Competició | TEMPORADA 2018-2019

prebenjami 7 | grup 30

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 31 GRANOLLERS, E.C.,A
PARETS, C.F.,A 23 MOLLET U.E.,CF.,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 16 LLERONA, C.E.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 130 VALLES, C.AT.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 11 LES FRANQUESES, C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,A 41 AMETLLA VALLES, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,A 26 SANT CELONI U.E.,A
Jornada 2 14-10-2018
GRANOLLERS, E.C.,A 20 CARDEDEU, F.C.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 51 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
LLERONA, C.E.,A 02 PARETS, C.F.,A
VALLES, C.AT.,A 110 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 71 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 04 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
SANT CELONI U.E.,A 61 CANOVELLES, U.E.,A
Jornada 3 21-10-2018
GRANOLLERS, E.C.,A 12 MOLLET U.E.,CF.,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 42 LLERONA, C.E.,A
PARETS, C.F.,A 130 VALLES, C.AT.,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 011 LES FRANQUESES, C.F.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 12 AMETLLA VALLES, C.F.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 50 SANT CELONI U.E.,A
CARDEDEU, F.C.,A 12 CANOVELLES, U.E.,A
Jornada 4 28-10-2018
MOLLET U.E.,CF.,A 40 CARDEDEU, F.C.,A
LLERONA, C.E.,A 25 GRANOLLERS, E.C.,A
VALLES, C.AT.,A 012 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 20 PARETS, C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 44 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
SANT CELONI U.E.,A 130 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,A 24 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
Jornada 5 04-11-2018
MOLLET U.E.,CF.,A 42 LLERONA, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 50 VALLES, C.AT.,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 33 LES FRANQUESES, C.F.,A
PARETS, C.F.,A 100 AMETLLA VALLES, C.F.,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 04 SANT CELONI U.E.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 14 CANOVELLES, U.E.,A
CARDEDEU, F.C.,A 16 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
Jornada 6 11-11-2018
LLERONA, C.E.,A 40 CARDEDEU, F.C.,A
VALLES, C.AT.,A 17 MOLLET U.E.,CF.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 70 GRANOLLERS, E.C.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 010 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
SANT CELONI U.E.,A 34 PARETS, C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,A 54 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 61 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
Jornada 7 18-11-2018
LLERONA, C.E.,A 90 VALLES, C.AT.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 52 LES FRANQUESES, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 41 AMETLLA VALLES, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 25 SANT CELONI U.E.,A
PARETS, C.F.,A 70 CANOVELLES, U.E.,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 110 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,A 62 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
Jornada 8 25-11-2018
VALLES, C.AT.,A 04 CARDEDEU, F.C.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 90 LLERONA, C.E.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 19 MOLLET U.E.,CF.,A
SANT CELONI U.E.,A 30 GRANOLLERS, E.C.,A
CANOVELLES, U.E.,A 12 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 23 PARETS, C.F.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 23 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
Jornada 9 02-12-2018
VALLES, C.AT.,A 015 LES FRANQUESES, C.F.,A
LLERONA, C.E.,A 32 AMETLLA VALLES, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 11 SANT CELONI U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 31 CANOVELLES, U.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 22 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
PARETS, C.F.,A 80 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,A 32 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
Jornada 10 16-12-2018
LES FRANQUESES, C.F.,A 41 CARDEDEU, F.C.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 151 VALLES, C.AT.,A
SANT CELONI U.E.,A 75 LLERONA, C.E.,A
CANOVELLES, U.E.,A 08 MOLLET U.E.,CF.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 43 GRANOLLERS, E.C.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 26 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 010 PARETS, C.F.,A
Jornada 11 23-12-2018
LES FRANQUESES, C.F.,A 80 AMETLLA VALLES, C.F.,A
VALLES, C.AT.,A 013 SANT CELONI U.E.,A
LLERONA, C.E.,A 13 CANOVELLES, U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 30 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 40 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 51 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
CARDEDEU, F.C.,A 010 PARETS, C.F.,A
Jornada 12 13-01-2019
CARDEDEU, F.C.,A 103 AMETLLA VALLES, C.F.,A
SANT CELONI U.E.,A 31 LES FRANQUESES, C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,A 80 VALLES, C.AT.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 41 LLERONA, C.E.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 111 MOLLET U.E.,CF.,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 03 GRANOLLERS, E.C.,A
PARETS, C.F.,A 71 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
Jornada 13 20-01-2019
AMETLLA VALLES, C.F.,A 013 SANT CELONI U.E.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 50 CANOVELLES, U.E.,A
VALLES, C.AT.,A 09 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
LLERONA, C.E.,A 50 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 81 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
GRANOLLERS, E.C.,A 06 PARETS, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 12 CARDEDEU, F.C.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 27-01-2019
GRANOLLERS, E.C.,A 04 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
MOLLET U.E.,CF.,A 22 PARETS, C.F.,A
LLERONA, C.E.,A 91 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
VALLES, C.AT.,A 06 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 21 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 45 CANOVELLES, U.E.,A
SANT CELONI U.E.,A 110 CARDEDEU, F.C.,A
Jornada 15 03-02-2019
CARDEDEU, F.C.,A 15 GRANOLLERS, E.C.,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 34 MOLLET U.E.,CF.,A
PARETS, C.F.,A 101 LLERONA, C.E.,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 72 VALLES, C.AT.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 07 LES FRANQUESES, C.F.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 30 AMETLLA VALLES, C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,A 22 SANT CELONI U.E.,A
Jornada 16 10-02-2019
MOLLET U.E.,CF.,A 71 GRANOLLERS, E.C.,A
LLERONA, C.E.,A 14 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
VALLES, C.AT.,A 07 PARETS, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 140 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 22 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
SANT CELONI U.E.,A 42 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,A 52 CARDEDEU, F.C.,A
Jornada 17 17-02-2019
CARDEDEU, F.C.,A 26 MOLLET U.E.,CF.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 12 LLERONA, C.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 110 VALLES, C.AT.,A
PARETS, C.F.,A 62 LES FRANQUESES, C.F.,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 12 AMETLLA VALLES, C.F.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 14 SANT CELONI U.E.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 23 CANOVELLES, U.E.,A
Jornada 18 24-02-2019
LLERONA, C.E.,A 26 MOLLET U.E.,CF.,A
VALLES, C.AT.,A 010 GRANOLLERS, E.C.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 41 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 010 PARETS, C.F.,A
SANT CELONI U.E.,A 102 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
CANOVELLES, U.E.,A 100 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 31 CARDEDEU, F.C.,A
Jornada 19 10-03-2019
CARDEDEU, F.C.,A 13 LLERONA, C.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 100 VALLES, C.AT.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 04 LES FRANQUESES, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 21 AMETLLA VALLES, C.F.,A
PARETS, C.F.,A 41 SANT CELONI U.E.,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 76 CANOVELLES, U.E.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 06 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
Jornada 20 17-03-2019
VALLES, C.AT.,A 09 LLERONA, C.E.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 31 MOLLET U.E.,CF.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 17 GRANOLLERS, E.C.,A
SANT CELONI U.E.,A 73 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
CANOVELLES, U.E.,A 06 PARETS, C.F.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 70 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 010 CARDEDEU, F.C.,A
Jornada 21 24-03-2019
CARDEDEU, F.C.,A 60 VALLES, C.AT.,A
LLERONA, C.E.,A 34 LES FRANQUESES, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 72 AMETLLA VALLES, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 13 SANT CELONI U.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 52 CANOVELLES, U.E.,A
PARETS, C.F.,A 51 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 52 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
Jornada 22 31-03-2019
LES FRANQUESES, C.F.,A 110 VALLES, C.AT.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 29 LLERONA, C.E.,A
SANT CELONI U.E.,A 22 MOLLET U.E.,CF.,A
CANOVELLES, U.E.,A 36 GRANOLLERS, E.C.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 34 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 015 PARETS, C.F.,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 12 CARDEDEU, F.C.,A
Jornada 23 07-04-2019
CARDEDEU, F.C.,A 05 LES FRANQUESES, C.F.,A
VALLES, C.AT.,A 55 AMETLLA VALLES, C.F.,A
LLERONA, C.E.,A 23 SANT CELONI U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 90 CANOVELLES, U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 16 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 80 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
PARETS, C.F.,A 111 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
Jornada 24 14-04-2019
AMETLLA VALLES, C.F.,A 09 LES FRANQUESES, C.F.,A
SANT CELONI U.E.,A 180 VALLES, C.AT.,A
CANOVELLES, U.E.,A 24 LLERONA, C.E.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 23 MOLLET U.E.,CF.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 14 GRANOLLERS, E.C.,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 010 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
PARETS, C.F.,A 60 CARDEDEU, F.C.,A
Jornada 25 28-04-2019
AMETLLA VALLES, C.F.,A 25 CARDEDEU, F.C.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 31 SANT CELONI U.E.,A
VALLES, C.AT.,A 16 CANOVELLES, U.E.,A
LLERONA, C.E.,A 53 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 90 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 50 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 17 PARETS, C.F.,A
Jornada 26 05-05-2019
SANT CELONI U.E.,A 81 AMETLLA VALLES, C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,A 01 LES FRANQUESES, C.F.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 30 VALLES, C.AT.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 27 LLERONA, C.E.,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 28 MOLLET U.E.,CF.,A
PARETS, C.F.,A 91 GRANOLLERS, E.C.,A
CARDEDEU, F.C.,A 17 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.