Competició | TEMPORADA 2018-2019

benjami 7 primera divisio | grup 21

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
LA CANYA, A.E.,A 56 BANYOLES, C.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D 312 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 59 LES PRESES, C.F.,A
Descansa - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 34 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
Descansa
R
CORNELLA TERRI, A.E.,B
PORQUERES, U.E.,A 73 BESALU, C.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A 141 SANT GREGORI, AE,C
Jornada 2 07-10-2018
BANYOLES, C.E.,B 54 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 45 LA CANYA, A.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 170 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
LES PRESES, C.F.,A 63 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A - Descansa
CORNELLA TERRI, A.E.,B 115 SANT ROC OLOT , C.F.,A
BESALU, C.E.,A
R
Descansa
SANT GREGORI, AE,C 023 PORQUERES, U.E.,A
Jornada 3 14-10-2018
BANYOLES, C.E.,B 43 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
LA CANYA, A.E.,A 23 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D 215 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
LES PRESES, C.F.,A 53 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
Descansa - CORNELLA TERRI, A.E.,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A 27 BESALU, C.E.,A
Descansa
R
SANT GREGORI, AE,C
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A 09 PORQUERES, U.E.,A
Jornada 4 21-10-2018
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 11 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 52 BANYOLES, C.E.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 82 LA CANYA, A.E.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 111 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
CORNELLA TERRI, A.E.,B 012 LES PRESES, C.F.,A
BESALU, C.E.,A - Descansa
SANT GREGORI, AE,C 29 SANT ROC OLOT , C.F.,A
PORQUERES, U.E.,A
R
Descansa
Jornada 5 28-10-2018
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 17 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
BANYOLES, C.E.,B 23 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
LA CANYA, A.E.,A 22 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D 134 CORNELLA TERRI, A.E.,B
LES PRESES, C.F.,A 95 BESALU, C.E.,A
Descansa - SANT GREGORI, AE,C
SANT ROC OLOT , C.F.,A 29 PORQUERES, U.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A
R
Descansa
Jornada 6 04-11-2018
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 21 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 54 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 33 BANYOLES, C.E.,B
CORNELLA TERRI, A.E.,B 016 LA CANYA, A.E.,A
BESALU, C.E.,A 130 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
SANT GREGORI, AE,C 15 LES PRESES, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,A - Descansa
Descansa
R
SANT ROC OLOT , C.F.,A
Jornada 7 11-11-2018
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 62 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 01 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
BANYOLES, C.E.,B 190 CORNELLA TERRI, A.E.,B
LA CANYA, A.E.,A 014 BESALU, C.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D 30 SANT GREGORI, AE,C
LES PRESES, C.F.,A 23 PORQUERES, U.E.,A
Descansa
R
Descansa
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A 23 SANT ROC OLOT , C.F.,A
Jornada 8 18-11-2018
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 55 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 02 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
CORNELLA TERRI, A.E.,B 010 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
BESALU, C.E.,A 73 BANYOLES, C.E.,B
SANT GREGORI, AE,C 18 LA CANYA, A.E.,A
PORQUERES, U.E.,A 220 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
Descansa
R
LES PRESES, C.F.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A - Descansa
Jornada 9 25-11-2018
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 25 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 230 CORNELLA TERRI, A.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 35 BESALU, C.E.,A
BANYOLES, C.E.,B 112 SANT GREGORI, AE,C
LA CANYA, A.E.,A 19 PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
R
Descansa
LES PRESES, C.F.,A 42 SANT ROC OLOT , C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A - Descansa
Jornada 10 02-12-2018
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 41 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A
CORNELLA TERRI, A.E.,B 122 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
BESALU, C.E.,A 55 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
SANT GREGORI, AE,C 25 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
PORQUERES, U.E.,A 92 BANYOLES, C.E.,B
Descansa
R
LA CANYA, A.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 91 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
Descansa - LES PRESES, C.F.,A
Jornada 11 16-12-2018
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 150 CORNELLA TERRI, A.E.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 27 BESALU, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 120 SANT GREGORI, AE,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 06 PORQUERES, U.E.,A
BANYOLES, C.E.,B
R
Descansa
LA CANYA, A.E.,A 36 SANT ROC OLOT , C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D - Descansa
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A 03 LES PRESES, C.F.,A
Jornada 12 23-12-2018
CORNELLA TERRI, A.E.,B 119 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A
BESALU, C.E.,A 52 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
SANT GREGORI, AE,C 212 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
PORQUERES, U.E.,A 51 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Descansa
R
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
SANT ROC OLOT , C.F.,A 36 BANYOLES, C.E.,B
Descansa - LA CANYA, A.E.,A
LES PRESES, C.F.,A 110 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
Jornada 13 13-01-2019
CORNELLA TERRI, A.E.,B 121 BESALU, C.E.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 123 SANT GREGORI, AE,C
PORQUERES, U.E.,A 110 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
R
Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 13 SANT ROC OLOT , C.F.,A
BANYOLES, C.E.,B - Descansa
LA CANYA, A.E.,A 16 LES PRESES, C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A 70 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
Jornada 14 20-01-2019
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A 34 BESALU, C.E.,A
SANT GREGORI, AE,C 103 CORNELLA TERRI, A.E.,B
PORQUERES, U.E.,A 31 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
Descansa
R
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 55 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Descansa - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
LES PRESES, C.F.,A 72 BANYOLES, C.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D 414 LA CANYA, A.E.,A
Jornada 15 27-01-2019
BESALU, C.E.,A 132 SANT GREGORI, AE,C
CORNELLA TERRI, A.E.,B 022 PORQUERES, U.E.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
R
Descansa
SANT ROC OLOT , C.F.,A 28 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B - Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 19 LES PRESES, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,B 141 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
LA CANYA, A.E.,A 43 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
BANYOLES, C.E.,B 55 LA CANYA, A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 52 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
LES PRESES, C.F.,A 53 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - Descansa
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 54 SANT ROC OLOT , C.F.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,B
R
Descansa
BESALU, C.E.,A 29 PORQUERES, U.E.,A
SANT GREGORI, AE,C 06 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A
Jornada 17 10-02-2019
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A 44 BANYOLES, C.E.,B
LA CANYA, A.E.,A 71 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D 16 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 47 LES PRESES, C.F.,A
Descansa - ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 101 CORNELLA TERRI, A.E.,B
Descansa
R
BESALU, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,A 170 SANT GREGORI, AE,C
Jornada 18 17-02-2019
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 47 BANYOLES, C.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 82 LA CANYA, A.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 71 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 53 LES PRESES, C.F.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,B - Descansa
BESALU, C.E.,A 66 SANT ROC OLOT , C.F.,A
SANT GREGORI, AE,C
R
Descansa
PORQUERES, U.E.,A 50 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A
Jornada 19 24-02-2019
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A 52 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
BANYOLES, C.E.,B 26 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
LA CANYA, A.E.,A 14 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D 010 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
LES PRESES, C.F.,A 181 CORNELLA TERRI, A.E.,B
Descansa - BESALU, C.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 80 SANT GREGORI, AE,C
Descansa
R
PORQUERES, U.E.,A
Jornada 20 10-03-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 112 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 105 BANYOLES, C.E.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 12 LA CANYA, A.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,B 111 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
BESALU, C.E.,A 23 LES PRESES, C.F.,A
SANT GREGORI, AE,C - Descansa
PORQUERES, U.E.,A 62 SANT ROC OLOT , C.F.,A
Descansa
R
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A
Jornada 21 17-03-2019
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A 27 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 18 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
BANYOLES, C.E.,B 36 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
LA CANYA, A.E.,A 150 CORNELLA TERRI, A.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D 112 BESALU, C.E.,A
LES PRESES, C.F.,A 111 SANT GREGORI, AE,C
Descansa - PORQUERES, U.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A
R
Descansa
Jornada 22 24-03-2019
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 74 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 63 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
CORNELLA TERRI, A.E.,B 121 BANYOLES, C.E.,B
BESALU, C.E.,A 63 LA CANYA, A.E.,A
SANT GREGORI, AE,C 40 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
PORQUERES, U.E.,A 70 LES PRESES, C.F.,A
Descansa
R
Descansa
SANT ROC OLOT , C.F.,A 36 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A
Jornada 23 31-03-2019
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A 33 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 73 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 131 CORNELLA TERRI, A.E.,B
BANYOLES, C.E.,B 53 BESALU, C.E.,A
LA CANYA, A.E.,A 53 SANT GREGORI, AE,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D 117 PORQUERES, U.E.,A
LES PRESES, C.F.,A
R
Descansa
Descansa - SANT ROC OLOT , C.F.,A
Jornada 24 07-04-2019
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 27 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
CORNELLA TERRI, A.E.,B 213 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
BESALU, C.E.,A 61 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
SANT GREGORI, AE,C 06 BANYOLES, C.E.,B
PORQUERES, U.E.,A 160 LA CANYA, A.E.,A
Descansa
R
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
SANT ROC OLOT , C.F.,A 11 LES PRESES, C.F.,A
Descansa - FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A
Jornada 25 14-04-2019
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A 24 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 121 CORNELLA TERRI, A.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 61 BESALU, C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 53 SANT GREGORI, AE,C
BANYOLES, C.E.,B 09 PORQUERES, U.E.,A
LA CANYA, A.E.,A
R
Descansa
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D 08 SANT ROC OLOT , C.F.,A
LES PRESES, C.F.,A - Descansa
Jornada 26 28-04-2019
CORNELLA TERRI, A.E.,B 110 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
BESALU, C.E.,A 28 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANT GREGORI, AE,C 012 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
PORQUERES, U.E.,A 100 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
Descansa
R
BANYOLES, C.E.,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A 53 LA CANYA, A.E.,A
Descansa - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
LES PRESES, C.F.,A 30 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A
Jornada 27 05-05-2019
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A 162 CORNELLA TERRI, A.E.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 65 BESALU, C.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 133 SANT GREGORI, AE,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 35 PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
R
Descansa
BANYOLES, C.E.,B 104 SANT ROC OLOT , C.F.,A
LA CANYA, A.E.,A - Descansa
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D 08 LES PRESES, C.F.,A
Jornada 28 12-05-2019
BESALU, C.E.,A 211 CORNELLA TERRI, A.E.,B
SANT GREGORI, AE,C 110 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 07 PORQUERES, U.E.,A
Descansa
R
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A 82 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
Descansa - BANYOLES, C.E.,B
LES PRESES, C.F.,A 111 LA CANYA, A.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D 04 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A
Jornada 29 19-05-2019
BESALU, C.E.,A 72 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A
CORNELLA TERRI, A.E.,B 411 SANT GREGORI, AE,C
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 03 PORQUERES, U.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
R
Descansa
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 73 SANT ROC OLOT , C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C - Descansa
BANYOLES, C.E.,B 43 LES PRESES, C.F.,A
LA CANYA, A.E.,A 73 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D
Jornada 30 26-05-2019
SANT GREGORI, AE,C - BESALU, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,A - CORNELLA TERRI, A.E.,B
Descansa
R
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - SANT ROC OLOT , C.F.,A
Descansa - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
LES PRESES, C.F.,A 70 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,D - BANYOLES, C.E.,B
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,A - LA CANYA, A.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.