Competició | TEMPORADA 2018-2019

segona divisio femeni alevi | grup 1

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
PALLEJA, C.F.,A
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 07 ANOIA , C.E.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 81 VILADECANS U.D.,A
IGUALADA, C.F.,B 202 CASTELLDEFELS, U.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 012 RIBES, C.D.
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 22 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
RIUDOMS, C.D.,A 43 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
Jornada 2 14-10-2018
Descansa
R
RIUDOMS, C.D.,A
ANOIA , C.E.,A 12 PALLEJA, C.F.,A
VILADECANS U.D.,A 12 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 19 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
RIBES, C.D. 22 IGUALADA, C.F.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 141 CUBELLES, C.F.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 37 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
Jornada 3 21-10-2018
Descansa
R
ANOIA , C.E.,A
PALLEJA, C.F.,A 150 VILADECANS U.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 83 CASTELLDEFELS, U.E.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 22 RIBES, C.D.
IGUALADA, C.F.,B 05 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
CUBELLES, C.F.,A 014 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
RIUDOMS, C.D.,A 26 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
Jornada 4 28-10-2018
ANOIA , C.E.,A 14 RIUDOMS, C.D.,A
VILADECANS U.D.,A
R
Descansa
PALLEJA, C.F.,A 110 CASTELLDEFELS, U.E.,A
RIBES, C.D. 142 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 101 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 42 IGUALADA, C.F.,B
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 110 CUBELLES, C.F.,A
Jornada 5 04-11-2018
ANOIA , C.E.,A 81 VILADECANS U.D.,A
Descansa
R
CASTELLDEFELS, U.E.,A
PALLEJA, C.F.,A 33 RIBES, C.D.
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 019 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 20 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
IGUALADA, C.F.,B 91 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
RIUDOMS, C.D.,A 150 CUBELLES, C.F.,A
Jornada 6 11-11-2018
VILADECANS U.D.,A 011 RIUDOMS, C.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 09 ANOIA , C.E.,A
RIBES, C.D.
R
Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 41 PALLEJA, C.F.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 61 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 51 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A 010 IGUALADA, C.F.,B
Jornada 7 18-11-2018
VILADECANS U.D.,A 22 CASTELLDEFELS, U.E.,A
ANOIA , C.E.,A 12 RIBES, C.D.
Descansa
R
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
PALLEJA, C.F.,A 31 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 011 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 150 CUBELLES, C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A 64 IGUALADA, C.F.,B
Jornada 8 25-11-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,A 09 RIUDOMS, C.D.,A
RIBES, C.D. 60 VILADECANS U.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 110 ANOIA , C.E.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
R
Descansa
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 33 PALLEJA, C.F.,A
CUBELLES, C.F.,A 02 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
IGUALADA, C.F.,B 14 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
Jornada 9 02-12-2018
CASTELLDEFELS, U.E.,A 015 RIBES, C.D.
VILADECANS U.D.,A 020 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
ANOIA , C.E.,A 22 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
Descansa
R
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
PALLEJA, C.F.,A 181 CUBELLES, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B 73 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
RIUDOMS, C.D.,A 12 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
Jornada 10 16-12-2018
RIBES, C.D. 12 RIUDOMS, C.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 211 CASTELLDEFELS, U.E.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 41 VILADECANS U.D.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 80 ANOIA , C.E.,A
CUBELLES, C.F.,A
R
Descansa
IGUALADA, C.F.,B 31 PALLEJA, C.F.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A 110 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 11 23-12-2018
RIBES, C.D. 03 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 013 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
VILADECANS U.D.,A 05 MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
ANOIA , C.E.,A 110 CUBELLES, C.F.,A
Descansa
R
IGUALADA, C.F.,B
PALLEJA, C.F.,A 21 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A 151 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 12 13-01-2019
RIUDOMS, C.D.,A 14 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B 34 RIBES, C.D.
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A 61 CASTELLDEFELS, U.E.,A
CUBELLES, C.F.,A 12 VILADECANS U.D.,A
IGUALADA, C.F.,B 52 ANOIA , C.E.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A 013 PALLEJA, C.F.,A
Jornada 13 20-01-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
RIBES, C.D. - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - CUBELLES, C.F.,A
VILADECANS U.D.,A - IGUALADA, C.F.,B
ANOIA , C.E.,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
PALLEJA, C.F.,A - RIUDOMS, C.D.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 27-01-2019
Descansa
R
PALLEJA, C.F.,A
ANOIA , C.E.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
VILADECANS U.D.,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - IGUALADA, C.F.,B
RIBES, C.D. - CUBELLES, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B - RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 15 03-02-2019
RIUDOMS, C.D.,A
R
Descansa
PALLEJA, C.F.,A - ANOIA , C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - VILADECANS U.D.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
IGUALADA, C.F.,B - RIBES, C.D.
CUBELLES, C.F.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
Jornada 16 10-02-2019
ANOIA , C.E.,A
R
Descansa
VILADECANS U.D.,A - PALLEJA, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
RIBES, C.D. - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - IGUALADA, C.F.,B
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B - CUBELLES, C.F.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 17 17-02-2019
RIUDOMS, C.D.,A - ANOIA , C.E.,A
Descansa
R
VILADECANS U.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A - PALLEJA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - RIBES, C.D.
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
IGUALADA, C.F.,B - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
CUBELLES, C.F.,A - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
Jornada 18 24-02-2019
VILADECANS U.D.,A - ANOIA , C.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A
R
Descansa
RIBES, C.D. - PALLEJA, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - IGUALADA, C.F.,B
CUBELLES, C.F.,A - RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 19 10-03-2019
RIUDOMS, C.D.,A - VILADECANS U.D.,A
ANOIA , C.E.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
Descansa
R
RIBES, C.D.
PALLEJA, C.F.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
IGUALADA, C.F.,B - CUBELLES, C.F.,A
Jornada 20 17-03-2019
CASTELLDEFELS, U.E.,A - VILADECANS U.D.,A
RIBES, C.D. - ANOIA , C.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
R
Descansa
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B - PALLEJA, C.F.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
CUBELLES, C.F.,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
IGUALADA, C.F.,B - RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 21 24-03-2019
RIUDOMS, C.D.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
VILADECANS U.D.,A - RIBES, C.D.
ANOIA , C.E.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
Descansa
R
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
PALLEJA, C.F.,A - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - CUBELLES, C.F.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - IGUALADA, C.F.,B
Jornada 22 31-03-2019
RIBES, C.D. - CASTELLDEFELS, U.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - VILADECANS U.D.,A
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B - ANOIA , C.E.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
R
Descansa
CUBELLES, C.F.,A - PALLEJA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - IGUALADA, C.F.,B
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 23 07-04-2019
RIUDOMS, C.D.,A - RIBES, C.D.
CASTELLDEFELS, U.E.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
VILADECANS U.D.,A - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
ANOIA , C.E.,A - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
Descansa
R
CUBELLES, C.F.,A
PALLEJA, C.F.,A - IGUALADA, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
Jornada 24 14-04-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - RIBES, C.D.
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B - CASTELLDEFELS, U.E.,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - VILADECANS U.D.,A
CUBELLES, C.F.,A - ANOIA , C.E.,A
IGUALADA, C.F.,B
R
Descansa
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - PALLEJA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A - RIUDOMS, C.D.,A
Jornada 25 28-04-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - RIUDOMS, C.D.,A
RIBES, C.D. - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B
CASTELLDEFELS, U.E.,A - MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A
VILADECANS U.D.,A - CUBELLES, C.F.,A
ANOIA , C.E.,A - IGUALADA, C.F.,B
Descansa
R
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A
PALLEJA, C.F.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
Jornada 26 05-05-2019
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA,A - RIBES, C.D.
CUBELLES, C.F.,A - CASTELLDEFELS, U.E.,A
IGUALADA, C.F.,B - VILADECANS U.D.,A
ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A - ANOIA , C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,A
R
Descansa
RIUDOMS, C.D.,A - PALLEJA, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.