Competició | TEMPORADA 2018-2019

prebenjami 7 | grup 10

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 70 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 51 PARE MANYANET, A.E.,B
VILASECA C.F.,A 12 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 62 ALCOVER, C.E.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 21 SALOU, U.D.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 100 MAS PELLICER, U.D.C.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 10 RIUDOMS, C.D.,B
MONTROIG AT.,B 26 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
Jornada 2 14-10-2018
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 04 MONTROIG AT.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 14 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 07 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
ALCOVER, C.E.,A 101 VILASECA C.F.,A
SALOU, U.D.,A 07 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B 09 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 70 RIUDOMS, C.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 61 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
Jornada 3 21-10-2018
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 11 PARE MANYANET, A.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 41 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 12 ALCOVER, C.E.,A
VILASECA C.F.,A 04 SALOU, U.D.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 60 MAS PELLICER, U.D.C.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 50 RIUDOMS, C.D.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 55 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
MONTROIG AT.,B 81 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
Jornada 4 28-10-2018
PARE MANYANET, A.E.,B 37 MONTROIG AT.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 35 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
ALCOVER, C.E.,A 42 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
SALOU, U.D.,A 11 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B 11 VILASECA C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,B 012 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 43 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 07 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
Jornada 5 04-11-2018
PARE MANYANET, A.E.,B 13 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 310 ALCOVER, C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 44 SALOU, U.D.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 60 MAS PELLICER, U.D.C.,B
VILASECA C.F.,A 51 RIUDOMS, C.D.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 11 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 20 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
MONTROIG AT.,B 16 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
Jornada 6 11-11-2018
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 03 MONTROIG AT.,B
ALCOVER, C.E.,A 67 PARE MANYANET, A.E.,B
SALOU, U.D.,A 21 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B 25 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
RIUDOMS, C.D.,B 05 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 100 VILASECA C.F.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 08 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 44 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
Jornada 7 18-11-2018
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 12 ALCOVER, C.E.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 32 SALOU, U.D.,A
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 81 MAS PELLICER, U.D.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 70 RIUDOMS, C.D.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 11 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
VILASECA C.F.,A 12 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 21 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
MONTROIG AT.,B 12 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
Jornada 8 25-11-2018
ALCOVER, C.E.,A 22 MONTROIG AT.,B
SALOU, U.D.,A 41 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B 03 PARE MANYANET, A.E.,B
RIUDOMS, C.D.,B 00 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 71 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 13 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 81 VILASECA C.F.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 26 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Jornada 9 02-12-2018
ALCOVER, C.E.,A 53 SALOU, U.D.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 61 MAS PELLICER, U.D.C.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 60 RIUDOMS, C.D.,B
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 11 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 71 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 05 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
VILASECA C.F.,A 28 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
MONTROIG AT.,B 14 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Jornada 10 16-12-2018
SALOU, U.D.,A 51 MONTROIG AT.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B 16 ALCOVER, C.E.,A
RIUDOMS, C.D.,B 06 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 31 PARE MANYANET, A.E.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 11 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 81 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 00 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 84 VILASECA C.F.,A
Jornada 11 23-12-2018
SALOU, U.D.,A 81 MAS PELLICER, U.D.C.,B
ALCOVER, C.E.,A 30 RIUDOMS, C.D.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 03 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 64 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 16 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 43 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 13 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
MONTROIG AT.,B 20 VILASECA C.F.,A
Jornada 12 13-01-2019
MAS PELLICER, U.D.C.,B 03 MONTROIG AT.,B
RIUDOMS, C.D.,B 03 SALOU, U.D.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 15 ALCOVER, C.E.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 10 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 30 PARE MANYANET, A.E.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 24 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 64 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
VILASECA C.F.,A 13 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
Jornada 13 20-01-2019
MAS PELLICER, U.D.C.,B 13 RIUDOMS, C.D.,B
SALOU, U.D.,A 24 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ALCOVER, C.E.,A 61 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 15 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 25 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 06 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 52 VILASECA C.F.,A
MONTROIG AT.,B 14 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
Jornada 14 27-01-2019
MONTROIG AT.,B 60 RIUDOMS, C.D.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 60 MAS PELLICER, U.D.C.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 11 SALOU, U.D.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 62 ALCOVER, C.E.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 71 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 22 PARE MANYANET, A.E.,B
VILASECA C.F.,A 09 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 11 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
Jornada 15 03-02-2019
RIUDOMS, C.D.,B 24 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B 31 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
SALOU, U.D.,A 12 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
ALCOVER, C.E.,A 22 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 14 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
PARE MANYANET, A.E.,B 23 VILASECA C.F.,A
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 22 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 51 MONTROIG AT.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 00 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 11 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 12 VILASECA C.F.,A
ALCOVER, C.E.,A 26 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
SALOU, U.D.,A 14 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B 25 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
RIUDOMS, C.D.,B 25 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 30 MONTROIG AT.,B
Jornada 17 17-02-2019
MONTROIG AT.,B 05 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 14 PARE MANYANET, A.E.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 40 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
VILASECA C.F.,A 25 ALCOVER, C.E.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 21 SALOU, U.D.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 40 MAS PELLICER, U.D.C.,B
RIUDOMS, C.D.,B 33 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 01 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
Jornada 18 24-02-2019
PARE MANYANET, A.E.,B 91 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 03 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
ALCOVER, C.E.,A 33 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
SALOU, U.D.,A 01 VILASECA C.F.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B 09 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
RIUDOMS, C.D.,B 08 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 42 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 02 MONTROIG AT.,B
Jornada 19 10-03-2019
MONTROIG AT.,B 33 PARE MANYANET, A.E.,B
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 22 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 32 ALCOVER, C.E.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 32 SALOU, U.D.,A
VILASECA C.F.,A 12 MAS PELLICER, U.D.C.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 101 RIUDOMS, C.D.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 23 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 61 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
Jornada 20 17-03-2019
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 11 PARE MANYANET, A.E.,B
ALCOVER, C.E.,A 53 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
SALOU, U.D.,A 14 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B 14 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
RIUDOMS, C.D.,B 11 VILASECA C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 13 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 05 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 40 MONTROIG AT.,B
Jornada 21 24-03-2019
MONTROIG AT.,B 42 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
PARE MANYANET, A.E.,B 23 ALCOVER, C.E.,A
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 30 SALOU, U.D.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 52 MAS PELLICER, U.D.C.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 41 RIUDOMS, C.D.,B
VILASECA C.F.,A 17 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 81 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 38 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
Jornada 22 31-03-2019
ALCOVER, C.E.,A 83 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
SALOU, U.D.,A 31 PARE MANYANET, A.E.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B 03 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
RIUDOMS, C.D.,B 08 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 10 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 21 VILASECA C.F.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 45 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 40 MONTROIG AT.,B
Jornada 23 07-04-2019
MONTROIG AT.,B 45 ALCOVER, C.E.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 45 SALOU, U.D.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 50 MAS PELLICER, U.D.C.,B
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 40 RIUDOMS, C.D.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 14 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 33 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
VILASECA C.F.,A 19 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 22 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
Jornada 24 14-04-2019
SALOU, U.D.,A 12 ALCOVER, C.E.,A
MAS PELLICER, U.D.C.,B 13 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
RIUDOMS, C.D.,B 07 PARE MANYANET, A.E.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 21 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 03 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 43 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 51 VILASECA C.F.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 64 MONTROIG AT.,B
Jornada 25 28-04-2019
MONTROIG AT.,B 63 SALOU, U.D.,A
ALCOVER, C.E.,A 52 MAS PELLICER, U.D.C.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 30 RIUDOMS, C.D.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 25 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 32 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 12 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 11 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
VILASECA C.F.,A 14 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Jornada 26 05-05-2019
MAS PELLICER, U.D.C.,B 25 SALOU, U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,B 26 ALCOVER, C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 100 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 17 PARE MANYANET, A.E.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 40 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 03 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 42 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
VILASECA C.F.,A 25 MONTROIG AT.,B
Jornada 27 12-05-2019
MONTROIG AT.,B 71 MAS PELLICER, U.D.C.,B
SALOU, U.D.,A 140 RIUDOMS, C.D.,B
ALCOVER, C.E.,A 13 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 23 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
PARE MANYANET, A.E.,B 42 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 04 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 44 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 71 VILASECA C.F.,A
Jornada 28 19-05-2019
RIUDOMS, C.D.,B 13 MAS PELLICER, U.D.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 30 SALOU, U.D.,A
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 43 ALCOVER, C.E.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 72 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 04 PARE MANYANET, A.E.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 41 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
VILASECA C.F.,A 29 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 13 MONTROIG AT.,B
Jornada 29 26-05-2019
RIUDOMS, C.D.,B 25 MONTROIG AT.,B
MAS PELLICER, U.D.C.,B 03 CAMBRILS UNIÓ C.E.,B
SALOU, U.D.,A 62 BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B
ALCOVER, C.E.,A 23 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 24 LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A
PARE MANYANET, A.E.,B 32 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A 41 VILASECA C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,B 64 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B
Jornada 30 02-06-2019
CAMBRILS UNIÓ C.E.,B 50 RIUDOMS, C.D.,B
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E.,B 31 MAS PELLICER, U.D.C.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,A 52 SALOU, U.D.,A
LA SELVA DEL CAMP, F.C.,A 32 ALCOVER, C.E.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 40 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
VILASECA C.F.,A 14 PARE MANYANET, A.E.,B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,B 71 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL,A
MONTROIG AT.,B 44 SANTES CREUS CLUB ESP.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.