Competició | TEMPORADA 2018-2019

prebenjami 7 | grup 32

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
SANT CELONI U.E.,B 90 CANOVELLES, U.E.,B
VALLGORGUINA, F.C.,A 25 CARDEDEU, F.C.,B
Descansa - LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 60 CALDES MONTBUI, C.F.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 45 LES FRANQUESES, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,B 03 PARETS, C.F.,B
VILAMAJOR, C.F.,A 42 LLERONA, C.E.,B
Jornada 2 14-10-2018
CANOVELLES, U.E.,B 18 VILAMAJOR, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,B 36 SANT CELONI U.E.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 90 VALLGORGUINA, F.C.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B - Descansa
LES FRANQUESES, C.F.,B 24 PALAUTORDERA, C.F.,A
PARETS, C.F.,B 13 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
LLERONA, C.E.,B 13 GRANOLLERS, E.C.,B
Jornada 3 21-10-2018
CANOVELLES, U.E.,B 25 CARDEDEU, F.C.,B
SANT CELONI U.E.,B 54 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
VALLGORGUINA, F.C.,A 22 CALDES MONTBUI, C.F.,B
Descansa - LES FRANQUESES, C.F.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 61 PARETS, C.F.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 70 LLERONA, C.E.,B
VILAMAJOR, C.F.,A 71 GRANOLLERS, E.C.,B
Jornada 4 28-10-2018
CARDEDEU, F.C.,B 42 VILAMAJOR, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 74 CANOVELLES, U.E.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B 09 SANT CELONI U.E.,B
LES FRANQUESES, C.F.,B 21 VALLGORGUINA, F.C.,A
PARETS, C.F.,B - Descansa
LLERONA, C.E.,B 015 PALAUTORDERA, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 07 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 5 04-11-2018
CARDEDEU, F.C.,B 22 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
CANOVELLES, U.E.,B 23 CALDES MONTBUI, C.F.,B
SANT CELONI U.E.,B 70 LES FRANQUESES, C.F.,B
VALLGORGUINA, F.C.,A 18 PARETS, C.F.,B
Descansa - LLERONA, C.E.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 100 GRANOLLERS, E.C.,B
VILAMAJOR, C.F.,A 22 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 6 11-11-2018
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 55 VILAMAJOR, C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B 02 CARDEDEU, F.C.,B
LES FRANQUESES, C.F.,B 30 CANOVELLES, U.E.,B
PARETS, C.F.,B 29 SANT CELONI U.E.,B
LLERONA, C.E.,B 16 VALLGORGUINA, F.C.,A
GRANOLLERS, E.C.,B - Descansa
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 16 PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 7 18-11-2018
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 60 CALDES MONTBUI, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,B 43 LES FRANQUESES, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,B 04 PARETS, C.F.,B
SANT CELONI U.E.,B 120 LLERONA, C.E.,B
VALLGORGUINA, F.C.,A 33 GRANOLLERS, E.C.,B
Descansa - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
VILAMAJOR, C.F.,A 33 PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 8 25-11-2018
CALDES MONTBUI, C.F.,B 42 VILAMAJOR, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,B 25 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
PARETS, C.F.,B 11 CARDEDEU, F.C.,B
LLERONA, C.E.,B 15 CANOVELLES, U.E.,B
GRANOLLERS, E.C.,B 06 SANT CELONI U.E.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 61 VALLGORGUINA, F.C.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - Descansa
Jornada 9 02-12-2018
CALDES MONTBUI, C.F.,B 32 LES FRANQUESES, C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 14 PARETS, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,B 41 LLERONA, C.E.,B
CANOVELLES, U.E.,B 64 GRANOLLERS, E.C.,B
SANT CELONI U.E.,B 42 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
VALLGORGUINA, F.C.,A 08 PALAUTORDERA, C.F.,A
VILAMAJOR, C.F.,A - Descansa
Jornada 10 16-12-2018
LES FRANQUESES, C.F.,B 67 VILAMAJOR, C.F.,A
PARETS, C.F.,B 30 CALDES MONTBUI, C.F.,B
LLERONA, C.E.,B 08 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,B 12 CARDEDEU, F.C.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 31 CANOVELLES, U.E.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 43 SANT CELONI U.E.,B
Descansa - VALLGORGUINA, F.C.,A
Jornada 11 23-12-2018
LES FRANQUESES, C.F.,B 02 PARETS, C.F.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B 90 LLERONA, C.E.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 31 GRANOLLERS, E.C.,B
CARDEDEU, F.C.,B 62 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
CANOVELLES, U.E.,B 05 PALAUTORDERA, C.F.,A
SANT CELONI U.E.,B - Descansa
VILAMAJOR, C.F.,A 122 VALLGORGUINA, F.C.,A
Jornada 12 13-01-2019
VILAMAJOR, C.F.,A 33 PARETS, C.F.,B
LLERONA, C.E.,B 07 LES FRANQUESES, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,B 24 CALDES MONTBUI, C.F.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 14 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 54 CARDEDEU, F.C.,B
Descansa - CANOVELLES, U.E.,B
VALLGORGUINA, F.C.,A 02 SANT CELONI U.E.,B
Jornada 13 20-01-2019
PARETS, C.F.,B 110 LLERONA, C.E.,B
LES FRANQUESES, C.F.,B 30 GRANOLLERS, E.C.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B 33 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 35 PALAUTORDERA, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,B - Descansa
CANOVELLES, U.E.,B 33 VALLGORGUINA, F.C.,A
SANT CELONI U.E.,B 53 VILAMAJOR, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 27-01-2019
CANOVELLES, U.E.,B 16 SANT CELONI U.E.,B
CARDEDEU, F.C.,B 60 VALLGORGUINA, F.C.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A - Descansa
CALDES MONTBUI, C.F.,B 06 PALAUTORDERA, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,B 63 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
PARETS, C.F.,B 51 GRANOLLERS, E.C.,B
LLERONA, C.E.,B 011 VILAMAJOR, C.F.,A
Jornada 15 03-02-2019
VILAMAJOR, C.F.,A 101 CANOVELLES, U.E.,B
SANT CELONI U.E.,B 53 CARDEDEU, F.C.,B
VALLGORGUINA, F.C.,A 17 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
Descansa - CALDES MONTBUI, C.F.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 22 LES FRANQUESES, C.F.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 31 PARETS, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,B 60 LLERONA, C.E.,B
Jornada 16 10-02-2019
CARDEDEU, F.C.,B 31 CANOVELLES, U.E.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 23 SANT CELONI U.E.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B 22 VALLGORGUINA, F.C.,A
LES FRANQUESES, C.F.,B - Descansa
PARETS, C.F.,B 11 PALAUTORDERA, C.F.,A
LLERONA, C.E.,B 26 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
GRANOLLERS, E.C.,B 36 VILAMAJOR, C.F.,A
Jornada 17 17-02-2019
VILAMAJOR, C.F.,A 44 CARDEDEU, F.C.,B
CANOVELLES, U.E.,B 15 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
SANT CELONI U.E.,B 130 CALDES MONTBUI, C.F.,B
VALLGORGUINA, F.C.,A 14 LES FRANQUESES, C.F.,B
Descansa - PARETS, C.F.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 110 LLERONA, C.E.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 53 GRANOLLERS, E.C.,B
Jornada 18 24-02-2019
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 25 CARDEDEU, F.C.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B 40 CANOVELLES, U.E.,B
LES FRANQUESES, C.F.,B 47 SANT CELONI U.E.,B
PARETS, C.F.,B 50 VALLGORGUINA, F.C.,A
LLERONA, C.E.,B - Descansa
GRANOLLERS, E.C.,B 27 PALAUTORDERA, C.F.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 210 VILAMAJOR, C.F.,A
Jornada 19 10-03-2019
VILAMAJOR, C.F.,A 42 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
CARDEDEU, F.C.,B 53 CALDES MONTBUI, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,B 14 LES FRANQUESES, C.F.,B
SANT CELONI U.E.,B 20 PARETS, C.F.,B
VALLGORGUINA, F.C.,A 10 LLERONA, C.E.,B
Descansa - GRANOLLERS, E.C.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 43 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 20 17-03-2019
CALDES MONTBUI, C.F.,B 19 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
LES FRANQUESES, C.F.,B 31 CARDEDEU, F.C.,B
PARETS, C.F.,B 60 CANOVELLES, U.E.,B
LLERONA, C.E.,B 013 SANT CELONI U.E.,B
GRANOLLERS, E.C.,B 64 VALLGORGUINA, F.C.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - Descansa
PALAUTORDERA, C.F.,A 92 VILAMAJOR, C.F.,A
Jornada 21 24-03-2019
VILAMAJOR, C.F.,A 81 CALDES MONTBUI, C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 70 LES FRANQUESES, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,B 33 PARETS, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,B 80 LLERONA, C.E.,B
SANT CELONI U.E.,B 120 GRANOLLERS, E.C.,B
VALLGORGUINA, F.C.,A 17 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Descansa - PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 22 31-03-2019
LES FRANQUESES, C.F.,B 51 CALDES MONTBUI, C.F.,B
PARETS, C.F.,B 12 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
LLERONA, C.E.,B 02 CARDEDEU, F.C.,B
GRANOLLERS, E.C.,B 24 CANOVELLES, U.E.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 26 SANT CELONI U.E.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 140 VALLGORGUINA, F.C.,A
Descansa - VILAMAJOR, C.F.,A
Jornada 23 07-04-2019
VILAMAJOR, C.F.,A 23 LES FRANQUESES, C.F.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B 03 PARETS, C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 131 LLERONA, C.E.,B
CARDEDEU, F.C.,B 73 GRANOLLERS, E.C.,B
CANOVELLES, U.E.,B 27 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
SANT CELONI U.E.,B 32 PALAUTORDERA, C.F.,A
VALLGORGUINA, F.C.,A - Descansa
Jornada 24 14-04-2019
PARETS, C.F.,B 11 LES FRANQUESES, C.F.,B
LLERONA, C.E.,B 15 CALDES MONTBUI, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,B 45 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 27 CARDEDEU, F.C.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 91 CANOVELLES, U.E.,B
Descansa - SANT CELONI U.E.,B
VALLGORGUINA, F.C.,A 010 VILAMAJOR, C.F.,A
Jornada 25 28-04-2019
PARETS, C.F.,B 41 VILAMAJOR, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,B 80 LLERONA, C.E.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B 32 GRANOLLERS, E.C.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 65 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
CARDEDEU, F.C.,B 24 PALAUTORDERA, C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,B - Descansa
SANT CELONI U.E.,B 110 VALLGORGUINA, F.C.,A
Jornada 26 05-05-2019
LLERONA, C.E.,B 08 PARETS, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,B 12 LES FRANQUESES, C.F.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 41 CALDES MONTBUI, C.F.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 84 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
Descansa - CARDEDEU, F.C.,B
VALLGORGUINA, F.C.,A 65 CANOVELLES, U.E.,B
VILAMAJOR, C.F.,A 24 SANT CELONI U.E.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.