Competició | TEMPORADA 2018-2019

benjami 7 tercera divisio | grup 21

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
VILAMAJOR, C.F.,B 33 LLERONA, C.E.,D
MARTORELLES, C.F.,B 214 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
CARDEDEU, F.C.,G 03 PARETS, C.F.,E
MOLLETENSE, U.D.,E 010 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 72 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
BIGUES, C.E.,A 16 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
LA LLAGOSTA, C.D.,C 18 VILANOVA VALLES,C.F.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,C 25 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
Jornada 2 14-10-2018
LLERONA, C.E.,D 72 AMETLLA VALLES, C.F.,C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 80 VILAMAJOR, C.F.,B
PARETS, C.F.,E 42 MARTORELLES, C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 41 CARDEDEU, F.C.,G
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 26 MOLLETENSE, U.D.,E
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 60 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,B 71 BIGUES, C.E.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 41 LA LLAGOSTA, C.D.,C
Jornada 3 21-10-2018
LLERONA, C.E.,D 15 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
VILAMAJOR, C.F.,B 41 PARETS, C.F.,E
MARTORELLES, C.F.,B 27 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
CARDEDEU, F.C.,G 32 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
MOLLETENSE, U.D.,E 15 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 14 VILANOVA VALLES,C.F.,B
BIGUES, C.E.,A 110 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
AMETLLA VALLES, C.F.,C 110 LA LLAGOSTA, C.D.,C
Jornada 4 28-10-2018
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 92 AMETLLA VALLES, C.F.,C
PARETS, C.F.,E 40 LLERONA, C.E.,D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 61 VILAMAJOR, C.F.,B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 37 MARTORELLES, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 60 CARDEDEU, F.C.,G
VILANOVA VALLES,C.F.,B 90 MOLLETENSE, U.D.,E
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 21 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,C 39 BIGUES, C.E.,A
Jornada 5 04-11-2018
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 60 PARETS, C.F.,E
LLERONA, C.E.,D 08 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
VILAMAJOR, C.F.,B 14 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
MARTORELLES, C.F.,B 28 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
CARDEDEU, F.C.,G 011 VILANOVA VALLES,C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,E 24 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 30 LA LLAGOSTA, C.D.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,C 213 BIGUES, C.E.,A
Jornada 6 11-11-2018
PARETS, C.F.,E 110 AMETLLA VALLES, C.F.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 20 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 21 LLERONA, C.E.,D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 61 VILAMAJOR, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,B 80 MARTORELLES, C.F.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 31 CARDEDEU, F.C.,G
LA LLAGOSTA, C.D.,C 62 MOLLETENSE, U.D.,E
BIGUES, C.E.,A 110 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
Jornada 7 18-11-2018
PARETS, C.F.,E 06 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 53 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
LLERONA, C.E.,D 211 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
VILAMAJOR, C.F.,B 06 VILANOVA VALLES,C.F.,B
MARTORELLES, C.F.,B 61 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
CARDEDEU, F.C.,G 12 LA LLAGOSTA, C.D.,C
MOLLETENSE, U.D.,E 15 BIGUES, C.E.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,C 04 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
Jornada 8 25-11-2018
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 120 AMETLLA VALLES, C.F.,C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 32 PARETS, C.F.,E
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 13 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
VILANOVA VALLES,C.F.,B 100 LLERONA, C.E.,D
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 01 VILAMAJOR, C.F.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,C 22 MARTORELLES, C.F.,B
BIGUES, C.E.,A 61 CARDEDEU, F.C.,G
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 22 MOLLETENSE, U.D.,E
Jornada 9 02-12-2018
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 90 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
PARETS, C.F.,E 22 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 15 VILANOVA VALLES,C.F.,B
LLERONA, C.E.,D 13 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
VILAMAJOR, C.F.,B 14 LA LLAGOSTA, C.D.,C
MARTORELLES, C.F.,B 23 BIGUES, C.E.,A
CARDEDEU, F.C.,G 32 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,C 14 MOLLETENSE, U.D.,E
Jornada 10 16-12-2018
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 70 AMETLLA VALLES, C.F.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 32 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,B 70 PARETS, C.F.,E
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 19 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LA LLAGOSTA, C.D.,C 20 LLERONA, C.E.,D
BIGUES, C.E.,A 141 VILAMAJOR, C.F.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 18 MARTORELLES, C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,E 24 CARDEDEU, F.C.,G
Jornada 11 23-12-2018
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 15 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
VILANOVA VALLES,C.F.,B 41 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
PARETS, C.F.,E 12 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 61 LA LLAGOSTA, C.D.,C
LLERONA, C.E.,D 012 BIGUES, C.E.,A
VILAMAJOR, C.F.,B 81 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
MARTORELLES, C.F.,B 91 MOLLETENSE, U.D.,E
AMETLLA VALLES, C.F.,C 112 CARDEDEU, F.C.,G
Jornada 12 13-01-2019
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 80 AMETLLA VALLES, C.F.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,B 90 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 15 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
LA LLAGOSTA, C.D.,C 21 PARETS, C.F.,E
BIGUES, C.E.,A 72 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 43 LLERONA, C.E.,D
MOLLETENSE, U.D.,E 01 VILAMAJOR, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,G 14 MARTORELLES, C.F.,B
Jornada 13 20-01-2019
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 14 VILANOVA VALLES,C.F.,B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 31 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
LA LLAGOSTA, C.D.,C 27 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
PARETS, C.F.,E 211 BIGUES, C.E.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 50 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
LLERONA, C.E.,D 21 MOLLETENSE, U.D.,E
VILAMAJOR, C.F.,B 62 CARDEDEU, F.C.,G
AMETLLA VALLES, C.F.,C 210 MARTORELLES, C.F.,B
Jornada 14 27-01-2019
AMETLLA VALLES, C.F.,C 017 VILANOVA VALLES,C.F.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 13 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
LA LLAGOSTA, C.D.,C 42 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
BIGUES, C.E.,A 52 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 34 PARETS, C.F.,E
MOLLETENSE, U.D.,E 24 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
CARDEDEU, F.C.,G 23 LLERONA, C.E.,D
MARTORELLES, C.F.,B 103 VILAMAJOR, C.F.,B
Jornada 15 03-02-2019
VILANOVA VALLES,C.F.,B 40 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 61 LA LLAGOSTA, C.D.,C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 29 BIGUES, C.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 110 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
PARETS, C.F.,E 30 MOLLETENSE, U.D.,E
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 42 CARDEDEU, F.C.,G
LLERONA, C.E.,D 44 MARTORELLES, C.F.,B
VILAMAJOR, C.F.,B 50 AMETLLA VALLES, C.F.,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
LLERONA, C.E.,D 16 VILAMAJOR, C.F.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 44 MARTORELLES, C.F.,B
PARETS, C.F.,E 43 CARDEDEU, F.C.,G
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 81 MOLLETENSE, U.D.,E
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 21 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 26 BIGUES, C.E.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,B 160 LA LLAGOSTA, C.D.,C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 40 AMETLLA VALLES, C.F.,C
Jornada 17 17-02-2019
AMETLLA VALLES, C.F.,C 23 LLERONA, C.E.,D
VILAMAJOR, C.F.,B 31 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
MARTORELLES, C.F.,B 63 PARETS, C.F.,E
CARDEDEU, F.C.,G 29 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
MOLLETENSE, U.D.,E 23 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 24 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
BIGUES, C.E.,A 52 VILANOVA VALLES,C.F.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,C 15 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
Jornada 18 24-02-2019
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 30 LLERONA, C.E.,D
PARETS, C.F.,E 33 VILAMAJOR, C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 76 MARTORELLES, C.F.,B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 31 CARDEDEU, F.C.,G
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 23 MOLLETENSE, U.D.,E
VILANOVA VALLES,C.F.,B 71 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 112 BIGUES, C.E.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,C 71 AMETLLA VALLES, C.F.,C
Jornada 19 10-03-2019
AMETLLA VALLES, C.F.,C 13 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LLERONA, C.E.,D 26 PARETS, C.F.,E
VILAMAJOR, C.F.,B 23 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
MARTORELLES, C.F.,B 62 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
CARDEDEU, F.C.,G 05 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
MOLLETENSE, U.D.,E 09 VILANOVA VALLES,C.F.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 43 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
BIGUES, C.E.,A 61 LA LLAGOSTA, C.D.,C
Jornada 20 17-03-2019
PARETS, C.F.,E 13 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 51 LLERONA, C.E.,D
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 02 VILAMAJOR, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 23 MARTORELLES, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,B 50 CARDEDEU, F.C.,G
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 15 MOLLETENSE, U.D.,E
LA LLAGOSTA, C.D.,C 57 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
BIGUES, C.E.,A 150 AMETLLA VALLES, C.F.,C
Jornada 21 24-03-2019
AMETLLA VALLES, C.F.,C 09 PARETS, C.F.,E
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 41 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
LLERONA, C.E.,D 12 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
VILAMAJOR, C.F.,B 53 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
MARTORELLES, C.F.,B 26 VILANOVA VALLES,C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,G 31 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
MOLLETENSE, U.D.,E 12 LA LLAGOSTA, C.D.,C
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 12 BIGUES, C.E.,A
Jornada 22 31-03-2019
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 42 PARETS, C.F.,E
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 17 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 54 LLERONA, C.E.,D
VILANOVA VALLES,C.F.,B 90 VILAMAJOR, C.F.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 14 MARTORELLES, C.F.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,C 43 CARDEDEU, F.C.,G
BIGUES, C.E.,A 81 MOLLETENSE, U.D.,E
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 51 AMETLLA VALLES, C.F.,C
Jornada 23 07-04-2019
AMETLLA VALLES, C.F.,C 014 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
PARETS, C.F.,E 25 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 13 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
LLERONA, C.E.,D 011 VILANOVA VALLES,C.F.,B
VILAMAJOR, C.F.,B 44 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
MARTORELLES, C.F.,B 23 LA LLAGOSTA, C.D.,C
CARDEDEU, F.C.,G 010 BIGUES, C.E.,A
MOLLETENSE, U.D.,E 41 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
Jornada 24 14-04-2019
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 26 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 11 PARETS, C.F.,E
VILANOVA VALLES,C.F.,B 31 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 90 LLERONA, C.E.,D
LA LLAGOSTA, C.D.,C 34 VILAMAJOR, C.F.,B
BIGUES, C.E.,A 20 MARTORELLES, C.F.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 32 CARDEDEU, F.C.,G
MOLLETENSE, U.D.,E 50 AMETLLA VALLES, C.F.,C
Jornada 25 28-04-2019
AMETLLA VALLES, C.F.,C 16 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 22 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
PARETS, C.F.,E 16 VILANOVA VALLES,C.F.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 111 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
LLERONA, C.E.,D 64 LA LLAGOSTA, C.D.,C
VILAMAJOR, C.F.,B 25 BIGUES, C.E.,A
MARTORELLES, C.F.,B 22 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,G 35 MOLLETENSE, U.D.,E
Jornada 26 05-05-2019
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 11 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 26 VILANOVA VALLES,C.F.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 33 PARETS, C.F.,E
LA LLAGOSTA, C.D.,C 35 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
BIGUES, C.E.,A 102 LLERONA, C.E.,D
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 13 VILAMAJOR, C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,E 41 MARTORELLES, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,G 53 AMETLLA VALLES, C.F.,C
Jornada 27 12-05-2019
AMETLLA VALLES, C.F.,C 011 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 14 VILANOVA VALLES,C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 43 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
PARETS, C.F.,E 42 LA LLAGOSTA, C.D.,C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 14 BIGUES, C.E.,A
LLERONA, C.E.,D 31 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
VILAMAJOR, C.F.,B 13 MOLLETENSE, U.D.,E
MARTORELLES, C.F.,B 82 CARDEDEU, F.C.,G
Jornada 28 19-05-2019
VILANOVA VALLES,C.F.,B 71 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 90 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 15 LA LLAGOSTA, C.D.,C
BIGUES, C.E.,A 60 PARETS, C.F.,E
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 12 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
MOLLETENSE, U.D.,E 52 LLERONA, C.E.,D
CARDEDEU, F.C.,G 22 VILAMAJOR, C.F.,B
MARTORELLES, C.F.,B 121 AMETLLA VALLES, C.F.,C
Jornada 29 26-05-2019
VILANOVA VALLES,C.F.,B 142 AMETLLA VALLES, C.F.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D 21 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B 14 LA LLAGOSTA, C.D.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 26 BIGUES, C.E.,A
PARETS, C.F.,E 40 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 23 MOLLETENSE, U.D.,E
LLERONA, C.E.,D 04 CARDEDEU, F.C.,G
VILAMAJOR, C.F.,B 44 MARTORELLES, C.F.,B
Jornada 30 02-06-2019
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 18 VILANOVA VALLES,C.F.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,C 26 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,D
BIGUES, C.E.,A 72 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 18 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
MOLLETENSE, U.D.,E 13 PARETS, C.F.,E
CARDEDEU, F.C.,G 46 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
MARTORELLES, C.F.,B 72 LLERONA, C.E.,D
AMETLLA VALLES, C.F.,C 17 VILAMAJOR, C.F.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.