Competició | TEMPORADA 2018-2019

benjami 7 tercera divisio | grup 29

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 45 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
PATI SANT RAMON CLUB,A 35 CUBELLES, C.F.,H
RIBES, C.D.,B 51 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
SITGES U.E.,C - Descansa
CUBELLES, C.F.,I 12 RIUDEBITLLES, C.D.,A
Descansa
R
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
VILANOVA GELTRU C.F.,B 91 BLANCA SUBUR, C.F.,C
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 41 SANT SADURNI, U.E.,B
Jornada 2 14-10-2018
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 07 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
CUBELLES, C.F.,H 35 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 25 PATI SANT RAMON CLUB,A
Descansa - RIBES, C.D.,B
RIUDEBITLLES, C.D.,A 24 SITGES U.E.,C
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 62 CUBELLES, C.F.,I
BLANCA SUBUR, C.F.,C
R
Descansa
SANT SADURNI, U.E.,B 312 VILANOVA GELTRU C.F.,B
Jornada 3 21-10-2018
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 26 CUBELLES, C.F.,H
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 44 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
PATI SANT RAMON CLUB,A - Descansa
RIBES, C.D.,B 25 RIUDEBITLLES, C.D.,A
SITGES U.E.,C 55 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
CUBELLES, C.F.,I 23 BLANCA SUBUR, C.F.,C
Descansa
R
SANT SADURNI, U.E.,B
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 24 VILANOVA GELTRU C.F.,B
Jornada 4 28-10-2018
CUBELLES, C.F.,H 24 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 94 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
Descansa - PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 73 PATI SANT RAMON CLUB,A
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 90 RIBES, C.D.,B
BLANCA SUBUR, C.F.,C 04 SITGES U.E.,C
SANT SADURNI, U.E.,B 42 CUBELLES, C.F.,I
VILANOVA GELTRU C.F.,B
R
Descansa
Jornada 5 04-11-2018
CUBELLES, C.F.,H 24 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A - Descansa
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 22 RIUDEBITLLES, C.D.,A
PATI SANT RAMON CLUB,A 36 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
RIBES, C.D.,B 62 BLANCA SUBUR, C.F.,C
SITGES U.E.,C 72 SANT SADURNI, U.E.,B
CUBELLES, C.F.,I 210 VILANOVA GELTRU C.F.,B
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
R
Descansa
Jornada 6 11-11-2018
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 05 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
Descansa - CUBELLES, C.F.,H
RIUDEBITLLES, C.D.,A 63 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 23 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
BLANCA SUBUR, C.F.,C 27 PATI SANT RAMON CLUB,A
SANT SADURNI, U.E.,B 43 RIBES, C.D.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,B 31 SITGES U.E.,C
Descansa
R
CUBELLES, C.F.,I
Jornada 7 18-11-2018
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A - Descansa
CUBELLES, C.F.,H 32 RIUDEBITLLES, C.D.,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 37 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 12 BLANCA SUBUR, C.F.,C
PATI SANT RAMON CLUB,A 42 SANT SADURNI, U.E.,B
RIBES, C.D.,B 14 VILANOVA GELTRU C.F.,B
SITGES U.E.,C
R
Descansa
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 42 CUBELLES, C.F.,I
Jornada 8 25-11-2018
Descansa - BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 102 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 51 CUBELLES, C.F.,H
BLANCA SUBUR, C.F.,C 71 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
SANT SADURNI, U.E.,B 25 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
VILANOVA GELTRU C.F.,B 80 PATI SANT RAMON CLUB,A
Descansa
R
RIBES, C.D.,B
CUBELLES, C.F.,I 14 SITGES U.E.,C
Jornada 9 02-12-2018
Descansa - RIUDEBITLLES, C.D.,A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 76 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
CUBELLES, C.F.,H 33 BLANCA SUBUR, C.F.,C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 28 SANT SADURNI, U.E.,B
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 15 VILANOVA GELTRU C.F.,B
PATI SANT RAMON CLUB,A
R
Descansa
RIBES, C.D.,B 01 CUBELLES, C.F.,I
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 23 SITGES U.E.,C
Jornada 10 16-12-2018
RIUDEBITLLES, C.D.,A 36 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A - Descansa
BLANCA SUBUR, C.F.,C 15 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
SANT SADURNI, U.E.,B 35 CUBELLES, C.F.,H
VILANOVA GELTRU C.F.,B 80 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
Descansa
R
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
CUBELLES, C.F.,I 22 PATI SANT RAMON CLUB,A
SITGES U.E.,C 82 RIBES, C.D.,B
Jornada 11 23-12-2018
RIUDEBITLLES, C.D.,A 38 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
Descansa - BLANCA SUBUR, C.F.,C
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 53 SANT SADURNI, U.E.,B
CUBELLES, C.F.,H 15 VILANOVA GELTRU C.F.,B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
R
Descansa
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 32 CUBELLES, C.F.,I
PATI SANT RAMON CLUB,A 13 SITGES U.E.,C
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 31 RIBES, C.D.,B
Jornada 12 13-01-2019
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 40 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,C 41 RIUDEBITLLES, C.D.,A
SANT SADURNI, U.E.,B - Descansa
VILANOVA GELTRU C.F.,B 41 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
Descansa
R
CUBELLES, C.F.,H
CUBELLES, C.F.,I 42 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
SITGES U.E.,C 41 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
RIBES, C.D.,B 62 PATI SANT RAMON CLUB,A
Jornada 13 20-01-2019
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 100 BLANCA SUBUR, C.F.,C
RIUDEBITLLES, C.D.,A 41 SANT SADURNI, U.E.,B
Descansa - VILANOVA GELTRU C.F.,B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
R
Descansa
CUBELLES, C.F.,H 21 CUBELLES, C.F.,I
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 29 SITGES U.E.,C
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 11 RIBES, C.D.,B
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 15 PATI SANT RAMON CLUB,A
Jornada 14 27-01-2019
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 81 BLANCA SUBUR, C.F.,C
SANT SADURNI, U.E.,B 35 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
VILANOVA GELTRU C.F.,B 131 RIUDEBITLLES, C.D.,A
Descansa
R
Descansa
CUBELLES, C.F.,I 42 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
SITGES U.E.,C 21 CUBELLES, C.F.,H
RIBES, C.D.,B 34 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
PATI SANT RAMON CLUB,A 43 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
Jornada 15 03-02-2019
BLANCA SUBUR, C.F.,C 60 SANT SADURNI, U.E.,B
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 12 VILANOVA GELTRU C.F.,B
RIUDEBITLLES, C.D.,A
R
Descansa
Descansa - CUBELLES, C.F.,I
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 15 SITGES U.E.,C
CUBELLES, C.F.,H 32 RIBES, C.D.,B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 24 PATI SANT RAMON CLUB,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 16 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 53 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
CUBELLES, C.F.,H 60 PATI SANT RAMON CLUB,A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 32 RIBES, C.D.,B
Descansa - SITGES U.E.,C
RIUDEBITLLES, C.D.,A 50 CUBELLES, C.F.,I
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
R
Descansa
BLANCA SUBUR, C.F.,C 04 VILANOVA GELTRU C.F.,B
SANT SADURNI, U.E.,B 610 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
Jornada 17 17-02-2019
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 02 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 36 CUBELLES, C.F.,H
PATI SANT RAMON CLUB,A 14 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
RIBES, C.D.,B - Descansa
SITGES U.E.,C 73 RIUDEBITLLES, C.D.,A
CUBELLES, C.F.,I 010 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
Descansa
R
BLANCA SUBUR, C.F.,C
VILANOVA GELTRU C.F.,B 92 SANT SADURNI, U.E.,B
Jornada 18 24-02-2019
CUBELLES, C.F.,H 41 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 101 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
Descansa - PATI SANT RAMON CLUB,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 84 RIBES, C.D.,B
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 21 SITGES U.E.,C
BLANCA SUBUR, C.F.,C 22 CUBELLES, C.F.,I
SANT SADURNI, U.E.,B
R
Descansa
VILANOVA GELTRU C.F.,B 12 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
Jornada 19 10-03-2019
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 32 CUBELLES, C.F.,H
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 06 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A - Descansa
PATI SANT RAMON CLUB,A 11 RIUDEBITLLES, C.D.,A
RIBES, C.D.,B 17 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
SITGES U.E.,C 71 BLANCA SUBUR, C.F.,C
CUBELLES, C.F.,I 11 SANT SADURNI, U.E.,B
Descansa
R
VILANOVA GELTRU C.F.,B
Jornada 20 17-03-2019
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 27 CUBELLES, C.F.,H
Descansa - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 63 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 62 PATI SANT RAMON CLUB,A
BLANCA SUBUR, C.F.,C 52 RIBES, C.D.,B
SANT SADURNI, U.E.,B 14 SITGES U.E.,C
VILANOVA GELTRU C.F.,B 80 CUBELLES, C.F.,I
Descansa
R
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
Jornada 21 24-03-2019
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 71 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
CUBELLES, C.F.,H - Descansa
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 37 RIUDEBITLLES, C.D.,A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 210 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
PATI SANT RAMON CLUB,A 31 BLANCA SUBUR, C.F.,C
RIBES, C.D.,B 83 SANT SADURNI, U.E.,B
SITGES U.E.,C 23 VILANOVA GELTRU C.F.,B
CUBELLES, C.F.,I
R
Descansa
Jornada 22 31-03-2019
Descansa - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 13 CUBELLES, C.F.,H
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 83 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,C 74 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
SANT SADURNI, U.E.,B 13 PATI SANT RAMON CLUB,A
VILANOVA GELTRU C.F.,B 61 RIBES, C.D.,B
Descansa
R
SITGES U.E.,C
CUBELLES, C.F.,I 13 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
Jornada 23 07-04-2019
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A - Descansa
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 66 RIUDEBITLLES, C.D.,A
CUBELLES, C.F.,H 05 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 82 BLANCA SUBUR, C.F.,C
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 35 SANT SADURNI, U.E.,B
PATI SANT RAMON CLUB,A 14 VILANOVA GELTRU C.F.,B
RIBES, C.D.,B
R
Descansa
SITGES U.E.,C 62 CUBELLES, C.F.,I
Jornada 24 14-04-2019
RIUDEBITLLES, C.D.,A - Descansa
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 21 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
BLANCA SUBUR, C.F.,C 53 CUBELLES, C.F.,H
SANT SADURNI, U.E.,B 15 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,B 80 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
Descansa
R
PATI SANT RAMON CLUB,A
CUBELLES, C.F.,I 33 RIBES, C.D.,B
SITGES U.E.,C 10 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
Jornada 25 28-04-2019
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 61 RIUDEBITLLES, C.D.,A
Descansa - MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 70 BLANCA SUBUR, C.F.,C
CUBELLES, C.F.,H 42 SANT SADURNI, U.E.,B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 09 VILANOVA GELTRU C.F.,B
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
R
Descansa
PATI SANT RAMON CLUB,A 53 CUBELLES, C.F.,I
RIBES, C.D.,B 43 SITGES U.E.,C
Jornada 26 05-05-2019
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 32 RIUDEBITLLES, C.D.,A
BLANCA SUBUR, C.F.,C - Descansa
SANT SADURNI, U.E.,B 34 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
VILANOVA GELTRU C.F.,B 120 CUBELLES, C.F.,H
Descansa
R
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
CUBELLES, C.F.,I 42 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
SITGES U.E.,C 40 PATI SANT RAMON CLUB,A
RIBES, C.D.,B 45 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
Jornada 27 12-05-2019
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 13 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
RIUDEBITLLES, C.D.,A 103 BLANCA SUBUR, C.F.,C
Descansa - SANT SADURNI, U.E.,B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 17 VILANOVA GELTRU C.F.,B
CUBELLES, C.F.,H
R
Descansa
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 23 CUBELLES, C.F.,I
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 28 SITGES U.E.,C
PATI SANT RAMON CLUB,A 25 RIBES, C.D.,B
Jornada 28 19-05-2019
BLANCA SUBUR, C.F.,C 05 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
SANT SADURNI, U.E.,B 41 RIUDEBITLLES, C.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,B - Descansa
Descansa
R
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
CUBELLES, C.F.,I 22 CUBELLES, C.F.,H
SITGES U.E.,C 90 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
RIBES, C.D.,B 82 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
PATI SANT RAMON CLUB,A 04 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
Jornada 29 26-05-2019
BLANCA SUBUR, C.F.,C 38 BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A 84 SANT SADURNI, U.E.,B
RIUDEBITLLES, C.D.,A 19 VILANOVA GELTRU C.F.,B
Descansa
R
Descansa
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A 51 CUBELLES, C.F.,I
CUBELLES, C.F.,H 14 SITGES U.E.,C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A 32 RIBES, C.D.,B
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A 08 PATI SANT RAMON CLUB,A
Jornada 30 02-06-2019
SANT SADURNI, U.E.,B 55 BLANCA SUBUR, C.F.,C
VILANOVA GELTRU C.F.,B 40 MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL,A
Descansa
R
RIUDEBITLLES, C.D.,A
CUBELLES, C.F.,I - Descansa
SITGES U.E.,C 30 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,A
RIBES, C.D.,B 33 CUBELLES, C.F.,H
PATI SANT RAMON CLUB,A 43 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP.,A
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE.,A 72 PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.