Competició | TEMPORADA 2018-2019

benjami 7 tercera divisio | grup 25

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
GRANOLLERS, E.C.,E 016 LLIÇA DE VALL C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B 180 LLINARS, C.E.,C
VALLES, C.AT.,C 21 LLERONA, C.E.,C
SANT CELONI U.E.,F 22 SANT FOST, U.E.,B
PARETS, C.F.,F 40 CARDEDEU, F.C.,F
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B 56 VILANOVA VALLES,C.F.,C
CANOVELLES, U.E.,D 017 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E
MOLLET U.E.,CF.,E 110 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
Jornada 2 14-10-2018
LLIÇA DE VALL C.F.,A 100 MOLLET U.E.,CF.,E
LLINARS, C.E.,C 36 GRANOLLERS, E.C.,E
LLERONA, C.E.,C 29 CALDES MONTBUI, C.F.,B
SANT FOST, U.E.,B 21 VALLES, C.AT.,C
CARDEDEU, F.C.,F 43 SANT CELONI U.E.,F
VILANOVA VALLES,C.F.,C 15 PARETS, C.F.,F
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E 40 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C 140 CANOVELLES, U.E.,D
Jornada 3 21-10-2018
LLIÇA DE VALL C.F.,A 200 LLINARS, C.E.,C
GRANOLLERS, E.C.,E 24 LLERONA, C.E.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,B 80 SANT FOST, U.E.,B
VALLES, C.AT.,C 24 CARDEDEU, F.C.,F
SANT CELONI U.E.,F 06 VILANOVA VALLES,C.F.,C
PARETS, C.F.,F 52 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B 011 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
MOLLET U.E.,CF.,E 100 CANOVELLES, U.E.,D
Jornada 4 28-10-2018
LLINARS, C.E.,C 29 MOLLET U.E.,CF.,E
LLERONA, C.E.,C 014 LLIÇA DE VALL C.F.,A
SANT FOST, U.E.,B 72 GRANOLLERS, E.C.,E
CARDEDEU, F.C.,F 25 CALDES MONTBUI, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,C 60 VALLES, C.AT.,C
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E 42 SANT CELONI U.E.,F
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C 61 PARETS, C.F.,F
CANOVELLES, U.E.,D 29 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B
Jornada 5 04-11-2018
LLINARS, C.E.,C 31 LLERONA, C.E.,C
LLIÇA DE VALL C.F.,A 170 SANT FOST, U.E.,B
GRANOLLERS, E.C.,E 32 CARDEDEU, F.C.,F
CALDES MONTBUI, C.F.,B 73 VILANOVA VALLES,C.F.,C
VALLES, C.AT.,C 06 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E
SANT CELONI U.E.,F 016 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
PARETS, C.F.,F 120 CANOVELLES, U.E.,D
MOLLET U.E.,CF.,E 13 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B
Jornada 6 11-11-2018
LLERONA, C.E.,C 43 MOLLET U.E.,CF.,E
SANT FOST, U.E.,B 53 LLINARS, C.E.,C
CARDEDEU, F.C.,F 07 LLIÇA DE VALL C.F.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,C 60 GRANOLLERS, E.C.,E
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E 34 CALDES MONTBUI, C.F.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C 60 VALLES, C.AT.,C
CANOVELLES, U.E.,D 27 SANT CELONI U.E.,F
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B 17 PARETS, C.F.,F
Jornada 7 18-11-2018
LLERONA, C.E.,C 03 SANT FOST, U.E.,B
LLINARS, C.E.,C 010 CARDEDEU, F.C.,F
LLIÇA DE VALL C.F.,A 40 VILANOVA VALLES,C.F.,C
GRANOLLERS, E.C.,E 23 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E
CALDES MONTBUI, C.F.,B 15 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
VALLES, C.AT.,C 63 CANOVELLES, U.E.,D
SANT CELONI U.E.,F 13 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B
MOLLET U.E.,CF.,E 16 PARETS, C.F.,F
Jornada 8 25-11-2018
SANT FOST, U.E.,B 23 MOLLET U.E.,CF.,E
CARDEDEU, F.C.,F 32 LLERONA, C.E.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,C 70 LLINARS, C.E.,C
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E 110 LLIÇA DE VALL C.F.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C 171 GRANOLLERS, E.C.,E
CANOVELLES, U.E.,D 012 CALDES MONTBUI, C.F.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B 31 VALLES, C.AT.,C
PARETS, C.F.,F 60 SANT CELONI U.E.,F
Jornada 9 02-12-2018
SANT FOST, U.E.,B 22 CARDEDEU, F.C.,F
LLERONA, C.E.,C 02 VILANOVA VALLES,C.F.,C
LLINARS, C.E.,C 04 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E
LLIÇA DE VALL C.F.,A 20 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
GRANOLLERS, E.C.,E 70 CANOVELLES, U.E.,D
CALDES MONTBUI, C.F.,B 81 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B
VALLES, C.AT.,C 09 PARETS, C.F.,F
MOLLET U.E.,CF.,E 62 SANT CELONI U.E.,F
Jornada 10 16-12-2018
CARDEDEU, F.C.,F 54 MOLLET U.E.,CF.,E
VILANOVA VALLES,C.F.,C 52 SANT FOST, U.E.,B
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E 71 LLERONA, C.E.,C
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C 150 LLINARS, C.E.,C
CANOVELLES, U.E.,D 022 LLIÇA DE VALL C.F.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B 61 GRANOLLERS, E.C.,E
PARETS, C.F.,F 53 CALDES MONTBUI, C.F.,B
SANT CELONI U.E.,F 83 VALLES, C.AT.,C
Jornada 11 23-12-2018
CARDEDEU, F.C.,F 12 VILANOVA VALLES,C.F.,C
SANT FOST, U.E.,B 27 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E
LLERONA, C.E.,C 010 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
LLINARS, C.E.,C 54 CANOVELLES, U.E.,D
LLIÇA DE VALL C.F.,A 240 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B
GRANOLLERS, E.C.,E 012 PARETS, C.F.,F
CALDES MONTBUI, C.F.,B 60 SANT CELONI U.E.,F
MOLLET U.E.,CF.,E 40 VALLES, C.AT.,C
Jornada 12 13-01-2019
VILANOVA VALLES,C.F.,C 21 MOLLET U.E.,CF.,E
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E 20 CARDEDEU, F.C.,F
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C 150 SANT FOST, U.E.,B
CANOVELLES, U.E.,D 15 LLERONA, C.E.,C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B 66 LLINARS, C.E.,C
PARETS, C.F.,F 04 LLIÇA DE VALL C.F.,A
SANT CELONI U.E.,F 41 GRANOLLERS, E.C.,E
VALLES, C.AT.,C 28 CALDES MONTBUI, C.F.,B
Jornada 13 20-01-2019
VILANOVA VALLES,C.F.,C 42 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E
CARDEDEU, F.C.,F 09 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
SANT FOST, U.E.,B 60 CANOVELLES, U.E.,D
LLERONA, C.E.,C 211 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B
LLINARS, C.E.,C 04 PARETS, C.F.,F
LLIÇA DE VALL C.F.,A 170 SANT CELONI U.E.,F
GRANOLLERS, E.C.,E 13 VALLES, C.AT.,C
MOLLET U.E.,CF.,E 310 CALDES MONTBUI, C.F.,B
Jornada 14 27-01-2019
MOLLET U.E.,CF.,E 10 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C 101 VILANOVA VALLES,C.F.,C
CANOVELLES, U.E.,D 29 CARDEDEU, F.C.,F
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B 21 SANT FOST, U.E.,B
PARETS, C.F.,F 80 LLERONA, C.E.,C
SANT CELONI U.E.,F 61 LLINARS, C.E.,C
VALLES, C.AT.,C 113 LLIÇA DE VALL C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B 51 GRANOLLERS, E.C.,E
Jornada 15 03-02-2019
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E 04 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,C 73 CANOVELLES, U.E.,D
CARDEDEU, F.C.,F 27 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B
SANT FOST, U.E.,B 011 PARETS, C.F.,F
LLERONA, C.E.,C 11 SANT CELONI U.E.,F
LLINARS, C.E.,C 35 VALLES, C.AT.,C
LLIÇA DE VALL C.F.,A 81 CALDES MONTBUI, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,E 23 MOLLET U.E.,CF.,E

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
LLIÇA DE VALL C.F.,A 141 GRANOLLERS, E.C.,E
LLINARS, C.E.,C 210 CALDES MONTBUI, C.F.,B
LLERONA, C.E.,C 34 VALLES, C.AT.,C
SANT FOST, U.E.,B 23 SANT CELONI U.E.,F
CARDEDEU, F.C.,F 12 PARETS, C.F.,F
VILANOVA VALLES,C.F.,C 64 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E 81 CANOVELLES, U.E.,D
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C 21 MOLLET U.E.,CF.,E
Jornada 17 17-02-2019
MOLLET U.E.,CF.,E 016 LLIÇA DE VALL C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,E 53 LLINARS, C.E.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,B 62 LLERONA, C.E.,C
VALLES, C.AT.,C 12 SANT FOST, U.E.,B
SANT CELONI U.E.,F 11 CARDEDEU, F.C.,F
PARETS, C.F.,F 40 VILANOVA VALLES,C.F.,C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B 24 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E
CANOVELLES, U.E.,D 015 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
Jornada 18 24-02-2019
LLINARS, C.E.,C 116 LLIÇA DE VALL C.F.,A
LLERONA, C.E.,C 33 GRANOLLERS, E.C.,E
SANT FOST, U.E.,B 16 CALDES MONTBUI, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,F 46 VALLES, C.AT.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,C 100 SANT CELONI U.E.,F
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E 12 PARETS, C.F.,F
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C 90 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B
CANOVELLES, U.E.,D 15 MOLLET U.E.,CF.,E
Jornada 19 10-03-2019
MOLLET U.E.,CF.,E 41 LLINARS, C.E.,C
LLIÇA DE VALL C.F.,A 160 LLERONA, C.E.,C
GRANOLLERS, E.C.,E 12 SANT FOST, U.E.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B 61 CARDEDEU, F.C.,F
VALLES, C.AT.,C 14 VILANOVA VALLES,C.F.,C
SANT CELONI U.E.,F 12 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E
PARETS, C.F.,F 12 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B 71 CANOVELLES, U.E.,D
Jornada 20 17-03-2019
LLERONA, C.E.,C 44 LLINARS, C.E.,C
SANT FOST, U.E.,B 19 LLIÇA DE VALL C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,F 20 GRANOLLERS, E.C.,E
VILANOVA VALLES,C.F.,C 54 CALDES MONTBUI, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E 21 VALLES, C.AT.,C
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C 120 SANT CELONI U.E.,F
CANOVELLES, U.E.,D 013 PARETS, C.F.,F
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B 24 MOLLET U.E.,CF.,E
Jornada 21 24-03-2019
MOLLET U.E.,CF.,E 31 LLERONA, C.E.,C
LLINARS, C.E.,C 12 SANT FOST, U.E.,B
LLIÇA DE VALL C.F.,A 111 CARDEDEU, F.C.,F
GRANOLLERS, E.C.,E 36 VILANOVA VALLES,C.F.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,B 82 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E
VALLES, C.AT.,C 06 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
SANT CELONI U.E.,F 12 CANOVELLES, U.E.,D
PARETS, C.F.,F 91 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B
Jornada 22 31-03-2019
SANT FOST, U.E.,B 44 LLERONA, C.E.,C
CARDEDEU, F.C.,F 80 LLINARS, C.E.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,C 211 LLIÇA DE VALL C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E 43 GRANOLLERS, E.C.,E
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C 91 CALDES MONTBUI, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,D 26 VALLES, C.AT.,C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B 40 SANT CELONI U.E.,F
PARETS, C.F.,F 21 MOLLET U.E.,CF.,E
Jornada 23 07-04-2019
MOLLET U.E.,CF.,E 72 SANT FOST, U.E.,B
LLERONA, C.E.,C 25 CARDEDEU, F.C.,F
LLINARS, C.E.,C 25 VILANOVA VALLES,C.F.,C
LLIÇA DE VALL C.F.,A 20 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E
GRANOLLERS, E.C.,E 110 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,B 111 CANOVELLES, U.E.,D
VALLES, C.AT.,C 32 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B
SANT CELONI U.E.,F 06 PARETS, C.F.,F
Jornada 24 14-04-2019
CARDEDEU, F.C.,F 63 SANT FOST, U.E.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,C 131 LLERONA, C.E.,C
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E 58 LLINARS, C.E.,C
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C 32 LLIÇA DE VALL C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,D 04 GRANOLLERS, E.C.,E
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B 012 CALDES MONTBUI, C.F.,B
PARETS, C.F.,F 60 VALLES, C.AT.,C
SANT CELONI U.E.,F 11 MOLLET U.E.,CF.,E
Jornada 25 28-04-2019
MOLLET U.E.,CF.,E 21 CARDEDEU, F.C.,F
SANT FOST, U.E.,B 16 VILANOVA VALLES,C.F.,C
LLERONA, C.E.,C 011 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E
LLINARS, C.E.,C 110 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
LLIÇA DE VALL C.F.,A 180 CANOVELLES, U.E.,D
GRANOLLERS, E.C.,E 23 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B 14 PARETS, C.F.,F
VALLES, C.AT.,C 21 SANT CELONI U.E.,F
Jornada 26 05-05-2019
VILANOVA VALLES,C.F.,C 45 CARDEDEU, F.C.,F
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E 10 SANT FOST, U.E.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C 141 LLERONA, C.E.,C
CANOVELLES, U.E.,D 22 LLINARS, C.E.,C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B 118 LLIÇA DE VALL C.F.,A
PARETS, C.F.,F 60 GRANOLLERS, E.C.,E
SANT CELONI U.E.,F 18 CALDES MONTBUI, C.F.,B
VALLES, C.AT.,C 11 MOLLET U.E.,CF.,E
Jornada 27 12-05-2019
MOLLET U.E.,CF.,E 03 VILANOVA VALLES,C.F.,C
CARDEDEU, F.C.,F 04 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E
SANT FOST, U.E.,B 17 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
LLERONA, C.E.,C 76 CANOVELLES, U.E.,D
LLINARS, C.E.,C 13 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B
LLIÇA DE VALL C.F.,A 61 PARETS, C.F.,F
GRANOLLERS, E.C.,E 41 SANT CELONI U.E.,F
CALDES MONTBUI, C.F.,B 42 VALLES, C.AT.,C
Jornada 28 19-05-2019
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E 11 VILANOVA VALLES,C.F.,C
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C 90 CARDEDEU, F.C.,F
CANOVELLES, U.E.,D 46 SANT FOST, U.E.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B 41 LLERONA, C.E.,C
PARETS, C.F.,F 140 LLINARS, C.E.,C
SANT CELONI U.E.,F 016 LLIÇA DE VALL C.F.,A
VALLES, C.AT.,C 34 GRANOLLERS, E.C.,E
CALDES MONTBUI, C.F.,B 33 MOLLET U.E.,CF.,E
Jornada 29 26-05-2019
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E - MOLLET U.E.,CF.,E
VILANOVA VALLES,C.F.,C - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C
CARDEDEU, F.C.,F - CANOVELLES, U.E.,D
SANT FOST, U.E.,B - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B
LLERONA, C.E.,C - PARETS, C.F.,F
LLINARS, C.E.,C - SANT CELONI U.E.,F
LLIÇA DE VALL C.F.,A - VALLES, C.AT.,C
GRANOLLERS, E.C.,E - CALDES MONTBUI, C.F.,B
Jornada 30 02-06-2019
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,C - UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,E
CANOVELLES, U.E.,D - VILANOVA VALLES,C.F.,C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B - CARDEDEU, F.C.,F
PARETS, C.F.,F - SANT FOST, U.E.,B
SANT CELONI U.E.,F - LLERONA, C.E.,C
VALLES, C.AT.,C - LLINARS, C.E.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,B - LLIÇA DE VALL C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,E - GRANOLLERS, E.C.,E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.