Competició | TEMPORADA 2018-2019

benjami 7 primera divisio | grup 8

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 24 MERCANTIL, C.E,B
LES FRANQUESES, C.F.,A 44 GRANOLLERS, E.C.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 22 MOLLET U.E.,CF.,B
SABADELL F.C., C.E.,B 03 MANLLEU, A.E.C.,A
OAR VIC,A 25 PARETS, C.F.,B
VILASSAR DALT, C.E.,A 101 VALLES, C.AT.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 14 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 02 MOLLETENSE, U.D.,B
Jornada 2 07-10-2018
MERCANTIL, C.E,B 22 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
GRANOLLERS, E.C.,A 53 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
MOLLET U.E.,CF.,B 07 LES FRANQUESES, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 24 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
PARETS, C.F.,B 12 SABADELL F.C., C.E.,B
VALLES, C.AT.,A 04 OAR VIC,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 13 VILASSAR DALT, C.E.,A
MOLLETENSE, U.D.,B 01 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
Jornada 3 14-10-2018
MERCANTIL, C.E,B 23 GRANOLLERS, E.C.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 22 MOLLET U.E.,CF.,B
LES FRANQUESES, C.F.,A 51 MANLLEU, A.E.C.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 11 PARETS, C.F.,B
SABADELL F.C., C.E.,B 40 VALLES, C.AT.,A
OAR VIC,A 51 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 51 MOLLETENSE, U.D.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 12 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
Jornada 4 21-10-2018
GRANOLLERS, E.C.,A 14 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
MOLLET U.E.,CF.,B 11 MERCANTIL, C.E,B
MANLLEU, A.E.C.,A 60 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
PARETS, C.F.,B 24 LES FRANQUESES, C.F.,A
VALLES, C.AT.,A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 52 SABADELL F.C., C.E.,B
MOLLETENSE, U.D.,B 30 OAR VIC,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 14 VILASSAR DALT, C.E.,A
Jornada 5 28-10-2018
GRANOLLERS, E.C.,A 50 MOLLET U.E.,CF.,B
MERCANTIL, C.E,B 34 MANLLEU, A.E.C.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 52 PARETS, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,A 80 VALLES, C.AT.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 33 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
SABADELL F.C., C.E.,B 14 MOLLETENSE, U.D.,B
OAR VIC,A 11 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 24 VILASSAR DALT, C.E.,A
Jornada 6 04-11-2018
MOLLET U.E.,CF.,B 47 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
MANLLEU, A.E.C.,A 62 GRANOLLERS, E.C.,A
PARETS, C.F.,B 21 MERCANTIL, C.E,B
VALLES, C.AT.,A 16 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 14 LES FRANQUESES, C.F.,A
MOLLETENSE, U.D.,B 13 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 81 SABADELL F.C., C.E.,B
VILASSAR DALT, C.E.,A 72 OAR VIC,A
Jornada 7 11-11-2018
MOLLET U.E.,CF.,B 33 MANLLEU, A.E.C.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 41 PARETS, C.F.,B
MERCANTIL, C.E,B 62 VALLES, C.AT.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 24 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 42 MOLLETENSE, U.D.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 10 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
SABADELL F.C., C.E.,B 15 VILASSAR DALT, C.E.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 41 OAR VIC,A
Jornada 8 18-11-2018
MANLLEU, A.E.C.,A 13 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
PARETS, C.F.,B 22 MOLLET U.E.,CF.,B
VALLES, C.AT.,A 34 GRANOLLERS, E.C.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 11 MERCANTIL, C.E,B
MOLLETENSE, U.D.,B 41 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 44 LES FRANQUESES, C.F.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
OAR VIC,A 51 SABADELL F.C., C.E.,B
Jornada 9 25-11-2018
MANLLEU, A.E.C.,A 53 PARETS, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,B 71 VALLES, C.AT.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 01 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
MERCANTIL, C.E,B 23 MOLLETENSE, U.D.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 01 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 00 VILASSAR DALT, C.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 42 OAR VIC,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 10 SABADELL F.C., C.E.,B
Jornada 10 02-12-2018
PARETS, C.F.,B 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
VALLES, C.AT.,A 18 MANLLEU, A.E.C.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 22 MOLLET U.E.,CF.,B
MOLLETENSE, U.D.,B 20 GRANOLLERS, E.C.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 74 MERCANTIL, C.E,B
VILASSAR DALT, C.E.,A 80 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
OAR VIC,A 35 LES FRANQUESES, C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 14 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
Jornada 11 16-12-2018
PARETS, C.F.,B 70 VALLES, C.AT.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 43 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
MOLLET U.E.,CF.,B 11 MOLLETENSE, U.D.,B
GRANOLLERS, E.C.,A 01 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
MERCANTIL, C.E,B 34 VILASSAR DALT, C.E.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 45 OAR VIC,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 51 SABADELL F.C., C.E.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 30 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
Jornada 12 23-12-2018
VALLES, C.AT.,A 14 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 22 PARETS, C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,B 23 MANLLEU, A.E.C.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 23 MOLLET U.E.,CF.,B
VILASSAR DALT, C.E.,A 80 GRANOLLERS, E.C.,A
OAR VIC,A 62 MERCANTIL, C.E,B
SABADELL F.C., C.E.,B 15 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 28 LES FRANQUESES, C.F.,A
Jornada 13 13-01-2019
VALLES, C.AT.,A 05 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
PARETS, C.F.,B 04 MOLLETENSE, U.D.,B
MANLLEU, A.E.C.,A 43 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
MOLLET U.E.,CF.,B 17 VILASSAR DALT, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 13 OAR VIC,A
MERCANTIL, C.E,B 90 SABADELL F.C., C.E.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 51 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 14 LES FRANQUESES, C.F.,A
Jornada 14 20-01-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 23 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
MOLLETENSE, U.D.,B 50 VALLES, C.AT.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 12 PARETS, C.F.,B
VILASSAR DALT, C.E.,A 02 MANLLEU, A.E.C.,A
OAR VIC,A 30 MOLLET U.E.,CF.,B
SABADELL F.C., C.E.,B 23 GRANOLLERS, E.C.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 14 MERCANTIL, C.E,B
LES FRANQUESES, C.F.,A 52 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
Jornada 15 27-01-2019
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 41 MOLLETENSE, U.D.,B
VALLES, C.AT.,A 05 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
PARETS, C.F.,B 06 VILASSAR DALT, C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 53 OAR VIC,A
MOLLET U.E.,CF.,B 51 SABADELL F.C., C.E.,B
GRANOLLERS, E.C.,A 71 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
MERCANTIL, C.E,B 27 LES FRANQUESES, C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 13 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
MERCANTIL, C.E,B 30 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
GRANOLLERS, E.C.,A 05 LES FRANQUESES, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,B 41 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
MANLLEU, A.E.C.,A 72 SABADELL F.C., C.E.,B
PARETS, C.F.,B 24 OAR VIC,A
VALLES, C.AT.,A 012 VILASSAR DALT, C.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 32 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
MOLLETENSE, U.D.,B 32 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
Jornada 17 10-02-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 12 MERCANTIL, C.E,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 34 GRANOLLERS, E.C.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 43 MOLLET U.E.,CF.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 26 MANLLEU, A.E.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 12 PARETS, C.F.,B
OAR VIC,A 140 VALLES, C.AT.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 102 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 34 MOLLETENSE, U.D.,B
Jornada 18 17-02-2019
GRANOLLERS, E.C.,A 14 MERCANTIL, C.E,B
MOLLET U.E.,CF.,B 54 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
MANLLEU, A.E.C.,A 26 LES FRANQUESES, C.F.,A
PARETS, C.F.,B 12 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
VALLES, C.AT.,A 34 SABADELL F.C., C.E.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 20 OAR VIC,A
MOLLETENSE, U.D.,B 12 VILASSAR DALT, C.E.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 04 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
Jornada 19 24-02-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 22 GRANOLLERS, E.C.,A
MERCANTIL, C.E,B 22 MOLLET U.E.,CF.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 72 MANLLEU, A.E.C.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 110 PARETS, C.F.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 62 VALLES, C.AT.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 32 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
OAR VIC,A 01 MOLLETENSE, U.D.,B
VILASSAR DALT, C.E.,A 42 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
Jornada 20 10-03-2019
MOLLET U.E.,CF.,B 72 GRANOLLERS, E.C.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 43 MERCANTIL, C.E,B
PARETS, C.F.,B 32 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
VALLES, C.AT.,A 16 LES FRANQUESES, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 13 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
MOLLETENSE, U.D.,B 60 SABADELL F.C., C.E.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 26 OAR VIC,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 20 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
Jornada 21 17-03-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 42 MOLLET U.E.,CF.,B
GRANOLLERS, E.C.,A 22 MANLLEU, A.E.C.,A
MERCANTIL, C.E,B 72 PARETS, C.F.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 81 VALLES, C.AT.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 51 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 22 MOLLETENSE, U.D.,B
SABADELL F.C., C.E.,B 14 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
OAR VIC,A 16 VILASSAR DALT, C.E.,A
Jornada 22 24-03-2019
MANLLEU, A.E.C.,A 40 MOLLET U.E.,CF.,B
PARETS, C.F.,B 35 GRANOLLERS, E.C.,A
VALLES, C.AT.,A 07 MERCANTIL, C.E,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 21 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
MOLLETENSE, U.D.,B 13 LES FRANQUESES, C.F.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
VILASSAR DALT, C.E.,A 50 SABADELL F.C., C.E.,B
OAR VIC,A 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
Jornada 23 31-03-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 30 MANLLEU, A.E.C.,A
MOLLET U.E.,CF.,B 16 PARETS, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,A 43 VALLES, C.AT.,A
MERCANTIL, C.E,B 41 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 43 MOLLETENSE, U.D.,B
LES FRANQUESES, C.F.,A 72 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 06 VILASSAR DALT, C.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 11 OAR VIC,A
Jornada 24 07-04-2019
PARETS, C.F.,B 33 MANLLEU, A.E.C.,A
VALLES, C.AT.,A 29 MOLLET U.E.,CF.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 44 GRANOLLERS, E.C.,A
MOLLETENSE, U.D.,B 20 MERCANTIL, C.E,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 54 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
VILASSAR DALT, C.E.,A 42 LES FRANQUESES, C.F.,A
OAR VIC,A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
SABADELL F.C., C.E.,B 06 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
Jornada 25 14-04-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 90 PARETS, C.F.,B
MANLLEU, A.E.C.,A 41 VALLES, C.AT.,A
MOLLET U.E.,CF.,B 31 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
GRANOLLERS, E.C.,A 21 MOLLETENSE, U.D.,B
MERCANTIL, C.E,B 31 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 16 VILASSAR DALT, C.E.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 51 OAR VIC,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 33 SABADELL F.C., C.E.,B
Jornada 26 28-04-2019
VALLES, C.AT.,A 12 PARETS, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 44 MANLLEU, A.E.C.,A
MOLLETENSE, U.D.,B 01 MOLLET U.E.,CF.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 24 GRANOLLERS, E.C.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 63 MERCANTIL, C.E,B
OAR VIC,A 63 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
SABADELL F.C., C.E.,B 11 LES FRANQUESES, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 22 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
Jornada 27 05-05-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 61 VALLES, C.AT.,A
PARETS, C.F.,B 32 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
MANLLEU, A.E.C.,A 23 MOLLETENSE, U.D.,B
MOLLET U.E.,CF.,B 31 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
GRANOLLERS, E.C.,A 09 VILASSAR DALT, C.E.,A
MERCANTIL, C.E,B 26 OAR VIC,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 27 SABADELL F.C., C.E.,B
LES FRANQUESES, C.F.,A 81 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
Jornada 28 12-05-2019
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 72 VALLES, C.AT.,A
MOLLETENSE, U.D.,B 31 PARETS, C.F.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 25 MANLLEU, A.E.C.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 30 MOLLET U.E.,CF.,B
OAR VIC,A 12 GRANOLLERS, E.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 24 MERCANTIL, C.E,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 51 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
LES FRANQUESES, C.F.,A 71 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
Jornada 29 19-05-2019
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 36 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
VALLES, C.AT.,A 18 MOLLETENSE, U.D.,B
PARETS, C.F.,B 16 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
MANLLEU, A.E.C.,A 04 VILASSAR DALT, C.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,B 04 OAR VIC,A
GRANOLLERS, E.C.,A 25 SABADELL F.C., C.E.,B
MERCANTIL, C.E,B 31 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 47 LES FRANQUESES, C.F.,A
Jornada 30 26-05-2019
MOLLETENSE, U.D.,B 63 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 63 VALLES, C.AT.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 90 PARETS, C.F.,B
OAR VIC,A 43 MANLLEU, A.E.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 14 MOLLET U.E.,CF.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 38 GRANOLLERS, E.C.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 00 MERCANTIL, C.E,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 51 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.