.,E 33 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
MERCANTIL, C.E, I 91 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,I
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA,A
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D 33 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
Jornada 25 28-04-2019
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E 36 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,G 83 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,F
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,H 37 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C 50 CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
SAN LORENZO, U.D.,C 22 RUBI, U.E.,E
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B 07 MERCANTIL, C.E, I
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,I
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA,A 32 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
Jornada 26 05-05-2019
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,F 113 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 81 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,G
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I 55 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,H
RUBI, U.E.,E 59 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
MERCANTIL, C.E, I 130 SAN LORENZO, U.D.,C
Descansa
R
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D 52 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,I
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA,A 63 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
Jornada 27 12-05-2019
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E 222 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,F
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 71 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,G 13 CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,H 25 RUBI, U.E.,E
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C 010 MERCANTIL, C.E, I
SAN LORENZO, U.D.,C
R
Descansa
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B 29 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,I 11 ESCOLA FUTBOL CAN BOADA,A
Jornada 28 19-05-2019
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 85 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,F
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I 26 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
RUBI, U.E.,E 95 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,G
MERCANTIL, C.E, I 91 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,H
Descansa
R
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D 62 SAN LORENZO, U.D.,C
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA,A 112 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,I 74 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
Jornada 29 26-05-2019
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F 56 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,F 53 CERDANYOLA VALLES, F.C.,I
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 94 RUBI, U.E.,E
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,G 24 MERCANTIL, C.E, I
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,H
R
Descansa
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C 44 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
SAN LORENZO, U.D.,C 14 ESCOLA FUTBOL CAN BOADA,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B 212 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,I
Jornada 30 02-06-2019
CERDANYOLA VALLES, F.C.,I 13 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,F
RUBI, U.E.,E 123 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,F
MERCANTIL, C.E, I 03 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
Descansa
R
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,G
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D 133 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,H
ESCOLA FUTBOL CAN BOADA,A 65 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL,C
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,I 90 SAN LORENZO, U.D.,C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,E 37 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.