Competició | TEMPORADA 2018-2019

prebenjami 7 | grup 6

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A 160 FONDARELLA ,C.F.,B
AEM, S.E.,D 24 LINYOLA CLUB ESPORTIU ,B
PLA URGELL, C.E.,C 03 MIG SEGRIA, C.E.,D
PARDINYES C.F.,C 20 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA,B
ESCOLA F. PINYANA, C.E,B 60 SEGRE, AT.,E
FIF LLEIDA, C.E.,C 110 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D
Descansa - ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,B
Jornada 2 14-10-2018
FONDARELLA ,C.F.,B - Descansa
LINYOLA CLUB ESPORTIU ,B 40 ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A
MIG SEGRIA, C.E.,D 16 AEM, S.E.,D
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA,B 30 PLA URGELL, C.E.,C
SEGRE, AT.,E 13 PARDINYES C.F.,C
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D 110 ESCOLA F. PINYANA, C.E,B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,B 12 FIF LLEIDA, C.E.,C
Jornada 3 21-10-2018
FONDARELLA ,C.F.,B 02 LINYOLA CLUB ESPORTIU ,B
ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A 12 MIG SEGRIA, C.E.,D
AEM, S.E.,D 62 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA,B
PLA URGELL, C.E.,C 03 SEGRE, AT.,E
PARDINYES C.F.,C 111 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D
ESCOLA F. PINYANA, C.E,B 21 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,B
Descansa - FIF LLEIDA, C.E.,C
Jornada 4 28-10-2018
LINYOLA CLUB ESPORTIU ,B - Descansa
MIG SEGRIA, C.E.,D 21 FONDARELLA ,C.F.,B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA,B 05 ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A
SEGRE, AT.,E 04 AEM, S.E.,D
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D 80 PLA URGELL, C.E.,C
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,B 24 PARDINYES C.F.,C
FIF LLEIDA, C.E.,C 24 ESCOLA F. PINYANA, C.E,B
Jornada 5 04-11-2018
LINYOLA CLUB ESPORTIU ,B 10 MIG SEGRIA, C.E.,D
FONDARELLA ,C.F.,B 22 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA,B
ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A 60 SEGRE, AT.,E
AEM, S.E.,D 30 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D
PLA URGELL, C.E.,C 23 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,B
PARDINYES C.F.,C 32 FIF LLEIDA, C.E.,C
Descansa - ESCOLA F. PINYANA, C.E,B
Jornada 6 11-11-2018
MIG SEGRIA, C.E.,D - Descansa
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA,B 21 LINYOLA CLUB ESPORTIU ,B
SEGRE, AT.,E 10 FONDARELLA ,C.F.,B
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D 02 ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,B 11 AEM, S.E.,D
FIF LLEIDA, C.E.,C 51 PLA URGELL, C.E.,C
ESCOLA F. PINYANA, C.E,B 30 PARDINYES C.F.,C
Jornada 7 18-11-2018
MIG SEGRIA, C.E.,D 21 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA,B
LINYOLA CLUB ESPORTIU ,B 51 SEGRE, AT.,E
FONDARELLA ,C.F.,B 11 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D
ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A 30 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,B
AEM, S.E.,D 14 FIF LLEIDA, C.E.,C
PLA URGELL, C.E.,C 58 ESCOLA F. PINYANA, C.E,B
Descansa - PARDINYES C.F.,C
Jornada 8 25-11-2018
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA,B - Descansa
SEGRE, AT.,E 05 MIG SEGRIA, C.E.,D
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D 06 LINYOLA CLUB ESPORTIU ,B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,B 70 FONDARELLA ,C.F.,B
FIF LLEIDA, C.E.,C 20 ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A
ESCOLA F. PINYANA, C.E,B 32 AEM, S.E.,D
PARDINYES C.F.,C 40 PLA URGELL, C.E.,C
Jornada 9 02-12-2018
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA,B 60 SEGRE, AT.,E
MIG SEGRIA, C.E.,D 20 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D
LINYOLA CLUB ESPORTIU ,B 13 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,B
FONDARELLA ,C.F.,B 09 FIF LLEIDA, C.E.,C
ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A 10 ESCOLA F. PINYANA, C.E,B
AEM, S.E.,D 21 PARDINYES C.F.,C
Descansa - PLA URGELL, C.E.,C
Jornada 10 16-12-2018
SEGRE, AT.,E - Descansa
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D 05 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA,B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,B 21 MIG SEGRIA, C.E.,D
FIF LLEIDA, C.E.,C 41 LINYOLA CLUB ESPORTIU ,B
ESCOLA F. PINYANA, C.E,B 30 FONDARELLA ,C.F.,B
PARDINYES C.F.,C 12 ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A
PLA URGELL, C.E.,C 27 AEM, S.E.,D
Jornada 11 23-12-2018
SEGRE, AT.,E 51 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA,B 40 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,B
MIG SEGRIA, C.E.,D 06 FIF LLEIDA, C.E.,C
LINYOLA CLUB ESPORTIU ,B 19 ESCOLA F. PINYANA, C.E,B
FONDARELLA ,C.F.,B 15 PARDINYES C.F.,C
ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A 30 PLA URGELL, C.E.,C
Descansa - AEM, S.E.,D
Jornada 12 13-01-2019
Descansa - BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,B 31 SEGRE, AT.,E
FIF LLEIDA, C.E.,C 31 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA,B
ESCOLA F. PINYANA, C.E,B 61 MIG SEGRIA, C.E.,D
PARDINYES C.F.,C 50 LINYOLA CLUB ESPORTIU ,B
PLA URGELL, C.E.,C 35 FONDARELLA ,C.F.,B
AEM, S.E.,D 52 ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A
Jornada 13 20-01-2019
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D 13 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,B
SEGRE, AT.,E 27 FIF LLEIDA, C.E.,C
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA,B 07 ESCOLA F. PINYANA, C.E,B
MIG SEGRIA, C.E.,D 03 PARDINYES C.F.,C
LINYOLA CLUB ESPORTIU ,B 32 PLA URGELL, C.E.,C
FONDARELLA ,C.F.,B 05 AEM, S.E.,D
ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 14 27-01-2019
FONDARELLA ,C.F.,B 06 ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A
LINYOLA CLUB ESPORTIU ,B 30 AEM, S.E.,D
MIG SEGRIA, C.E.,D 34 PLA URGELL, C.E.,C
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA,B 05 PARDINYES C.F.,C
SEGRE, AT.,E 13 ESCOLA F. PINYANA, C.E,B
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D 04 FIF LLEIDA, C.E.,C
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,B - Descansa
Jornada 15 03-02-2019
Descansa - FONDARELLA ,C.F.,B
ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A 01 LINYOLA CLUB ESPORTIU ,B
AEM, S.E.,D 22 MIG SEGRIA, C.E.,D
PLA URGELL, C.E.,C 03 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA,B
PARDINYES C.F.,C 70 SEGRE, AT.,E
ESCOLA F. PINYANA, C.E,B 71 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D
FIF LLEIDA, C.E.,C 11 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,B
Jornada 16 10-02-2019
LINYOLA CLUB ESPORTIU ,B 10 FONDARELLA ,C.F.,B
MIG SEGRIA, C.E.,D 02 ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA,B 04 AEM, S.E.,D
SEGRE, AT.,E 04 PLA URGELL, C.E.,C
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D 23 PARDINYES C.F.,C
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,B 61 ESCOLA F. PINYANA, C.E,B
FIF LLEIDA, C.E.,C - Descansa
Jornada 17 17-02-2019
Descansa - LINYOLA CLUB ESPORTIU ,B
FONDARELLA ,C.F.,B 31 MIG SEGRIA, C.E.,D
ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A 51 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA,B
AEM, S.E.,D 30 SEGRE, AT.,E
PLA URGELL, C.E.,C 30 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D
PARDINYES C.F.,C 12 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,B
ESCOLA F. PINYANA, C.E,B 61 FIF LLEIDA, C.E.,C
Jornada 18 24-02-2019
MIG SEGRIA, C.E.,D 41 LINYOLA CLUB ESPORTIU ,B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA,B 30 FONDARELLA ,C.F.,B
SEGRE, AT.,E 00 ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D 16 AEM, S.E.,D
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,B 70 PLA URGELL, C.E.,C
FIF LLEIDA, C.E.,C 35 PARDINYES C.F.,C
ESCOLA F. PINYANA, C.E,B - Descansa
Jornada 19 10-03-2019
Descansa - MIG SEGRIA, C.E.,D
LINYOLA CLUB ESPORTIU ,B 62 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA,B
FONDARELLA ,C.F.,B 11 SEGRE, AT.,E
ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A 60 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D
AEM, S.E.,D 23 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,B
PLA URGELL, C.E.,C 35 FIF LLEIDA, C.E.,C
PARDINYES C.F.,C 32 ESCOLA F. PINYANA, C.E,B
Jornada 20 17-03-2019
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA,B 61 MIG SEGRIA, C.E.,D
SEGRE, AT.,E 01 LINYOLA CLUB ESPORTIU ,B
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D 14 FONDARELLA ,C.F.,B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,B 17 ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A
FIF LLEIDA, C.E.,C 15 AEM, S.E.,D
ESCOLA F. PINYANA, C.E,B 71 PLA URGELL, C.E.,C
PARDINYES C.F.,C - Descansa
Jornada 21 24-03-2019
Descansa - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA,B
MIG SEGRIA, C.E.,D 41 SEGRE, AT.,E
LINYOLA CLUB ESPORTIU ,B 42 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D
FONDARELLA ,C.F.,B 01 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,B
ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A 11 FIF LLEIDA, C.E.,C
AEM, S.E.,D 23 ESCOLA F. PINYANA, C.E,B
PLA URGELL, C.E.,C 16 PARDINYES C.F.,C
Jornada 22 31-03-2019
SEGRE, AT.,E 11 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA,B
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D 42 MIG SEGRIA, C.E.,D
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,B 22 LINYOLA CLUB ESPORTIU ,B
FIF LLEIDA, C.E.,C 31 FONDARELLA ,C.F.,B
ESCOLA F. PINYANA, C.E,B 11 ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A
PARDINYES C.F.,C 12 AEM, S.E.,D
PLA URGELL, C.E.,C - Descansa
Jornada 23 07-04-2019
Descansa - SEGRE, AT.,E
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA,B 40 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D
MIG SEGRIA, C.E.,D 11 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,B
LINYOLA CLUB ESPORTIU ,B 12 FIF LLEIDA, C.E.,C
FONDARELLA ,C.F.,B 06 ESCOLA F. PINYANA, C.E,B
ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A 11 PARDINYES C.F.,C
AEM, S.E.,D 11 PLA URGELL, C.E.,C
Jornada 24 14-04-2019
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D 03 SEGRE, AT.,E
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,B 18 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA,B
FIF LLEIDA, C.E.,C 95 MIG SEGRIA, C.E.,D
ESCOLA F. PINYANA, C.E,B 41 LINYOLA CLUB ESPORTIU ,B
PARDINYES C.F.,C 50 FONDARELLA ,C.F.,B
PLA URGELL, C.E.,C 07 ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A
AEM, S.E.,D - Descansa
Jornada 25 28-04-2019
BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D - Descansa
SEGRE, AT.,E 04 ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA,B 02 FIF LLEIDA, C.E.,C
MIG SEGRIA, C.E.,D 39 ESCOLA F. PINYANA, C.E,B
LINYOLA CLUB ESPORTIU ,B 30 PARDINYES C.F.,C
FONDARELLA ,C.F.,B 14 PLA URGELL, C.E.,C
ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A 30 AEM, S.E.,D
Jornada 26 05-05-2019
ESCOLA LA NOGUERA, C.E.,B 61 BORDETA DE LLEIDA, U.E.,D
FIF LLEIDA, C.E.,C 63 SEGRE, AT.,E
ESCOLA F. PINYANA, C.E,B 83 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA,B
PARDINYES C.F.,C 70 MIG SEGRIA, C.E.,D
PLA URGELL, C.E.,C 34 LINYOLA CLUB ESPORTIU ,B
AEM, S.E.,D 51 FONDARELLA ,C.F.,B
Descansa - ESCOLA DE PONENT SGM,CF.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.