Competició | TEMPORADA 2018-2019

preferent femeni | grup 1

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 16-09-2018
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 42 PUBILLA CASAS, C.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 33 PORQUERES, U.E.,A
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A 01 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
MANLLEU, A.E.C.,A 10 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
Descansa
R
PONTENC CLUB ESPORTIU,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 51 AEM, S.E.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 43 SANT GABRIEL,C.D.,B
Jornada 2 23-09-2018
PUBILLA CASAS, C.E.,A 37 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
PORQUERES, U.E.,A 41 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 51 SABADELL F.C., C.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 01 FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
PONTENC CLUB ESPORTIU,A 32 MANLLEU, A.E.C.,A
AEM, S.E.,B
R
Descansa
SANT GABRIEL,C.D.,B 01 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
Jornada 3 30-09-2018
PUBILLA CASAS, C.E.,A 10 PORQUERES, U.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 22 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 51 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A 32 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 30 PONTENC CLUB ESPORTIU,A
MANLLEU, A.E.C.,A 32 AEM, S.E.,B
Descansa
R
SANT GABRIEL,C.D.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 13 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
Jornada 4 07-10-2018
PORQUERES, U.E.,A 01 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 60 PUBILLA CASAS, C.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 21 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 11 SABADELL F.C., C.E.,A
PONTENC CLUB ESPORTIU,A 12 FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
AEM, S.E.,B 41 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
SANT GABRIEL,C.D.,B 23 MANLLEU, A.E.C.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
R
Descansa
Jornada 5 14-10-2018
PORQUERES, U.E.,A 21 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A 31 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 24 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
SABADELL F.C., C.E.,A 10 PONTENC CLUB ESPORTIU,A
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A 42 AEM, S.E.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 23 SANT GABRIEL,C.D.,B
MANLLEU, A.E.C.,A 11 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
R
Descansa
Jornada 6 21-10-2018
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 40 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 11 PORQUERES, U.E.,A
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 30 PUBILLA CASAS, C.E.,A
PONTENC CLUB ESPORTIU,A 02 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
AEM, S.E.,B 11 SABADELL F.C., C.E.,A
SANT GABRIEL,C.D.,B 00 FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 00 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
Descansa
R
MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 7 28-10-2018
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 41 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
PORQUERES, U.E.,A 20 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A 22 PONTENC CLUB ESPORTIU,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 05 AEM, S.E.,B
SABADELL F.C., C.E.,A 52 SANT GABRIEL,C.D.,B
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A 02 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
R
Descansa
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 41 MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 8 04-11-2018
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 31 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
PONTENC CLUB ESPORTIU,A 32 PORQUERES, U.E.,A
AEM, S.E.,B 31 PUBILLA CASAS, C.E.,A
SANT GABRIEL,C.D.,B 51 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 31 SABADELL F.C., C.E.,A
Descansa
R
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
MANLLEU, A.E.C.,A 24 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
Jornada 9 11-11-2018
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 12 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 50 PONTENC CLUB ESPORTIU,A
PORQUERES, U.E.,A 20 AEM, S.E.,B
PUBILLA CASAS, C.E.,A 21 SANT GABRIEL,C.D.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 02 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SABADELL F.C., C.E.,A
R
Descansa
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A 11 MANLLEU, A.E.C.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
Jornada 10 18-11-2018
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
PONTENC CLUB ESPORTIU,A 01 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
AEM, S.E.,B 22 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
SANT GABRIEL,C.D.,B 11 PORQUERES, U.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 53 PUBILLA CASAS, C.E.,A
Descansa
R
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 43 SABADELL F.C., C.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 00 FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
Jornada 11 25-11-2018
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 33 PONTENC CLUB ESPORTIU,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A 21 AEM, S.E.,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 43 SANT GABRIEL,C.D.,B
PORQUERES, U.E.,A 11 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A
R
Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 04 MANLLEU, A.E.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 30 FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
Jornada 12 02-12-2018
PONTENC CLUB ESPORTIU,A 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
AEM, S.E.,B 30 FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
SANT GABRIEL,C.D.,B 10 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 13 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
Descansa
R
PORQUERES, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 22 PUBILLA CASAS, C.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 30 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A 10 SABADELL F.C., C.E.,A
Jornada 13 16-12-2018
PONTENC CLUB ESPORTIU,A - AEM, S.E.,B
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A - SANT GABRIEL,C.D.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
R
Descansa
PORQUERES, U.E.,A - MANLLEU, A.E.C.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - SABADELL F.C., C.E.,A
Jornada 14 23-12-2018
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - AEM, S.E.,B
SANT GABRIEL,C.D.,B - PONTENC CLUB ESPORTIU,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
Descansa
R
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
MANLLEU, A.E.C.,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - PORQUERES, U.E.,A
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A - PUBILLA CASAS, C.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
Jornada 15 13-01-2019
AEM, S.E.,B - SANT GABRIEL,C.D.,B
PONTENC CLUB ESPORTIU,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
R
Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - MANLLEU, A.E.C.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
PORQUERES, U.E.,A - FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A - SABADELL F.C., C.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 20-01-2019
PUBILLA CASAS, C.E.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
PORQUERES, U.E.,A - SABADELL F.C., C.E.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A - MANLLEU, A.E.C.,A
PONTENC CLUB ESPORTIU,A
R
Descansa
AEM, S.E.,B - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SANT GABRIEL,C.D.,B - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 17 27-01-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - PUBILLA CASAS, C.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - PORQUERES, U.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
MANLLEU, A.E.C.,A - PONTENC CLUB ESPORTIU,A
Descansa
R
AEM, S.E.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - SANT GABRIEL,C.D.,B
Jornada 18 03-02-2019
PORQUERES, U.E.,A - PUBILLA CASAS, C.E.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - SABADELL F.C., C.E.,A
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A - FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
PONTENC CLUB ESPORTIU,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
AEM, S.E.,B - MANLLEU, A.E.C.,A
SANT GABRIEL,C.D.,B
R
Descansa
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 19 10-02-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - PORQUERES, U.E.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
SABADELL F.C., C.E.,A - FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A - PONTENC CLUB ESPORTIU,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - AEM, S.E.,B
MANLLEU, A.E.C.,A - SANT GABRIEL,C.D.,B
Descansa
R
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
Jornada 20 17-02-2019
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - PORQUERES, U.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - PUBILLA CASAS, C.E.,A
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
PONTENC CLUB ESPORTIU,A - SABADELL F.C., C.E.,A
AEM, S.E.,B - FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
SANT GABRIEL,C.D.,B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - MANLLEU, A.E.C.,A
Descansa
R
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 21 24-02-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
PORQUERES, U.E.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A - FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - PONTENC CLUB ESPORTIU,A
SABADELL F.C., C.E.,A - AEM, S.E.,B
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A - SANT GABRIEL,C.D.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
MANLLEU, A.E.C.,A
R
Descansa
Jornada 22 10-03-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A - PORQUERES, U.E.,A
PONTENC CLUB ESPORTIU,A - PUBILLA CASAS, C.E.,A
AEM, S.E.,B - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
SANT GABRIEL,C.D.,B - SABADELL F.C., C.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
Descansa
R
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
MANLLEU, A.E.C.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 23 17-03-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
PORQUERES, U.E.,A - PONTENC CLUB ESPORTIU,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A - AEM, S.E.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - SANT GABRIEL,C.D.,B
SABADELL F.C., C.E.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
R
Descansa
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 24 24-03-2019
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
PONTENC CLUB ESPORTIU,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
AEM, S.E.,B - PORQUERES, U.E.,A
SANT GABRIEL,C.D.,B - PUBILLA CASAS, C.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
Descansa
R
SABADELL F.C., C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A - FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 25 31-03-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - PONTENC CLUB ESPORTIU,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - AEM, S.E.,B
PORQUERES, U.E.,A - SANT GABRIEL,C.D.,B
PUBILLA CASAS, C.E.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
R
Descansa
SABADELL F.C., C.E.,A - MANLLEU, A.E.C.,A
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
Jornada 26 07-04-2019
PONTENC CLUB ESPORTIU,A - FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
AEM, S.E.,B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
SANT GABRIEL,C.D.,B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - PORQUERES, U.E.,A
Descansa
R
PUBILLA CASAS, C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - SABADELL F.C., C.E.,A
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 27 14-04-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - PONTENC CLUB ESPORTIU,A
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A - AEM, S.E.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A - SANT GABRIEL,C.D.,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
PORQUERES, U.E.,A
R
Descansa
PUBILLA CASAS, C.E.,A - MANLLEU, A.E.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
SABADELL F.C., C.E.,A - FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
Jornada 28 28-04-2019
AEM, S.E.,B - PONTENC CLUB ESPORTIU,A
SANT GABRIEL,C.D.,B - FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
Descansa
R
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
MANLLEU, A.E.C.,A - PORQUERES, U.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - PUBILLA CASAS, C.E.,A
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 29 05-05-2019
AEM, S.E.,B - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
PONTENC CLUB ESPORTIU,A - SANT GABRIEL,C.D.,B
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
R
Descansa
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - MANLLEU, A.E.C.,A
PORQUERES, U.E.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
PUBILLA CASAS, C.E.,A - FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - SABADELL F.C., C.E.,A
Jornada 30 12-05-2019
SANT GABRIEL,C.D.,B - AEM, S.E.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - PONTENC CLUB ESPORTIU,A
Descansa
R
FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
MANLLEU, A.E.C.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A - PORQUERES, U.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,A - PUBILLA CASAS, C.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.