Competició | TEMPORADA 2018-2019

primera divisio femeni infantil | grup 2

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 211 ESPANYOL, R.C.D.,A
IGUALADA, C.F.,A 33 LLERONA, C.E.,A
EUROPA, C.E.,A 113 TORELLO, C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 24 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 32 SEAGULL BDN, C.E.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 35 CIRERA, U.D.,A
Jornada 2 14-10-2018
ESPANYOL, R.C.D.,A 51 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
LLERONA, C.E.,A 42 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
TORELLO, C.F.,A 84 IGUALADA, C.F.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 81 EUROPA, C.E.,A
SEAGULL BDN, C.E.,A 40 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
CIRERA, U.D.,A 16 SANT GABRIEL, C.D.,A
Jornada 3 21-10-2018
ESPANYOL, R.C.D.,A 51 LLERONA, C.E.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 37 TORELLO, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,A 05 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
EUROPA, C.E.,A 19 SEAGULL BDN, C.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 77 CIRERA, U.D.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 06 SANT GABRIEL, C.D.,A
Jornada 4 28-10-2018
LLERONA, C.E.,A 21 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
TORELLO, C.F.,A 24 ESPANYOL, R.C.D.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 91 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
SEAGULL BDN, C.E.,A 30 IGUALADA, C.F.,A
CIRERA, U.D.,A 81 EUROPA, C.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 41 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
Jornada 5 04-11-2018
LLERONA, C.E.,A 37 TORELLO, C.F.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 42 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 42 SEAGULL BDN, C.E.,A
IGUALADA, C.F.,A 72 CIRERA, U.D.,A
EUROPA, C.E.,A 19 SANT GABRIEL, C.D.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 12 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
Jornada 6 11-11-2018
TORELLO, C.F.,A 62 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 40 LLERONA, C.E.,A
SEAGULL BDN, C.E.,A 32 ESPANYOL, R.C.D.,A
CIRERA, U.D.,A 71 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 41 IGUALADA, C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 111 EUROPA, C.E.,A
Jornada 7 18-11-2018
TORELLO, C.F.,A 58 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
LLERONA, C.E.,A 63 SEAGULL BDN, C.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 61 CIRERA, U.D.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 211 SANT GABRIEL, C.D.,A
IGUALADA, C.F.,A 13 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 92 EUROPA, C.E.,A
Jornada 8 25-11-2018
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 50 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
SEAGULL BDN, C.E.,A 23 TORELLO, C.F.,A
CIRERA, U.D.,A 72 LLERONA, C.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 11 ESPANYOL, R.C.D.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 52 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
EUROPA, C.E.,A 35 IGUALADA, C.F.,A
Jornada 9 02-12-2018
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 64 SEAGULL BDN, C.E.,A
TORELLO, C.F.,A 24 CIRERA, U.D.,A
LLERONA, C.E.,A 03 SANT GABRIEL, C.D.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 40 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 23 EUROPA, C.E.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 06 IGUALADA, C.F.,A
Jornada 10 16-12-2018
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 12 SEAGULL BDN, C.E.,A
CIRERA, U.D.,A 17 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 30 TORELLO, C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 23 LLERONA, C.E.,A
EUROPA, C.E.,A 113 ESPANYOL, R.C.D.,A
IGUALADA, C.F.,A 42 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
Jornada 11 23-12-2018
SEAGULL BDN, C.E.,A 63 CIRERA, U.D.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 22 SANT GABRIEL, C.D.,A
TORELLO, C.F.,A 62 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
LLERONA, C.E.,A 71 EUROPA, C.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 61 IGUALADA, C.F.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 44 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B

SEGONA VOLTA

Jornada 12 13-01-2019
ESPANYOL, R.C.D.,A 43 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
LLERONA, C.E.,A 22 IGUALADA, C.F.,A
TORELLO, C.F.,A 103 EUROPA, C.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 72 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
SEAGULL BDN, C.E.,A 16 SANT GABRIEL, C.D.,A
CIRERA, U.D.,A 23 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
Jornada 13 20-01-2019
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 07 ESPANYOL, R.C.D.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 33 LLERONA, C.E.,A
IGUALADA, C.F.,A 24 TORELLO, C.F.,A
EUROPA, C.E.,A 16 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 18 SEAGULL BDN, C.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 63 CIRERA, U.D.,A
Jornada 14 27-01-2019
LLERONA, C.E.,A 06 ESPANYOL, R.C.D.,A
TORELLO, C.F.,A 93 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 82 IGUALADA, C.F.,A
SEAGULL BDN, C.E.,A 81 EUROPA, C.E.,A
CIRERA, U.D.,A 42 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
SANT GABRIEL, C.D.,A 70 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
Jornada 15 03-02-2019
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 54 LLERONA, C.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 72 TORELLO, C.F.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 12 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
IGUALADA, C.F.,A 35 SEAGULL BDN, C.E.,A
EUROPA, C.E.,A 110 CIRERA, U.D.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 21 SANT GABRIEL, C.D.,A
Jornada 16 10-02-2019
TORELLO, C.F.,A 86 LLERONA, C.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 43 ESPANYOL, R.C.D.,A
SEAGULL BDN, C.E.,A 62 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
CIRERA, U.D.,A 66 IGUALADA, C.F.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 122 EUROPA, C.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 50 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
Jornada 17 17-02-2019
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 45 TORELLO, C.F.,A
LLERONA, C.E.,A 36 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 43 SEAGULL BDN, C.E.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 57 CIRERA, U.D.,A
IGUALADA, C.F.,A 23 SANT GABRIEL, C.D.,A
EUROPA, C.E.,A 25 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
Jornada 18 24-02-2019
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 64 TORELLO, C.F.,A
SEAGULL BDN, C.E.,A 34 LLERONA, C.E.,A
CIRERA, U.D.,A 14 ESPANYOL, R.C.D.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 80 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 66 IGUALADA, C.F.,A
EUROPA, C.E.,A 26 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
Jornada 19 10-03-2019
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 48 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
TORELLO, C.F.,A 52 SEAGULL BDN, C.E.,A
LLERONA, C.E.,A 43 CIRERA, U.D.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 24 SANT GABRIEL, C.D.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 23 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
IGUALADA, C.F.,A 73 EUROPA, C.E.,A
Jornada 20 17-03-2019
SEAGULL BDN, C.E.,A 22 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
CIRERA, U.D.,A 10 TORELLO, C.F.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 11 LLERONA, C.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 71 ESPANYOL, R.C.D.,A
EUROPA, C.E.,A 48 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
IGUALADA, C.F.,A 50 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
Jornada 21 24-03-2019
SEAGULL BDN, C.E.,A 41 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 33 CIRERA, U.D.,A
TORELLO, C.F.,A 13 SANT GABRIEL, C.D.,A
LLERONA, C.E.,A 34 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
ESPANYOL, R.C.D.,A 150 EUROPA, C.E.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 42 IGUALADA, C.F.,A
Jornada 22 31-03-2019
CIRERA, U.D.,A 36 SEAGULL BDN, C.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 21 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 15 TORELLO, C.F.,A
EUROPA, C.E.,A 17 LLERONA, C.E.,A
IGUALADA, C.F.,A 15 ESPANYOL, R.C.D.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 33 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.