Competició | TEMPORADA 2018-2019

benjami 7 tercera divisio | grup 39

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
SABADELLENCA, UE.,C 05 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B
ROUREDA, V.D.F.,B 47 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D 41 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E 72 SABADELL F.C., C.E.,I
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 05 RIPOLLET, C.F.,C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 53 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H
SABADELL NORD,CF.,C 14 ESCOLA F. SABADELL,D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 22 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C
Jornada 2 14-10-2018
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F 16 SABADELLENCA, UE.,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 06 ROUREDA, V.D.F.,B
SABADELL F.C., C.E.,I 42 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D
RIPOLLET, C.F.,C 36 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H 190 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
ESCOLA F. SABADELL,D 43 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 41 SABADELL NORD,CF.,C
Jornada 3 21-10-2018
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B 44 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F
SABADELLENCA, UE.,C 71 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
ROUREDA, V.D.F.,B 74 SABADELL F.C., C.E.,I
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D 53 RIPOLLET, C.F.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E 38 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 012 ESCOLA F. SABADELL,D
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 51 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 91 SABADELL NORD,CF.,C
Jornada 4 28-10-2018
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F 11 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 46 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B
SABADELL F.C., C.E.,I 21 SABADELLENCA, UE.,C
RIPOLLET, C.F.,C 05 ROUREDA, V.D.F.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H 30 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D
ESCOLA F. SABADELL,D 83 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 72 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
SABADELL NORD,CF.,C 18 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
Jornada 5 04-11-2018
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F 71 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B 20 SABADELL F.C., C.E.,I
SABADELLENCA, UE.,C 60 RIPOLLET, C.F.,C
ROUREDA, V.D.F.,B 17 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D 36 ESCOLA F. SABADELL,D
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E 32 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 04 SABADELL NORD,CF.,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 21 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
Jornada 6 11-11-2018
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 04 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
SABADELL F.C., C.E.,I 18 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B 61 RIPOLLET, C.F.,C
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H 91 SABADELLENCA, UE.,C
ESCOLA F. SABADELL,D 42 ROUREDA, V.D.F.,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 31 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D
SABADELL NORD,CF.,C 13 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 90 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
Jornada 7 18-11-2018
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 26 SABADELL F.C., C.E.,I
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F 110 RIPOLLET, C.F.,C
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B 45 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H
SABADELLENCA, UE.,C 13 ESCOLA F. SABADELL,D
ROUREDA, V.D.F.,B 21 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D 44 SABADELL NORD,CF.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E 14 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 70 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
Jornada 8 25-11-2018
SABADELL F.C., C.E.,I 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
RIPOLLET, C.F.,C 43 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H 30 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F
ESCOLA F. SABADELL,D 52 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 33 SABADELLENCA, UE.,C
SABADELL NORD,CF.,C 04 ROUREDA, V.D.F.,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 71 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 010 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E
Jornada 9 02-12-2018
SABADELL F.C., C.E.,I 81 RIPOLLET, C.F.,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 06 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F 41 ESCOLA F. SABADELL,D
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B 70 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C
SABADELLENCA, UE.,C 22 SABADELL NORD,CF.,C
ROUREDA, V.D.F.,B 42 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D 60 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 40 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E
Jornada 10 16-12-2018
RIPOLLET, C.F.,C 15 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H 60 SABADELL F.C., C.E.,I
ESCOLA F. SABADELL,D 90 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 15 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F
SABADELL NORD,CF.,C 08 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 23 SABADELLENCA, UE.,C
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 07 ROUREDA, V.D.F.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E 53 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D
Jornada 11 23-12-2018
RIPOLLET, C.F.,C 06 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H
SABADELL F.C., C.E.,I 16 ESCOLA F. SABADELL,D
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 14 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F 21 SABADELL NORD,CF.,C
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B 52 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
SABADELLENCA, UE.,C 60 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
ROUREDA, V.D.F.,B 22 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 72 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D
Jornada 12 13-01-2019
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H 45 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
ESCOLA F. SABADELL,D 73 RIPOLLET, C.F.,C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 23 SABADELL F.C., C.E.,I
SABADELL NORD,CF.,C 51 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 35 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 016 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E 44 SABADELLENCA, UE.,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D 18 ROUREDA, V.D.F.,B
Jornada 13 20-01-2019
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H 41 ESCOLA F. SABADELL,D
RIPOLLET, C.F.,C 15 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C
SABADELL F.C., C.E.,I 31 SABADELL NORD,CF.,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 07 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F 170 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B 65 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E
SABADELLENCA, UE.,C 111 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 31 ROUREDA, V.D.F.,B
Jornada 14 27-01-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 22 ESCOLA F. SABADELL,D
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 18 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H
SABADELL NORD,CF.,C 34 RIPOLLET, C.F.,C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 32 SABADELL F.C., C.E.,I
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 06 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E 16 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D 26 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B
ROUREDA, V.D.F.,B 23 SABADELLENCA, UE.,C
Jornada 15 03-02-2019
ESCOLA F. SABADELL,D 41 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H 130 SABADELL NORD,CF.,C
RIPOLLET, C.F.,C 13 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
SABADELL F.C., C.E.,I 92 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 35 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F 62 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B 51 ROUREDA, V.D.F.,B
SABADELLENCA, UE.,C 03 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B 24 SABADELLENCA, UE.,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F 20 ROUREDA, V.D.F.,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 52 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D
SABADELL F.C., C.E.,I 34 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E
RIPOLLET, C.F.,C 61 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H 43 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
ESCOLA F. SABADELL,D 92 SABADELL NORD,CF.,C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 22 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
Jornada 17 17-02-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 31 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B
SABADELLENCA, UE.,C 27 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F
ROUREDA, V.D.F.,B 40 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D 25 SABADELL F.C., C.E.,I
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E 71 RIPOLLET, C.F.,C
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 08 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 14 ESCOLA F. SABADELL,D
SABADELL NORD,CF.,C 22 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C
Jornada 18 24-02-2019
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F 32 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 04 SABADELLENCA, UE.,C
SABADELL F.C., C.E.,I 10 ROUREDA, V.D.F.,B
RIPOLLET, C.F.,C 06 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H 51 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E
ESCOLA F. SABADELL,D 100 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 34 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
SABADELL NORD,CF.,C 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
Jornada 19 10-03-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 21 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B 43 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
SABADELLENCA, UE.,C 52 SABADELL F.C., C.E.,I
ROUREDA, V.D.F.,B 61 RIPOLLET, C.F.,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D 23 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E 02 ESCOLA F. SABADELL,D
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 07 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 30 SABADELL NORD,CF.,C
Jornada 20 17-03-2019
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 08 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F
SABADELL F.C., C.E.,I 25 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B
RIPOLLET, C.F.,C 11 SABADELLENCA, UE.,C
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H 22 ROUREDA, V.D.F.,B
ESCOLA F. SABADELL,D 92 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 51 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E
SABADELL NORD,CF.,C 41 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 14 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
Jornada 21 24-03-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 42 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F 81 SABADELL F.C., C.E.,I
RIPOLLET, C.F.,C 16 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B
SABADELLENCA, UE.,C 25 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H
ROUREDA, V.D.F.,B 21 ESCOLA F. SABADELL,D
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D 24 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E 42 SABADELL NORD,CF.,C
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 212 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
Jornada 22 31-03-2019
SABADELL F.C., C.E.,I 23 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
RIPOLLET, C.F.,C 06 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H 30 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B
ESCOLA F. SABADELL,D 54 SABADELLENCA, UE.,C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 34 ROUREDA, V.D.F.,B
SABADELL NORD,CF.,C 33 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 43 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 015 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
Jornada 23 07-04-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 80 SABADELL F.C., C.E.,I
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 30 RIPOLLET, C.F.,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F 22 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B 13 ESCOLA F. SABADELL,D
SABADELLENCA, UE.,C 22 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C
ROUREDA, V.D.F.,B 70 SABADELL NORD,CF.,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D 25 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E 80 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
Jornada 24 14-04-2019
RIPOLLET, C.F.,C 15 SABADELL F.C., C.E.,I
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H 70 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
ESCOLA F. SABADELL,D 10 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 25 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B
SABADELL NORD,CF.,C 24 SABADELLENCA, UE.,C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 65 ROUREDA, V.D.F.,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 21 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E 17 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
Jornada 25 28-04-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 31 RIPOLLET, C.F.,C
SABADELL F.C., C.E.,I 08 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 27 ESCOLA F. SABADELL,D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F 31 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B 40 SABADELL NORD,CF.,C
SABADELLENCA, UE.,C 22 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
ROUREDA, V.D.F.,B 130 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D 22 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E
Jornada 26 05-05-2019
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H 70 RIPOLLET, C.F.,C
ESCOLA F. SABADELL,D 70 SABADELL F.C., C.E.,I
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 90 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
SABADELL NORD,CF.,C 09 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 31 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 07 SABADELLENCA, UE.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E 22 ROUREDA, V.D.F.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D 17 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
Jornada 27 12-05-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 00 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H
RIPOLLET, C.F.,C 16 ESCOLA F. SABADELL,D
SABADELL F.C., C.E.,I 33 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 21 SABADELL NORD,CF.,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F 93 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B 150 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
SABADELLENCA, UE.,C 46 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E
ROUREDA, V.D.F.,B 61 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D
Jornada 28 19-05-2019
ESCOLA F. SABADELL,D 21 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 11 RIPOLLET, C.F.,C
SABADELL NORD,CF.,C 12 SABADELL F.C., C.E.,I
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 101 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 013 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E 15 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D 56 SABADELLENCA, UE.,C
ROUREDA, V.D.F.,B 22 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
Jornada 29 26-05-2019
ESCOLA F. SABADELL,D 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H 81 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C
RIPOLLET, C.F.,C 23 SABADELL NORD,CF.,C
SABADELL F.C., C.E.,I 45 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 61 BADIA DEL VALLES, C.D.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F 77 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B 74 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D
SABADELLENCA, UE.,C 32 ROUREDA, V.D.F.,B
Jornada 30 02-06-2019
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 04 ESCOLA F. SABADELL,D
SABADELL NORD,CF.,C 04 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,H
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 43 RIPOLLET, C.F.,C
BADIA DEL VALLES, C.D.,B 47 SABADELL F.C., C.E.,I
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E 53 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,D 57 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,F
ROUREDA, V.D.F.,B 15 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,F 50 SABADELLENCA, UE.,C
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.