Competició | TEMPORADA 2018-2019

prebenjami 7 | grup 34

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 17 MARTORELLES, C.F.,B
PENYA BLAUGRANA LA ROCA DEL VALLÉS,A 05 MOLLET U.E.,CF.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,C 11 LLERONA, C.E.,C
LLINARS, C.E.,B
R
Descansa
CARDEDEU, F.C.,D 45 LES FRANQUESES, C.F.,C
CANOVELLES, U.E.,C 33 AMETLLA VALLES, C.F.,B
Descansa
R
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
Jornada 2 14-10-2018
MARTORELLES, C.F.,B
R
Descansa
MOLLET U.E.,CF.,C 102 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
LLERONA, C.E.,C 31 PENYA BLAUGRANA LA ROCA DEL VALLÉS,A
Descansa
R
CALDES MONTBUI, C.F.,C
LES FRANQUESES, C.F.,C 38 LLINARS, C.E.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B 59 CARDEDEU, F.C.,D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 70 CANOVELLES, U.E.,C
Jornada 3 21-10-2018
MARTORELLES, C.F.,B 40 MOLLET U.E.,CF.,C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 06 LLERONA, C.E.,C
PENYA BLAUGRANA LA ROCA DEL VALLÉS,A
R
Descansa
CALDES MONTBUI, C.F.,C 21 LES FRANQUESES, C.F.,C
LLINARS, C.E.,B 150 AMETLLA VALLES, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,D 22 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
Descansa
R
CANOVELLES, U.E.,C
Jornada 4 28-10-2018
MOLLET U.E.,CF.,C
R
Descansa
LLERONA, C.E.,C 03 MARTORELLES, C.F.,B
Descansa
R
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
LES FRANQUESES, C.F.,C 80 PENYA BLAUGRANA LA ROCA DEL VALLÉS,A
AMETLLA VALLES, C.F.,B 217 CALDES MONTBUI, C.F.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 26 LLINARS, C.E.,B
CANOVELLES, U.E.,C 05 CARDEDEU, F.C.,D
Jornada 5 04-11-2018
MOLLET U.E.,CF.,C 00 LLERONA, C.E.,C
MARTORELLES, C.F.,B
R
Descansa
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 013 LES FRANQUESES, C.F.,C
PENYA BLAUGRANA LA ROCA DEL VALLÉS,A 55 AMETLLA VALLES, C.F.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,C 23 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
LLINARS, C.E.,B 100 CANOVELLES, U.E.,C
Descansa
R
CARDEDEU, F.C.,D
Jornada 6 11-11-2018
LLERONA, C.E.,C
R
Descansa
Descansa
R
MOLLET U.E.,CF.,C
LES FRANQUESES, C.F.,C 21 MARTORELLES, C.F.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B 53 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 53 PENYA BLAUGRANA LA ROCA DEL VALLÉS,A
CANOVELLES, U.E.,C 25 CALDES MONTBUI, C.F.,C
CARDEDEU, F.C.,D 02 LLINARS, C.E.,B
Jornada 7 18-11-2018
LLERONA, C.E.,C
R
Descansa
MOLLET U.E.,CF.,C 11 LES FRANQUESES, C.F.,C
MARTORELLES, C.F.,B 61 AMETLLA VALLES, C.F.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 23 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
PENYA BLAUGRANA LA ROCA DEL VALLÉS,A 42 CANOVELLES, U.E.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,C 33 CARDEDEU, F.C.,D
Descansa
R
LLINARS, C.E.,B
Jornada 8 25-11-2018
Descansa
R
R
Descansa
LES FRANQUESES, C.F.,C 23 LLERONA, C.E.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,B 12 MOLLET U.E.,CF.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 02 MARTORELLES, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,C 11 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
CARDEDEU, F.C.,D 71 PENYA BLAUGRANA LA ROCA DEL VALLÉS,A
LLINARS, C.E.,B 52 CALDES MONTBUI, C.F.,C
Jornada 9 02-12-2018
Descansa
R
LES FRANQUESES, C.F.,C
LLERONA, C.E.,C 60 AMETLLA VALLES, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,C 30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
MARTORELLES, C.F.,B 61 CANOVELLES, U.E.,C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 28 CARDEDEU, F.C.,D
PENYA BLAUGRANA LA ROCA DEL VALLÉS,A 111 LLINARS, C.E.,B
Descansa
R
CALDES MONTBUI, C.F.,C
Jornada 10 16-12-2018
LES FRANQUESES, C.F.,C
R
Descansa
AMETLLA VALLES, C.F.,B
R
Descansa
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 11 LLERONA, C.E.,C
CANOVELLES, U.E.,C 06 MOLLET U.E.,CF.,C
CARDEDEU, F.C.,D 52 MARTORELLES, C.F.,B
LLINARS, C.E.,B 120 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
CALDES MONTBUI, C.F.,C 44 PENYA BLAUGRANA LA ROCA DEL VALLÉS,A
Jornada 11 23-12-2018
LES FRANQUESES, C.F.,C 70 AMETLLA VALLES, C.F.,B
Descansa
R
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
LLERONA, C.E.,C 62 CANOVELLES, U.E.,C
MOLLET U.E.,CF.,C 22 CARDEDEU, F.C.,D
MARTORELLES, C.F.,B 213 LLINARS, C.E.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 36 CALDES MONTBUI, C.F.,C
Descansa
R
PENYA BLAUGRANA LA ROCA DEL VALLÉS,A
Jornada 12 13-01-2019
Descansa
R
AMETLLA VALLES, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 23 LES FRANQUESES, C.F.,C
CANOVELLES, U.E.,C
R
Descansa
CARDEDEU, F.C.,D 10 LLERONA, C.E.,C
LLINARS, C.E.,B 13 MOLLET U.E.,CF.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,C 26 MARTORELLES, C.F.,B
PENYA BLAUGRANA LA ROCA DEL VALLÉS,A 34 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
Jornada 13 20-01-2019
AMETLLA VALLES, C.F.,B 14 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
LES FRANQUESES, C.F.,C 71 CANOVELLES, U.E.,C
Descansa
R
CARDEDEU, F.C.,D
LLERONA, C.E.,C 20 LLINARS, C.E.,B
MOLLET U.E.,CF.,C 40 CALDES MONTBUI, C.F.,C
MARTORELLES, C.F.,B 42 PENYA BLAUGRANA LA ROCA DEL VALLÉS,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
R
Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 14 27-01-2019
MARTORELLES, C.F.,B 50 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
MOLLET U.E.,CF.,C 41 PENYA BLAUGRANA LA ROCA DEL VALLÉS,A
LLERONA, C.E.,C 102 CALDES MONTBUI, C.F.,C
Descansa
R
LLINARS, C.E.,B
LES FRANQUESES, C.F.,C 16 CARDEDEU, F.C.,D
AMETLLA VALLES, C.F.,B 23 CANOVELLES, U.E.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
R
Descansa
Jornada 15 03-02-2019
Descansa
R
MARTORELLES, C.F.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 05 MOLLET U.E.,CF.,C
PENYA BLAUGRANA LA ROCA DEL VALLÉS,A 34 LLERONA, C.E.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,C
R
Descansa
LLINARS, C.E.,B 40 LES FRANQUESES, C.F.,C
CARDEDEU, F.C.,D 102 AMETLLA VALLES, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,C 02 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
Jornada 16 10-02-2019
MOLLET U.E.,CF.,C 23 MARTORELLES, C.F.,B
LLERONA, C.E.,C 101 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
Descansa
R
PENYA BLAUGRANA LA ROCA DEL VALLÉS,A
LES FRANQUESES, C.F.,C 01 CALDES MONTBUI, C.F.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,B 018 LLINARS, C.E.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 26 CARDEDEU, F.C.,D
CANOVELLES, U.E.,C
R
Descansa
Jornada 17 17-02-2019
Descansa
R
MOLLET U.E.,CF.,C
MARTORELLES, C.F.,B 14 LLERONA, C.E.,C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
R
Descansa
PENYA BLAUGRANA LA ROCA DEL VALLÉS,A 25 LES FRANQUESES, C.F.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,C 21 AMETLLA VALLES, C.F.,B
LLINARS, C.E.,B 40 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
CARDEDEU, F.C.,D 40 CANOVELLES, U.E.,C
Jornada 18 24-02-2019
LLERONA, C.E.,C 22 MOLLET U.E.,CF.,C
Descansa
R
MARTORELLES, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,C 81 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
AMETLLA VALLES, C.F.,B 43 PENYA BLAUGRANA LA ROCA DEL VALLÉS,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 32 CALDES MONTBUI, C.F.,C
CANOVELLES, U.E.,C 013 LLINARS, C.E.,B
CARDEDEU, F.C.,D
R
Descansa
Jornada 19 10-03-2019
Descansa
R
LLERONA, C.E.,C
MOLLET U.E.,CF.,C
R
Descansa
MARTORELLES, C.F.,B 42 LES FRANQUESES, C.F.,C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 31 AMETLLA VALLES, C.F.,B
PENYA BLAUGRANA LA ROCA DEL VALLÉS,A 24 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
CALDES MONTBUI, C.F.,C 51 CANOVELLES, U.E.,C
LLINARS, C.E.,B 22 CARDEDEU, F.C.,D
Jornada 20 17-03-2019
Descansa
R
LLERONA, C.E.,C
LES FRANQUESES, C.F.,C 42 MOLLET U.E.,CF.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,B 07 MARTORELLES, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 15 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
CANOVELLES, U.E.,C 14 PENYA BLAUGRANA LA ROCA DEL VALLÉS,A
CARDEDEU, F.C.,D 21 CALDES MONTBUI, C.F.,C
LLINARS, C.E.,B
R
Descansa
Jornada 21 24-03-2019
Descansa
R
R
Descansa
LLERONA, C.E.,C 32 LES FRANQUESES, C.F.,C
MOLLET U.E.,CF.,C 81 AMETLLA VALLES, C.F.,B
MARTORELLES, C.F.,B 20 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 24 CANOVELLES, U.E.,C
PENYA BLAUGRANA LA ROCA DEL VALLÉS,A 39 CARDEDEU, F.C.,D
CALDES MONTBUI, C.F.,C 47 LLINARS, C.E.,B
Jornada 22 31-03-2019
LES FRANQUESES, C.F.,C
R
Descansa
AMETLLA VALLES, C.F.,B 15 LLERONA, C.E.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 34 MOLLET U.E.,CF.,C
CANOVELLES, U.E.,C 03 MARTORELLES, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,D 82 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
LLINARS, C.E.,B 51 PENYA BLAUGRANA LA ROCA DEL VALLÉS,A
CALDES MONTBUI, C.F.,C
R
Descansa
Jornada 23 07-04-2019
Descansa
R
LES FRANQUESES, C.F.,C
Descansa
R
AMETLLA VALLES, C.F.,B
LLERONA, C.E.,C 22 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
MOLLET U.E.,CF.,C 40 CANOVELLES, U.E.,C
MARTORELLES, C.F.,B 35 CARDEDEU, F.C.,D
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 06 LLINARS, C.E.,B
PENYA BLAUGRANA LA ROCA DEL VALLÉS,A 36 CALDES MONTBUI, C.F.,C
Jornada 24 14-04-2019
AMETLLA VALLES, C.F.,B 24 LES FRANQUESES, C.F.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
R
Descansa
CANOVELLES, U.E.,C 07 LLERONA, C.E.,C
CARDEDEU, F.C.,D 22 MOLLET U.E.,CF.,C
LLINARS, C.E.,B 53 MARTORELLES, C.F.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,C 70 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
PENYA BLAUGRANA LA ROCA DEL VALLÉS,A
R
Descansa
Jornada 25 28-04-2019
AMETLLA VALLES, C.F.,B
R
Descansa
LES FRANQUESES, C.F.,C 31 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
Descansa
R
CANOVELLES, U.E.,C
LLERONA, C.E.,C 24 CARDEDEU, F.C.,D
MOLLET U.E.,CF.,C 43 LLINARS, C.E.,B
MARTORELLES, C.F.,B 01 CALDES MONTBUI, C.F.,C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D 10 PENYA BLAUGRANA LA ROCA DEL VALLÉS,A
Jornada 26 05-05-2019
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 62 AMETLLA VALLES, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,C 02 LES FRANQUESES, C.F.,C
CARDEDEU, F.C.,D
R
Descansa
LLINARS, C.E.,B 51 LLERONA, C.E.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,C 31 MOLLET U.E.,CF.,C
PENYA BLAUGRANA LA ROCA DEL VALLÉS,A 04 MARTORELLES, C.F.,B
Descansa
R
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.