Competició | TEMPORADA 2018-2019

prebenjami 7 | grup 46

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 07 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
MERCANTIL, C.E,B 70 SAN LORENZO, U.D.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 20 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
SABADELL NORD,CF.,A 110 NATACIO TERRASSA, C,C
LA ROMANICA, C.F.,B 05 SABADELLENCA, UE.,B
RIPOLLET, C.F.,B 42 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
JUAN XXIII,C.S.,B 12 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
R
Descansa
Jornada 2 14-10-2018
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 53 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
SAN LORENZO, U.D.,A 23 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 011 MERCANTIL, C.E,B
NATACIO TERRASSA, C,C 19 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
SABADELLENCA, UE.,B 26 SABADELL NORD,CF.,A
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D 10 LA ROMANICA, C.F.,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 52 RIPOLLET, C.F.,B
Descansa
R
JUAN XXIII,C.S.,B
Jornada 3 21-10-2018
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 42 SAN LORENZO, U.D.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 21 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
MERCANTIL, C.E,B 150 NATACIO TERRASSA, C,C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 21 SABADELLENCA, UE.,B
SABADELL NORD,CF.,A 110 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
LA ROMANICA, C.F.,B 110 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
RIPOLLET, C.F.,B
R
Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 06 JUAN XXIII,C.S.,B
Jornada 4 28-10-2018
SAN LORENZO, U.D.,A 02 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 06 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
NATACIO TERRASSA, C,C 24 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
SABADELLENCA, UE.,B 27 MERCANTIL, C.E,B
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D 23 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 03 SABADELL NORD,CF.,A
Descansa
R
LA ROMANICA, C.F.,B
JUAN XXIII,C.S.,B 22 RIPOLLET, C.F.,B
Jornada 5 04-11-2018
SAN LORENZO, U.D.,A 40 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 101 NATACIO TERRASSA, C,C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 22 SABADELLENCA, UE.,B
MERCANTIL, C.E,B 140 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 02 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
SABADELL NORD,CF.,A
R
Descansa
LA ROMANICA, C.F.,B 110 JUAN XXIII,C.S.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 13 RIPOLLET, C.F.,B
Jornada 6 11-11-2018
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
NATACIO TERRASSA, C,C 03 SAN LORENZO, U.D.,A
SABADELLENCA, UE.,B 12 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D 03 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 14 MERCANTIL, C.E,B
Descansa
R
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
JUAN XXIII,C.S.,B 05 SABADELL NORD,CF.,A
RIPOLLET, C.F.,B 121 LA ROMANICA, C.F.,B
Jornada 7 18-11-2018
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 24 NATACIO TERRASSA, C,C
SAN LORENZO, U.D.,A 22 SABADELLENCA, UE.,B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 110 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 12 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
MERCANTIL, C.E,B
R
Descansa
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 30 JUAN XXIII,C.S.,B
SABADELL NORD,CF.,A 72 RIPOLLET, C.F.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 90 LA ROMANICA, C.F.,B
Jornada 8 25-11-2018
NATACIO TERRASSA, C,C 24 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
SABADELLENCA, UE.,B 61 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D 13 SAN LORENZO, U.D.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 34 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
Descansa
R
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
JUAN XXIII,C.S.,B 05 MERCANTIL, C.E,B
RIPOLLET, C.F.,B 22 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
LA ROMANICA, C.F.,B 014 SABADELL NORD,CF.,A
Jornada 9 02-12-2018
NATACIO TERRASSA, C,C 33 SABADELLENCA, UE.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 20 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
SAN LORENZO, U.D.,A 32 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
R
Descansa
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 11 JUAN XXIII,C.S.,B
MERCANTIL, C.E,B 70 RIPOLLET, C.F.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 100 LA ROMANICA, C.F.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 14 SABADELL NORD,CF.,A
Jornada 10 16-12-2018
SABADELLENCA, UE.,B 10 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D 14 NATACIO TERRASSA, C,C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 70 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
Descansa
R
SAN LORENZO, U.D.,A
JUAN XXIII,C.S.,B 02 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
RIPOLLET, C.F.,B 22 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
LA ROMANICA, C.F.,B 010 MERCANTIL, C.E,B
SABADELL NORD,CF.,A 30 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
Jornada 11 23-12-2018
SABADELLENCA, UE.,B 32 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
NATACIO TERRASSA, C,C 13 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
R
Descansa
SAN LORENZO, U.D.,A 12 JUAN XXIII,C.S.,B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 61 RIPOLLET, C.F.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 80 LA ROMANICA, C.F.,B
MERCANTIL, C.E,B 20 SABADELL NORD,CF.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 22 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
Jornada 12 13-01-2019
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D 05 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 12 SABADELLENCA, UE.,B
Descansa
R
NATACIO TERRASSA, C,C
JUAN XXIII,C.S.,B 80 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
RIPOLLET, C.F.,B 33 SAN LORENZO, U.D.,A
LA ROMANICA, C.F.,B 114 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
SABADELL NORD,CF.,A 90 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 05 MERCANTIL, C.E,B
Jornada 13 20-01-2019
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D 05 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
SABADELLENCA, UE.,B
R
Descansa
NATACIO TERRASSA, C,C 19 JUAN XXIII,C.S.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 13 RIPOLLET, C.F.,B
SAN LORENZO, U.D.,A 62 LA ROMANICA, C.F.,B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 37 SABADELL NORD,CF.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 22 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 04 MERCANTIL, C.E,B
Jornada 14 27-01-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 11 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
Descansa
R
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
JUAN XXIII,C.S.,B 10 SABADELLENCA, UE.,B
RIPOLLET, C.F.,B 92 NATACIO TERRASSA, C,C
LA ROMANICA, C.F.,B 33 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
SABADELL NORD,CF.,A 90 SAN LORENZO, U.D.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 14 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
MERCANTIL, C.E,B 101 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
Jornada 15 03-02-2019
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
R
Descansa
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D 28 JUAN XXIII,C.S.,B
SABADELLENCA, UE.,B 32 RIPOLLET, C.F.,B
NATACIO TERRASSA, C,C 61 LA ROMANICA, C.F.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 011 SABADELL NORD,CF.,A
SAN LORENZO, U.D.,A 02 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 33 MERCANTIL, C.E,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 35 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 41 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
SAN LORENZO, U.D.,A 08 MERCANTIL, C.E,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 19 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
NATACIO TERRASSA, C,C 17 SABADELL NORD,CF.,A
SABADELLENCA, UE.,B 50 LA ROMANICA, C.F.,B
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D 08 RIPOLLET, C.F.,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 11 JUAN XXIII,C.S.,B
Descansa
R
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
Jornada 17 17-02-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 26 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 43 SAN LORENZO, U.D.,A
MERCANTIL, C.E,B 190 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 51 NATACIO TERRASSA, C,C
SABADELL NORD,CF.,A 20 SABADELLENCA, UE.,B
LA ROMANICA, C.F.,B 13 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
RIPOLLET, C.F.,B 52 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
JUAN XXIII,C.S.,B
R
Descansa
Jornada 18 24-02-2019
SAN LORENZO, U.D.,A 22 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 33 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
NATACIO TERRASSA, C,C 012 MERCANTIL, C.E,B
SABADELLENCA, UE.,B 01 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D 111 SABADELL NORD,CF.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 72 LA ROMANICA, C.F.,B
Descansa
R
RIPOLLET, C.F.,B
JUAN XXIII,C.S.,B 41 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
Jornada 19 10-03-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 12 SAN LORENZO, U.D.,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 160 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 61 NATACIO TERRASSA, C,C
MERCANTIL, C.E,B 60 SABADELLENCA, UE.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 50 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
SABADELL NORD,CF.,A 52 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
LA ROMANICA, C.F.,B
R
Descansa
RIPOLLET, C.F.,B 23 JUAN XXIII,C.S.,B
Jornada 20 17-03-2019
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 10 SAN LORENZO, U.D.,A
NATACIO TERRASSA, C,C 28 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
SABADELLENCA, UE.,B 40 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D 013 MERCANTIL, C.E,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 73 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
Descansa
R
SABADELL NORD,CF.,A
JUAN XXIII,C.S.,B 41 LA ROMANICA, C.F.,B
RIPOLLET, C.F.,B 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
Jornada 21 24-03-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 50 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
SAN LORENZO, U.D.,A 41 NATACIO TERRASSA, C,C
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 32 SABADELLENCA, UE.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 100 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
MERCANTIL, C.E,B 41 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
R
Descansa
SABADELL NORD,CF.,A 20 JUAN XXIII,C.S.,B
LA ROMANICA, C.F.,B 111 RIPOLLET, C.F.,B
Jornada 22 31-03-2019
NATACIO TERRASSA, C,C 31 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
SABADELLENCA, UE.,B 11 SAN LORENZO, U.D.,A
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D 111 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 50 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
Descansa
R
MERCANTIL, C.E,B
JUAN XXIII,C.S.,B 20 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
RIPOLLET, C.F.,B 18 SABADELL NORD,CF.,A
LA ROMANICA, C.F.,B 15 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
Jornada 23 07-04-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 40 NATACIO TERRASSA, C,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 04 SABADELLENCA, UE.,B
SAN LORENZO, U.D.,A 51 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 43 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
R
Descansa
MERCANTIL, C.E,B 41 JUAN XXIII,C.S.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 22 RIPOLLET, C.F.,B
SABADELL NORD,CF.,A 140 LA ROMANICA, C.F.,B
Jornada 24 14-04-2019
SABADELLENCA, UE.,B 52 NATACIO TERRASSA, C,C
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D 01 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 30 SAN LORENZO, U.D.,A
Descansa
R
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
JUAN XXIII,C.S.,B 40 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
RIPOLLET, C.F.,B 14 MERCANTIL, C.E,B
LA ROMANICA, C.F.,B 09 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
SABADELL NORD,CF.,A 52 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
Jornada 25 28-04-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 13 SABADELLENCA, UE.,B
NATACIO TERRASSA, C,C 92 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 09 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
SAN LORENZO, U.D.,A
R
Descansa
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 32 JUAN XXIII,C.S.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 55 RIPOLLET, C.F.,B
MERCANTIL, C.E,B 110 LA ROMANICA, C.F.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 15 SABADELL NORD,CF.,A
Jornada 26 05-05-2019
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D 04 SABADELLENCA, UE.,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 92 NATACIO TERRASSA, C,C
Descansa
R
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
JUAN XXIII,C.S.,B 20 SAN LORENZO, U.D.,A
RIPOLLET, C.F.,B 14 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
LA ROMANICA, C.F.,B 37 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
SABADELL NORD,CF.,A 40 MERCANTIL, C.E,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
Jornada 27 12-05-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 62 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
SABADELLENCA, UE.,B 14 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
NATACIO TERRASSA, C,C
R
Descansa
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 010 JUAN XXIII,C.S.,B
SAN LORENZO, U.D.,A 15 RIPOLLET, C.F.,B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 100 LA ROMANICA, C.F.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 18 SABADELL NORD,CF.,A
MERCANTIL, C.E,B 100 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
Jornada 28 19-05-2019
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 150 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
Descansa
R
SABADELLENCA, UE.,B
JUAN XXIII,C.S.,B 53 NATACIO TERRASSA, C,C
RIPOLLET, C.F.,B 100 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
LA ROMANICA, C.F.,B 17 SAN LORENZO, U.D.,A
SABADELL NORD,CF.,A 51 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 51 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
MERCANTIL, C.E,B 120 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
Jornada 29 26-05-2019
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 60 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
R
Descansa
SABADELLENCA, UE.,B 31 JUAN XXIII,C.S.,B
NATACIO TERRASSA, C,C 310 RIPOLLET, C.F.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 11 LA ROMANICA, C.F.,B
SAN LORENZO, U.D.,A 04 SABADELL NORD,CF.,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 47 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C 17 MERCANTIL, C.E,B
Jornada 30 02-06-2019
Descansa
R
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
JUAN XXIII,C.S.,B 50 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,D
RIPOLLET, C.F.,B 61 SABADELLENCA, UE.,B
LA ROMANICA, C.F.,B 15 NATACIO TERRASSA, C,C
SABADELL NORD,CF.,A 40 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,C 41 SAN LORENZO, U.D.,A
MERCANTIL, C.E,B 64 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 20 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.