Competició | TEMPORADA 2018-2019

benjami 7 segona divisio | grup 14

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D 52 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
SABADELLENCA, UE.,A 34 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
GIMNASTIC MANRESA, C.,G Descansa
CERCLE SABADELLES 1856,A 33 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 14 RIPOLLET, C.F.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 54 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
SABADELL NORD,CF.,B 08 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 04 ESCOLA F. SABADELL,A
Jornada 2 07-10-2018
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 30 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 35 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D
Descansa - SABADELLENCA, UE.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 13 GIMNASTIC MANRESA, C.,G
RIPOLLET, C.F.,A 52 CERCLE SABADELLES 1856,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 35 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 10 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
ESCOLA F. SABADELL,A 81 SABADELL NORD,CF.,B
Jornada 3 14-10-2018
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 43 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D - Descansa
SABADELLENCA, UE.,A 41 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,G 35 RIPOLLET, C.F.,A
CERCLE SABADELLES 1856,A 36 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 17 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 13 ESCOLA F. SABADELL,A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 11 SABADELL NORD,CF.,B
Jornada 4 21-10-2018
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 31 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
Descansa - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 04 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D
RIPOLLET, C.F.,A 21 SABADELLENCA, UE.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 28 GIMNASTIC MANRESA, C.,G
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 21 CERCLE SABADELLES 1856,A
ESCOLA F. SABADELL,A 41 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
SABADELL NORD,CF.,B 33 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 5 28-10-2018
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E - Descansa
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 62 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D 26 RIPOLLET, C.F.,A
SABADELLENCA, UE.,A 33 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,G 22 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
CERCLE SABADELLES 1856,A 16 ESCOLA F. SABADELL,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 61 SABADELL NORD,CF.,B
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 12 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 6 04-11-2018
Descansa - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 04 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
RIPOLLET, C.F.,A 54 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 04 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 20 SABADELLENCA, UE.,A
ESCOLA F. SABADELL,A 62 GIMNASTIC MANRESA, C.,G
SABADELL NORD,CF.,B 27 CERCLE SABADELLES 1856,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 44 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
Jornada 7 11-11-2018
Descansa - SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 46 RIPOLLET, C.F.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 25 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D 23 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
SABADELLENCA, UE.,A 04 ESCOLA F. SABADELL,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,G 70 SABADELL NORD,CF.,B
CERCLE SABADELLES 1856,A 95 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 12 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
Jornada 8 18-11-2018
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 53 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
RIPOLLET, C.F.,A - Descansa
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 23 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 120 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
ESCOLA F. SABADELL,A 53 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D
SABADELL NORD,CF.,B 14 SABADELLENCA, UE.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 13 GIMNASTIC MANRESA, C.,G
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 45 CERCLE SABADELLES 1856,A
Jornada 9 25-11-2018
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 08 RIPOLLET, C.F.,A
Descansa - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 25 ESCOLA F. SABADELL,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D 41 SABADELL NORD,CF.,B
SABADELLENCA, UE.,A 43 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,G 40 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 15 CERCLE SABADELLES 1856,A
Jornada 10 02-12-2018
RIPOLLET, C.F.,A 140 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 32 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B - Descansa
ESCOLA F. SABADELL,A 80 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
SABADELL NORD,CF.,B 12 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 31 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 44 SABADELLENCA, UE.,A
CERCLE SABADELLES 1856,A 22 GIMNASTIC MANRESA, C.,G
Jornada 11 16-12-2018
RIPOLLET, C.F.,A 51 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 17 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
Descansa - ESCOLA F. SABADELL,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 34 SABADELL NORD,CF.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 41 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D 43 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
SABADELLENCA, UE.,A 44 CERCLE SABADELLES 1856,A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 04 GIMNASTIC MANRESA, C.,G
Jornada 12 23-12-2018
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 71 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 33 RIPOLLET, C.F.,A
ESCOLA F. SABADELL,A 61 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
SABADELL NORD,CF.,B - Descansa
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 33 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 43 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
CERCLE SABADELLES 1856,A 83 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D
GIMNASTIC MANRESA, C.,G 45 SABADELLENCA, UE.,A
Jornada 13 13-01-2019
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 14 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
RIPOLLET, C.F.,A 33 ESCOLA F. SABADELL,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 51 SABADELL NORD,CF.,B
Descansa - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 23 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 12 CERCLE SABADELLES 1856,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D 22 GIMNASTIC MANRESA, C.,G
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 24 SABADELLENCA, UE.,A
Jornada 14 20-01-2019
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 010 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
ESCOLA F. SABADELL,A 70 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
SABADELL NORD,CF.,B 08 RIPOLLET, C.F.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 32 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,A - Descansa
CERCLE SABADELLES 1856,A 33 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
GIMNASTIC MANRESA, C.,G 61 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
SABADELLENCA, UE.,A 35 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D
Jornada 15 27-01-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 13 ESCOLA F. SABADELL,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 41 SABADELL NORD,CF.,B
RIPOLLET, C.F.,A 21 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 39 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
Descansa - CERCLE SABADELLES 1856,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 26 GIMNASTIC MANRESA, C.,G
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 14 SABADELLENCA, UE.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D 30 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 22 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 23 SABADELLENCA, UE.,A
Descansa - GIMNASTIC MANRESA, C.,G
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 02 CERCLE SABADELLES 1856,A
RIPOLLET, C.F.,A 64 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 40 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 60 SABADELL NORD,CF.,B
ESCOLA F. SABADELL,A 21 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
Jornada 17 10-02-2019
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 15 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D 81 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
SABADELLENCA, UE.,A - Descansa
GIMNASTIC MANRESA, C.,G 90 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
CERCLE SABADELLES 1856,A 26 RIPOLLET, C.F.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 14 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 13 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
SABADELL NORD,CF.,B 06 ESCOLA F. SABADELL,A
Jornada 18 17-02-2019
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 14 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
Descansa - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 33 SABADELLENCA, UE.,A
RIPOLLET, C.F.,A 30 GIMNASTIC MANRESA, C.,G
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 63 CERCLE SABADELLES 1856,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 103 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
ESCOLA F. SABADELL,A 21 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
SABADELL NORD,CF.,B 11 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
Jornada 19 24-02-2019
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 02 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B - Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D 20 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
SABADELLENCA, UE.,A 41 RIPOLLET, C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,G 41 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
CERCLE SABADELLES 1856,A 36 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 27 ESCOLA F. SABADELL,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 61 SABADELL NORD,CF.,B
Jornada 20 10-03-2019
Descansa - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 11 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
RIPOLLET, C.F.,A 42 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 22 SABADELLENCA, UE.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 05 GIMNASTIC MANRESA, C.,G
ESCOLA F. SABADELL,A 40 CERCLE SABADELLES 1856,A
SABADELL NORD,CF.,B 15 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 60 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
Jornada 21 17-03-2019
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G - Descansa
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 50 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 23 RIPOLLET, C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D 52 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
SABADELLENCA, UE.,A 62 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,G 33 ESCOLA F. SABADELL,A
CERCLE SABADELLES 1856,A 63 SABADELL NORD,CF.,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 25 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
Jornada 22 24-03-2019
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B - Descansa
RIPOLLET, C.F.,A 91 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 31 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 31 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D
ESCOLA F. SABADELL,A 33 SABADELLENCA, UE.,A
SABADELL NORD,CF.,B 24 GIMNASTIC MANRESA, C.,G
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 22 CERCLE SABADELLES 1856,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 40 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
Jornada 23 31-03-2019
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 33 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
Descansa - RIPOLLET, C.F.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 22 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 52 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D 34 ESCOLA F. SABADELL,A
SABADELLENCA, UE.,A 61 SABADELL NORD,CF.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,G 32 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
CERCLE SABADELLES 1856,A 93 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
Jornada 24 07-04-2019
RIPOLLET, C.F.,A 50 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A - Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 60 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
ESCOLA F. SABADELL,A 32 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
SABADELL NORD,CF.,B 25 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 31 SABADELLENCA, UE.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 16 GIMNASTIC MANRESA, C.,G
CERCLE SABADELLES 1856,A 43 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
Jornada 25 14-04-2019
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 04 RIPOLLET, C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 33 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
Descansa - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 07 ESCOLA F. SABADELL,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 10 SABADELL NORD,CF.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D 33 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
SABADELLENCA, UE.,A 21 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,G 53 CERCLE SABADELLES 1856,A
Jornada 26 28-04-2019
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 45 RIPOLLET, C.F.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 34 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
ESCOLA F. SABADELL,A - Descansa
SABADELL NORD,CF.,B 31 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 41 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 08 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D
CERCLE SABADELLES 1856,A 42 SABADELLENCA, UE.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,G 80 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
Jornada 27 05-05-2019
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 12 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
RIPOLLET, C.F.,A 22 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 22 ESCOLA F. SABADELL,A
Descansa - SABADELL NORD,CF.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 33 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 12 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D 03 CERCLE SABADELLES 1856,A
SABADELLENCA, UE.,A 23 GIMNASTIC MANRESA, C.,G
Jornada 28 12-05-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 53 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
ESCOLA F. SABADELL,A 11 RIPOLLET, C.F.,A
SABADELL NORD,CF.,B 03 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A - Descansa
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 73 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
CERCLE SABADELLES 1856,A 50 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,G 91 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D
SABADELLENCA, UE.,A 61 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
Jornada 29 19-05-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 71 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 37 ESCOLA F. SABADELL,A
RIPOLLET, C.F.,A 40 SABADELL NORD,CF.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B 43 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
Descansa - BADIA DEL VALLES, C.D.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E 35 CERCLE SABADELLES 1856,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 26 GIMNASTIC MANRESA, C.,G
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D 32 SABADELLENCA, UE.,A
Jornada 30 26-05-2019
ESCOLA F. SABADELL,A 31 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
SABADELL NORD,CF.,B 31 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 44 RIPOLLET, C.F.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 44 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,B
CERCLE SABADELLES 1856,A - Descansa
GIMNASTIC MANRESA, C.,G 61 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,E
SABADELLENCA, UE.,A 31 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 21 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.