Competició | TEMPORADA 2018-2019

prebenjami 7 | grup 33

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
MOLLETENSE, U.D.,B 54 PENYA BLAUGRANA GUALBA,A
Descansa - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B 63 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
GRANOLLERS, E.C.,C
R
Descansa
FINSOBE, C.F.,A 90 VALLES, C.AT.,B
MOLLET U.E.,CF.,B 23 CARDEDEU, F.C.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 19 PARETS, C.F.,C
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 06 SANT CELONI U.E.,C
Jornada 2 14-10-2018
PENYA BLAUGRANA GUALBA,A 52 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,B 34 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B - Descansa
Descansa
R
BELLAVISTA MILAN, C.,B
VALLES, C.AT.,B 21 GRANOLLERS, E.C.,C
CARDEDEU, F.C.,C 18 FINSOBE, C.F.,A
PARETS, C.F.,C 55 MOLLET U.E.,CF.,B
SANT CELONI U.E.,C 71 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
Jornada 3 21-10-2018
PENYA BLAUGRANA GUALBA,A 21 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,B 21 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
Descansa
R
Descansa
BELLAVISTA MILAN, C.,B 31 VALLES, C.AT.,B
GRANOLLERS, E.C.,C 08 CARDEDEU, F.C.,C
FINSOBE, C.F.,A 31 PARETS, C.F.,C
MOLLET U.E.,CF.,B 25 SANT CELONI U.E.,C
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 31 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
Jornada 4 28-10-2018
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 51 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B 23 PENYA BLAUGRANA GUALBA,A
Descansa
R
MOLLETENSE, U.D.,B
VALLES, C.AT.,B - Descansa
CARDEDEU, F.C.,C 61 BELLAVISTA MILAN, C.,B
PARETS, C.F.,C 80 GRANOLLERS, E.C.,C
SANT CELONI U.E.,C 111 FINSOBE, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 04 MOLLET U.E.,CF.,B
Jornada 5 04-11-2018
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 40 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
PENYA BLAUGRANA GUALBA,A
R
Descansa
MOLLETENSE, U.D.,B 01 VALLES, C.AT.,B
Descansa - CARDEDEU, F.C.,C
BELLAVISTA MILAN, C.,B 15 PARETS, C.F.,C
GRANOLLERS, E.C.,C 03 SANT CELONI U.E.,C
FINSOBE, C.F.,A 110 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 25 MOLLET U.E.,CF.,B
Jornada 6 11-11-2018
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B 52 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
Descansa
R
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
VALLES, C.AT.,B 35 PENYA BLAUGRANA GUALBA,A
CARDEDEU, F.C.,C 00 MOLLETENSE, U.D.,B
PARETS, C.F.,C - Descansa
SANT CELONI U.E.,C 32 BELLAVISTA MILAN, C.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 23 GRANOLLERS, E.C.,C
MOLLET U.E.,CF.,B 06 FINSOBE, C.F.,A
Jornada 7 18-11-2018
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
R
Descansa
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 12 VALLES, C.AT.,B
PENYA BLAUGRANA GUALBA,A 103 CARDEDEU, F.C.,C
MOLLETENSE, U.D.,B 04 PARETS, C.F.,C
Descansa - SANT CELONI U.E.,C
BELLAVISTA MILAN, C.,B 52 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,C 06 MOLLET U.E.,CF.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 19 FINSOBE, C.F.,A
Jornada 8 25-11-2018
Descansa
R
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
VALLES, C.AT.,B 51 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
CARDEDEU, F.C.,C 62 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
PARETS, C.F.,C 43 PENYA BLAUGRANA GUALBA,A
SANT CELONI U.E.,C 51 MOLLETENSE, U.D.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B - Descansa
MOLLET U.E.,CF.,B 41 BELLAVISTA MILAN, C.,B
FINSOBE, C.F.,A 40 GRANOLLERS, E.C.,C
Jornada 9 02-12-2018
Descansa
R
VALLES, C.AT.,B
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B 55 CARDEDEU, F.C.,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 18 PARETS, C.F.,C
PENYA BLAUGRANA GUALBA,A 51 SANT CELONI U.E.,C
MOLLETENSE, U.D.,B 40 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
Descansa - MOLLET U.E.,CF.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B 010 FINSOBE, C.F.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 82 GRANOLLERS, E.C.,C
Jornada 10 16-12-2018
VALLES, C.AT.,B 60 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,C
R
Descansa
PARETS, C.F.,C 101 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
SANT CELONI U.E.,C 50 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 11 PENYA BLAUGRANA GUALBA,A
MOLLET U.E.,CF.,B 01 MOLLETENSE, U.D.,B
FINSOBE, C.F.,A - Descansa
GRANOLLERS, E.C.,C 01 BELLAVISTA MILAN, C.,B
Jornada 11 23-12-2018
VALLES, C.AT.,B 75 CARDEDEU, F.C.,C
Descansa
R
PARETS, C.F.,C
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B 17 SANT CELONI U.E.,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 04 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
PENYA BLAUGRANA GUALBA,A 32 MOLLET U.E.,CF.,B
MOLLETENSE, U.D.,B 07 FINSOBE, C.F.,A
Descansa - GRANOLLERS, E.C.,C
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 42 BELLAVISTA MILAN, C.,B
Jornada 12 13-01-2019
CARDEDEU, F.C.,C 132 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
PARETS, C.F.,C 110 VALLES, C.AT.,B
SANT CELONI U.E.,C
R
Descansa
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B 32 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,B 20 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
FINSOBE, C.F.,A 140 PENYA BLAUGRANA GUALBA,A
GRANOLLERS, E.C.,C 05 MOLLETENSE, U.D.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B - Descansa
Jornada 13 20-01-2019
CARDEDEU, F.C.,C 37 PARETS, C.F.,C
VALLES, C.AT.,B 05 SANT CELONI U.E.,C
Descansa
R
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B 22 MOLLET U.E.,CF.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 011 FINSOBE, C.F.,A
PENYA BLAUGRANA GUALBA,A 52 GRANOLLERS, E.C.,C
MOLLETENSE, U.D.,B 51 BELLAVISTA MILAN, C.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B - Descansa
Jornada 14 27-01-2019
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 07 PARETS, C.F.,C
SANT CELONI U.E.,C 86 CARDEDEU, F.C.,C
VALLES, C.AT.,B 41 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,B
R
Descansa
FINSOBE, C.F.,A 112 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
GRANOLLERS, E.C.,C 43 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B 011 PENYA BLAUGRANA GUALBA,A
Descansa - MOLLETENSE, U.D.,B
Jornada 15 03-02-2019
PARETS, C.F.,C 31 SANT CELONI U.E.,C
CARDEDEU, F.C.,C 62 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
VALLES, C.AT.,B 52 MOLLET U.E.,CF.,B
Descansa
R
FINSOBE, C.F.,A
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B 64 GRANOLLERS, E.C.,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 13 BELLAVISTA MILAN, C.,B
PENYA BLAUGRANA GUALBA,A - Descansa
MOLLETENSE, U.D.,B 12 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
PENYA BLAUGRANA GUALBA,A 22 MOLLETENSE, U.D.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B - Descansa
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B 61 BELLAVISTA MILAN, C.,B
Descansa
R
GRANOLLERS, E.C.,C
VALLES, C.AT.,B 16 FINSOBE, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,C 60 MOLLET U.E.,CF.,B
PARETS, C.F.,C 60 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
SANT CELONI U.E.,C 101 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
Jornada 17 17-02-2019
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 07 PENYA BLAUGRANA GUALBA,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 10 MOLLETENSE, U.D.,B
Descansa - ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B
R
Descansa
GRANOLLERS, E.C.,C 43 VALLES, C.AT.,B
FINSOBE, C.F.,A 102 CARDEDEU, F.C.,C
MOLLET U.E.,CF.,B 07 PARETS, C.F.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 27 SANT CELONI U.E.,C
Jornada 18 24-02-2019
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 15 PENYA BLAUGRANA GUALBA,A
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B 34 MOLLETENSE, U.D.,B
Descansa
R
Descansa
VALLES, C.AT.,B 42 BELLAVISTA MILAN, C.,B
CARDEDEU, F.C.,C 93 GRANOLLERS, E.C.,C
PARETS, C.F.,C 02 FINSOBE, C.F.,A
SANT CELONI U.E.,C 35 MOLLET U.E.,CF.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 32 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
Jornada 19 10-03-2019
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 31 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
PENYA BLAUGRANA GUALBA,A 81 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
MOLLETENSE, U.D.,B
R
Descansa
Descansa - VALLES, C.AT.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B 23 CARDEDEU, F.C.,C
GRANOLLERS, E.C.,C 012 PARETS, C.F.,C
FINSOBE, C.F.,A 71 SANT CELONI U.E.,C
MOLLET U.E.,CF.,B 43 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
Jornada 20 17-03-2019
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B 75 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
Descansa
R
PENYA BLAUGRANA GUALBA,A
VALLES, C.AT.,B 12 MOLLETENSE, U.D.,B
CARDEDEU, F.C.,C - Descansa
PARETS, C.F.,C 140 BELLAVISTA MILAN, C.,B
SANT CELONI U.E.,C 33 GRANOLLERS, E.C.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 015 FINSOBE, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,B 55 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
Jornada 21 24-03-2019
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 58 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
R
Descansa
PENYA BLAUGRANA GUALBA,A 51 VALLES, C.AT.,B
MOLLETENSE, U.D.,B 35 CARDEDEU, F.C.,C
Descansa - PARETS, C.F.,C
BELLAVISTA MILAN, C.,B 23 SANT CELONI U.E.,C
GRANOLLERS, E.C.,C 32 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
FINSOBE, C.F.,A 111 MOLLET U.E.,CF.,B
Jornada 22 31-03-2019
Descansa
R
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
VALLES, C.AT.,B 23 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,C 75 PENYA BLAUGRANA GUALBA,A
PARETS, C.F.,C 20 MOLLETENSE, U.D.,B
SANT CELONI U.E.,C - Descansa
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 41 BELLAVISTA MILAN, C.,B
MOLLET U.E.,CF.,B 32 GRANOLLERS, E.C.,C
FINSOBE, C.F.,A 90 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
Jornada 23 07-04-2019
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
R
Descansa
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B 54 VALLES, C.AT.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 04 CARDEDEU, F.C.,C
PENYA BLAUGRANA GUALBA,A 26 PARETS, C.F.,C
MOLLETENSE, U.D.,B 32 SANT CELONI U.E.,C
Descansa - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B 12 MOLLET U.E.,CF.,B
GRANOLLERS, E.C.,C 08 FINSOBE, C.F.,A
Jornada 24 14-04-2019
VALLES, C.AT.,B
R
Descansa
CARDEDEU, F.C.,C 53 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
PARETS, C.F.,C 91 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
SANT CELONI U.E.,C 51 PENYA BLAUGRANA GUALBA,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 26 MOLLETENSE, U.D.,B
MOLLET U.E.,CF.,B - Descansa
FINSOBE, C.F.,A 62 BELLAVISTA MILAN, C.,B
GRANOLLERS, E.C.,C 31 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
Jornada 25 28-04-2019
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 03 VALLES, C.AT.,B
Descansa
R
CARDEDEU, F.C.,C
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B 310 PARETS, C.F.,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 06 SANT CELONI U.E.,C
PENYA BLAUGRANA GUALBA,A 42 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,B 24 MOLLET U.E.,CF.,B
Descansa - FINSOBE, C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,B 12 GRANOLLERS, E.C.,C
Jornada 26 05-05-2019
CARDEDEU, F.C.,C 73 VALLES, C.AT.,B
PARETS, C.F.,C
R
Descansa
SANT CELONI U.E.,C 100 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 80 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,B 23 PENYA BLAUGRANA GUALBA,A
FINSOBE, C.F.,A 60 MOLLETENSE, U.D.,B
GRANOLLERS, E.C.,C - Descansa
BELLAVISTA MILAN, C.,B 81 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
Jornada 27 12-05-2019
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 27 CARDEDEU, F.C.,C
VALLES, C.AT.,B 26 PARETS, C.F.,C
Descansa
R
SANT CELONI U.E.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 11 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 14 MOLLET U.E.,CF.,B
PENYA BLAUGRANA GUALBA,A 05 FINSOBE, C.F.,A
MOLLETENSE, U.D.,B 41 GRANOLLERS, E.C.,C
Descansa - BELLAVISTA MILAN, C.,B
Jornada 28 19-05-2019
PARETS, C.F.,C 64 CARDEDEU, F.C.,C
SANT CELONI U.E.,C 42 VALLES, C.AT.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
R
Descansa
MOLLET U.E.,CF.,B 10 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
FINSOBE, C.F.,A 110 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,C 06 PENYA BLAUGRANA GUALBA,A
BELLAVISTA MILAN, C.,B 44 MOLLETENSE, U.D.,B
Descansa - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
Jornada 29 26-05-2019
PARETS, C.F.,C 90 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,C 24 SANT CELONI U.E.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 01 VALLES, C.AT.,B
Descansa
R
MOLLET U.E.,CF.,B
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B 28 FINSOBE, C.F.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 22 GRANOLLERS, E.C.,C
PENYA BLAUGRANA GUALBA,A 62 BELLAVISTA MILAN, C.,B
MOLLETENSE, U.D.,B - Descansa
Jornada 30 02-06-2019
SANT CELONI U.E.,C 34 PARETS, C.F.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 63 CARDEDEU, F.C.,C
MOLLET U.E.,CF.,B 43 VALLES, C.AT.,B
FINSOBE, C.F.,A
R
Descansa
GRANOLLERS, E.C.,C 29 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B 41 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
Descansa - PENYA BLAUGRANA GUALBA,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 12 MOLLETENSE, U.D.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.