Competició | TEMPORADA 2018-2019

preferent alevi | grup 6

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 23-09-2018
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 42 TORDERA, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 53 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 27 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 22 FIGUERES, U.E.,A
SANT PONÇ, AT.,A 45 CASSA, U.D.,A
LLAGOSTERA, U.E. ,B 29 GIRONA, F.C.,B
QUART, U.E.,B 02 BISBALENC, AT.,A
BANYOLES, C.E.,A 31 ROSES, A.E.,A
Jornada 2 30-09-2018
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 24 BANYOLES, C.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 72 TORDERA, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 43 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
FIGUERES, U.E.,A 12 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
CASSA, U.D.,A 26 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
GIRONA, F.C.,B 90 SANT PONÇ, AT.,A
BISBALENC, AT.,A 05 LLAGOSTERA, U.E. ,B
ROSES, A.E.,A 25 QUART, U.E.,B
Jornada 3 07-10-2018
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 21 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
TORDERA, C.F.,A 017 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 40 FIGUERES, U.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 71 CASSA, U.D.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 210 GIRONA, F.C.,B
SANT PONÇ, AT.,A 37 BISBALENC, AT.,A
LLAGOSTERA, U.E. ,B 70 ROSES, A.E.,A
BANYOLES, C.E.,A 42 QUART, U.E.,B
Jornada 4 14-10-2018
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 46 BANYOLES, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 20 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
FIGUERES, U.E.,A 120 TORDERA, C.F.,A
CASSA, U.D.,A 23 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
GIRONA, F.C.,B 81 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
BISBALENC, AT.,A 64 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
ROSES, A.E.,A 67 SANT PONÇ, AT.,A
QUART, U.E.,B 15 LLAGOSTERA, U.E. ,B
Jornada 5 21-10-2018
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 46 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 01 FIGUERES, U.E.,A
TORDERA, C.F.,A 28 CASSA, U.D.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 05 GIRONA, F.C.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 43 BISBALENC, AT.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 42 ROSES, A.E.,A
SANT PONÇ, AT.,A 08 QUART, U.E.,B
BANYOLES, C.E.,A 42 LLAGOSTERA, U.E. ,B
Jornada 6 28-10-2018
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 32 BANYOLES, C.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 73 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
CASSA, U.D.,A 24 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
GIRONA, F.C.,B 160 TORDERA, C.F.,A
BISBALENC, AT.,A 85 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
ROSES, A.E.,A 312 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
QUART, U.E.,B 92 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
LLAGOSTERA, U.E. ,B 140 SANT PONÇ, AT.,A
Jornada 7 04-11-2018
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 61 FIGUERES, U.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 71 CASSA, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 010 GIRONA, F.C.,B
TORDERA, C.F.,A 34 BISBALENC, AT.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 104 ROSES, A.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 53 QUART, U.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 27 LLAGOSTERA, U.E. ,B
BANYOLES, C.E.,A 41 SANT PONÇ, AT.,A
Jornada 8 11-11-2018
FIGUERES, U.E.,A 22 BANYOLES, C.E.,A
CASSA, U.D.,A 08 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
GIRONA, F.C.,B 82 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
BISBALENC, AT.,A 43 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
ROSES, A.E.,A 83 TORDERA, C.F.,A
QUART, U.E.,B 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
LLAGOSTERA, U.E. ,B 52 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
SANT PONÇ, AT.,A 11 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
Jornada 9 18-11-2018
FIGUERES, U.E.,A 62 CASSA, U.D.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 16 GIRONA, F.C.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 32 BISBALENC, AT.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 44 ROSES, A.E.,A
TORDERA, C.F.,A 08 QUART, U.E.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 16 LLAGOSTERA, U.E. ,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 61 SANT PONÇ, AT.,A
BANYOLES, C.E.,A 82 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
Jornada 10 25-11-2018
CASSA, U.D.,A 04 BANYOLES, C.E.,A
GIRONA, F.C.,B 52 FIGUERES, U.E.,A
BISBALENC, AT.,A 29 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
ROSES, A.E.,A 72 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
QUART, U.E.,B 51 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
LLAGOSTERA, U.E. ,B 180 TORDERA, C.F.,A
SANT PONÇ, AT.,A 47 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 58 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
Jornada 11 02-12-2018
CASSA, U.D.,A 312 GIRONA, F.C.,B
FIGUERES, U.E.,A 11 BISBALENC, AT.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 41 ROSES, A.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 17 QUART, U.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 15 LLAGOSTERA, U.E. ,B
TORDERA, C.F.,A 17 SANT PONÇ, AT.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 42 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
BANYOLES, C.E.,A 04 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
Jornada 12 16-12-2018
GIRONA, F.C.,B 60 BANYOLES, C.E.,A
BISBALENC, AT.,A 80 CASSA, U.D.,A
ROSES, A.E.,A 29 FIGUERES, U.E.,A
QUART, U.E.,B 23 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
LLAGOSTERA, U.E. ,B 72 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
SANT PONÇ, AT.,A 70 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 60 TORDERA, C.F.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 24 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
Jornada 13 23-12-2018
GIRONA, F.C.,B 101 BISBALENC, AT.,A
CASSA, U.D.,A 41 ROSES, A.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 15 QUART, U.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 210 LLAGOSTERA, U.E. ,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 54 SANT PONÇ, AT.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 23 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
TORDERA, C.F.,A 412 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
BANYOLES, C.E.,A 43 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
Jornada 14 13-01-2019
BANYOLES, C.E.,A 41 BISBALENC, AT.,A
ROSES, A.E.,A 17 GIRONA, F.C.,B
QUART, U.E.,B 105 CASSA, U.D.,A
LLAGOSTERA, U.E. ,B 41 FIGUERES, U.E.,A
SANT PONÇ, AT.,A 29 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 36 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 51 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 150 TORDERA, C.F.,A
Jornada 15 20-01-2019
BISBALENC, AT.,A 91 ROSES, A.E.,A
GIRONA, F.C.,B 22 QUART, U.E.,B
CASSA, U.D.,A 611 LLAGOSTERA, U.E. ,B
FIGUERES, U.E.,A 60 SANT PONÇ, AT.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 114 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 22 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 24 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
TORDERA, C.F.,A 12 BANYOLES, C.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 27-01-2019
TORDERA, C.F.,A 06 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 49 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 43 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
FIGUERES, U.E.,A 71 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
CASSA, U.D.,A 64 SANT PONÇ, AT.,A
GIRONA, F.C.,B 52 LLAGOSTERA, U.E. ,B
BISBALENC, AT.,A 12 QUART, U.E.,B
ROSES, A.E.,A 08 BANYOLES, C.E.,A
Jornada 17 03-02-2019
BANYOLES, C.E.,A 31 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
TORDERA, C.F.,A 26 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 51 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 25 FIGUERES, U.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 23 CASSA, U.D.,A
SANT PONÇ, AT.,A 010 GIRONA, F.C.,B
LLAGOSTERA, U.E. ,B 42 BISBALENC, AT.,A
QUART, U.E.,B 101 ROSES, A.E.,A
Jornada 18 10-02-2019
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 13 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 111 TORDERA, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
CASSA, U.D.,A 52 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
GIRONA, F.C.,B 141 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
BISBALENC, AT.,A 62 SANT PONÇ, AT.,A
ROSES, A.E.,A 510 LLAGOSTERA, U.E. ,B
QUART, U.E.,B 52 BANYOLES, C.E.,A
Jornada 19 17-02-2019
BANYOLES, C.E.,A 10 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 14 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
TORDERA, C.F.,A 13 FIGUERES, U.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 131 CASSA, U.D.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 25 GIRONA, F.C.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 35 BISBALENC, AT.,A
SANT PONÇ, AT.,A 33 ROSES, A.E.,A
LLAGOSTERA, U.E. ,B 32 QUART, U.E.,B
Jornada 20 24-02-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 53 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
FIGUERES, U.E.,A 41 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
CASSA, U.D.,A 72 TORDERA, C.F.,A
GIRONA, F.C.,B 40 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
BISBALENC, AT.,A 13 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
ROSES, A.E.,A 21 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
QUART, U.E.,B 60 SANT PONÇ, AT.,A
LLAGOSTERA, U.E. ,B 51 BANYOLES, C.E.,A
Jornada 21 10-03-2019
BANYOLES, C.E.,A 34 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 25 FIGUERES, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 13 CASSA, U.D.,A
TORDERA, C.F.,A 020 GIRONA, F.C.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 22 BISBALENC, AT.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 32 ROSES, A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 38 QUART, U.E.,B
SANT PONÇ, AT.,A 06 LLAGOSTERA, U.E. ,B
Jornada 22 17-03-2019
FIGUERES, U.E.,A 42 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
CASSA, U.D.,A 44 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
GIRONA, F.C.,B 71 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
BISBALENC, AT.,A 131 TORDERA, C.F.,A
ROSES, A.E.,A 12 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
QUART, U.E.,B 72 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
LLAGOSTERA, U.E. ,B 92 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
SANT PONÇ, AT.,A 28 BANYOLES, C.E.,A
Jornada 23 24-03-2019
BANYOLES, C.E.,A 35 FIGUERES, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 123 CASSA, U.D.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 35 GIRONA, F.C.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 54 BISBALENC, AT.,A
TORDERA, C.F.,A 26 ROSES, A.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 55 QUART, U.E.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 14 LLAGOSTERA, U.E. ,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 61 SANT PONÇ, AT.,A
Jornada 24 31-03-2019
CASSA, U.D.,A 34 FIGUERES, U.E.,A
GIRONA, F.C.,B 11 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
BISBALENC, AT.,A 52 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
ROSES, A.E.,A 23 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
QUART, U.E.,B 120 TORDERA, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E. ,B 54 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
SANT PONÇ, AT.,A 26 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 26 BANYOLES, C.E.,A
Jornada 25 07-04-2019
BANYOLES, C.E.,A 40 CASSA, U.D.,A
FIGUERES, U.E.,A 17 GIRONA, F.C.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 62 BISBALENC, AT.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 24 ROSES, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 07 QUART, U.E.,B
TORDERA, C.F.,A 16 LLAGOSTERA, U.E. ,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 83 SANT PONÇ, AT.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 100 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
Jornada 26 14-04-2019
GIRONA, F.C.,B 150 CASSA, U.D.,A
BISBALENC, AT.,A 08 FIGUERES, U.E.,A
ROSES, A.E.,A 24 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
QUART, U.E.,B 52 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
LLAGOSTERA, U.E. ,B 111 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
SANT PONÇ, AT.,A 82 TORDERA, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 38 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 53 BANYOLES, C.E.,A
Jornada 27 28-04-2019
BANYOLES, C.E.,A 28 GIRONA, F.C.,B
CASSA, U.D.,A 22 BISBALENC, AT.,A
FIGUERES, U.E.,A 101 ROSES, A.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 42 QUART, U.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 16 LLAGOSTERA, U.E. ,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 11 SANT PONÇ, AT.,A
TORDERA, C.F.,A 211 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 59 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
Jornada 28 05-05-2019
BISBALENC, AT.,A 08 GIRONA, F.C.,B
ROSES, A.E.,A 94 CASSA, U.D.,A
QUART, U.E.,B 34 FIGUERES, U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E. ,B 61 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
SANT PONÇ, AT.,A 25 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 42 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 30 TORDERA, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 31 BANYOLES, C.E.,A
Jornada 29 12-05-2019
BISBALENC, AT.,A 13 BANYOLES, C.E.,A
GIRONA, F.C.,B 100 ROSES, A.E.,A
CASSA, U.D.,A 110 QUART, U.E.,B
FIGUERES, U.E.,A 25 LLAGOSTERA, U.E. ,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 141 SANT PONÇ, AT.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 51 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 32 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
TORDERA, C.F.,A 115 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
Jornada 30 19-05-2019
ROSES, A.E.,A 15 BISBALENC, AT.,A
QUART, U.E.,B 44 GIRONA, F.C.,B
LLAGOSTERA, U.E. ,B 80 CASSA, U.D.,A
SANT PONÇ, AT.,A 16 FIGUERES, U.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 14 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 52 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 50 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A
BANYOLES, C.E.,A 121 TORDERA, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.