Competició | TEMPORADA 2018-2019

benjami 7 tercera divisio | grup 37

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
CAN VIDALET, CF,B 140 CASTELLDEFELS, U.E.,I
ESPARREGUERA, C.E.,C 12 BEGUES, CF,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 60 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
MARIANAO POBLET UD,B
R
Descansa
Descansa
R
SANTBOIA, F.C.,E
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D 14 PRAT, A.E.,D
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A 61 ESPORT BASE DEL PAPIOL,B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,G 81 SANT JOAN DESPI, U.E.,D
Jornada 2 14-10-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,I 013 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,G
BEGUES, CF,B 20 CAN VIDALET, CF,B
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B 07 ESPARREGUERA, C.E.,C
Descansa
R
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
SANTBOIA, F.C.,E 14 MARIANAO POBLET UD,B
PRAT, A.E.,D
R
Descansa
ESPORT BASE DEL PAPIOL,B 27 FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
SANT JOAN DESPI, U.E.,D 23 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
Jornada 3 21-10-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,I 012 BEGUES, CF,B
CAN VIDALET, CF,B 71 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
ESPARREGUERA, C.E.,C
R
Descansa
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 54 SANTBOIA, F.C.,E
MARIANAO POBLET UD,B 102 PRAT, A.E.,D
Descansa
R
ESPORT BASE DEL PAPIOL,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D 18 SANT JOAN DESPI, U.E.,D
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,G 62 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
Jornada 4 28-10-2018
BEGUES, CF,B 03 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,G
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B 41 CASTELLDEFELS, U.E.,I
Descansa
R
CAN VIDALET, CF,B
SANTBOIA, F.C.,E 56 ESPARREGUERA, C.E.,C
PRAT, A.E.,D 46 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
ESPORT BASE DEL PAPIOL,B 19 MARIANAO POBLET UD,B
SANT JOAN DESPI, U.E.,D
R
Descansa
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A 92 FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
Jornada 5 04-11-2018
BEGUES, CF,B 91 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,I
R
Descansa
CAN VIDALET, CF,B 34 SANTBOIA, F.C.,E
ESPARREGUERA, C.E.,C 52 PRAT, A.E.,D
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 61 ESPORT BASE DEL PAPIOL,B
MARIANAO POBLET UD,B 85 SANT JOAN DESPI, U.E.,D
Descansa
R
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,G 131 FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
Jornada 6 11-11-2018
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B 011 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,G
Descansa
R
BEGUES, CF,B
SANTBOIA, F.C.,E 71 CASTELLDEFELS, U.E.,I
PRAT, A.E.,D 44 CAN VIDALET, CF,B
ESPORT BASE DEL PAPIOL,B 18 ESPARREGUERA, C.E.,C
SANT JOAN DESPI, U.E.,D 72 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A 64 MARIANAO POBLET UD,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
R
Descansa
Jornada 7 18-11-2018
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
R
Descansa
BEGUES, CF,B 20 SANTBOIA, F.C.,E
CASTELLDEFELS, U.E.,I 14 PRAT, A.E.,D
CAN VIDALET, CF,B 71 ESPORT BASE DEL PAPIOL,B
ESPARREGUERA, C.E.,C 21 SANT JOAN DESPI, U.E.,D
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 110 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
MARIANAO POBLET UD,B 70 FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,G
R
Descansa
Jornada 8 25-11-2018
Descansa
R
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,G
SANTBOIA, F.C.,E 75 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
PRAT, A.E.,D 36 BEGUES, CF,B
ESPORT BASE DEL PAPIOL,B 21 CASTELLDEFELS, U.E.,I
SANT JOAN DESPI, U.E.,D 32 CAN VIDALET, CF,B
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A 41 ESPARREGUERA, C.E.,C
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D 29 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
Descansa
R
MARIANAO POBLET UD,B
Jornada 9 02-12-2018
Descansa
R
SANTBOIA, F.C.,E
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B 34 PRAT, A.E.,D
BEGUES, CF,B 60 ESPORT BASE DEL PAPIOL,B
CASTELLDEFELS, U.E.,I 010 SANT JOAN DESPI, U.E.,D
CAN VIDALET, CF,B 02 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
ESPARREGUERA, C.E.,C 111 FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
R
Descansa
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,G 25 MARIANAO POBLET UD,B
Jornada 10 16-12-2018
SANTBOIA, F.C.,E 38 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,G
PRAT, A.E.,D
R
Descansa
ESPORT BASE DEL PAPIOL,B 15 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
SANT JOAN DESPI, U.E.,D 14 BEGUES, CF,B
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A 111 CASTELLDEFELS, U.E.,I
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D 09 CAN VIDALET, CF,B
Descansa
R
ESPARREGUERA, C.E.,C
MARIANAO POBLET UD,B 80 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
Jornada 11 23-12-2018
SANTBOIA, F.C.,E 42 PRAT, A.E.,D
Descansa
R
ESPORT BASE DEL PAPIOL,B
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B 012 SANT JOAN DESPI, U.E.,D
BEGUES, CF,B 40 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
CASTELLDEFELS, U.E.,I 32 FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
CAN VIDALET, CF,B
R
Descansa
ESPARREGUERA, C.E.,C 25 MARIANAO POBLET UD,B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,G 90 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
Jornada 12 13-01-2019
PRAT, A.E.,D 36 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,G
ESPORT BASE DEL PAPIOL,B 012 SANTBOIA, F.C.,E
SANT JOAN DESPI, U.E.,D
R
Descansa
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A 131 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D 23 BEGUES, CF,B
Descansa
R
CASTELLDEFELS, U.E.,I
MARIANAO POBLET UD,B 52 CAN VIDALET, CF,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 02 ESPARREGUERA, C.E.,C
Jornada 13 20-01-2019
PRAT, A.E.,D - ESPORT BASE DEL PAPIOL,B
SANTBOIA, F.C.,E - SANT JOAN DESPI, U.E.,D
Descansa
R
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B - FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
BEGUES, CF,B
R
Descansa
CASTELLDEFELS, U.E.,I - MARIANAO POBLET UD,B
CAN VIDALET, CF,B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,G - ESPARREGUERA, C.E.,C
Jornada 14 27-01-2019
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,G - ESPORT BASE DEL PAPIOL,B
SANT JOAN DESPI, U.E.,D - PRAT, A.E.,D
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A - SANTBOIA, F.C.,E
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
R
Descansa
Descansa
R
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
MARIANAO POBLET UD,B - BEGUES, CF,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B - CASTELLDEFELS, U.E.,I
ESPARREGUERA, C.E.,C - CAN VIDALET, CF,B
Jornada 15 03-02-2019
ESPORT BASE DEL PAPIOL,B - SANT JOAN DESPI, U.E.,D
PRAT, A.E.,D - ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
SANTBOIA, F.C.,E - FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
Descansa
R
R
Descansa
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B - MARIANAO POBLET UD,B
BEGUES, CF,B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,I - ESPARREGUERA, C.E.,C
CAN VIDALET, CF,B - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,G

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
CASTELLDEFELS, U.E.,I - CAN VIDALET, CF,B
BEGUES, CF,B - ESPARREGUERA, C.E.,C
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
Descansa
R
MARIANAO POBLET UD,B
SANTBOIA, F.C.,E
R
Descansa
PRAT, A.E.,D - FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
ESPORT BASE DEL PAPIOL,B - ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
SANT JOAN DESPI, U.E.,D - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,G
Jornada 17 17-02-2019
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,G - CASTELLDEFELS, U.E.,I
CAN VIDALET, CF,B - BEGUES, CF,B
ESPARREGUERA, C.E.,C - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
R
Descansa
MARIANAO POBLET UD,B - SANTBOIA, F.C.,E
Descansa
R
PRAT, A.E.,D
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D - ESPORT BASE DEL PAPIOL,B
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A - SANT JOAN DESPI, U.E.,D
Jornada 18 24-02-2019
BEGUES, CF,B - CASTELLDEFELS, U.E.,I
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B - CAN VIDALET, CF,B
Descansa
R
ESPARREGUERA, C.E.,C
SANTBOIA, F.C.,E - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
PRAT, A.E.,D - MARIANAO POBLET UD,B
ESPORT BASE DEL PAPIOL,B
R
Descansa
SANT JOAN DESPI, U.E.,D - FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,G
Jornada 19 10-03-2019
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,G - BEGUES, CF,B
CASTELLDEFELS, U.E.,I - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
CAN VIDALET, CF,B
R
Descansa
ESPARREGUERA, C.E.,C - SANTBOIA, F.C.,E
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B - PRAT, A.E.,D
MARIANAO POBLET UD,B - ESPORT BASE DEL PAPIOL,B
Descansa
R
SANT JOAN DESPI, U.E.,D
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D - ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
Jornada 20 17-03-2019
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B - BEGUES, CF,B
Descansa
R
CASTELLDEFELS, U.E.,I
SANTBOIA, F.C.,E - CAN VIDALET, CF,B
PRAT, A.E.,D - ESPARREGUERA, C.E.,C
ESPORT BASE DEL PAPIOL,B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
SANT JOAN DESPI, U.E.,D - MARIANAO POBLET UD,B
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
R
Descansa
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,G
Jornada 21 24-03-2019
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,G - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
BEGUES, CF,B
R
Descansa
CASTELLDEFELS, U.E.,I - SANTBOIA, F.C.,E
CAN VIDALET, CF,B - PRAT, A.E.,D
ESPARREGUERA, C.E.,C - ESPORT BASE DEL PAPIOL,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B - SANT JOAN DESPI, U.E.,D
MARIANAO POBLET UD,B - ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
Descansa
R
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
Jornada 22 31-03-2019
Descansa
R
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
SANTBOIA, F.C.,E - BEGUES, CF,B
PRAT, A.E.,D - CASTELLDEFELS, U.E.,I
ESPORT BASE DEL PAPIOL,B - CAN VIDALET, CF,B
SANT JOAN DESPI, U.E.,D - ESPARREGUERA, C.E.,C
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D - MARIANAO POBLET UD,B
Descansa
R
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,G
Jornada 23 07-04-2019
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,G
R
Descansa
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B - SANTBOIA, F.C.,E
BEGUES, CF,B - PRAT, A.E.,D
CASTELLDEFELS, U.E.,I - ESPORT BASE DEL PAPIOL,B
CAN VIDALET, CF,B - SANT JOAN DESPI, U.E.,D
ESPARREGUERA, C.E.,C - ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B - FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
MARIANAO POBLET UD,B
R
Descansa
Jornada 24 14-04-2019
SANTBOIA, F.C.,E
R
Descansa
PRAT, A.E.,D - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
ESPORT BASE DEL PAPIOL,B - BEGUES, CF,B
SANT JOAN DESPI, U.E.,D - CASTELLDEFELS, U.E.,I
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A - CAN VIDALET, CF,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D - ESPARREGUERA, C.E.,C
Descansa
R
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
MARIANAO POBLET UD,B - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,G
Jornada 25 28-04-2019
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,G - SANTBOIA, F.C.,E
Descansa
R
PRAT, A.E.,D
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B - ESPORT BASE DEL PAPIOL,B
BEGUES, CF,B - SANT JOAN DESPI, U.E.,D
CASTELLDEFELS, U.E.,I - ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
CAN VIDALET, CF,B - FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
ESPARREGUERA, C.E.,C
R
Descansa
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B - MARIANAO POBLET UD,B
Jornada 26 05-05-2019
PRAT, A.E.,D - SANTBOIA, F.C.,E
ESPORT BASE DEL PAPIOL,B
R
Descansa
SANT JOAN DESPI, U.E.,D - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A - BEGUES, CF,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D - CASTELLDEFELS, U.E.,I
Descansa
R
CAN VIDALET, CF,B
MARIANAO POBLET UD,B - ESPARREGUERA, C.E.,C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,G
Jornada 27 12-05-2019
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,G - PRAT, A.E.,D
SANTBOIA, F.C.,E - ESPORT BASE DEL PAPIOL,B
Descansa
R
SANT JOAN DESPI, U.E.,D
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B - ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
BEGUES, CF,B - FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
CASTELLDEFELS, U.E.,I
R
Descansa
CAN VIDALET, CF,B - MARIANAO POBLET UD,B
ESPARREGUERA, C.E.,C - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
Jornada 28 19-05-2019
ESPORT BASE DEL PAPIOL,B - PRAT, A.E.,D
SANT JOAN DESPI, U.E.,D - SANTBOIA, F.C.,E
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
R
Descansa
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
Descansa
R
BEGUES, CF,B
MARIANAO POBLET UD,B - CASTELLDEFELS, U.E.,I
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B - CAN VIDALET, CF,B
ESPARREGUERA, C.E.,C - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,G
Jornada 29 26-05-2019
ESPORT BASE DEL PAPIOL,B - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,G
PRAT, A.E.,D - SANT JOAN DESPI, U.E.,D
SANTBOIA, F.C.,E - ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A
Descansa
R
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
R
Descansa
BEGUES, CF,B - MARIANAO POBLET UD,B
CASTELLDEFELS, U.E.,I - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
CAN VIDALET, CF,B - ESPARREGUERA, C.E.,C
Jornada 30 02-06-2019
SANT JOAN DESPI, U.E.,D - ESPORT BASE DEL PAPIOL,B
ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A - PRAT, A.E.,D
FONTSANTA-FATJO, C.D.,D - SANTBOIA, F.C.,E
Descansa
R
R
Descansa
MARIANAO POBLET UD,B - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B - BEGUES, CF,B
ESPARREGUERA, C.E.,C - CASTELLDEFELS, U.E.,I
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,G - CAN VIDALET, CF,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.