Competició | TEMPORADA 2018-2019

benjami 7 tercera divisio | grup 27

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 27 VILANOVA GELTRU C.F.,C
ODENA, C.E.,C 71 LA GRANADA, C.F.,B
CAPELLADES, C.F.,B 42 RIBES, C.D.,C
IGUALADA, C.F.,H 112 SITGES U.E.,D
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B 33 CALAF, U.D.,B
CUBELLES, C.F.,G 121 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
CUBELLES, C.F.,F 14 SANT SADURNI, U.E.,C
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,B 34 MASQUEFA, F.C.,B
Jornada 2 14-10-2018
VILANOVA GELTRU C.F.,C 31 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,B
LA GRANADA, C.F.,B FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
RIBES, C.D.,C 25 ODENA, C.E.,C
SITGES U.E.,D 55 CAPELLADES, C.F.,B
CALAF, U.D.,B 15 IGUALADA, C.F.,H
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 48 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
SANT SADURNI, U.E.,C 43 CUBELLES, C.F.,G
MASQUEFA, F.C.,B 13 CUBELLES, C.F.,F
Jornada 3 21-10-2018
VILANOVA GELTRU C.F.,C 93 LA GRANADA, C.F.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 32 RIBES, C.D.,C
ODENA, C.E.,C 22 SITGES U.E.,D
CAPELLADES, C.F.,B 52 CALAF, U.D.,B
IGUALADA, C.F.,H 62 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B 16 SANT SADURNI, U.E.,C
CUBELLES, C.F.,G 20 MASQUEFA, F.C.,B
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,B 13 CUBELLES, C.F.,F
Jornada 4 28-10-2018
LA GRANADA, C.F.,B 04 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,B
RIBES, C.D.,C 03 VILANOVA GELTRU C.F.,C
SITGES U.E.,D 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
CALAF, U.D.,B 44 ODENA, C.E.,C
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 16 CAPELLADES, C.F.,B
SANT SADURNI, U.E.,C 53 IGUALADA, C.F.,H
MASQUEFA, F.C.,B 23 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
CUBELLES, C.F.,F 23 CUBELLES, C.F.,G
Jornada 5 04-11-2018
LA GRANADA, C.F.,B 51 RIBES, C.D.,C
VILANOVA GELTRU C.F.,C 131 SITGES U.E.,D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 02 CALAF, U.D.,B
ODENA, C.E.,C 41 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
CAPELLADES, C.F.,B 38 SANT SADURNI, U.E.,C
IGUALADA, C.F.,H 13 MASQUEFA, F.C.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B 35 CUBELLES, C.F.,F
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,B 13 CUBELLES, C.F.,G
Jornada 6 11-11-2018
RIBES, C.D.,C 05 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,B
SITGES U.E.,D 23 LA GRANADA, C.F.,B
CALAF, U.D.,B 34 VILANOVA GELTRU C.F.,C
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 29 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
SANT SADURNI, U.E.,C 130 ODENA, C.E.,C
MASQUEFA, F.C.,B 72 CAPELLADES, C.F.,B
CUBELLES, C.F.,F 23 IGUALADA, C.F.,H
CUBELLES, C.F.,G 31 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
Jornada 7 18-11-2018
RIBES, C.D.,C 13 SITGES U.E.,D
LA GRANADA, C.F.,B 42 CALAF, U.D.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,C 64 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 13 SANT SADURNI, U.E.,C
ODENA, C.E.,C 13 MASQUEFA, F.C.,B
CAPELLADES, C.F.,B 23 CUBELLES, C.F.,F
IGUALADA, C.F.,H 41 CUBELLES, C.F.,G
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,B 55 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
Jornada 8 25-11-2018
SITGES U.E.,D 65 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,B
CALAF, U.D.,B 22 RIBES, C.D.,C
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 27 LA GRANADA, C.F.,B
SANT SADURNI, U.E.,C 42 VILANOVA GELTRU C.F.,C
MASQUEFA, F.C.,B 53 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
CUBELLES, C.F.,F 80 ODENA, C.E.,C
CUBELLES, C.F.,G 60 CAPELLADES, C.F.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B 26 IGUALADA, C.F.,H
Jornada 9 02-12-2018
SITGES U.E.,D 21 CALAF, U.D.,B
RIBES, C.D.,C 12 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
LA GRANADA, C.F.,B 19 SANT SADURNI, U.E.,C
VILANOVA GELTRU C.F.,C 11 MASQUEFA, F.C.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 16 CUBELLES, C.F.,F
ODENA, C.E.,C 54 CUBELLES, C.F.,G
CAPELLADES, C.F.,B 56 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,B 21 IGUALADA, C.F.,H
Jornada 10 16-12-2018
CALAF, U.D.,B 21 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 05 SITGES U.E.,D
SANT SADURNI, U.E.,C 50 RIBES, C.D.,C
MASQUEFA, F.C.,B 62 LA GRANADA, C.F.,B
CUBELLES, C.F.,F 42 VILANOVA GELTRU C.F.,C
CUBELLES, C.F.,G 60 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B 33 ODENA, C.E.,C
IGUALADA, C.F.,H 72 CAPELLADES, C.F.,B
Jornada 11 23-12-2018
CALAF, U.D.,B 25 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
SITGES U.E.,D 110 SANT SADURNI, U.E.,C
RIBES, C.D.,C 07 MASQUEFA, F.C.,B
LA GRANADA, C.F.,B 08 CUBELLES, C.F.,F
VILANOVA GELTRU C.F.,C 32 CUBELLES, C.F.,G
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 25 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
ODENA, C.E.,C 35 IGUALADA, C.F.,H
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,B 03 CAPELLADES, C.F.,B
Jornada 12 13-01-2019
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 16 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,B
SANT SADURNI, U.E.,C 92 CALAF, U.D.,B
MASQUEFA, F.C.,B 42 SITGES U.E.,D
CUBELLES, C.F.,F 70 RIBES, C.D.,C
CUBELLES, C.F.,G 05 LA GRANADA, C.F.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B 07 VILANOVA GELTRU C.F.,C
IGUALADA, C.F.,H 61 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
CAPELLADES, C.F.,B 14 ODENA, C.E.,C
Jornada 13 20-01-2019
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 212 SANT SADURNI, U.E.,C
CALAF, U.D.,B 15 MASQUEFA, F.C.,B
SITGES U.E.,D 25 CUBELLES, C.F.,F
RIBES, C.D.,C 28 CUBELLES, C.F.,G
LA GRANADA, C.F.,B 47 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,C 22 IGUALADA, C.F.,H
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 103 CAPELLADES, C.F.,B
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,B 21 ODENA, C.E.,C
Jornada 14 27-01-2019
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,B 48 SANT SADURNI, U.E.,C
MASQUEFA, F.C.,B 43 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
CUBELLES, C.F.,F 31 CALAF, U.D.,B
CUBELLES, C.F.,G 41 SITGES U.E.,D
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B 60 RIBES, C.D.,C
IGUALADA, C.F.,H 51 LA GRANADA, C.F.,B
CAPELLADES, C.F.,B 36 VILANOVA GELTRU C.F.,C
ODENA, C.E.,C 102 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
Jornada 15 03-02-2019
SANT SADURNI, U.E.,C 11 MASQUEFA, F.C.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 311 CUBELLES, C.F.,F
CALAF, U.D.,B 34 CUBELLES, C.F.,G
SITGES U.E.,D 41 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
RIBES, C.D.,C 15 IGUALADA, C.F.,H
LA GRANADA, C.F.,B 13 CAPELLADES, C.F.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,C 44 ODENA, C.E.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 01 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
VILANOVA GELTRU C.F.,C 81 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
LA GRANADA, C.F.,B 55 ODENA, C.E.,C
RIBES, C.D.,C 42 CAPELLADES, C.F.,B
SITGES U.E.,D 54 IGUALADA, C.F.,H
CALAF, U.D.,B 30 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 16 CUBELLES, C.F.,G
SANT SADURNI, U.E.,C 21 CUBELLES, C.F.,F
MASQUEFA, F.C.,B 42 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,B
Jornada 17 17-02-2019
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,B 26 VILANOVA GELTRU C.F.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 55 LA GRANADA, C.F.,B
ODENA, C.E.,C 90 RIBES, C.D.,C
CAPELLADES, C.F.,B 20 SITGES U.E.,D
IGUALADA, C.F.,H 72 CALAF, U.D.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B 61 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
CUBELLES, C.F.,G 33 SANT SADURNI, U.E.,C
CUBELLES, C.F.,F 22 MASQUEFA, F.C.,B
Jornada 18 24-02-2019
LA GRANADA, C.F.,B 13 VILANOVA GELTRU C.F.,C
RIBES, C.D.,C 14 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
SITGES U.E.,D 42 ODENA, C.E.,C
CALAF, U.D.,B 41 CAPELLADES, C.F.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 17 IGUALADA, C.F.,H
SANT SADURNI, U.E.,C 103 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
MASQUEFA, F.C.,B 61 CUBELLES, C.F.,G
CUBELLES, C.F.,F 72 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,B
Jornada 19 10-03-2019
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,B 43 LA GRANADA, C.F.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,C 60 RIBES, C.D.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 11 SITGES U.E.,D
ODENA, C.E.,C 41 CALAF, U.D.,B
CAPELLADES, C.F.,B 31 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
IGUALADA, C.F.,H 44 SANT SADURNI, U.E.,C
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B 03 MASQUEFA, F.C.,B
CUBELLES, C.F.,G 28 CUBELLES, C.F.,F
Jornada 20 17-03-2019
RIBES, C.D.,C 08 LA GRANADA, C.F.,B
SITGES U.E.,D 62 VILANOVA GELTRU C.F.,C
CALAF, U.D.,B 71 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 44 ODENA, C.E.,C
SANT SADURNI, U.E.,C 93 CAPELLADES, C.F.,B
MASQUEFA, F.C.,B 24 IGUALADA, C.F.,H
CUBELLES, C.F.,F 83 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
CUBELLES, C.F.,G 41 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,B
Jornada 21 24-03-2019
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,B 50 RIBES, C.D.,C
LA GRANADA, C.F.,B 35 SITGES U.E.,D
VILANOVA GELTRU C.F.,C 72 CALAF, U.D.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 44 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
ODENA, C.E.,C 17 SANT SADURNI, U.E.,C
CAPELLADES, C.F.,B 27 MASQUEFA, F.C.,B
IGUALADA, C.F.,H 40 CUBELLES, C.F.,F
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B 29 CUBELLES, C.F.,G
Jornada 22 31-03-2019
SITGES U.E.,D 31 RIBES, C.D.,C
CALAF, U.D.,B 35 LA GRANADA, C.F.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 110 VILANOVA GELTRU C.F.,C
SANT SADURNI, U.E.,C 41 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
MASQUEFA, F.C.,B 52 ODENA, C.E.,C
CUBELLES, C.F.,F 80 CAPELLADES, C.F.,B
CUBELLES, C.F.,G 16 IGUALADA, C.F.,H
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B 64 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,B
Jornada 23 07-04-2019
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,B 55 SITGES U.E.,D
RIBES, C.D.,C 11 CALAF, U.D.,B
LA GRANADA, C.F.,B 44 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,C 23 SANT SADURNI, U.E.,C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 16 MASQUEFA, F.C.,B
ODENA, C.E.,C 27 CUBELLES, C.F.,F
CAPELLADES, C.F.,B 09 CUBELLES, C.F.,G
IGUALADA, C.F.,H 132 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
Jornada 24 14-04-2019
CALAF, U.D.,B 03 SITGES U.E.,D
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 23 RIBES, C.D.,C
SANT SADURNI, U.E.,C 83 LA GRANADA, C.F.,B
MASQUEFA, F.C.,B 99 VILANOVA GELTRU C.F.,C
CUBELLES, C.F.,F 80 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
CUBELLES, C.F.,G 30 ODENA, C.E.,C
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B 62 CAPELLADES, C.F.,B
IGUALADA, C.F.,H 81 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,B
Jornada 25 28-04-2019
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,B 64 CALAF, U.D.,B
SITGES U.E.,D 92 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
RIBES, C.D.,C 04 SANT SADURNI, U.E.,C
LA GRANADA, C.F.,B 310 MASQUEFA, F.C.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,C 43 CUBELLES, C.F.,F
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 18 CUBELLES, C.F.,G
ODENA, C.E.,C 64 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
CAPELLADES, C.F.,B 110 IGUALADA, C.F.,H
Jornada 26 05-05-2019
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 03 CALAF, U.D.,B
SANT SADURNI, U.E.,C 83 SITGES U.E.,D
MASQUEFA, F.C.,B 70 RIBES, C.D.,C
CUBELLES, C.F.,F 72 LA GRANADA, C.F.,B
CUBELLES, C.F.,G 35 VILANOVA GELTRU C.F.,C
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B 84 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
IGUALADA, C.F.,H 71 ODENA, C.E.,C
CAPELLADES, C.F.,B 22 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,B
Jornada 27 12-05-2019
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,B 101 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
CALAF, U.D.,B 310 SANT SADURNI, U.E.,C
SITGES U.E.,D 28 MASQUEFA, F.C.,B
RIBES, C.D.,C 18 CUBELLES, C.F.,F
LA GRANADA, C.F.,B 34 CUBELLES, C.F.,G
VILANOVA GELTRU C.F.,C 44 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 013 IGUALADA, C.F.,H
ODENA, C.E.,C 50 CAPELLADES, C.F.,B
Jornada 28 19-05-2019
SANT SADURNI, U.E.,C 72 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
MASQUEFA, F.C.,B 72 CALAF, U.D.,B
CUBELLES, C.F.,F 12 SITGES U.E.,D
CUBELLES, C.F.,G 61 RIBES, C.D.,C
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B 45 LA GRANADA, C.F.,B
IGUALADA, C.F.,H 61 VILANOVA GELTRU C.F.,C
CAPELLADES, C.F.,B 51 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
ODENA, C.E.,C 13 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,B
Jornada 29 26-05-2019
SANT SADURNI, U.E.,C 71 SANTA COLOMA QUERALT U.E.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 16 MASQUEFA, F.C.,B
CALAF, U.D.,B 36 CUBELLES, C.F.,F
SITGES U.E.,D 31 CUBELLES, C.F.,G
RIBES, C.D.,C 21 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B
LA GRANADA, C.F.,B 52 IGUALADA, C.F.,H
VILANOVA GELTRU C.F.,C 40 CAPELLADES, C.F.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 16 ODENA, C.E.,C
Jornada 30 02-06-2019
MASQUEFA, F.C.,B 34 SANT SADURNI, U.E.,C
CUBELLES, C.F.,F 80 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B
CUBELLES, C.F.,G 103 CALAF, U.D.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,B 29 SITGES U.E.,D
IGUALADA, C.F.,H 130 RIBES, C.D.,C
CAPELLADES, C.F.,B 54 LA GRANADA, C.F.,B
ODENA, C.E.,C 14 VILANOVA GELTRU C.F.,C
SANTA COLOMA QUERALT U.E.,B 53 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.