Competició | TEMPORADA 2018-2019

benjami 7 tercera divisio | grup 12

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 410 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 31 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
LES PRESES, C.F.,B 37 MANLLEU, A.E.C.,C
TORELLO, C.F.,B 82 TARADELL, U.D.,B
SANTA EUGENIA, J.E.,B 310 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 12 PRADENC,F.C.,A
TONA, U.E.,C 31 TORELLO, C.F.,D
Jornada 2 14-10-2018
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B 63 TONA, U.E.,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 52 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
MANLLEU, A.E.C.,C 46 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
TARADELL, U.D.,B 23 LES PRESES, C.F.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 110 TORELLO, C.F.,B
PRADENC,F.C.,A 34 SANTA EUGENIA, J.E.,B
TORELLO, C.F.,D 34 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
Jornada 3 21-10-2018
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B 44 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 26 MANLLEU, A.E.C.,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 21 TARADELL, U.D.,B
LES PRESES, C.F.,B 18 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
TORELLO, C.F.,B 34 PRADENC,F.C.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,B 83 TORELLO, C.F.,D
TONA, U.E.,C 42 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
Jornada 4 28-10-2018
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 81 TONA, U.E.,C
MANLLEU, A.E.C.,C 34 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B
TARADELL, U.D.,B 27 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 32 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
PRADENC,F.C.,A 31 LES PRESES, C.F.,B
TORELLO, C.F.,D 16 TORELLO, C.F.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 25 SANTA EUGENIA, J.E.,B
Jornada 5 04-11-2018
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 36 MANLLEU, A.E.C.,C
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B 60 TARADELL, U.D.,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 44 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
PRADENC,F.C.,A 24 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
LES PRESES, C.F.,B 56 TORELLO, C.F.,D
TORELLO, C.F.,B 15 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
TONA, U.E.,C 34 SANTA EUGENIA, J.E.,B
Jornada 6 11-11-2018
MANLLEU, A.E.C.,C 31 TONA, U.E.,C
TARADELL, U.D.,B 11 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 53 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B
PRADENC,F.C.,A 25 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
TORELLO, C.F.,D 32 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 34 LES PRESES, C.F.,B
SANTA EUGENIA, J.E.,B 41 TORELLO, C.F.,B
Jornada 7 18-11-2018
MANLLEU, A.E.C.,C 102 TARADELL, U.D.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 15 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B 31 PRADENC,F.C.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 73 TORELLO, C.F.,D
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 42 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
LES PRESES, C.F.,B 36 SANTA EUGENIA, J.E.,B
TONA, U.E.,C 12 TORELLO, C.F.,B
Jornada 8 25-11-2018
TARADELL, U.D.,B 07 TONA, U.E.,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 23 MANLLEU, A.E.C.,C
PRADENC,F.C.,A 12 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
TORELLO, C.F.,D 111 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 22 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
SANTA EUGENIA, J.E.,B 37 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
TORELLO, C.F.,B 32 LES PRESES, C.F.,B
Jornada 9 02-12-2018
TARADELL, U.D.,B 112 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
MANLLEU, A.E.C.,C 33 PRADENC,F.C.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 30 TORELLO, C.F.,D
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B 30 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 47 SANTA EUGENIA, J.E.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 61 TORELLO, C.F.,B
TONA, U.E.,C 33 LES PRESES, C.F.,B
Jornada 10 16-12-2018
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 90 TONA, U.E.,C
PRADENC,F.C.,A 70 TARADELL, U.D.,B
TORELLO, C.F.,D 013 MANLLEU, A.E.C.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 07 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
SANTA EUGENIA, J.E.,B 34 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B
TORELLO, C.F.,B 90 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
LES PRESES, C.F.,B 65 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
Jornada 11 23-12-2018
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 52 PRADENC,F.C.,A
TARADELL, U.D.,B 44 TORELLO, C.F.,D
MANLLEU, A.E.C.,C 21 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 45 SANTA EUGENIA, J.E.,B
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B 52 TORELLO, C.F.,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 36 LES PRESES, C.F.,B
TONA, U.E.,C 22 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
Jornada 12 13-01-2019
TONA, U.E.,C 21 PRADENC,F.C.,A
TORELLO, C.F.,D 17 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 102 TARADELL, U.D.,B
SANTA EUGENIA, J.E.,B 210 MANLLEU, A.E.C.,C
TORELLO, C.F.,B 12 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
LES PRESES, C.F.,B 43 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 34 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
Jornada 13 20-01-2019
PRADENC,F.C.,A 32 TORELLO, C.F.,D
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 51 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
TARADELL, U.D.,B 25 SANTA EUGENIA, J.E.,B
MANLLEU, A.E.C.,C 40 TORELLO, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 04 LES PRESES, C.F.,B
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B 71 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 42 TONA, U.E.,C

SEGONA VOLTA

Jornada 14 27-01-2019
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B 100 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 12 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
MANLLEU, A.E.C.,C 22 LES PRESES, C.F.,B
TARADELL, U.D.,B 53 TORELLO, C.F.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 133 SANTA EUGENIA, J.E.,B
PRADENC,F.C.,A 20 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
TORELLO, C.F.,D 21 TONA, U.E.,C
Jornada 15 03-02-2019
TONA, U.E.,C 13 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 45 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 02 MANLLEU, A.E.C.,C
LES PRESES, C.F.,B 40 TARADELL, U.D.,B
TORELLO, C.F.,B 07 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
SANTA EUGENIA, J.E.,B 63 PRADENC,F.C.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 32 TORELLO, C.F.,D
Jornada 16 10-02-2019
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 34 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B
MANLLEU, A.E.C.,C 72 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
TARADELL, U.D.,B 10 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 73 LES PRESES, C.F.,B
PRADENC,F.C.,A 12 TORELLO, C.F.,B
TORELLO, C.F.,D 62 SANTA EUGENIA, J.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 13 TONA, U.E.,C
Jornada 17 17-02-2019
TONA, U.E.,C 13 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B 03 MANLLEU, A.E.C.,C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 42 TARADELL, U.D.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 13 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
LES PRESES, C.F.,B 41 PRADENC,F.C.,A
TORELLO, C.F.,B 41 TORELLO, C.F.,D
SANTA EUGENIA, J.E.,B 47 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
Jornada 18 24-02-2019
MANLLEU, A.E.C.,C 33 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
TARADELL, U.D.,B 05 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 130 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 21 PRADENC,F.C.,A
TORELLO, C.F.,D 05 LES PRESES, C.F.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 24 TORELLO, C.F.,B
SANTA EUGENIA, J.E.,B 53 TONA, U.E.,C
Jornada 19 10-03-2019
TONA, U.E.,C 11 MANLLEU, A.E.C.,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 61 TARADELL, U.D.,B
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B 62 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 42 PRADENC,F.C.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 42 TORELLO, C.F.,D
LES PRESES, C.F.,B 33 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
TORELLO, C.F.,B 06 SANTA EUGENIA, J.E.,B
Jornada 20 17-03-2019
TARADELL, U.D.,B 16 MANLLEU, A.E.C.,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 20 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
PRADENC,F.C.,A 20 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B
TORELLO, C.F.,D 56 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 52 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
SANTA EUGENIA, J.E.,B 24 LES PRESES, C.F.,B
TORELLO, C.F.,B 36 TONA, U.E.,C
Jornada 21 24-03-2019
TONA, U.E.,C 32 TARADELL, U.D.,B
MANLLEU, A.E.C.,C 56 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 31 PRADENC,F.C.,A
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B 103 TORELLO, C.F.,D
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 63 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 64 SANTA EUGENIA, J.E.,B
LES PRESES, C.F.,B 41 TORELLO, C.F.,B
Jornada 22 31-03-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 92 TARADELL, U.D.,B
PRADENC,F.C.,A 32 MANLLEU, A.E.C.,C
TORELLO, C.F.,D 22 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 15 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B
SANTA EUGENIA, J.E.,B 46 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
TORELLO, C.F.,B 13 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
LES PRESES, C.F.,B 32 TONA, U.E.,C
Jornada 23 07-04-2019
TONA, U.E.,C 04 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
TARADELL, U.D.,B 32 PRADENC,F.C.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 34 TORELLO, C.F.,D
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 33 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B 71 SANTA EUGENIA, J.E.,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 64 TORELLO, C.F.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 34 LES PRESES, C.F.,B
Jornada 24 14-04-2019
PRADENC,F.C.,A 23 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
TORELLO, C.F.,D 31 TARADELL, U.D.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 05 MANLLEU, A.E.C.,C
SANTA EUGENIA, J.E.,B 13 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
TORELLO, C.F.,B 04 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B
LES PRESES, C.F.,B 63 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 20 TONA, U.E.,C
Jornada 25 28-04-2019
PRADENC,F.C.,A 01 TONA, U.E.,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 72 TORELLO, C.F.,D
TARADELL, U.D.,B 02 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E
MANLLEU, A.E.C.,C 91 SANTA EUGENIA, J.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 63 TORELLO, C.F.,B
FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B 21 LES PRESES, C.F.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 37 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
Jornada 26 05-05-2019
TORELLO, C.F.,D 15 PRADENC,F.C.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E 45 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
SANTA EUGENIA, J.E.,B 62 TARADELL, U.D.,B
TORELLO, C.F.,B 28 MANLLEU, A.E.C.,C
LES PRESES, C.F.,B 23 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 16 FUNDACIO ESPORTIVA CAMPRODON,B
TONA, U.E.,C 10 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.