Competició | TEMPORADA 2018-2019

femeni cadet | grup 2

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
SABADELL F.C., C.E.,A 012 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
SANT JORDI CLUB ESP.,A 21 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 26 RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A
VALLGORGUINA, F.C.,A 30 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 80 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 70 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A 24 LLERONA, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 06 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
Jornada 2 14-10-2018
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 31 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 71 SABADELL F.C., C.E.,A
RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A 32 SANT JORDI CLUB ESP.,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 26 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A 31 VALLGORGUINA, F.C.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 18 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
LLERONA, C.E.,A 015 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 76 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A
Jornada 3 21-10-2018
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 31 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 112 RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A
SANT JORDI CLUB ESP.,A 151 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 44 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A
VALLGORGUINA, F.C.,A 114 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 91 LLERONA, C.E.,A
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 110 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 31 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A
Jornada 4 28-10-2018
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A 64 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 211 SABADELL F.C., C.E.,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A 32 SANT JORDI CLUB ESP.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 24 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
LLERONA, C.E.,A 22 VALLGORGUINA, F.C.,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 35 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A 011 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
Jornada 5 04-11-2018
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 36 RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 52 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 07 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A
SANT JORDI CLUB ESP.,A 101 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 10 LLERONA, C.E.,A
VALLGORGUINA, F.C.,A 08 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 81 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 010 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
Jornada 6 11-11-2018
RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A 41 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 27 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A 20 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 42 SABADELL F.C., C.E.,A
LLERONA, C.E.,A 04 SANT JORDI CLUB ESP.,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 13 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A 210 VALLGORGUINA, F.C.,A
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 75 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
Jornada 7 18-11-2018
RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A 30 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 42 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 22 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
SABADELL F.C., C.E.,A 13 LLERONA, C.E.,A
SANT JORDI CLUB ESP.,A 43 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 40 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A
VALLGORGUINA, F.C.,A 312 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 17 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
Jornada 8 25-11-2018
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 01 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A 06 RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 48 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
LLERONA, C.E.,A 05 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 21 SABADELL F.C., C.E.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A 52 SANT JORDI CLUB ESP.,A
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 81 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 101 VALLGORGUINA, F.C.,A
Jornada 9 02-12-2018
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 48 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A
RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A 64 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 120 LLERONA, C.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 40 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
SABADELL F.C., C.E.,A 72 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A
SANT JORDI CLUB ESP.,A 23 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 43 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 21 VALLGORGUINA, F.C.,A
Jornada 10 16-12-2018
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A 21 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 93 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A
LLERONA, C.E.,A 011 RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 42 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A 47 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 122 SABADELL F.C., C.E.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 45 SANT JORDI CLUB ESP.,A
VALLGORGUINA, F.C.,A 36 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
Jornada 11 23-12-2018
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 57 LLERONA, C.E.,A
RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A 91 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 110 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 48 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
SABADELL F.C., C.E.,A 13 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
SANT JORDI CLUB ESP.,A 107 VALLGORGUINA, F.C.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 40 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
Jornada 12 13-01-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 33 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
LLERONA, C.E.,A 02 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 83 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A 19 RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 92 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 39 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
VALLGORGUINA, F.C.,A 54 SABADELL F.C., C.E.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 21 SANT JORDI CLUB ESP.,A
Jornada 13 20-01-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 50 LLERONA, C.E.,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A 43 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 64 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A
RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A 30 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 73 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 41 VALLGORGUINA, F.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 08 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 16 SANT JORDI CLUB ESP.,A
Jornada 14 27-01-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 11 LLERONA, C.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 22 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A 26 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 123 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 33 RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A
VALLGORGUINA, F.C.,A 27 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 27 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
SANT JORDI CLUB ESP.,A 22 SABADELL F.C., C.E.,A
Jornada 15 03-02-2019
LLERONA, C.E.,A 14 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 04 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A 07 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 016 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A 121 VALLGORGUINA, F.C.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 121 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 32 SANT JORDI CLUB ESP.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 13 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 40 SABADELL F.C., C.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 12 SANT JORDI CLUB ESP.,A
RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A 21 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 114 VALLGORGUINA, F.C.,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A 18 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 112 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
LLERONA, C.E.,A 43 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 33 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Jornada 17 17-02-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 16 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
SABADELL F.C., C.E.,A 11 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SANT JORDI CLUB ESP.,A 42 RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 71 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A
VALLGORGUINA, F.C.,A 22 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 80 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 80 LLERONA, C.E.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A 48 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
Jornada 18 24-02-2019
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 14 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A 51 SABADELL F.C., C.E.,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 112 SANT JORDI CLUB ESP.,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A 20 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 35 VALLGORGUINA, F.C.,A
LLERONA, C.E.,A 18 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 24 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A 42 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Jornada 19 10-03-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 43 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 21 RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A
SABADELL F.C., C.E.,A 30 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A
SANT JORDI CLUB ESP.,A 30 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 41 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
VALLGORGUINA, F.C.,A 33 LLERONA, C.E.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 62 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 142 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A
Jornada 20 17-03-2019
RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A 71 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 09 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A 30 SABADELL F.C., C.E.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 06 SANT JORDI CLUB ESP.,A
LLERONA, C.E.,A 02 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 113 VALLGORGUINA, F.C.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A 316 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 90 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Jornada 21 24-03-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 23 RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 90 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 31 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A
SABADELL F.C., C.E.,A 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
SANT JORDI CLUB ESP.,A 91 LLERONA, C.E.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 23 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
VALLGORGUINA, F.C.,A 85 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 32 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
Jornada 22 31-03-2019
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 314 RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A 46 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 02 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
LLERONA, C.E.,A 31 SABADELL F.C., C.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 33 SANT JORDI CLUB ESP.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A 25 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 62 VALLGORGUINA, F.C.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 131 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Jornada 23 07-04-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 60 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A
RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A 83 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 72 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 150 LLERONA, C.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 25 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
SANT JORDI CLUB ESP.,A 115 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 37 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
VALLGORGUINA, F.C.,A 413 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
Jornada 24 14-04-2019
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A 70 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 112 RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A
LLERONA, C.E.,A 05 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 44 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A 39 SABADELL F.C., C.E.,A
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 63 SANT JORDI CLUB ESP.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 60 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
VALLGORGUINA, F.C.,A 11 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Jornada 25 28-04-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 12 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 28 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A 91 LLERONA, C.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 41 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 91 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A
SABADELL F.C., C.E.,A 24 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
SANT JORDI CLUB ESP.,A 34 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 61 VALLGORGUINA, F.C.,A
Jornada 26 05-05-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 37 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A
LLERONA, C.E.,A 61 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 32 RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A 33 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 62 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 85 SABADELL F.C., C.E.,A
VALLGORGUINA, F.C.,A 33 SANT JORDI CLUB ESP.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 32 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Jornada 27 12-05-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 23 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A 40 LLERONA, C.E.,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 013 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A 83 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 03 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 67 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 38 VALLGORGUINA, F.C.,A
SANT JORDI CLUB ESP.,A 71 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
Jornada 28 19-05-2019
LLERONA, C.E.,A 24 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 23 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A 30 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 53 RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 37 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
VALLGORGUINA, F.C.,A 24 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 12 SABADELL F.C., C.E.,A
SANT JORDI CLUB ESP.,A 53 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Jornada 29 26-05-2019
LLERONA, C.E.,A 13 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 210 UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A 121 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A 510 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A 09 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 63 VALLGORGUINA, F.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 50 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SABADELL F.C., C.E.,A 24 SANT JORDI CLUB ESP.,A
Jornada 30 02-06-2019
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA,A 62 LLERONA, C.E.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,A 22 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 31 TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL ,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 30 PLA D'EN BOET,CLUB ESP.,A
VALLGORGUINA, F.C.,A 58 RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 22 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SANT JORDI CLUB ESP.,A 34 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 30 SABADELL F.C., C.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.