Competició | TEMPORADA 2018-2019

benjami 7 segona divisio | grup 1

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
SANT SADURNI, U.E.,A 102 PIERA, A.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 70 GELIDA, C.F.,A
RIBES, C.D.,A 250 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A
ANOIA , C.E.,A 90 BASE MARC BARTRA CF,B
BASE OLERDOLA, C.E.,A 61 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
CUBELLES, C.F.,C 30 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
IGUALADA, C.F.,E 111 BLANCA SUBUR, C.F.,B
MAS CATARRO, CF.B.,B 010 ODENA, C.E.,A
Jornada 2 07-10-2018
PIERA, A.E.,A 40 MAS CATARRO, CF.B.,B
GELIDA, C.F.,A 14 SANT SADURNI, U.E.,A
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A 323 VILANOVA GELTRU C.F.,A
BASE MARC BARTRA CF,B 05 RIBES, C.D.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 215 ANOIA , C.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 06 BASE OLERDOLA, C.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 15 CUBELLES, C.F.,C
ODENA, C.E.,A 113 IGUALADA, C.F.,E
Jornada 3 14-10-2018
PIERA, A.E.,A 25 GELIDA, C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 200 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 52 BASE MARC BARTRA CF,B
RIBES, C.D.,A 150 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
ANOIA , C.E.,A 31 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
BASE OLERDOLA, C.E.,A 80 BLANCA SUBUR, C.F.,B
CUBELLES, C.F.,C 74 ODENA, C.E.,A
MAS CATARRO, CF.B.,B 013 IGUALADA, C.F.,E
Jornada 4 21-10-2018
GELIDA, C.F.,A 60 MAS CATARRO, CF.B.,B
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A 27 PIERA, A.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,B 08 SANT SADURNI, U.E.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 111 VILANOVA GELTRU C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 25 RIBES, C.D.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 64 ANOIA , C.E.,A
ODENA, C.E.,A 15 BASE OLERDOLA, C.E.,A
IGUALADA, C.F.,E 51 CUBELLES, C.F.,C
Jornada 5 28-10-2018
GELIDA, C.F.,A 80 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A
PIERA, A.E.,A 33 BASE MARC BARTRA CF,B
SANT SADURNI, U.E.,A 63 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
RIBES, C.D.,A 101 BLANCA SUBUR, C.F.,B
ANOIA , C.E.,A 64 ODENA, C.E.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 24 IGUALADA, C.F.,E
MAS CATARRO, CF.B.,B 05 CUBELLES, C.F.,C
Jornada 6 04-11-2018
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A 34 MAS CATARRO, CF.B.,B
BASE MARC BARTRA CF,B 41 GELIDA, C.F.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 26 PIERA, A.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 18 SANT SADURNI, U.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 13 VILANOVA GELTRU C.F.,A
ODENA, C.E.,A 43 RIBES, C.D.,A
IGUALADA, C.F.,E 52 ANOIA , C.E.,A
CUBELLES, C.F.,C 32 BASE OLERDOLA, C.E.,A
Jornada 7 11-11-2018
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A 111 BASE MARC BARTRA CF,B
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 36 GELIDA, C.F.,A
PIERA, A.E.,A 12 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
SANT SADURNI, U.E.,A 61 BLANCA SUBUR, C.F.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,A 50 ODENA, C.E.,A
RIBES, C.D.,A 41 IGUALADA, C.F.,E
ANOIA , C.E.,A 51 CUBELLES, C.F.,C
MAS CATARRO, CF.B.,B 08 BASE OLERDOLA, C.E.,A
Jornada 8 18-11-2018
BASE MARC BARTRA CF,B 42 MAS CATARRO, CF.B.,B
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 90 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 43 GELIDA, C.F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 73 PIERA, A.E.,A
ODENA, C.E.,A 27 SANT SADURNI, U.E.,A
IGUALADA, C.F.,E 100 VILANOVA GELTRU C.F.,A
CUBELLES, C.F.,C 23 RIBES, C.D.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 24 ANOIA , C.E.,A
Jornada 9 25-11-2018
BASE MARC BARTRA CF,B 40 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A 19 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
GELIDA, C.F.,A 35 BLANCA SUBUR, C.F.,B
PIERA, A.E.,A 26 ODENA, C.E.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 42 IGUALADA, C.F.,E
VILANOVA GELTRU C.F.,A 51 CUBELLES, C.F.,C
RIBES, C.D.,A 61 BASE OLERDOLA, C.E.,A
MAS CATARRO, CF.B.,B 012 ANOIA , C.E.,A
Jornada 10 02-12-2018
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 50 MAS CATARRO, CF.B.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 21 BASE MARC BARTRA CF,B
BLANCA SUBUR, C.F.,B 180 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A
ODENA, C.E.,A 52 GELIDA, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,E 120 PIERA, A.E.,A
CUBELLES, C.F.,C 05 SANT SADURNI, U.E.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 64 VILANOVA GELTRU C.F.,A
ANOIA , C.E.,A 44 RIBES, C.D.,A
Jornada 11 16-12-2018
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 16 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
BASE MARC BARTRA CF,B 33 BLANCA SUBUR, C.F.,B
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A 115 ODENA, C.E.,A
GELIDA, C.F.,A 113 IGUALADA, C.F.,E
PIERA, A.E.,A 13 CUBELLES, C.F.,C
SANT SADURNI, U.E.,A 12 BASE OLERDOLA, C.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 34 ANOIA , C.E.,A
MAS CATARRO, CF.B.,B 016 RIBES, C.D.,A
Jornada 12 23-12-2018
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 61 MAS CATARRO, CF.B.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,B 73 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
ODENA, C.E.,A 21 BASE MARC BARTRA CF,B
IGUALADA, C.F.,E 140 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A
CUBELLES, C.F.,C 90 GELIDA, C.F.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 30 PIERA, A.E.,A
ANOIA , C.E.,A 53 SANT SADURNI, U.E.,A
RIBES, C.D.,A 92 VILANOVA GELTRU C.F.,A
Jornada 13 13-01-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 13 BLANCA SUBUR, C.F.,B
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 05 ODENA, C.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,B 28 IGUALADA, C.F.,E
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A 012 CUBELLES, C.F.,C
GELIDA, C.F.,A 47 BASE OLERDOLA, C.E.,A
PIERA, A.E.,A 59 ANOIA , C.E.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 25 RIBES, C.D.,A
MAS CATARRO, CF.B.,B 111 VILANOVA GELTRU C.F.,A
Jornada 14 20-01-2019
MAS CATARRO, CF.B.,B 14 BLANCA SUBUR, C.F.,B
ODENA, C.E.,A 10 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
IGUALADA, C.F.,E 101 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
CUBELLES, C.F.,C 43 BASE MARC BARTRA CF,B
BASE OLERDOLA, C.E.,A 110 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A
ANOIA , C.E.,A 101 GELIDA, C.F.,A
RIBES, C.D.,A 150 PIERA, A.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 26 SANT SADURNI, U.E.,A
Jornada 15 27-01-2019
BLANCA SUBUR, C.F.,B 72 ODENA, C.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 111 IGUALADA, C.F.,E
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 22 CUBELLES, C.F.,C
BASE MARC BARTRA CF,B 04 BASE OLERDOLA, C.E.,A
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A 114 ANOIA , C.E.,A
GELIDA, C.F.,A 111 RIBES, C.D.,A
PIERA, A.E.,A 012 VILANOVA GELTRU C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 101 MAS CATARRO, CF.B.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
PIERA, A.E.,A 13 SANT SADURNI, U.E.,A
GELIDA, C.F.,A 06 VILANOVA GELTRU C.F.,A
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A 116 RIBES, C.D.,A
BASE MARC BARTRA CF,B 07 ANOIA , C.E.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 06 BASE OLERDOLA, C.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 11 CUBELLES, C.F.,C
BLANCA SUBUR, C.F.,B 25 IGUALADA, C.F.,E
ODENA, C.E.,A 101 MAS CATARRO, CF.B.,B
Jornada 17 10-02-2019
MAS CATARRO, CF.B.,B 49 PIERA, A.E.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 31 GELIDA, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 91 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A
RIBES, C.D.,A 31 BASE MARC BARTRA CF,B
ANOIA , C.E.,A 140 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 80 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
CUBELLES, C.F.,C 22 BLANCA SUBUR, C.F.,B
IGUALADA, C.F.,E 71 ODENA, C.E.,A
Jornada 18 17-02-2019
GELIDA, C.F.,A 53 PIERA, A.E.,A
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A 013 SANT SADURNI, U.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,B 07 VILANOVA GELTRU C.F.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 29 RIBES, C.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 26 ANOIA , C.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 34 BASE OLERDOLA, C.E.,A
ODENA, C.E.,A 22 CUBELLES, C.F.,C
IGUALADA, C.F.,E 190 MAS CATARRO, CF.B.,B
Jornada 19 24-02-2019
MAS CATARRO, CF.B.,B 11 GELIDA, C.F.,A
PIERA, A.E.,A 112 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 30 BASE MARC BARTRA CF,B
VILANOVA GELTRU C.F.,A 71 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
RIBES, C.D.,A 111 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
ANOIA , C.E.,A 121 BLANCA SUBUR, C.F.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,A 33 ODENA, C.E.,A
CUBELLES, C.F.,C 05 IGUALADA, C.F.,E
Jornada 20 10-03-2019
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A 110 GELIDA, C.F.,A
BASE MARC BARTRA CF,B 102 PIERA, A.E.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 07 SANT SADURNI, U.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 06 VILANOVA GELTRU C.F.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 17 RIBES, C.D.,A
ODENA, C.E.,A 26 ANOIA , C.E.,A
IGUALADA, C.F.,E 72 BASE OLERDOLA, C.E.,A
CUBELLES, C.F.,C 120 MAS CATARRO, CF.B.,B
Jornada 21 17-03-2019
MAS CATARRO, CF.B.,B 62 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A
GELIDA, C.F.,A 12 BASE MARC BARTRA CF,B
PIERA, A.E.,A 15 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
SANT SADURNI, U.E.,A 32 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
VILANOVA GELTRU C.F.,A 64 BLANCA SUBUR, C.F.,B
RIBES, C.D.,A 82 ODENA, C.E.,A
ANOIA , C.E.,A 25 IGUALADA, C.F.,E
BASE OLERDOLA, C.E.,A 14 CUBELLES, C.F.,C
Jornada 22 24-03-2019
BASE MARC BARTRA CF,B 50 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A
GELIDA, C.F.,A 16 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 32 PIERA, A.E.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 47 SANT SADURNI, U.E.,A
ODENA, C.E.,A 22 VILANOVA GELTRU C.F.,A
IGUALADA, C.F.,E 44 RIBES, C.D.,A
CUBELLES, C.F.,C 43 ANOIA , C.E.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 91 MAS CATARRO, CF.B.,B
Jornada 23 31-03-2019
MAS CATARRO, CF.B.,B 18 BASE MARC BARTRA CF,B
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A 113 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
GELIDA, C.F.,A 42 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
PIERA, A.E.,A 43 BLANCA SUBUR, C.F.,B
SANT SADURNI, U.E.,A 41 ODENA, C.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 29 IGUALADA, C.F.,E
RIBES, C.D.,A 93 CUBELLES, C.F.,C
ANOIA , C.E.,A 61 BASE OLERDOLA, C.E.,A
Jornada 24 07-04-2019
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 21 BASE MARC BARTRA CF,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 100 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 30 GELIDA, C.F.,A
ODENA, C.E.,A 33 PIERA, A.E.,A
IGUALADA, C.F.,E 31 SANT SADURNI, U.E.,A
CUBELLES, C.F.,C 31 VILANOVA GELTRU C.F.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 21 RIBES, C.D.,A
ANOIA , C.E.,A 150 MAS CATARRO, CF.B.,B
Jornada 25 14-04-2019
MAS CATARRO, CF.B.,B 17 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
BASE MARC BARTRA CF,B 43 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A 217 BLANCA SUBUR, C.F.,B
GELIDA, C.F.,A 10 ODENA, C.E.,A
PIERA, A.E.,A 115 IGUALADA, C.F.,E
SANT SADURNI, U.E.,A 63 CUBELLES, C.F.,C
VILANOVA GELTRU C.F.,A 26 BASE OLERDOLA, C.E.,A
RIBES, C.D.,A 26 ANOIA , C.E.,A
Jornada 26 28-04-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 50 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
BLANCA SUBUR, C.F.,B 62 BASE MARC BARTRA CF,B
ODENA, C.E.,A 32 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A
IGUALADA, C.F.,E 81 GELIDA, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,C 142 PIERA, A.E.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 24 SANT SADURNI, U.E.,A
ANOIA , C.E.,A 26 VILANOVA GELTRU C.F.,A
RIBES, C.D.,A 211 MAS CATARRO, CF.B.,B
Jornada 27 05-05-2019
MAS CATARRO, CF.B.,B 04 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 33 BLANCA SUBUR, C.F.,B
BASE MARC BARTRA CF,B 33 ODENA, C.E.,A
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A 018 IGUALADA, C.F.,E
GELIDA, C.F.,A 33 CUBELLES, C.F.,C
PIERA, A.E.,A 48 BASE OLERDOLA, C.E.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 53 ANOIA , C.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 26 RIBES, C.D.,A
Jornada 28 12-05-2019
BLANCA SUBUR, C.F.,B 42 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
ODENA, C.E.,A 21 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
IGUALADA, C.F.,E 80 BASE MARC BARTRA CF,B
CUBELLES, C.F.,C 171 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 52 GELIDA, C.F.,A
ANOIA , C.E.,A 140 PIERA, A.E.,A
RIBES, C.D.,A 21 SANT SADURNI, U.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 100 MAS CATARRO, CF.B.,B
Jornada 29 19-05-2019
BLANCA SUBUR, C.F.,B 122 MAS CATARRO, CF.B.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B 01 ODENA, C.E.,A
Pª JOVE DE LES ROQUETES,A 013 IGUALADA, C.F.,E
BASE MARC BARTRA CF,B 36 CUBELLES, C.F.,C
CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A 09 BASE OLERDOLA, C.E.,A
GELIDA, C.F.,A 25 ANOIA , C.E.,A
PIERA, A.E.,A 316 RIBES, C.D.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 44 VILANOVA GELTRU C.F.,A
Jornada 30 26-05-2019
ODENA, C.E.,A 42 BLANCA SUBUR, C.F.,B
IGUALADA, C.F.,E 101 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,B
CUBELLES, C.F.,C 12 Pª JOVE DE LES ROQUETES,A
BASE OLERDOLA, C.E.,A 41 BASE MARC BARTRA CF,B
ANOIA , C.E.,A 161 CANYELLES ASSOC. ESP. CF.,A
RIBES, C.D.,A 100 GELIDA, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 92 PIERA, A.E.,A
MAS CATARRO, CF.B.,B 311 SANT SADURNI, U.E.,A
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.