Competició | TEMPORADA 2018-2019

benjami 7 primera divisio | grup 6

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 63 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
JOANENC, F.C.,A 32 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 24 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 23 SABADELL F.C., C.E.,C
SABADELL NORD,CF.,A 31 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,E
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 13 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
RUBI, U.E.,A 11 BERGA, C.E.,A
MANRESA, C.E.,B 24 JUNIOR,C.F.,A
Jornada 2 07-10-2018
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 10 MANRESA, C.E.,B
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 81 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 39 JOANENC, F.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,C 36 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,E 21 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 42 SABADELL NORD,CF.,A
BERGA, C.E.,A 13 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
JUNIOR,C.F.,A 32 RUBI, U.E.,A
Jornada 3 14-10-2018
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 11 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 24 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
JOANENC, F.C.,A 52 SABADELL F.C., C.E.,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 43 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,E
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 33 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
SABADELL NORD,CF.,A 40 BERGA, C.E.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 05 JUNIOR,C.F.,A
MANRESA, C.E.,B 32 RUBI, U.E.,A
Jornada 4 21-10-2018
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 21 MANRESA, C.E.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 45 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
SABADELL F.C., C.E.,C 25 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,E 44 JOANENC, F.C.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 23 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
BERGA, C.E.,A 24 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
JUNIOR,C.F.,A 30 SABADELL NORD,CF.,A
RUBI, U.E.,A 02 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
Jornada 5 28-10-2018
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 20 SABADELL F.C., C.E.,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 37 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,E
JOANENC, F.C.,A 33 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 21 BERGA, C.E.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 35 JUNIOR,C.F.,A
SABADELL NORD,CF.,A 21 RUBI, U.E.,A
MANRESA, C.E.,B 12 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
Jornada 6 04-11-2018
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 03 MANRESA, C.E.,B
SABADELL F.C., C.E.,C 22 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,E 51 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 21 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
BERGA, C.E.,A 15 JOANENC, F.C.,A
JUNIOR,C.F.,A 42 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
RUBI, U.E.,A 23 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 41 SABADELL NORD,CF.,A
Jornada 7 11-11-2018
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 24 SABADELL F.C., C.E.,C
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 22 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,E
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 23 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 23 BERGA, C.E.,A
JOANENC, F.C.,A 51 JUNIOR,C.F.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 30 RUBI, U.E.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 41 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
MANRESA, C.E.,B 12 SABADELL NORD,CF.,A
Jornada 8 18-11-2018
SABADELL F.C., C.E.,C 30 MANRESA, C.E.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,E 43 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 30 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
BERGA, C.E.,A 00 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
JUNIOR,C.F.,A 131 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
RUBI, U.E.,A 23 JOANENC, F.C.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 31 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
SABADELL NORD,CF.,A 23 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
Jornada 9 25-11-2018
SABADELL F.C., C.E.,C 32 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,E
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 14 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 33 BERGA, C.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 12 JUNIOR,C.F.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 54 RUBI, U.E.,A
JOANENC, F.C.,A 52 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 63 SABADELL NORD,CF.,A
MANRESA, C.E.,B 51 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
Jornada 10 02-12-2018
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,E 31 MANRESA, C.E.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 32 SABADELL F.C., C.E.,C
BERGA, C.E.,A 13 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
JUNIOR,C.F.,A 25 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
RUBI, U.E.,A 20 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 43 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
SABADELL NORD,CF.,A 15 JOANENC, F.C.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
Jornada 11 16-12-2018
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,E 04 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
SABADELL F.C., C.E.,C 40 BERGA, C.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 13 JUNIOR,C.F.,A
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 43 RUBI, U.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 31 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 26 SABADELL NORD,CF.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 19 JOANENC, F.C.,A
MANRESA, C.E.,B 33 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
Jornada 12 23-12-2018
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 10 MANRESA, C.E.,B
BERGA, C.E.,A 23 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,E
JUNIOR,C.F.,A 62 SABADELL F.C., C.E.,C
RUBI, U.E.,A 31 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 05 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
SABADELL NORD,CF.,A 11 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 84 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 03 JOANENC, F.C.,A
Jornada 13 13-01-2019
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 52 BERGA, C.E.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,E 44 JUNIOR,C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,C 12 RUBI, U.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 21 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 50 SABADELL NORD,CF.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 21 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 19 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
MANRESA, C.E.,B 11 JOANENC, F.C.,A
Jornada 14 20-01-2019
MANRESA, C.E.,B 31 BERGA, C.E.,A
JUNIOR,C.F.,A 25 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
RUBI, U.E.,A 27 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,E
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 22 SABADELL F.C., C.E.,C
SABADELL NORD,CF.,A 72 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 72 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 43 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
JOANENC, F.C.,A 91 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
Jornada 15 27-01-2019
BERGA, C.E.,A 18 JUNIOR,C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 91 RUBI, U.E.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,E 01 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
SABADELL F.C., C.E.,C 04 SABADELL NORD,CF.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 41 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 42 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 14 JOANENC, F.C.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 24 MANRESA, C.E.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 61 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 11 JOANENC, F.C.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 41 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
SABADELL F.C., C.E.,C 15 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,E 40 SABADELL NORD,CF.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 20 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
BERGA, C.E.,A 20 RUBI, U.E.,A
JUNIOR,C.F.,A 33 MANRESA, C.E.,B
Jornada 17 10-02-2019
MANRESA, C.E.,B 41 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 49 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
JOANENC, F.C.,A 61 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 31 SABADELL F.C., C.E.,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 45 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,E
SABADELL NORD,CF.,A 40 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 82 BERGA, C.E.,A
RUBI, U.E.,A 26 JUNIOR,C.F.,A
Jornada 18 17-02-2019
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 32 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 44 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
SABADELL F.C., C.E.,C 15 JOANENC, F.C.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,E 54 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 32 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
BERGA, C.E.,A 10 SABADELL NORD,CF.,A
JUNIOR,C.F.,A 21 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
RUBI, U.E.,A 31 MANRESA, C.E.,B
Jornada 19 24-02-2019
MANRESA, C.E.,B 22 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 01 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 72 SABADELL F.C., C.E.,C
JOANENC, F.C.,A 42 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,E
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 24 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 21 BERGA, C.E.,A
SABADELL NORD,CF.,A 54 JUNIOR,C.F.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 41 RUBI, U.E.,A
Jornada 20 10-03-2019
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 42 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
SABADELL F.C., C.E.,C 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,E 63 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 34 JOANENC, F.C.,A
BERGA, C.E.,A 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
JUNIOR,C.F.,A 91 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
RUBI, U.E.,A 33 SABADELL NORD,CF.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 24 MANRESA, C.E.,B
Jornada 21 17-03-2019
MANRESA, C.E.,B 51 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 40 SABADELL F.C., C.E.,C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 21 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,E
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 21 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
JOANENC, F.C.,A 70 BERGA, C.E.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 66 JUNIOR,C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 22 RUBI, U.E.,A
SABADELL NORD,CF.,A 15 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
Jornada 22 24-03-2019
SABADELL F.C., C.E.,C 25 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,E 36 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 70 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
BERGA, C.E.,A 32 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
JUNIOR,C.F.,A 54 JOANENC, F.C.,A
RUBI, U.E.,A 13 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 82 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
SABADELL NORD,CF.,A 30 MANRESA, C.E.,B
Jornada 23 31-03-2019
MANRESA, C.E.,B 41 SABADELL F.C., C.E.,C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 03 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,E
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 31 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 23 BERGA, C.E.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 54 JUNIOR,C.F.,A
JOANENC, F.C.,A 82 RUBI, U.E.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 20 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 32 SABADELL NORD,CF.,A
Jornada 24 07-04-2019
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,E 51 SABADELL F.C., C.E.,C
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 13 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
BERGA, C.E.,A 12 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
JUNIOR,C.F.,A 81 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
RUBI, U.E.,A 03 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 04 JOANENC, F.C.,A
SABADELL NORD,CF.,A 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 10 MANRESA, C.E.,B
Jornada 25 14-04-2019
MANRESA, C.E.,B 32 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,E
SABADELL F.C., C.E.,C 20 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 71 BERGA, C.E.,A
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 14 JUNIOR,C.F.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 32 RUBI, U.E.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 23 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
JOANENC, F.C.,A 33 SABADELL NORD,CF.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 40 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
Jornada 26 28-04-2019
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 42 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,E
BERGA, C.E.,A 13 SABADELL F.C., C.E.,C
JUNIOR,C.F.,A 83 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
RUBI, U.E.,A 54 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 51 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
SABADELL NORD,CF.,A 101 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
JOANENC, F.C.,A 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 23 MANRESA, C.E.,B
Jornada 27 05-05-2019
MANRESA, C.E.,B 20 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,E 51 BERGA, C.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,C 27 JUNIOR,C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 52 RUBI, U.E.,A
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 26 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 13 SABADELL NORD,CF.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 10 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
JOANENC, F.C.,A 41 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
Jornada 28 12-05-2019
BERGA, C.E.,A 10 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
JUNIOR,C.F.,A 75 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,E
RUBI, U.E.,A 33 SABADELL F.C., C.E.,C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 54 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
SABADELL NORD,CF.,A 61 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 33 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 75 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
JOANENC, F.C.,A 51 MANRESA, C.E.,B
Jornada 29 19-05-2019
BERGA, C.E.,A 15 MANRESA, C.E.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 10 JUNIOR,C.F.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,E 82 RUBI, U.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,C 01 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 15 SABADELL NORD,CF.,A
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 13 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 24 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 17 JOANENC, F.C.,A
Jornada 30 26-05-2019
JUNIOR,C.F.,A 40 BERGA, C.E.,A
RUBI, U.E.,A 24 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 14 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,E
SABADELL NORD,CF.,A 70 SABADELL F.C., C.E.,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 32 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 51 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
JOANENC, F.C.,A 51 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
MANRESA, C.E.,B 33 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.