Competició | TEMPORADA 2018-2019

prebenjami 7 | grup 36

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 23 CAPELLADES, C.F.,A
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A 122 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
PIERA, A.E.,A 36 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
CALAF, U.D.,B 32 SAN MAURO, U.D.,B
ANOIA , C.E.,A 23 ODENA,C.E.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,B 43 IGUALADA, C.F.,B
Jornada 2 14-10-2018
CAPELLADES, C.F.,A 33 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 41 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 52 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A
SAN MAURO, U.D.,B 011 PIERA, A.E.,A
ODENA,C.E.,B 52 CALAF, U.D.,B
IGUALADA, C.F.,B 90 ANOIA , C.E.,A
Jornada 3 21-10-2018
CAPELLADES, C.F.,A 62 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 313 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A 150 SAN MAURO, U.D.,B
PIERA, A.E.,A 92 ODENA,C.E.,B
CALAF, U.D.,B 03 IGUALADA, C.F.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,B 14 ANOIA , C.E.,A
Jornada 4 28-10-2018
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 33 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 50 CAPELLADES, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,B 02 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
ODENA,C.E.,B 26 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A
IGUALADA, C.F.,B 28 PIERA, A.E.,A
ANOIA , C.E.,A 41 CALAF, U.D.,B
Jornada 5 04-11-2018
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 08 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
CAPELLADES, C.F.,A 81 SAN MAURO, U.D.,B
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 11 ODENA,C.E.,B
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A 54 IGUALADA, C.F.,B
PIERA, A.E.,A 22 ANOIA , C.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,B 81 CALAF, U.D.,B
Jornada 6 11-11-2018
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 81 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,B
SAN MAURO, U.D.,B 03 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
ODENA,C.E.,B 12 CAPELLADES, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B 70 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
ANOIA , C.E.,A 13 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A
CALAF, U.D.,B 013 PIERA, A.E.,A
Jornada 7 18-11-2018
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 160 SAN MAURO, U.D.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 34 ODENA,C.E.,B
CAPELLADES, C.F.,A 18 IGUALADA, C.F.,B
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 32 ANOIA , C.E.,A
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A 60 CALAF, U.D.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,B 38 PIERA, A.E.,A
Jornada 8 25-11-2018
SAN MAURO, U.D.,B 13 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,B
ODENA,C.E.,B 012 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B 81 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
ANOIA , C.E.,A 43 CAPELLADES, C.F.,A
CALAF, U.D.,B 21 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
PIERA, A.E.,A 51 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A
Jornada 9 02-12-2018
SAN MAURO, U.D.,B 02 ODENA,C.E.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 36 IGUALADA, C.F.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 11 ANOIA , C.E.,A
CAPELLADES, C.F.,A 52 CALAF, U.D.,B
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 113 PIERA, A.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,B 29 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A
Jornada 10 16-12-2018
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,B 51 ODENA,C.E.,B
IGUALADA, C.F.,B 110 SAN MAURO, U.D.,B
ANOIA , C.E.,A 39 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
CALAF, U.D.,B 23 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
PIERA, A.E.,A 130 CAPELLADES, C.F.,A
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A 60 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
Jornada 11 23-12-2018
ODENA,C.E.,B 17 IGUALADA, C.F.,B
SAN MAURO, U.D.,B 011 ANOIA , C.E.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 100 CALAF, U.D.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 06 PIERA, A.E.,A
CAPELLADES, C.F.,A 18 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 22 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,B

SEGONA VOLTA

Jornada 12 13-01-2019
CAPELLADES, C.F.,A 25 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 09 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 18 PIERA, A.E.,A
SAN MAURO, U.D.,B 14 CALAF, U.D.,B
ODENA,C.E.,B 17 ANOIA , C.E.,A
IGUALADA, C.F.,B 101 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,B
Jornada 13 20-01-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,B 46 CAPELLADES, C.F.,A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 20 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A 35 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
PIERA, A.E.,A 120 SAN MAURO, U.D.,B
CALAF, U.D.,B 10 ODENA,C.E.,B
ANOIA , C.E.,A 14 IGUALADA, C.F.,B
Jornada 14 27-01-2019
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 43 CAPELLADES, C.F.,A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 110 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
SAN MAURO, U.D.,B 13 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A
ODENA,C.E.,B 011 PIERA, A.E.,A
IGUALADA, C.F.,B 60 CALAF, U.D.,B
ANOIA , C.E.,A 92 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,B
Jornada 15 03-02-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,B 28 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
CAPELLADES, C.F.,A 08 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 32 SAN MAURO, U.D.,B
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A 81 ODENA,C.E.,B
PIERA, A.E.,A 50 IGUALADA, C.F.,B
CALAF, U.D.,B 14 ANOIA , C.E.,A
Jornada 16 10-02-2019
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 80 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,B 16 CAPELLADES, C.F.,A
ODENA,C.E.,B 04 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
IGUALADA, C.F.,B 95 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A
ANOIA , C.E.,A 05 PIERA, A.E.,A
CALAF, U.D.,B 13 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,B
Jornada 17 17-02-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,B 113 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 52 SAN MAURO, U.D.,B
CAPELLADES, C.F.,A 50 ODENA,C.E.,B
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 08 IGUALADA, C.F.,B
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A 75 ANOIA , C.E.,A
PIERA, A.E.,A 80 CALAF, U.D.,B
Jornada 18 24-02-2019
SAN MAURO, U.D.,B 014 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
ODENA,C.E.,B 08 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B 130 CAPELLADES, C.F.,A
ANOIA , C.E.,A 44 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
CALAF, U.D.,B 04 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A
PIERA, A.E.,A 100 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,B
Jornada 19 10-03-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,B 120 SAN MAURO, U.D.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 81 ODENA,C.E.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 18 IGUALADA, C.F.,B
CAPELLADES, C.F.,A 010 ANOIA , C.E.,A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 30 CALAF, U.D.,B
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A 03 PIERA, A.E.,A
Jornada 20 17-03-2019
ODENA,C.E.,B 43 SAN MAURO, U.D.,B
IGUALADA, C.F.,B 55 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
ANOIA , C.E.,A 25 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
CALAF, U.D.,B 20 CAPELLADES, C.F.,A
PIERA, A.E.,A 80 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A 52 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,B
Jornada 21 24-03-2019
ODENA,C.E.,B 06 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,B
SAN MAURO, U.D.,B 113 IGUALADA, C.F.,B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A 90 ANOIA , C.E.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 33 CALAF, U.D.,B
CAPELLADES, C.F.,A 06 PIERA, A.E.,A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A 05 LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A
Jornada 22 31-03-2019
IGUALADA, C.F.,B 110 ODENA,C.E.,B
ANOIA , C.E.,A 60 SAN MAURO, U.D.,B
CALAF, U.D.,B 15 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F.,A
PIERA, A.E.,A 121 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A 93 CAPELLADES, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,B 00 SANTA COLOMA QUERALT, U.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.