Competició | TEMPORADA 2018-2019

segona divisio femeni | grup 2

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 24 SALLENT, C.E.,A
SABADELL NORD,CF.,A 21 ODENA, C.E.,A
MONTMAJOR F.C.,A 25 BELLPUIG, C.F,A
SOLSONA, C.F,A 31 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
ESCOLA F. VILADECAVALLS,A 30 FRUITOSENC, F.C.,A
VILOMARA,C.F.,A 71 PIRINAICA, F.C.,A
Descansa
R
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A 03 BELLCAIRENC, C.F.,A
Jornada 2 14-10-2018
SALLENT, C.E.,A 80 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A
ODENA, C.E.,A 02 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
MONTMAJOR F.C.,A 04 SABADELL NORD,CF.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B 51 BELLPUIG, C.F,A
FRUITOSENC, F.C.,A 14 SOLSONA, C.F,A
PIRINAICA, F.C.,A 011 ESCOLA F. VILADECAVALLS,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 30 VILOMARA,C.F.,A
BELLCAIRENC, C.F.,A
R
Descansa
Jornada 3 21-10-2018
SALLENT, C.E.,A 12 ODENA, C.E.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 120 MONTMAJOR F.C.,A
SABADELL NORD,CF.,A 11 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
FRUITOSENC, F.C.,A 32 BELLPUIG, C.F,A
SOLSONA, C.F,A 100 PIRINAICA, F.C.,A
ESCOLA F. VILADECAVALLS,A 01 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
VILOMARA,C.F.,A 41 BELLCAIRENC, C.F.,A
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A
R
Descansa
Jornada 4 28-10-2018
ODENA, C.E.,A 50 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A
MONTMAJOR F.C.,A 14 SALLENT, C.E.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B 32 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
FRUITOSENC, F.C.,A 13 SABADELL NORD,CF.,A
PIRINAICA, F.C.,A 113 BELLPUIG, C.F,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 34 SOLSONA, C.F,A
BELLCAIRENC, C.F.,A 04 ESCOLA F. VILADECAVALLS,A
Descansa
R
VILOMARA,C.F.,A
Jornada 5 04-11-2018
ODENA, C.E.,A 70 MONTMAJOR F.C.,A
SALLENT, C.E.,A 31 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 62 FRUITOSENC, F.C.,A
SABADELL NORD,CF.,A 110 PIRINAICA, F.C.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 14 BELLPUIG, C.F,A
SOLSONA, C.F,A 20 BELLCAIRENC, C.F.,A
ESCOLA F. VILADECAVALLS,A
R
Descansa
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A 70 VILOMARA,C.F.,A
Jornada 6 11-11-2018
MONTMAJOR F.C.,A 41 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B 11 ODENA, C.E.,A
FRUITOSENC, F.C.,A 12 SALLENT, C.E.,A
PIRINAICA, F.C.,A 19 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 11 SABADELL NORD,CF.,A
BELLCAIRENC, C.F.,A 41 BELLPUIG, C.F,A
Descansa
R
SOLSONA, C.F,A
VILOMARA,C.F.,A 04 ESCOLA F. VILADECAVALLS,A
Jornada 7 18-11-2018
MONTMAJOR F.C.,A 02 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
ODENA, C.E.,A 30 FRUITOSENC, F.C.,A
SALLENT, C.E.,A 90 PIRINAICA, F.C.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 01 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
SABADELL NORD,CF.,A 52 BELLCAIRENC, C.F.,A
BELLPUIG, C.F,A
R
Descansa
SOLSONA, C.F,A 30 VILOMARA,C.F.,A
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A 011 ESCOLA F. VILADECAVALLS,A
Jornada 8 25-11-2018
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B 21 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A
FRUITOSENC, F.C.,A 63 MONTMAJOR F.C.,A
PIRINAICA, F.C.,A 09 ODENA, C.E.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 62 SALLENT, C.E.,A
BELLCAIRENC, C.F.,A 02 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
Descansa
R
SABADELL NORD,CF.,A
VILOMARA,C.F.,A 03 BELLPUIG, C.F,A
ESCOLA F. VILADECAVALLS,A 12 SOLSONA, C.F,A
Jornada 9 02-12-2018
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B 40 FRUITOSENC, F.C.,A
MONTMAJOR F.C.,A 80 PIRINAICA, F.C.,A
ODENA, C.E.,A 00 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
SALLENT, C.E.,A 43 BELLCAIRENC, C.F.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
R
Descansa
SABADELL NORD,CF.,A 80 VILOMARA,C.F.,A
ESCOLA F. VILADECAVALLS,A 43 BELLPUIG, C.F,A
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A 03 SOLSONA, C.F,A
Jornada 10 16-12-2018
FRUITOSENC, F.C.,A 03 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A
PIRINAICA, F.C.,A 19 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 100 MONTMAJOR F.C.,A
BELLCAIRENC, C.F.,A 31 ODENA, C.E.,A
Descansa
R
SALLENT, C.E.,A
VILOMARA,C.F.,A 03 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
SABADELL NORD,CF.,A 25 ESCOLA F. VILADECAVALLS,A
SOLSONA, C.F,A 24 BELLPUIG, C.F,A
Jornada 11 23-12-2018
FRUITOSENC, F.C.,A 40 PIRINAICA, F.C.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B 21 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
MONTMAJOR F.C.,A 30 BELLCAIRENC, C.F.,A
ODENA, C.E.,A
R
Descansa
SALLENT, C.E.,A 30 VILOMARA,C.F.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 23 ESCOLA F. VILADECAVALLS,A
SABADELL NORD,CF.,A 22 SOLSONA, C.F,A
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A 15 BELLPUIG, C.F,A
Jornada 12 13-01-2019
PIRINAICA, F.C.,A 010 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 30 FRUITOSENC, F.C.,A
BELLCAIRENC, C.F.,A 12 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
Descansa
R
MONTMAJOR F.C.,A
VILOMARA,C.F.,A 17 ODENA, C.E.,A
SALLENT, C.E.,A 54 ESCOLA F. VILADECAVALLS,A
SOLSONA, C.F,A 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
BELLPUIG, C.F,A 11 SABADELL NORD,CF.,A
Jornada 13 20-01-2019
PIRINAICA, F.C.,A 04 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
FRUITOSENC, F.C.,A 13 BELLCAIRENC, C.F.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
R
Descansa
MONTMAJOR F.C.,A 01 VILOMARA,C.F.,A
ODENA, C.E.,A 21 ESCOLA F. VILADECAVALLS,A
SALLENT, C.E.,A 21 SOLSONA, C.F,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 01 BELLPUIG, C.F,A
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A 01 SABADELL NORD,CF.,A
Jornada 14 27-01-2019
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A 15 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
BELLCAIRENC, C.F.,A 30 PIRINAICA, F.C.,A
Descansa
R
FRUITOSENC, F.C.,A
VILOMARA,C.F.,A 03 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
ESCOLA F. VILADECAVALLS,A 51 MONTMAJOR F.C.,A
SOLSONA, C.F,A 21 ODENA, C.E.,A
BELLPUIG, C.F,A 31 SALLENT, C.E.,A
SABADELL NORD,CF.,A 32 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
Jornada 15 03-02-2019
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 21 BELLCAIRENC, C.F.,A
PIRINAICA, F.C.,A
R
Descansa
FRUITOSENC, F.C.,A 51 VILOMARA,C.F.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B 14 ESCOLA F. VILADECAVALLS,A
MONTMAJOR F.C.,A 21 SOLSONA, C.F,A
ODENA, C.E.,A 41 BELLPUIG, C.F,A
SALLENT, C.E.,A 34 SABADELL NORD,CF.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 21 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
SALLENT, C.E.,A 91 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
ODENA, C.E.,A 31 SABADELL NORD,CF.,A
BELLPUIG, C.F,A 40 MONTMAJOR F.C.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B 03 SOLSONA, C.F,A
FRUITOSENC, F.C.,A 22 ESCOLA F. VILADECAVALLS,A
PIRINAICA, F.C.,A 12 VILOMARA,C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
R
Descansa
BELLCAIRENC, C.F.,A 32 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A
Jornada 17 17-02-2019
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A 16 SALLENT, C.E.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 16 ODENA, C.E.,A
SABADELL NORD,CF.,A 52 MONTMAJOR F.C.,A
BELLPUIG, C.F,A 51 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
SOLSONA, C.F,A 20 FRUITOSENC, F.C.,A
ESCOLA F. VILADECAVALLS,A 170 PIRINAICA, F.C.,A
VILOMARA,C.F.,A 15 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
Descansa
R
BELLCAIRENC, C.F.,A
Jornada 18 24-02-2019
ODENA, C.E.,A 14 SALLENT, C.E.,A
MONTMAJOR F.C.,A 52 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B 41 SABADELL NORD,CF.,A
BELLPUIG, C.F,A 94 FRUITOSENC, F.C.,A
PIRINAICA, F.C.,A 06 SOLSONA, C.F,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 21 ESCOLA F. VILADECAVALLS,A
BELLCAIRENC, C.F.,A 70 VILOMARA,C.F.,A
Descansa
R
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A
Jornada 19 10-03-2019
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A 01 ODENA, C.E.,A
SALLENT, C.E.,A 40 MONTMAJOR F.C.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 12 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
SABADELL NORD,CF.,A 30 FRUITOSENC, F.C.,A
BELLPUIG, C.F,A 180 PIRINAICA, F.C.,A
SOLSONA, C.F,A 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
ESCOLA F. VILADECAVALLS,A 42 BELLCAIRENC, C.F.,A
VILOMARA,C.F.,A
R
Descansa
Jornada 20 17-03-2019
MONTMAJOR F.C.,A 11 ODENA, C.E.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B 12 SALLENT, C.E.,A
FRUITOSENC, F.C.,A 05 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
PIRINAICA, F.C.,A 04 SABADELL NORD,CF.,A
BELLPUIG, C.F,A 24 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
BELLCAIRENC, C.F.,A 12 SOLSONA, C.F,A
Descansa
R
ESCOLA F. VILADECAVALLS,A
VILOMARA,C.F.,A 25 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A
Jornada 21 24-03-2019
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A 31 MONTMAJOR F.C.,A
ODENA, C.E.,A 40 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
SALLENT, C.E.,A 93 FRUITOSENC, F.C.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 92 PIRINAICA, F.C.,A
SABADELL NORD,CF.,A 02 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
BELLPUIG, C.F,A 31 BELLCAIRENC, C.F.,A
SOLSONA, C.F,A
R
Descansa
ESCOLA F. VILADECAVALLS,A 151 VILOMARA,C.F.,A
Jornada 22 31-03-2019
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B 30 MONTMAJOR F.C.,A
FRUITOSENC, F.C.,A 13 ODENA, C.E.,A
PIRINAICA, F.C.,A 010 SALLENT, C.E.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 81 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
BELLCAIRENC, C.F.,A 32 SABADELL NORD,CF.,A
Descansa
R
BELLPUIG, C.F,A
VILOMARA,C.F.,A 02 SOLSONA, C.F,A
ESCOLA F. VILADECAVALLS,A 20 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A
Jornada 23 07-04-2019
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A 10 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
MONTMAJOR F.C.,A 01 FRUITOSENC, F.C.,A
ODENA, C.E.,A 130 PIRINAICA, F.C.,A
SALLENT, C.E.,A 13 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 32 BELLCAIRENC, C.F.,A
SABADELL NORD,CF.,A
R
Descansa
BELLPUIG, C.F,A 80 VILOMARA,C.F.,A
SOLSONA, C.F,A 00 ESCOLA F. VILADECAVALLS,A
Jornada 24 14-04-2019
FRUITOSENC, F.C.,A 11 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
PIRINAICA, F.C.,A 11 MONTMAJOR F.C.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 41 ODENA, C.E.,A
BELLCAIRENC, C.F.,A 24 SALLENT, C.E.,A
Descansa
R
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
VILOMARA,C.F.,A 110 SABADELL NORD,CF.,A
BELLPUIG, C.F,A 12 ESCOLA F. VILADECAVALLS,A
SOLSONA, C.F,A 40 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A
Jornada 25 28-04-2019
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A 25 FRUITOSENC, F.C.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B 70 PIRINAICA, F.C.,A
MONTMAJOR F.C.,A 03 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
ODENA, C.E.,A 41 BELLCAIRENC, C.F.,A
SALLENT, C.E.,A
R
Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 30 VILOMARA,C.F.,A
ESCOLA F. VILADECAVALLS,A 31 SABADELL NORD,CF.,A
BELLPUIG, C.F,A 22 SOLSONA, C.F,A
Jornada 26 05-05-2019
PIRINAICA, F.C.,A 36 FRUITOSENC, F.C.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 21 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
BELLCAIRENC, C.F.,A 32 MONTMAJOR F.C.,A
Descansa
R
ODENA, C.E.,A
VILOMARA,C.F.,A 06 SALLENT, C.E.,A
ESCOLA F. VILADECAVALLS,A 50 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
SOLSONA, C.F,A 51 SABADELL NORD,CF.,A
BELLPUIG, C.F,A 63 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A
Jornada 27 12-05-2019
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A 103 PIRINAICA, F.C.,A
FRUITOSENC, F.C.,A 04 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B 33 BELLCAIRENC, C.F.,A
MONTMAJOR F.C.,A
R
Descansa
ODENA, C.E.,A 30 VILOMARA,C.F.,A
ESCOLA F. VILADECAVALLS,A 24 SALLENT, C.E.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 13 SOLSONA, C.F,A
SABADELL NORD,CF.,A 30 BELLPUIG, C.F,A
Jornada 28 19-05-2019
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 150 PIRINAICA, F.C.,A
BELLCAIRENC, C.F.,A 30 FRUITOSENC, F.C.,A
Descansa
R
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
VILOMARA,C.F.,A 02 MONTMAJOR F.C.,A
ESCOLA F. VILADECAVALLS,A 01 ODENA, C.E.,A
SOLSONA, C.F,A 00 SALLENT, C.E.,A
BELLPUIG, C.F,A 71 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
SABADELL NORD,CF.,A 40 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A
Jornada 29 26-05-2019
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 40 ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A
PIRINAICA, F.C.,A 19 BELLCAIRENC, C.F.,A
FRUITOSENC, F.C.,A
R
Descansa
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B 30 VILOMARA,C.F.,A
MONTMAJOR F.C.,A 04 ESCOLA F. VILADECAVALLS,A
ODENA, C.E.,A 10 SOLSONA, C.F,A
SALLENT, C.E.,A 30 BELLPUIG, C.F,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 41 SABADELL NORD,CF.,A
Jornada 30 02-06-2019
BELLCAIRENC, C.F.,A 16 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
Descansa
R
PIRINAICA, F.C.,A
VILOMARA,C.F.,A - FRUITOSENC, F.C.,A
ESCOLA F. VILADECAVALLS,A 41 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
SOLSONA, C.F,A 50 MONTMAJOR F.C.,A
BELLPUIG, C.F,A 45 ODENA, C.E.,A
SABADELL NORD,CF.,A 24 SALLENT, C.E.,A
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E.,A 11 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.