Competició | TEMPORADA 2018-2019

preferent alevi | grup 1

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 23-09-2018
DAMM, C.F.,B 44 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 26 ESPANYOL, R.C.D.,B
SANT ANDREU, U.E,B 11 ESCOLA F. GAVA, C.,A
BARCELONA, F.C.,A 190 EUROPA, C.E.,A
SANTBOIA, F.C.,A 34 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
SABADELL F.C., C.E.,A 21 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 31 IGUALADA, C.F.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,B 33 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
Jornada 2 30-09-2018
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 34 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,B
ESPANYOL, R.C.D.,B 41 DAMM, C.F.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,A 43 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
EUROPA, C.E.,A 25 SANT ANDREU, U.E,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 19 BARCELONA, F.C.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 34 SANTBOIA, F.C.,A
IGUALADA, C.F.,A 63 SABADELL F.C., C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 23 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
Jornada 3 07-10-2018
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 81 ESPANYOL, R.C.D.,B
DAMM, C.F.,B 43 ESCOLA F. GAVA, C.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 72 EUROPA, C.E.,A
SANT ANDREU, U.E,B 30 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
BARCELONA, F.C.,A 110 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
SANTBOIA, F.C.,A 02 IGUALADA, C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 62 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,B 11 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
Jornada 4 14-10-2018
ESPANYOL, R.C.D.,B 14 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,B
ESCOLA F. GAVA, C.,A 17 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
EUROPA, C.E.,A 25 DAMM, C.F.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 31 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 28 SANT ANDREU, U.E,B
IGUALADA, C.F.,A 113 BARCELONA, F.C.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 00 SANTBOIA, F.C.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 31 SABADELL F.C., C.E.,A
Jornada 5 21-10-2018
ESPANYOL, R.C.D.,B 23 ESCOLA F. GAVA, C.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 72 EUROPA, C.E.,A
DAMM, C.F.,B 00 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 40 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
SANT ANDREU, U.E,B 42 IGUALADA, C.F.,A
BARCELONA, F.C.,A 110 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
SANTBOIA, F.C.,A 05 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,B 102 SABADELL F.C., C.E.,A
Jornada 6 28-10-2018
ESCOLA F. GAVA, C.,A 06 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,B
EUROPA, C.E.,A 21 ESPANYOL, R.C.D.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 04 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 02 DAMM, C.F.,B
IGUALADA, C.F.,A 42 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 02 SANT ANDREU, U.E,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 010 BARCELONA, F.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 43 SANTBOIA, F.C.,A
Jornada 7 04-11-2018
ESCOLA F. GAVA, C.,A 21 EUROPA, C.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 51 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 40 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
DAMM, C.F.,B 14 IGUALADA, C.F.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 52 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
SANT ANDREU, U.E,B 64 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
BARCELONA, F.C.,A 90 SABADELL F.C., C.E.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,B 122 SANTBOIA, F.C.,A
Jornada 8 11-11-2018
EUROPA, C.E.,A 012 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 15 ESCOLA F. GAVA, C.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 03 ESPANYOL, R.C.D.,B
IGUALADA, C.F.,A 16 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 24 DAMM, C.F.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 02 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
SABADELL F.C., C.E.,A 53 SANT ANDREU, U.E,B
SANTBOIA, F.C.,A 06 BARCELONA, F.C.,A
Jornada 9 18-11-2018
EUROPA, C.E.,A 24 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 10 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 34 IGUALADA, C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 50 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
DAMM, C.F.,B 30 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 53 SABADELL F.C., C.E.,A
SANT ANDREU, U.E,B 40 SANTBOIA, F.C.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,B 15 BARCELONA, F.C.,A
Jornada 10 25-11-2018
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 14 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 32 EUROPA, C.E.,A
IGUALADA, C.F.,A 13 ESCOLA F. GAVA, C.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 24 ESPANYOL, R.C.D.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 13 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
SABADELL F.C., C.E.,A 13 DAMM, C.F.,B
SANTBOIA, F.C.,A 11 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
BARCELONA, F.C.,A 90 SANT ANDREU, U.E,B
Jornada 11 02-12-2018
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 51 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
EUROPA, C.E.,A 42 IGUALADA, C.F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 54 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 32 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 90 SABADELL F.C., C.E.,A
DAMM, C.F.,B 70 SANTBOIA, F.C.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 19 BARCELONA, F.C.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,B 20 SANT ANDREU, U.E,B
Jornada 12 16-12-2018
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 14 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,B
IGUALADA, C.F.,A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 34 EUROPA, C.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 12 ESCOLA F. GAVA, C.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 32 ESPANYOL, R.C.D.,B
SANTBOIA, F.C.,A 23 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
BARCELONA, F.C.,A 50 DAMM, C.F.,B
SANT ANDREU, U.E,B 11 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
Jornada 13 23-12-2018
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 31 IGUALADA, C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 62 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
EUROPA, C.E.,A 36 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 22 SABADELL F.C., C.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 70 SANTBOIA, F.C.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 14 BARCELONA, F.C.,A
DAMM, C.F.,B 42 SANT ANDREU, U.E,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,B 20 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
Jornada 14 13-01-2019
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,B 51 IGUALADA, C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 24 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
SABADELL F.C., C.E.,A 35 EUROPA, C.E.,A
SANTBOIA, F.C.,A 44 ESCOLA F. GAVA, C.,A
BARCELONA, F.C.,A 41 ESPANYOL, R.C.D.,B
SANT ANDREU, U.E,B 23 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 22 DAMM, C.F.,B
Jornada 15 20-01-2019
IGUALADA, C.F.,A 35 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 22 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 04 SABADELL F.C., C.E.,A
EUROPA, C.E.,A 62 SANTBOIA, F.C.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 012 BARCELONA, F.C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 52 SANT ANDREU, U.E,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 30 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
DAMM, C.F.,B 34 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 27-01-2019
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 32 DAMM, C.F.,B
ESPANYOL, R.C.D.,B 30 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 31 SANT ANDREU, U.E,B
EUROPA, C.E.,A 18 BARCELONA, F.C.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 23 SANTBOIA, F.C.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 44 SABADELL F.C., C.E.,A
IGUALADA, C.F.,A 24 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 13 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,B
Jornada 17 03-02-2019
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,B 12 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
DAMM, C.F.,B 21 ESPANYOL, R.C.D.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 52 ESCOLA F. GAVA, C.,A
SANT ANDREU, U.E,B 33 EUROPA, C.E.,A
BARCELONA, F.C.,A 110 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
SANTBOIA, F.C.,A 15 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
SABADELL F.C., C.E.,A 41 IGUALADA, C.F.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 21 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
Jornada 18 10-02-2019
ESPANYOL, R.C.D.,B 23 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
ESCOLA F. GAVA, C.,A 08 DAMM, C.F.,B
EUROPA, C.E.,A 21 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 43 SANT ANDREU, U.E,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 09 BARCELONA, F.C.,A
IGUALADA, C.F.,A 31 SANTBOIA, F.C.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 21 SABADELL F.C., C.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 12 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,B
Jornada 19 17-02-2019
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,B 31 ESPANYOL, R.C.D.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 31 ESCOLA F. GAVA, C.,A
DAMM, C.F.,B 32 EUROPA, C.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 01 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
SANT ANDREU, U.E,B 53 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
BARCELONA, F.C.,A 160 IGUALADA, C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,A 15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
SABADELL F.C., C.E.,A 37 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
Jornada 20 24-02-2019
ESCOLA F. GAVA, C.,A 15 ESPANYOL, R.C.D.,B
EUROPA, C.E.,A 06 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 03 DAMM, C.F.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 13 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
IGUALADA, C.F.,A 52 SANT ANDREU, U.E,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 114 BARCELONA, F.C.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 32 SANTBOIA, F.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 23 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,B
Jornada 21 10-03-2019
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,B 50 ESCOLA F. GAVA, C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 60 EUROPA, C.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 63 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
DAMM, C.F.,B 33 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 22 IGUALADA, C.F.,A
SANT ANDREU, U.E,B 54 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
BARCELONA, F.C.,A 121 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
SANTBOIA, F.C.,A 06 SABADELL F.C., C.E.,A
Jornada 22 17-03-2019
EUROPA, C.E.,A 80 ESCOLA F. GAVA, C.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 11 ESPANYOL, R.C.D.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 07 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
IGUALADA, C.F.,A 23 DAMM, C.F.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 20 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 13 SANT ANDREU, U.E,B
SABADELL F.C., C.E.,A 03 BARCELONA, F.C.,A
SANTBOIA, F.C.,A 06 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,B
Jornada 23 24-03-2019
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,B 82 EUROPA, C.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 20 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 53 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 61 IGUALADA, C.F.,A
DAMM, C.F.,B 53 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 03 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
SANT ANDREU, U.E,B 31 SABADELL F.C., C.E.,A
BARCELONA, F.C.,A 190 SANTBOIA, F.C.,A
Jornada 24 31-03-2019
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 44 EUROPA, C.E.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 13 ESCOLA F. GAVA, C.,A
IGUALADA, C.F.,A 32 ESPANYOL, R.C.D.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 02 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 11 DAMM, C.F.,B
SABADELL F.C., C.E.,A 18 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
SANTBOIA, F.C.,A 24 SANT ANDREU, U.E,B
BARCELONA, F.C.,A 70 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,B
Jornada 25 07-04-2019
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,B 52 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
EUROPA, C.E.,A 42 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 43 IGUALADA, C.F.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 64 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 31 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
DAMM, C.F.,B 21 SABADELL F.C., C.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 42 SANTBOIA, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E,B 08 BARCELONA, F.C.,A
Jornada 26 14-04-2019
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 32 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
IGUALADA, C.F.,A 21 EUROPA, C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 34 ESCOLA F. GAVA, C.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 35 ESPANYOL, R.C.D.,B
SABADELL F.C., C.E.,A 16 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
SANTBOIA, F.C.,A 014 DAMM, C.F.,B
BARCELONA, F.C.,A 60 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
SANT ANDREU, U.E,B 35 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,B
Jornada 27 28-04-2019
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,B 62 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 100 IGUALADA, C.F.,A
EUROPA, C.E.,A 43 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 11 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 43 SABADELL F.C., C.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 72 SANTBOIA, F.C.,A
DAMM, C.F.,B 010 BARCELONA, F.C.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 61 SANT ANDREU, U.E,B
Jornada 28 05-05-2019
IGUALADA, C.F.,A 36 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 71 EUROPA, C.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 11 ESCOLA F. GAVA, C.,A
SANTBOIA, F.C.,A 07 ESPANYOL, R.C.D.,B
BARCELONA, F.C.,A 61 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
SANT ANDREU, U.E,B 32 DAMM, C.F.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 17 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,B
Jornada 29 12-05-2019
IGUALADA, C.F.,A 25 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A 45 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 22 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A
EUROPA, C.E.,A 24 SABADELL F.C., C.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 72 SANTBOIA, F.C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 16 BARCELONA, F.C.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 22 SANT ANDREU, U.E,B
DAMM, C.F.,B 01 ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A
Jornada 30 19-05-2019
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A 41 IGUALADA, C.F.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA,A 71 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,A
SABADELL F.C., C.E.,A 50 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
SANTBOIA, F.C.,A 48 EUROPA, C.E.,A
BARCELONA, F.C.,A 101 ESCOLA F. GAVA, C.,A
SANT ANDREU, U.E,B 24 ESPANYOL, R.C.D.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,A 26 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA,B 42 DAMM, C.F.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.