Competició | TEMPORADA 2018-2019

preferent alevi | grup 5

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 23-09-2018
QUART, U.E.,A 71 GEiEG,A
GIRONA, F.C.,A 110 RACING BLANENC F.C.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU ,A 22 BLANES, C.D.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 35 FIGUERES, U.E.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 32 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 46 SILS, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 90 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
FORNELLS, UE.,A 47 SANT CELONI U.E.,A
Jornada 2 30-09-2018
GEiEG,A 23 FORNELLS, UE.,A
RACING BLANENC F.C.,A 05 QUART, U.E.,A
BLANES, C.D.,A 011 GIRONA, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,B 64 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU ,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 48 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
SILS, C.F.,A 50 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 32 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
SANT CELONI U.E.,A 103 LLAGOSTERA, U.E.,A
Jornada 3 07-10-2018
GEiEG,A 07 RACING BLANENC F.C.,A
QUART, U.E.,A 73 BLANES, C.D.,A
GIRONA, F.C.,A 112 FIGUERES, U.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU ,A 114 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 56 SILS, C.F.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 41 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 25 SANT CELONI U.E.,A
FORNELLS, UE.,A 26 LLAGOSTERA, U.E.,A
Jornada 4 14-10-2018
RACING BLANENC F.C.,A 83 FORNELLS, UE.,A
BLANES, C.D.,A 31 GEiEG,A
FIGUERES, U.E.,B 24 QUART, U.E.,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 110 GIRONA, F.C.,A
SILS, C.F.,A 91 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU ,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 41 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
SANT CELONI U.E.,A 41 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 63 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 5 21-10-2018
RACING BLANENC F.C.,A 01 BLANES, C.D.,A
GEiEG,A 11 FIGUERES, U.E.,B
QUART, U.E.,A 81 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
GIRONA, F.C.,A 180 SILS, C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU ,A 02 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 37 SANT CELONI U.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 61 LLAGOSTERA, U.E.,A
FORNELLS, UE.,A 58 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 6 28-10-2018
BLANES, C.D.,A 31 FORNELLS, UE.,A
FIGUERES, U.E.,B 20 RACING BLANENC F.C.,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 53 GEiEG,A
SILS, C.F.,A 26 QUART, U.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 112 GIRONA, F.C.,A
SANT CELONI U.E.,A 73 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU ,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 24 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 41 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
Jornada 7 04-11-2018
BLANES, C.D.,A 34 FIGUERES, U.E.,B
RACING BLANENC F.C.,A 53 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
GEiEG,A 36 SILS, C.F.,A
QUART, U.E.,A 52 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
GIRONA, F.C.,A 50 SANT CELONI U.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU ,A 16 LLAGOSTERA, U.E.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 44 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
FORNELLS, UE.,A 23 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
Jornada 8 11-11-2018
FIGUERES, U.E.,B 33 FORNELLS, UE.,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 35 BLANES, C.D.,A
SILS, C.F.,A 22 RACING BLANENC F.C.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 42 GEiEG,A
SANT CELONI U.E.,A 63 QUART, U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 13 GIRONA, F.C.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 70 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU ,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 37 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
Jornada 9 18-11-2018
FIGUERES, U.E.,B 71 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
BLANES, C.D.,A 35 SILS, C.F.,A
RACING BLANENC F.C.,A 73 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
GEiEG,A 05 SANT CELONI U.E.,A
QUART, U.E.,A 54 LLAGOSTERA, U.E.,A
GIRONA, F.C.,A 103 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU ,A 44 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
FORNELLS, UE.,A 20 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
Jornada 10 25-11-2018
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 34 FORNELLS, UE.,A
SILS, C.F.,A 33 FIGUERES, U.E.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 30 BLANES, C.D.,A
SANT CELONI U.E.,A 31 RACING BLANENC F.C.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 92 GEiEG,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 21 QUART, U.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 111 GIRONA, F.C.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 35 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU ,A
Jornada 11 02-12-2018
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 55 SILS, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,B 61 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
BLANES, C.D.,A 05 SANT CELONI U.E.,A
RACING BLANENC F.C.,A 25 LLAGOSTERA, U.E.,A
GEiEG,A 13 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
QUART, U.E.,A 72 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
GIRONA, F.C.,A 152 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
FORNELLS, UE.,A 36 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU ,A
Jornada 12 16-12-2018
SILS, C.F.,A 23 FORNELLS, UE.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 12 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
SANT CELONI U.E.,A 40 FIGUERES, U.E.,B
LLAGOSTERA, U.E.,A 50 BLANES, C.D.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 50 RACING BLANENC F.C.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 32 GEiEG,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 44 QUART, U.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU ,A 110 GIRONA, F.C.,A
Jornada 13 23-12-2018
SILS, C.F.,A 22 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 27 SANT CELONI U.E.,A
FIGUERES, U.E.,B 06 LLAGOSTERA, U.E.,A
BLANES, C.D.,A 44 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
RACING BLANENC F.C.,A 60 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
GEiEG,A 43 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
QUART, U.E.,A 63 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU ,A
FORNELLS, UE.,A 011 GIRONA, F.C.,A
Jornada 14 13-01-2019
FORNELLS, UE.,A 24 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
SANT CELONI U.E.,A 31 SILS, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 70 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 33 FIGUERES, U.E.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 70 BLANES, C.D.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 22 RACING BLANENC F.C.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU ,A 40 GEiEG,A
GIRONA, F.C.,A 101 QUART, U.E.,A
Jornada 15 20-01-2019
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 24 SANT CELONI U.E.,A
SILS, C.F.,A 111 LLAGOSTERA, U.E.,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 62 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
FIGUERES, U.E.,B 43 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
BLANES, C.D.,A 31 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
RACING BLANENC F.C.,A 43 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU ,A
GEiEG,A 011 GIRONA, F.C.,A
QUART, U.E.,A 82 FORNELLS, UE.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 27-01-2019
GEiEG,A 25 QUART, U.E.,A
RACING BLANENC F.C.,A 24 GIRONA, F.C.,A
BLANES, C.D.,A 31 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU ,A
FIGUERES, U.E.,B 81 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 22 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
SILS, C.F.,A 24 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 14 LLAGOSTERA, U.E.,A
SANT CELONI U.E.,A 80 FORNELLS, UE.,A
Jornada 17 03-02-2019
FORNELLS, UE.,A 32 GEiEG,A
QUART, U.E.,A 41 RACING BLANENC F.C.,A
GIRONA, F.C.,A 51 BLANES, C.D.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU ,A 34 FIGUERES, U.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 35 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 21 SILS, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 53 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 23 SANT CELONI U.E.,A
Jornada 18 10-02-2019
RACING BLANENC F.C.,A 40 GEiEG,A
BLANES, C.D.,A 25 QUART, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,B 14 GIRONA, F.C.,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 64 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU ,A
SILS, C.F.,A 50 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 25 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
SANT CELONI U.E.,A 53 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
LLAGOSTERA, U.E.,A 84 FORNELLS, UE.,A
Jornada 19 17-02-2019
FORNELLS, UE.,A 45 RACING BLANENC F.C.,A
GEiEG,A 16 BLANES, C.D.,A
QUART, U.E.,A 43 FIGUERES, U.E.,B
GIRONA, F.C.,A 161 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU ,A 80 SILS, C.F.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 21 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 32 SANT CELONI U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 45 LLAGOSTERA, U.E.,A
Jornada 20 24-02-2019
BLANES, C.D.,A 14 RACING BLANENC F.C.,A
FIGUERES, U.E.,B 51 GEiEG,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 07 QUART, U.E.,A
SILS, C.F.,A 111 GIRONA, F.C.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 12 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU ,A
SANT CELONI U.E.,A 44 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 41 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 43 FORNELLS, UE.,A
Jornada 21 10-03-2019
FORNELLS, UE.,A 04 BLANES, C.D.,A
RACING BLANENC F.C.,A 52 FIGUERES, U.E.,B
GEiEG,A 71 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
QUART, U.E.,A 42 SILS, C.F.,A
GIRONA, F.C.,A 110 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU ,A 07 SANT CELONI U.E.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 07 LLAGOSTERA, U.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 22 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
Jornada 22 17-03-2019
FIGUERES, U.E.,B 73 BLANES, C.D.,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 24 RACING BLANENC F.C.,A
SILS, C.F.,A 43 GEiEG,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 12 QUART, U.E.,A
SANT CELONI U.E.,A 46 GIRONA, F.C.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 42 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU ,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 43 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 33 FORNELLS, UE.,A
Jornada 23 24-03-2019
FORNELLS, UE.,A 42 FIGUERES, U.E.,B
BLANES, C.D.,A 93 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
RACING BLANENC F.C.,A 34 SILS, C.F.,A
GEiEG,A 15 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
QUART, U.E.,A 56 SANT CELONI U.E.,A
GIRONA, F.C.,A 103 LLAGOSTERA, U.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU ,A 10 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 23 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
Jornada 24 31-03-2019
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 13 FIGUERES, U.E.,B
SILS, C.F.,A 62 BLANES, C.D.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 03 RACING BLANENC F.C.,A
SANT CELONI U.E.,A 94 GEiEG,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 42 QUART, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 113 GIRONA, F.C.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 33 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU ,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 21 FORNELLS, UE.,A
Jornada 25 07-04-2019
FORNELLS, UE.,A 54 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
FIGUERES, U.E.,B 32 SILS, C.F.,A
BLANES, C.D.,A 43 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
RACING BLANENC F.C.,A 34 SANT CELONI U.E.,A
GEiEG,A 07 LLAGOSTERA, U.E.,A
QUART, U.E.,A 61 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
GIRONA, F.C.,A 162 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU ,A 71 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
Jornada 26 14-04-2019
SILS, C.F.,A 71 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 00 FIGUERES, U.E.,B
SANT CELONI U.E.,A 100 BLANES, C.D.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 22 RACING BLANENC F.C.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 62 GEiEG,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 18 QUART, U.E.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 112 GIRONA, F.C.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU ,A 44 FORNELLS, UE.,A
Jornada 27 28-04-2019
FORNELLS, UE.,A 64 SILS, C.F.,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 25 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
FIGUERES, U.E.,B 42 SANT CELONI U.E.,A
BLANES, C.D.,A 04 LLAGOSTERA, U.E.,A
RACING BLANENC F.C.,A 21 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
GEiEG,A 11 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
QUART, U.E.,A 62 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
GIRONA, F.C.,A 90 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU ,A
Jornada 28 05-05-2019
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 04 SILS, C.F.,A
SANT CELONI U.E.,A 84 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 55 FIGUERES, U.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 36 BLANES, C.D.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 46 RACING BLANENC F.C.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 23 GEiEG,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU ,A 31 QUART, U.E.,A
GIRONA, F.C.,A 141 FORNELLS, UE.,A
Jornada 29 12-05-2019
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 20 FORNELLS, UE.,A
SILS, C.F.,A 210 SANT CELONI U.E.,A
FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A 47 LLAGOSTERA, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,B 43 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
BLANES, C.D.,A 51 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A
RACING BLANENC F.C.,A 43 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A
GEiEG,A 54 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU ,A
QUART, U.E.,A 48 GIRONA, F.C.,A
Jornada 30 19-05-2019
SANT CELONI U.E.,A 102 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 82 SILS, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 94 FUNDACIO PRIVADA ESP. DE BEGUR,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,A 36 FIGUERES, U.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,A 21 BLANES, C.D.,A
ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU ,A 55 RACING BLANENC F.C.,A
GIRONA, F.C.,A 90 GEiEG,A
FORNELLS, UE.,A 36 QUART, U.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.