Competició | TEMPORADA 2018-2019

benjami 7 tercera divisio | grup 11

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 12 RODA DE TER, C.E.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,B 23 SANTA EUGENIA, J.E.,A
GURB, U.E.,A 111 TONA, U.E.,B
TARADELL, U.D.,A 152 TONA, U.E.,D
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 32 TORELLO, C.F.,C
MANLLEU, A.E.C.,D 17 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 15 GIMNASTIC MANRESA, C.,K
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 171 MOIA, C.E.,B
Jornada 2 14-10-2018
RODA DE TER, C.E.,A 34 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
SANTA EUGENIA, J.E.,A 24 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
TONA, U.E.,B 21 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,B
TONA, U.E.,D 215 GURB, U.E.,A
TORELLO, C.F.,C 42 TARADELL, U.D.,A
SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 44 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,K 81 MANLLEU, A.E.C.,D
MOIA, C.E.,B 08 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
Jornada 3 21-10-2018
RODA DE TER, C.E.,A 71 SANTA EUGENIA, J.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 51 TONA, U.E.,B
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,B 61 TONA, U.E.,D
GURB, U.E.,A 13 TORELLO, C.F.,C
TARADELL, U.D.,A 42 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 60 GIMNASTIC MANRESA, C.,K
MANLLEU, A.E.C.,D 71 MOIA, C.E.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 121 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
Jornada 4 28-10-2018
SANTA EUGENIA, J.E.,A 317 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
TONA, U.E.,B 06 RODA DE TER, C.E.,A
TONA, U.E.,D 16 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
TORELLO, C.F.,C 30 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,B
SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 53 GURB, U.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,K 14 TARADELL, U.D.,A
MOIA, C.E.,B 114 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 73 MANLLEU, A.E.C.,D
Jornada 5 04-11-2018
SANTA EUGENIA, J.E.,A 34 TONA, U.E.,B
RODA DE TER, C.E.,A 102 TONA, U.E.,D
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 17 TORELLO, C.F.,C
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,B 28 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A
GURB, U.E.,A 52 GIMNASTIC MANRESA, C.,K
TARADELL, U.D.,A 82 MOIA, C.E.,B
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 71 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 110 MANLLEU, A.E.C.,D
Jornada 6 11-11-2018
TONA, U.E.,B 011 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
TONA, U.E.,D 17 SANTA EUGENIA, J.E.,A
TORELLO, C.F.,C 10 RODA DE TER, C.E.,A
SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 44 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,K 62 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,B
MOIA, C.E.,B 011 GURB, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 08 TARADELL, U.D.,A
MANLLEU, A.E.C.,D 012 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
Jornada 7 18-11-2018
TONA, U.E.,B 33 TONA, U.E.,D
SANTA EUGENIA, J.E.,A 011 TORELLO, C.F.,C
RODA DE TER, C.E.,A 32 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 22 GIMNASTIC MANRESA, C.,K
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,B 22 MOIA, C.E.,B
GURB, U.E.,A 30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
TARADELL, U.D.,A 61 MANLLEU, A.E.C.,D
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 46 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
Jornada 8 25-11-2018
TONA, U.E.,D 112 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
TORELLO, C.F.,C 21 TONA, U.E.,B
SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 61 SANTA EUGENIA, J.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,K 22 RODA DE TER, C.E.,A
MOIA, C.E.,B 28 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 22 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,B
MANLLEU, A.E.C.,D 37 GURB, U.E.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 15 TARADELL, U.D.,A
Jornada 9 02-12-2018
TONA, U.E.,D 111 TORELLO, C.F.,C
TONA, U.E.,B 35 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 24 GIMNASTIC MANRESA, C.,K
RODA DE TER, C.E.,A 41 MOIA, C.E.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 62 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,B 41 MANLLEU, A.E.C.,D
GURB, U.E.,A 37 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 126 TARADELL, U.D.,A
Jornada 10 16-12-2018
TORELLO, C.F.,C 15 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 102 TONA, U.E.,D
GIMNASTIC MANRESA, C.,K 52 TONA, U.E.,B
MOIA, C.E.,B 83 SANTA EUGENIA, J.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 13 RODA DE TER, C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,D 24 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 61 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,B
TARADELL, U.D.,A 42 GURB, U.E.,A
Jornada 11 23-12-2018
TORELLO, C.F.,C 00 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A
TONA, U.E.,D 27 GIMNASTIC MANRESA, C.,K
TONA, U.E.,B 80 MOIA, C.E.,B
SANTA EUGENIA, J.E.,A 06 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
RODA DE TER, C.E.,A 33 MANLLEU, A.E.C.,D
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 26 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
TARADELL, U.D.,A 41 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,B
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 63 GURB, U.E.,A
Jornada 12 13-01-2019
SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 16 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,K 35 TORELLO, C.F.,C
MOIA, C.E.,B 75 TONA, U.E.,D
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 21 TONA, U.E.,B
MANLLEU, A.E.C.,D 53 SANTA EUGENIA, J.E.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 45 RODA DE TER, C.E.,A
TARADELL, U.D.,A 72 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
GURB, U.E.,A 61 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,B
Jornada 13 20-01-2019
SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 44 GIMNASTIC MANRESA, C.,K
TORELLO, C.F.,C 101 MOIA, C.E.,B
TONA, U.E.,D 12 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
TONA, U.E.,B 24 MANLLEU, A.E.C.,D
SANTA EUGENIA, J.E.,A 111 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
RODA DE TER, C.E.,A 21 TARADELL, U.D.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 15 GURB, U.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 130 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,B
Jornada 14 27-01-2019
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 82 GIMNASTIC MANRESA, C.,K
MOIA, C.E.,B 36 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 07 TORELLO, C.F.,C
MANLLEU, A.E.C.,D 42 TONA, U.E.,D
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 80 TONA, U.E.,B
TARADELL, U.D.,A 161 SANTA EUGENIA, J.E.,A
GURB, U.E.,A 52 RODA DE TER, C.E.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,B 29 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
Jornada 15 03-02-2019
GIMNASTIC MANRESA, C.,K 21 MOIA, C.E.,B
SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 32 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
TORELLO, C.F.,C 101 MANLLEU, A.E.C.,D
TONA, U.E.,D 113 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
TONA, U.E.,B 110 TARADELL, U.D.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 110 GURB, U.E.,A
RODA DE TER, C.E.,A 40 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 312 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
RODA DE TER, C.E.,A 43 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 02 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,B
TONA, U.E.,B 07 GURB, U.E.,A
TONA, U.E.,D 210 TARADELL, U.D.,A
TORELLO, C.F.,C 12 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 80 MANLLEU, A.E.C.,D
GIMNASTIC MANRESA, C.,K 11 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
MOIA, C.E.,B 211 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
Jornada 17 17-02-2019
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 123 RODA DE TER, C.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 106 SANTA EUGENIA, J.E.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,B 42 TONA, U.E.,B
GURB, U.E.,A 162 TONA, U.E.,D
TARADELL, U.D.,A 12 TORELLO, C.F.,C
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 43 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,D 29 GIMNASTIC MANRESA, C.,K
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 73 MOIA, C.E.,B
Jornada 18 24-02-2019
SANTA EUGENIA, J.E.,A 18 RODA DE TER, C.E.,A
TONA, U.E.,B 23 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
TONA, U.E.,D 38 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,B
TORELLO, C.F.,C 53 GURB, U.E.,A
SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 15 TARADELL, U.D.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,K 42 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
MOIA, C.E.,B 44 MANLLEU, A.E.C.,D
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 114 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
Jornada 19 10-03-2019
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 140 SANTA EUGENIA, J.E.,A
RODA DE TER, C.E.,A 52 TONA, U.E.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 120 TONA, U.E.,D
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,B 06 TORELLO, C.F.,C
GURB, U.E.,A 43 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A
TARADELL, U.D.,A 11 GIMNASTIC MANRESA, C.,K
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 82 MOIA, C.E.,B
MANLLEU, A.E.C.,D 04 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
Jornada 20 17-03-2019
TONA, U.E.,B 14 SANTA EUGENIA, J.E.,A
TONA, U.E.,D 36 RODA DE TER, C.E.,A
TORELLO, C.F.,C 111 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 70 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,K 23 GURB, U.E.,A
MOIA, C.E.,B 04 TARADELL, U.D.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 29 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,D 08 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
Jornada 21 24-03-2019
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 110 TONA, U.E.,B
SANTA EUGENIA, J.E.,A 32 TONA, U.E.,D
RODA DE TER, C.E.,A 22 TORELLO, C.F.,C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 28 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,B 34 GIMNASTIC MANRESA, C.,K
GURB, U.E.,A 121 MOIA, C.E.,B
TARADELL, U.D.,A 31 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 70 MANLLEU, A.E.C.,D
Jornada 22 31-03-2019
TONA, U.E.,D 35 TONA, U.E.,B
TORELLO, C.F.,C 102 SANTA EUGENIA, J.E.,A
SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 52 RODA DE TER, C.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,K 62 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
MOIA, C.E.,B 48 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 27 GURB, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,D 18 TARADELL, U.D.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 41 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
Jornada 23 07-04-2019
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 180 TONA, U.E.,D
TONA, U.E.,B 08 TORELLO, C.F.,C
SANTA EUGENIA, J.E.,A 29 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A
RODA DE TER, C.E.,A 03 GIMNASTIC MANRESA, C.,K
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 33 MOIA, C.E.,B
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,B 32 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
GURB, U.E.,A 50 MANLLEU, A.E.C.,D
TARADELL, U.D.,A 45 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
Jornada 24 14-04-2019
TORELLO, C.F.,C 81 TONA, U.E.,D
SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 41 TONA, U.E.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,K 100 SANTA EUGENIA, J.E.,A
MOIA, C.E.,B 13 RODA DE TER, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 35 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
MANLLEU, A.E.C.,D 21 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,B
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 43 GURB, U.E.,A
TARADELL, U.D.,A 34 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
Jornada 25 28-04-2019
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 63 TORELLO, C.F.,C
TONA, U.E.,D 112 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A
TONA, U.E.,B 24 GIMNASTIC MANRESA, C.,K
SANTA EUGENIA, J.E.,A 56 MOIA, C.E.,B
RODA DE TER, C.E.,A 20 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 44 MANLLEU, A.E.C.,D
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,B 15 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
GURB, U.E.,A 22 TARADELL, U.D.,A
Jornada 26 05-05-2019
SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 21 TORELLO, C.F.,C
GIMNASTIC MANRESA, C.,K 70 TONA, U.E.,D
MOIA, C.E.,B 124 TONA, U.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 52 SANTA EUGENIA, J.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,D 05 RODA DE TER, C.E.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 32 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,B 09 TARADELL, U.D.,A
GURB, U.E.,A 46 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
Jornada 27 12-05-2019
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 43 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A
TORELLO, C.F.,C 20 GIMNASTIC MANRESA, C.,K
TONA, U.E.,D 36 MOIA, C.E.,B
TONA, U.E.,B 23 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
SANTA EUGENIA, J.E.,A 55 MANLLEU, A.E.C.,D
RODA DE TER, C.E.,A 43 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 112 TARADELL, U.D.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,B 13 GURB, U.E.,A
Jornada 28 19-05-2019
GIMNASTIC MANRESA, C.,K 41 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A
MOIA, C.E.,B 25 TORELLO, C.F.,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 52 TONA, U.E.,D
MANLLEU, A.E.C.,D 22 TONA, U.E.,B
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 41 SANTA EUGENIA, J.E.,A
TARADELL, U.D.,A 13 RODA DE TER, C.E.,A
GURB, U.E.,A 14 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,B 019 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
Jornada 29 26-05-2019
GIMNASTIC MANRESA, C.,K 22 TER-BRUGENT 2014 A.E.,B
SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 53 MOIA, C.E.,B
TORELLO, C.F.,C 60 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
TONA, U.E.,D 36 MANLLEU, A.E.C.,D
TONA, U.E.,B 18 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 16 TARADELL, U.D.,A
RODA DE TER, C.E.,A 03 GURB, U.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 31 MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,B
Jornada 30 02-06-2019
MOIA, C.E.,B 04 GIMNASTIC MANRESA, C.,K
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 23 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,D 16 TORELLO, C.F.,C
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 130 TONA, U.E.,D
TARADELL, U.D.,A 61 TONA, U.E.,B
GURB, U.E.,A 160 SANTA EUGENIA, J.E.,A
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL,B 35 RODA DE TER, C.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E.,B 33 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.