Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi tercera divisio | grup 57

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
CASTELLBISBAL, U.E.,B 112 RUBI, U.E.,F
ESCOLA F. VILADECAVALLS,B 60 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,J
POLINYA, AT.,C 16 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,C
MATADEPERA, F.C.,C 17 SABADELL F.C., C.E.,J
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 67 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
MAURINA EGARA C.F.,A 121 SAN CRISTOBAL, C.P.,B
MERCANTIL, C.E.,L 210 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G
JUAN XXIII,C.S.,C 22 ESCUELA F. BONAIRE,D
Jornada 2 14-10-2018
RUBI, U.E.,F 30 JUAN XXIII,C.S.,C
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,J 33 CASTELLBISBAL, U.E.,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,C 36 ESCOLA F. VILADECAVALLS,B
SABADELL F.C., C.E.,J 100 POLINYA, AT.,C
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B 23 MATADEPERA, F.C.,C
SAN CRISTOBAL, C.P.,B 80 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G 44 MAURINA EGARA C.F.,A
ESCUELA F. BONAIRE,D 141 MERCANTIL, C.E.,L
Jornada 3 21-10-2018
RUBI, U.E.,F 100 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,J
CASTELLBISBAL, U.E.,B 50 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,C
ESCOLA F. VILADECAVALLS,B 54 SABADELL F.C., C.E.,J
POLINYA, AT.,C 44 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
MATADEPERA, F.C.,C 42 SAN CRISTOBAL, C.P.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 28 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G
MAURINA EGARA C.F.,A 66 ESCUELA F. BONAIRE,D
JUAN XXIII,C.S.,C 83 MERCANTIL, C.E.,L
Jornada 4 28-10-2018
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,J 15 JUAN XXIII,C.S.,C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,C 010 RUBI, U.E.,F
SABADELL F.C., C.E.,J 61 CASTELLBISBAL, U.E.,B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B 19 ESCOLA F. VILADECAVALLS,B
SAN CRISTOBAL, C.P.,B 21 POLINYA, AT.,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G 21 MATADEPERA, F.C.,C
ESCUELA F. BONAIRE,D 90 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
MERCANTIL, C.E.,L 37 MAURINA EGARA C.F.,A
Jornada 5 04-11-2018
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,J 44 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,C
RUBI, U.E.,F 51 SABADELL F.C., C.E.,J
CASTELLBISBAL, U.E.,B 43 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
ESCOLA F. VILADECAVALLS,B 20 SAN CRISTOBAL, C.P.,B
POLINYA, AT.,C 26 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G
MATADEPERA, F.C.,C 28 ESCUELA F. BONAIRE,D
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 06 MERCANTIL, C.E.,L
JUAN XXIII,C.S.,C 25 MAURINA EGARA C.F.,A
Jornada 6 11-11-2018
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,C 16 JUAN XXIII,C.S.,C
SABADELL F.C., C.E.,J 100 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,J
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B 27 RUBI, U.E.,F
SAN CRISTOBAL, C.P.,B 52 CASTELLBISBAL, U.E.,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G 32 ESCOLA F. VILADECAVALLS,B
ESCUELA F. BONAIRE,D 61 POLINYA, AT.,C
MERCANTIL, C.E.,L 02 MATADEPERA, F.C.,C
MAURINA EGARA C.F.,A 101 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
Jornada 7 18-11-2018
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,C 110 SABADELL F.C., C.E.,J
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,J 32 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
RUBI, U.E.,F 80 SAN CRISTOBAL, C.P.,B
CASTELLBISBAL, U.E.,B 24 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G
ESCOLA F. VILADECAVALLS,B 33 ESCUELA F. BONAIRE,D
POLINYA, AT.,C 47 MERCANTIL, C.E.,L
MATADEPERA, F.C.,C 64 MAURINA EGARA C.F.,A
JUAN XXIII,C.S.,C 130 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
Jornada 8 25-11-2018
SABADELL F.C., C.E.,J 104 JUAN XXIII,C.S.,C
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B 51 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,C
SAN CRISTOBAL, C.P.,B 13 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,J
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G 15 RUBI, U.E.,F
ESCUELA F. BONAIRE,D 73 CASTELLBISBAL, U.E.,B
MERCANTIL, C.E.,L 013 ESCOLA F. VILADECAVALLS,B
MAURINA EGARA C.F.,A 55 POLINYA, AT.,C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 14 MATADEPERA, F.C.,C
Jornada 9 02-12-2018
SABADELL F.C., C.E.,J 103 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,C 34 SAN CRISTOBAL, C.P.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,J 25 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G
RUBI, U.E.,F 21 ESCUELA F. BONAIRE,D
CASTELLBISBAL, U.E.,B 75 MERCANTIL, C.E.,L
MAURINA EGARA C.F.,A 64 ESCOLA F. VILADECAVALLS,B
POLINYA, AT.,C 35 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
JUAN XXIII,C.S.,C 13 MATADEPERA, F.C.,C
Jornada 10 16-12-2018
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B 07 JUAN XXIII,C.S.,C
SAN CRISTOBAL, C.P.,B 15 SABADELL F.C., C.E.,J
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G 72 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,C
ESCUELA F. BONAIRE,D 21 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,J
MERCANTIL, C.E.,L 18 RUBI, U.E.,F
MAURINA EGARA C.F.,A 71 CASTELLBISBAL, U.E.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 111 ESCOLA F. VILADECAVALLS,B
MATADEPERA, F.C.,C 51 POLINYA, AT.,C
Jornada 11 23-12-2018
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B 14 SAN CRISTOBAL, C.P.,B
SABADELL F.C., C.E.,J 17 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,C 23 ESCUELA F. BONAIRE,D
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,J 30 MERCANTIL, C.E.,L
RUBI, U.E.,F 81 MAURINA EGARA C.F.,A
CASTELLBISBAL, U.E.,B 01 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
MATADEPERA, F.C.,C 32 ESCOLA F. VILADECAVALLS,B
JUAN XXIII,C.S.,C 30 POLINYA, AT.,C
Jornada 12 13-01-2019
SAN CRISTOBAL, C.P.,B 32 JUAN XXIII,C.S.,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G 84 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
ESCUELA F. BONAIRE,D 82 SABADELL F.C., C.E.,J
MERCANTIL, C.E.,L 17 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,C
MAURINA EGARA C.F.,A 60 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,J
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 010 RUBI, U.E.,F
MATADEPERA, F.C.,C 23 CASTELLBISBAL, U.E.,B
POLINYA, AT.,C 28 ESCOLA F. VILADECAVALLS,B
Jornada 13 20-01-2019
SAN CRISTOBAL, C.P.,B 32 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B 27 ESCUELA F. BONAIRE,D
SABADELL F.C., C.E.,J 161 MERCANTIL, C.E.,L
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,C 27 MAURINA EGARA C.F.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,J 31 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
RUBI, U.E.,F 51 MATADEPERA, F.C.,C
CASTELLBISBAL, U.E.,B 62 POLINYA, AT.,C
JUAN XXIII,C.S.,C 23 ESCOLA F. VILADECAVALLS,B
Jornada 14 27-01-2019
JUAN XXIII,C.S.,C 32 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G
ESCUELA F. BONAIRE,D 02 SAN CRISTOBAL, C.P.,B
MERCANTIL, C.E.,L 25 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
MAURINA EGARA C.F.,A 57 SABADELL F.C., C.E.,J
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 52 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,C
MATADEPERA, F.C.,C 42 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,J
POLINYA, AT.,C 210 RUBI, U.E.,F
CASTELLBISBAL, U.E.,B 65 ESCOLA F. VILADECAVALLS,B
Jornada 15 03-02-2019
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G 44 ESCUELA F. BONAIRE,D
SAN CRISTOBAL, C.P.,B 90 MERCANTIL, C.E.,L
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B 66 MAURINA EGARA C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,J 31 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,C 26 MATADEPERA, F.C.,C
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,J 41 POLINYA, AT.,C
RUBI, U.E.,F 71 ESCOLA F. VILADECAVALLS,B
CASTELLBISBAL, U.E.,B 03 JUAN XXIII,C.S.,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
RUBI, U.E.,F 140 CASTELLBISBAL, U.E.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,J 33 ESCOLA F. VILADECAVALLS,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,C 102 POLINYA, AT.,C
SABADELL F.C., C.E.,J 63 MATADEPERA, F.C.,C
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B 144 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
SAN CRISTOBAL, C.P.,B 14 MAURINA EGARA C.F.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G 62 MERCANTIL, C.E.,L
ESCUELA F. BONAIRE,D 33 JUAN XXIII,C.S.,C
Jornada 17 17-02-2019
JUAN XXIII,C.S.,C 16 RUBI, U.E.,F
CASTELLBISBAL, U.E.,B 40 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,J
ESCOLA F. VILADECAVALLS,B 53 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,C
POLINYA, AT.,C 15 SABADELL F.C., C.E.,J
MATADEPERA, F.C.,C 44 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 29 SAN CRISTOBAL, C.P.,B
MAURINA EGARA C.F.,A 44 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G
MERCANTIL, C.E.,L 07 ESCUELA F. BONAIRE,D
Jornada 18 24-02-2019
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,J 19 RUBI, U.E.,F
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,C 101 CASTELLBISBAL, U.E.,B
SABADELL F.C., C.E.,J 62 ESCOLA F. VILADECAVALLS,B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B 101 POLINYA, AT.,C
SAN CRISTOBAL, C.P.,B 43 MATADEPERA, F.C.,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G 91 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
ESCUELA F. BONAIRE,D 33 MAURINA EGARA C.F.,A
MERCANTIL, C.E.,L 19 JUAN XXIII,C.S.,C
Jornada 19 10-03-2019
JUAN XXIII,C.S.,C 51 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,J
RUBI, U.E.,F 90 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,C
CASTELLBISBAL, U.E.,B 211 SABADELL F.C., C.E.,J
ESCOLA F. VILADECAVALLS,B 24 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
POLINYA, AT.,C 23 SAN CRISTOBAL, C.P.,B
MATADEPERA, F.C.,C 10 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 25 ESCUELA F. BONAIRE,D
MAURINA EGARA C.F.,A 60 MERCANTIL, C.E.,L
Jornada 20 17-03-2019
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,C 24 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,J
SABADELL F.C., C.E.,J 35 RUBI, U.E.,F
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B 140 CASTELLBISBAL, U.E.,B
SAN CRISTOBAL, C.P.,B 16 ESCOLA F. VILADECAVALLS,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G 52 POLINYA, AT.,C
ESCUELA F. BONAIRE,D 42 MATADEPERA, F.C.,C
MERCANTIL, C.E.,L 21 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
MAURINA EGARA C.F.,A 52 JUAN XXIII,C.S.,C
Jornada 21 24-03-2019
JUAN XXIII,C.S.,C 33 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,C
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,J 36 SABADELL F.C., C.E.,J
RUBI, U.E.,F 67 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
CASTELLBISBAL, U.E.,B 39 SAN CRISTOBAL, C.P.,B
ESCOLA F. VILADECAVALLS,B 24 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G
POLINYA, AT.,C 27 ESCUELA F. BONAIRE,D
MATADEPERA, F.C.,C 121 MERCANTIL, C.E.,L
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 32 MAURINA EGARA C.F.,A
Jornada 22 31-03-2019
SABADELL F.C., C.E.,J 83 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,C
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B 64 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,J
SAN CRISTOBAL, C.P.,B 03 RUBI, U.E.,F
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G 83 CASTELLBISBAL, U.E.,B
ESCUELA F. BONAIRE,D 73 ESCOLA F. VILADECAVALLS,B
MERCANTIL, C.E.,L 76 POLINYA, AT.,C
MAURINA EGARA C.F.,A 43 MATADEPERA, F.C.,C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 24 JUAN XXIII,C.S.,C
Jornada 23 07-04-2019
JUAN XXIII,C.S.,C 11 SABADELL F.C., C.E.,J
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,C 48 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,J 31 SAN CRISTOBAL, C.P.,B
RUBI, U.E.,F 62 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G
CASTELLBISBAL, U.E.,B 15 ESCUELA F. BONAIRE,D
ESCOLA F. VILADECAVALLS,B 52 MERCANTIL, C.E.,L
POLINYA, AT.,C 12 MAURINA EGARA C.F.,A
MATADEPERA, F.C.,C 73 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
Jornada 24 14-04-2019
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B 105 SABADELL F.C., C.E.,J
SAN CRISTOBAL, C.P.,B 52 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G 93 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,J
ESCUELA F. BONAIRE,D 34 RUBI, U.E.,F
MERCANTIL, C.E.,L 51 CASTELLBISBAL, U.E.,B
ESCOLA F. VILADECAVALLS,B 43 MAURINA EGARA C.F.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 65 POLINYA, AT.,C
MATADEPERA, F.C.,C 34 JUAN XXIII,C.S.,C
Jornada 25 28-04-2019
JUAN XXIII,C.S.,C 13 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
SABADELL F.C., C.E.,J 73 SAN CRISTOBAL, C.P.,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,C 07 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,J 03 ESCUELA F. BONAIRE,D
RUBI, U.E.,F 191 MERCANTIL, C.E.,L
CASTELLBISBAL, U.E.,B 35 MAURINA EGARA C.F.,A
ESCOLA F. VILADECAVALLS,B 61 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
POLINYA, AT.,C 210 MATADEPERA, F.C.,C
Jornada 26 05-05-2019
SAN CRISTOBAL, C.P.,B 30 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G 22 SABADELL F.C., C.E.,J
ESCUELA F. BONAIRE,D 91 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,C
MERCANTIL, C.E.,L 33 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,J
MAURINA EGARA C.F.,A 27 RUBI, U.E.,F
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 34 CASTELLBISBAL, U.E.,B
ESCOLA F. VILADECAVALLS,B 25 MATADEPERA, F.C.,C
POLINYA, AT.,C 18 JUAN XXIII,C.S.,C
Jornada 27 12-05-2019
JUAN XXIII,C.S.,C 43 SAN CRISTOBAL, C.P.,B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B 34 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G
SABADELL F.C., C.E.,J 32 ESCUELA F. BONAIRE,D
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,C 36 MERCANTIL, C.E.,L
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,J 31 MAURINA EGARA C.F.,A
RUBI, U.E.,F 121 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
CASTELLBISBAL, U.E.,B 23 MATADEPERA, F.C.,C
ESCOLA F. VILADECAVALLS,B 43 POLINYA, AT.,C
Jornada 28 19-05-2019
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G 52 SAN CRISTOBAL, C.P.,B
ESCUELA F. BONAIRE,D 510 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
MERCANTIL, C.E.,L 36 SABADELL F.C., C.E.,J
MAURINA EGARA C.F.,A 124 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 32 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,J
MATADEPERA, F.C.,C 08 RUBI, U.E.,F
POLINYA, AT.,C 65 CASTELLBISBAL, U.E.,B
ESCOLA F. VILADECAVALLS,B 12 JUAN XXIII,C.S.,C
Jornada 29 26-05-2019
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G 51 JUAN XXIII,C.S.,C
SAN CRISTOBAL, C.P.,B 76 ESCUELA F. BONAIRE,D
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B 61 MERCANTIL, C.E.,L
SABADELL F.C., C.E.,J 74 MAURINA EGARA C.F.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,C 22 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,J 33 MATADEPERA, F.C.,C
RUBI, U.E.,F 72 POLINYA, AT.,C
ESCOLA F. VILADECAVALLS,B 53 CASTELLBISBAL, U.E.,B
Jornada 30 02-06-2019
ESCUELA F. BONAIRE,D 48 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,G
MERCANTIL, C.E.,L 36 SAN CRISTOBAL, C.P.,B
MAURINA EGARA C.F.,A 47 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 09 SABADELL F.C., C.E.,J
MATADEPERA, F.C.,C 71 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,C
POLINYA, AT.,C 22 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,J
ESCOLA F. VILADECAVALLS,B 49 RUBI, U.E.,F
JUAN XXIII,C.S.,C 50 CASTELLBISBAL, U.E.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.