Competició | TEMPORADA 2018-2019

prebenjami 7 | grup 35

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
RIBES, C.D.,A 81 MAS CATARRO, CF.B.,A
SITGES U.E.,A 61 VILANOVA GELTRU C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,A - Descansa
Descansa
R
CUBELLES, C.F.,A
LA GRANADA, C.F.,A 04 CALAF, U.D.,A
IGUALADA, C.F.,A 08 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
ODENA, C.E.,A 15 SANT SADURNI, U.E.,A
Jornada 2 14-10-2018
MAS CATARRO, CF.B.,A 011 ODENA, C.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 14 RIBES, C.D.,A
Descansa - SITGES U.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 102 SAN MAURO, U.D.,A
CALAF, U.D.,A
R
Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 130 LA GRANADA, C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 63 IGUALADA, C.F.,A
Jornada 3 21-10-2018
MAS CATARRO, CF.B.,A 110 VILANOVA GELTRU C.F.,A
RIBES, C.D.,A - Descansa
SITGES U.E.,A 110 CUBELLES, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,A 07 CALAF, U.D.,A
Descansa
R
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
LA GRANADA, C.F.,A 113 SANT SADURNI, U.E.,A
ODENA, C.E.,A 61 IGUALADA, C.F.,A
Jornada 4 28-10-2018
VILANOVA GELTRU C.F.,A 52 ODENA, C.E.,A
Descansa - MAS CATARRO, CF.B.,A
CUBELLES, C.F.,A 06 RIBES, C.D.,A
CALAF, U.D.,A 18 SITGES U.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 123 SAN MAURO, U.D.,A
SANT SADURNI, U.E.,A
R
Descansa
IGUALADA, C.F.,A 40 LA GRANADA, C.F.,A
Jornada 5 04-11-2018
VILANOVA GELTRU C.F.,A - Descansa
MAS CATARRO, CF.B.,A 010 CUBELLES, C.F.,A
RIBES, C.D.,A 61 CALAF, U.D.,A
SITGES U.E.,A 30 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
SAN MAURO, U.D.,A 07 SANT SADURNI, U.E.,A
Descansa
R
IGUALADA, C.F.,A
ODENA, C.E.,A 111 LA GRANADA, C.F.,A
Jornada 6 11-11-2018
Descansa - ODENA, C.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 11 VILANOVA GELTRU C.F.,A
CALAF, U.D.,A 40 MAS CATARRO, CF.B.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 32 RIBES, C.D.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 33 SITGES U.E.,A
IGUALADA, C.F.,A 80 SAN MAURO, U.D.,A
LA GRANADA, C.F.,A
R
Descansa
Jornada 7 18-11-2018
Descansa - CUBELLES, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 22 CALAF, U.D.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A 013 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
RIBES, C.D.,A 15 SANT SADURNI, U.E.,A
SITGES U.E.,A 131 IGUALADA, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,A 40 LA GRANADA, C.F.,A
ODENA, C.E.,A
R
Descansa
Jornada 8 25-11-2018
CUBELLES, C.F.,A 23 ODENA, C.E.,A
CALAF, U.D.,A - Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 10 VILANOVA GELTRU C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 210 MAS CATARRO, CF.B.,A
IGUALADA, C.F.,A 18 RIBES, C.D.,A
LA GRANADA, C.F.,A 018 SITGES U.E.,A
Descansa
R
SAN MAURO, U.D.,A
Jornada 9 02-12-2018
CUBELLES, C.F.,A 51 CALAF, U.D.,A
Descansa - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 12 SANT SADURNI, U.E.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A 011 IGUALADA, C.F.,A
RIBES, C.D.,A 71 LA GRANADA, C.F.,A
SITGES U.E.,A
R
Descansa
ODENA, C.E.,A 42 SAN MAURO, U.D.,A
Jornada 10 16-12-2018
CALAF, U.D.,A 01 ODENA, C.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 131 CUBELLES, C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,A - Descansa
IGUALADA, C.F.,A 13 VILANOVA GELTRU C.F.,A
LA GRANADA, C.F.,A 62 MAS CATARRO, CF.B.,A
Descansa
R
RIBES, C.D.,A
SAN MAURO, U.D.,A 018 SITGES U.E.,A
Jornada 11 23-12-2018
CALAF, U.D.,A 06 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
CUBELLES, C.F.,A 30 SANT SADURNI, U.E.,A
Descansa - IGUALADA, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 80 LA GRANADA, C.F.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A
R
Descansa
RIBES, C.D.,A 91 SAN MAURO, U.D.,A
ODENA, C.E.,A 24 SITGES U.E.,A
Jornada 12 13-01-2019
ODENA, C.E.,A 22 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
SANT SADURNI, U.E.,A 72 CALAF, U.D.,A
IGUALADA, C.F.,A 23 CUBELLES, C.F.,A
LA GRANADA, C.F.,A - Descansa
Descansa
R
VILANOVA GELTRU C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,A 101 MAS CATARRO, CF.B.,A
SITGES U.E.,A 63 RIBES, C.D.,A
Jornada 13 20-01-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 21 SANT SADURNI, U.E.,A
CALAF, U.D.,A 51 IGUALADA, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A 110 LA GRANADA, C.F.,A
Descansa
R
Descansa
VILANOVA GELTRU C.F.,A 43 SAN MAURO, U.D.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A 016 SITGES U.E.,A
RIBES, C.D.,A 32 ODENA, C.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 27-01-2019
MAS CATARRO, CF.B.,A 19 RIBES, C.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 17 SITGES U.E.,A
Descansa - SAN MAURO, U.D.,A
CUBELLES, C.F.,A
R
Descansa
CALAF, U.D.,A 60 LA GRANADA, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 111 IGUALADA, C.F.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 80 ODENA, C.E.,A
Jornada 15 03-02-2019
ODENA, C.E.,A 91 MAS CATARRO, CF.B.,A
RIBES, C.D.,A 61 VILANOVA GELTRU C.F.,A
SITGES U.E.,A - Descansa
SAN MAURO, U.D.,A 16 CUBELLES, C.F.,A
Descansa
R
CALAF, U.D.,A
LA GRANADA, C.F.,A 017 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
IGUALADA, C.F.,A 38 SANT SADURNI, U.E.,A
Jornada 16 10-02-2019
VILANOVA GELTRU C.F.,A 130 MAS CATARRO, CF.B.,A
Descansa - RIBES, C.D.,A
CUBELLES, C.F.,A 23 SITGES U.E.,A
CALAF, U.D.,A 60 SAN MAURO, U.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
R
Descansa
SANT SADURNI, U.E.,A 160 LA GRANADA, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,A 44 ODENA, C.E.,A
Jornada 17 17-02-2019
ODENA, C.E.,A 11 VILANOVA GELTRU C.F.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A - Descansa
RIBES, C.D.,A 21 CUBELLES, C.F.,A
SITGES U.E.,A 150 CALAF, U.D.,A
SAN MAURO, U.D.,A 09 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
Descansa
R
SANT SADURNI, U.E.,A
LA GRANADA, C.F.,A 08 IGUALADA, C.F.,A
Jornada 18 24-02-2019
Descansa - VILANOVA GELTRU C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A 90 MAS CATARRO, CF.B.,A
CALAF, U.D.,A 26 RIBES, C.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 53 SITGES U.E.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 151 SAN MAURO, U.D.,A
IGUALADA, C.F.,A
R
Descansa
LA GRANADA, C.F.,A 05 ODENA, C.E.,A
Jornada 19 10-03-2019
ODENA, C.E.,A - Descansa
VILANOVA GELTRU C.F.,A 50 CUBELLES, C.F.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A 05 CALAF, U.D.,A
RIBES, C.D.,A 65 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
SITGES U.E.,A 63 SANT SADURNI, U.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A 16 IGUALADA, C.F.,A
Descansa
R
LA GRANADA, C.F.,A
Jornada 20 17-03-2019
CUBELLES, C.F.,A - Descansa
CALAF, U.D.,A 31 VILANOVA GELTRU C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 130 MAS CATARRO, CF.B.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 54 RIBES, C.D.,A
IGUALADA, C.F.,A 39 SITGES U.E.,A
LA GRANADA, C.F.,A 11 SAN MAURO, U.D.,A
Descansa
R
ODENA, C.E.,A
Jornada 21 24-03-2019
ODENA, C.E.,A 53 CUBELLES, C.F.,A
Descansa - CALAF, U.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 07 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
MAS CATARRO, CF.B.,A 014 SANT SADURNI, U.E.,A
RIBES, C.D.,A 53 IGUALADA, C.F.,A
SITGES U.E.,A 190 LA GRANADA, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,A
R
Descansa
Jornada 22 31-03-2019
CALAF, U.D.,A 21 CUBELLES, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - Descansa
SANT SADURNI, U.E.,A 71 VILANOVA GELTRU C.F.,A
IGUALADA, C.F.,A 171 MAS CATARRO, CF.B.,A
LA GRANADA, C.F.,A 06 RIBES, C.D.,A
Descansa
R
SITGES U.E.,A
SAN MAURO, U.D.,A 07 ODENA, C.E.,A
Jornada 23 07-04-2019
ODENA, C.E.,A 52 CALAF, U.D.,A
CUBELLES, C.F.,A 24 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
Descansa - SANT SADURNI, U.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 21 IGUALADA, C.F.,A
MAS CATARRO, CF.B.,A 20 LA GRANADA, C.F.,A
RIBES, C.D.,A
R
Descansa
SITGES U.E.,A 161 SAN MAURO, U.D.,A
Jornada 24 14-04-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 70 CALAF, U.D.,A
SANT SADURNI, U.E.,A 72 CUBELLES, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,A - Descansa
LA GRANADA, C.F.,A 06 VILANOVA GELTRU C.F.,A
Descansa
R
MAS CATARRO, CF.B.,A
SAN MAURO, U.D.,A 08 RIBES, C.D.,A
SITGES U.E.,A 60 ODENA, C.E.,A
Jornada 25 28-04-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 61 ODENA, C.E.,A
CALAF, U.D.,A 18 SANT SADURNI, U.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 22 IGUALADA, C.F.,A
Descansa - LA GRANADA, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A
R
Descansa
MAS CATARRO, CF.B.,A 02 SAN MAURO, U.D.,A
RIBES, C.D.,A 05 SITGES U.E.,A
Jornada 26 05-05-2019
SANT SADURNI, U.E.,A 52 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
IGUALADA, C.F.,A 34 CALAF, U.D.,A
LA GRANADA, C.F.,A 25 CUBELLES, C.F.,A
Descansa
R
Descansa
SAN MAURO, U.D.,A 02 VILANOVA GELTRU C.F.,A
SITGES U.E.,A 190 MAS CATARRO, CF.B.,A
ODENA, C.E.,A 23 RIBES, C.D.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.