Competició | TEMPORADA 2018-2019

benjami 7 tercera divisio | grup 20

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,C 42 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D
TIANA, C.C.E.,B 32 MASNOU, C.D.,C
ALELLA, C.F.,C 81 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
MALGRAT, C.D.,C 53 PREMIA DALT, C.D.,A
VILASSAR DALT, C.E.,E 51 CALELLA, C.F.,A
SANT POL, AT.,A 131 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,H
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,C 211 VILASSAR MAR,U.E.,F
PINEDA DE MAR, F.S.,A 60 MOLINOS, U.D.,B
Jornada 2 14-10-2018
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D 81 PINEDA DE MAR, F.S.,A
MASNOU, C.D.,C 83 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,C
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 015 TIANA, C.C.E.,B
PREMIA DALT, C.D.,A 91 ALELLA, C.F.,C
CALELLA, C.F.,A 72 MALGRAT, C.D.,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,H 017 VILASSAR DALT, C.E.,E
VILASSAR MAR,U.E.,F 012 SANT POL, AT.,A
MOLINOS, U.D.,B 26 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,C
Jornada 3 21-10-2018
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D 15 MASNOU, C.D.,C
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,C 90 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
TIANA, C.C.E.,B 62 PREMIA DALT, C.D.,A
ALELLA, C.F.,C 15 CALELLA, C.F.,A
MALGRAT, C.D.,C 130 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,H
VILASSAR DALT, C.E.,E 30 VILASSAR MAR,U.E.,F
SANT POL, AT.,A 70 MOLINOS, U.D.,B
PINEDA DE MAR, F.S.,A 30 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,C
Jornada 4 28-10-2018
MASNOU, C.D.,C 71 PINEDA DE MAR, F.S.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 014 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D
PREMIA DALT, C.D.,A 60 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,C
CALELLA, C.F.,A 34 TIANA, C.C.E.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,H 012 ALELLA, C.F.,C
VILASSAR MAR,U.E.,F 43 MALGRAT, C.D.,C
MOLINOS, U.D.,B 212 VILASSAR DALT, C.E.,E
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,C 011 SANT POL, AT.,A
Jornada 5 04-11-2018
MASNOU, C.D.,C 190 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D 32 PREMIA DALT, C.D.,A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,C 15 CALELLA, C.F.,A
TIANA, C.C.E.,B 120 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,H
ALELLA, C.F.,C 11 VILASSAR MAR,U.E.,F
MALGRAT, C.D.,C 114 MOLINOS, U.D.,B
VILASSAR DALT, C.E.,E 130 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,C
PINEDA DE MAR, F.S.,A 23 SANT POL, AT.,A
Jornada 6 11-11-2018
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 09 PINEDA DE MAR, F.S.,A
PREMIA DALT, C.D.,A 16 MASNOU, C.D.,C
CALELLA, C.F.,A 32 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,H 19 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,C
VILASSAR MAR,U.E.,F 64 TIANA, C.C.E.,B
MOLINOS, U.D.,B 35 ALELLA, C.F.,C
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,C 86 MALGRAT, C.D.,C
SANT POL, AT.,A 33 VILASSAR DALT, C.E.,E
Jornada 7 18-11-2018
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 017 PREMIA DALT, C.D.,A
MASNOU, C.D.,C 06 CALELLA, C.F.,A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D 60 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,H
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,C 32 VILASSAR MAR,U.E.,F
TIANA, C.C.E.,B 51 MOLINOS, U.D.,B
ALELLA, C.F.,C 30 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,C
MALGRAT, C.D.,C 35 SANT POL, AT.,A
PINEDA DE MAR, F.S.,A 23 VILASSAR DALT, C.E.,E
Jornada 8 25-11-2018
PREMIA DALT, C.D.,A 51 PINEDA DE MAR, F.S.,A
CALELLA, C.F.,A 80 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,H 08 MASNOU, C.D.,C
VILASSAR MAR,U.E.,F 42 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D
MOLINOS, U.D.,B 25 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,C
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,C 27 TIANA, C.C.E.,B
SANT POL, AT.,A 50 ALELLA, C.F.,C
VILASSAR DALT, C.E.,E 42 MALGRAT, C.D.,C
Jornada 9 02-12-2018
PREMIA DALT, C.D.,A 32 CALELLA, C.F.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 05 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,H
MASNOU, C.D.,C 41 VILASSAR MAR,U.E.,F
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D 71 MOLINOS, U.D.,B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,C 14 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,C
TIANA, C.C.E.,B 22 SANT POL, AT.,A
ALELLA, C.F.,C 111 VILASSAR DALT, C.E.,E
PINEDA DE MAR, F.S.,A 21 MALGRAT, C.D.,C
Jornada 10 16-12-2018
CALELLA, C.F.,A 61 PINEDA DE MAR, F.S.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,H 05 PREMIA DALT, C.D.,A
VILASSAR MAR,U.E.,F 110 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
MOLINOS, U.D.,B 112 MASNOU, C.D.,C
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,C 38 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D
SANT POL, AT.,A 80 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,C
VILASSAR DALT, C.E.,E 42 TIANA, C.C.E.,B
MALGRAT, C.D.,C 21 ALELLA, C.F.,C
Jornada 11 23-12-2018
CALELLA, C.F.,A 81 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,H
PREMIA DALT, C.D.,A 31 VILASSAR MAR,U.E.,F
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 14 MOLINOS, U.D.,B
MASNOU, C.D.,C 23 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D 23 SANT POL, AT.,A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,C 22 VILASSAR DALT, C.E.,E
TIANA, C.C.E.,B 110 MALGRAT, C.D.,C
PINEDA DE MAR, F.S.,A 50 ALELLA, C.F.,C
Jornada 12 13-01-2019
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,H 014 PINEDA DE MAR, F.S.,A
VILASSAR MAR,U.E.,F 34 CALELLA, C.F.,A
MOLINOS, U.D.,B 19 PREMIA DALT, C.D.,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,C 110 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
SANT POL, AT.,A 53 MASNOU, C.D.,C
VILASSAR DALT, C.E.,E 71 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D
MALGRAT, C.D.,C 40 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,C
ALELLA, C.F.,C 08 TIANA, C.C.E.,B
Jornada 13 20-01-2019
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,H 27 VILASSAR MAR,U.E.,F
CALELLA, C.F.,A 80 MOLINOS, U.D.,B
PREMIA DALT, C.D.,A 22 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,C
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 017 SANT POL, AT.,A
MASNOU, C.D.,C 35 VILASSAR DALT, C.E.,E
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D 63 MALGRAT, C.D.,C
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,C 43 ALELLA, C.F.,C
PINEDA DE MAR, F.S.,A 12 TIANA, C.C.E.,B
Jornada 14 27-01-2019
PINEDA DE MAR, F.S.,A 42 VILASSAR MAR,U.E.,F
MOLINOS, U.D.,B 23 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,H
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,C 33 CALELLA, C.F.,A
SANT POL, AT.,A 31 PREMIA DALT, C.D.,A
VILASSAR DALT, C.E.,E 180 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
MALGRAT, C.D.,C 33 MASNOU, C.D.,C
ALELLA, C.F.,C 38 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D
TIANA, C.C.E.,B 31 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,C
Jornada 15 03-02-2019
VILASSAR MAR,U.E.,F 103 MOLINOS, U.D.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,H 34 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,C
CALELLA, C.F.,A 29 SANT POL, AT.,A
PREMIA DALT, C.D.,A 23 VILASSAR DALT, C.E.,E
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 112 MALGRAT, C.D.,C
MASNOU, C.D.,C 60 ALELLA, C.F.,C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D 12 TIANA, C.C.E.,B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,C 33 PINEDA DE MAR, F.S.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D 22 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,C
MASNOU, C.D.,C 21 TIANA, C.C.E.,B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 18 ALELLA, C.F.,C
PREMIA DALT, C.D.,A 62 MALGRAT, C.D.,C
CALELLA, C.F.,A 06 VILASSAR DALT, C.E.,E
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,H 09 SANT POL, AT.,A
VILASSAR MAR,U.E.,F 82 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,C
MOLINOS, U.D.,B 54 PINEDA DE MAR, F.S.,A
Jornada 17 17-02-2019
PINEDA DE MAR, F.S.,A 42 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,C 12 MASNOU, C.D.,C
TIANA, C.C.E.,B 100 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
ALELLA, C.F.,C 48 PREMIA DALT, C.D.,A
MALGRAT, C.D.,C 07 CALELLA, C.F.,A
VILASSAR DALT, C.E.,E 110 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,H
SANT POL, AT.,A 74 VILASSAR MAR,U.E.,F
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,C 41 MOLINOS, U.D.,B
Jornada 18 24-02-2019
MASNOU, C.D.,C 62 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 012 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,C
PREMIA DALT, C.D.,A 26 TIANA, C.C.E.,B
CALELLA, C.F.,A 31 ALELLA, C.F.,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,H 17 MALGRAT, C.D.,C
VILASSAR MAR,U.E.,F 33 VILASSAR DALT, C.E.,E
MOLINOS, U.D.,B 110 SANT POL, AT.,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,C 46 PINEDA DE MAR, F.S.,A
Jornada 19 10-03-2019
PINEDA DE MAR, F.S.,A 36 MASNOU, C.D.,C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D 150 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,C 11 PREMIA DALT, C.D.,A
TIANA, C.C.E.,B 24 CALELLA, C.F.,A
ALELLA, C.F.,C 30 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,H
MALGRAT, C.D.,C 22 VILASSAR MAR,U.E.,F
VILASSAR DALT, C.E.,E 100 MOLINOS, U.D.,B
SANT POL, AT.,A 22 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,C
Jornada 20 17-03-2019
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 09 MASNOU, C.D.,C
PREMIA DALT, C.D.,A 73 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D
CALELLA, C.F.,A 36 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,H 115 TIANA, C.C.E.,B
VILASSAR MAR,U.E.,F 92 ALELLA, C.F.,C
MOLINOS, U.D.,B 04 MALGRAT, C.D.,C
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,C 113 VILASSAR DALT, C.E.,E
SANT POL, AT.,A 41 PINEDA DE MAR, F.S.,A
Jornada 21 24-03-2019
PINEDA DE MAR, F.S.,A 91 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
MASNOU, C.D.,C 53 PREMIA DALT, C.D.,A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D 13 CALELLA, C.F.,A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,C 52 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,H
TIANA, C.C.E.,B 51 VILASSAR MAR,U.E.,F
ALELLA, C.F.,C 14 MOLINOS, U.D.,B
MALGRAT, C.D.,C 94 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,C
VILASSAR DALT, C.E.,E 31 SANT POL, AT.,A
Jornada 22 31-03-2019
PREMIA DALT, C.D.,A 80 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
CALELLA, C.F.,A 36 MASNOU, C.D.,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,H 32 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D
VILASSAR MAR,U.E.,F 31 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,C
MOLINOS, U.D.,B 110 TIANA, C.C.E.,B
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,C 82 ALELLA, C.F.,C
SANT POL, AT.,A 141 MALGRAT, C.D.,C
VILASSAR DALT, C.E.,E 62 PINEDA DE MAR, F.S.,A
Jornada 23 07-04-2019
PINEDA DE MAR, F.S.,A 45 PREMIA DALT, C.D.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 07 CALELLA, C.F.,A
MASNOU, C.D.,C 82 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,H
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D 32 VILASSAR MAR,U.E.,F
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,C 71 MOLINOS, U.D.,B
TIANA, C.C.E.,B 81 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,C
ALELLA, C.F.,C 09 SANT POL, AT.,A
MALGRAT, C.D.,C 19 VILASSAR DALT, C.E.,E
Jornada 24 14-04-2019
CALELLA, C.F.,A 43 PREMIA DALT, C.D.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,H 71 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
VILASSAR MAR,U.E.,F 24 MASNOU, C.D.,C
MOLINOS, U.D.,B 17 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,C 15 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,C
SANT POL, AT.,A 31 TIANA, C.C.E.,B
VILASSAR DALT, C.E.,E 110 ALELLA, C.F.,C
MALGRAT, C.D.,C 52 PINEDA DE MAR, F.S.,A
Jornada 25 28-04-2019
PINEDA DE MAR, F.S.,A 24 CALELLA, C.F.,A
PREMIA DALT, C.D.,A 70 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,H
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 010 VILASSAR MAR,U.E.,F
MASNOU, C.D.,C 71 MOLINOS, U.D.,B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D 44 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,C
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,C 14 SANT POL, AT.,A
TIANA, C.C.E.,B 10 VILASSAR DALT, C.E.,E
ALELLA, C.F.,C 54 MALGRAT, C.D.,C
Jornada 26 05-05-2019
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,H 010 CALELLA, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,F 13 PREMIA DALT, C.D.,A
MOLINOS, U.D.,B 131 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,C 24 MASNOU, C.D.,C
SANT POL, AT.,A 70 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D
VILASSAR DALT, C.E.,E 92 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,C
MALGRAT, C.D.,C 43 TIANA, C.C.E.,B
ALELLA, C.F.,C 35 PINEDA DE MAR, F.S.,A
Jornada 27 12-05-2019
PINEDA DE MAR, F.S.,A 102 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,H
CALELLA, C.F.,A 30 VILASSAR MAR,U.E.,F
PREMIA DALT, C.D.,A 82 MOLINOS, U.D.,B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 310 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,C
MASNOU, C.D.,C 04 SANT POL, AT.,A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D 36 VILASSAR DALT, C.E.,E
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,C 22 MALGRAT, C.D.,C
TIANA, C.C.E.,B 30 ALELLA, C.F.,C
Jornada 28 19-05-2019
VILASSAR MAR,U.E.,F 22 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,H
MOLINOS, U.D.,B 15 CALELLA, C.F.,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,C 34 PREMIA DALT, C.D.,A
SANT POL, AT.,A 161 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
VILASSAR DALT, C.E.,E 52 MASNOU, C.D.,C
MALGRAT, C.D.,C 13 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D
ALELLA, C.F.,C 11 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,C
TIANA, C.C.E.,B 32 PINEDA DE MAR, F.S.,A
Jornada 29 26-05-2019
VILASSAR MAR,U.E.,F 63 PINEDA DE MAR, F.S.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,H 12 MOLINOS, U.D.,B
CALELLA, C.F.,A 64 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,C
PREMIA DALT, C.D.,A 13 SANT POL, AT.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C 016 VILASSAR DALT, C.E.,E
MASNOU, C.D.,C 82 MALGRAT, C.D.,C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D 64 ALELLA, C.F.,C
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,C 23 TIANA, C.C.E.,B
Jornada 30 02-06-2019
MOLINOS, U.D.,B 33 VILASSAR MAR,U.E.,F
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,C 31 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,H
SANT POL, AT.,A 51 CALELLA, C.F.,A
VILASSAR DALT, C.E.,E 54 PREMIA DALT, C.D.,A
MALGRAT, C.D.,C 110 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,C
ALELLA, C.F.,C 56 MASNOU, C.D.,C
TIANA, C.C.E.,B 50 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL,D
PINEDA DE MAR, F.S.,A 10 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.