Competició | TEMPORADA 2018-2019

primera divisio femeni juvenil | grup 1

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-09-2018
MERCANTIL, C.E.,A 35 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 82 CABANES, U.E.,A
EUROPA, C.E.,A 10 FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
IGUALADA, C.F.,A 23 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 12 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
CIRERA, U.D. ,A 14 WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 12 SANT GABRIEL,C.D.,A
GIRONA, F.C.,A 03 BARCELONA, F.C.,A
DAMM, C.F.,A 30 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
Jornada 2 16-09-2018
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 02 DAMM, C.F.,A
CABANES, U.E.,A 23 MERCANTIL, C.E.,A
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A 02 ESPANYOL, R.C.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 23 EUROPA, C.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 41 IGUALADA, C.F.,A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A 12 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
SANT GABRIEL,C.D.,A 20 CIRERA, U.D. ,A
BARCELONA, F.C.,A 00 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 11 GIRONA, F.C.,A
Jornada 3 23-09-2018
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 32 CABANES, U.E.,A
MERCANTIL, C.E.,A 14 FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 42 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
EUROPA, C.E.,A 42 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
IGUALADA, C.F.,A 50 WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 14 SANT GABRIEL,C.D.,A
CIRERA, U.D. ,A 07 BARCELONA, F.C.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 30 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
DAMM, C.F.,A 31 GIRONA, F.C.,A
Jornada 4 30-09-2018
CABANES, U.E.,A 14 DAMM, C.F.,A
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A 11 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 20 MERCANTIL, C.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 05 ESPANYOL, R.C.D.,A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A 22 EUROPA, C.E.,A
SANT GABRIEL,C.D.,A 31 IGUALADA, C.F.,A
BARCELONA, F.C.,A 10 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 20 CIRERA, U.D. ,A
GIRONA, F.C.,A 21 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 5 07-10-2018
CABANES, U.E.,A 24 FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 12 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
MERCANTIL, C.E.,A 02 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 40 WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A
EUROPA, C.E.,A 31 SANT GABRIEL,C.D.,A
IGUALADA, C.F.,A 13 BARCELONA, F.C.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 01 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
CIRERA, U.D. ,A 03 GIRONA, F.C.,A
DAMM, C.F.,A 71 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 6 14-10-2018
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A 05 DAMM, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 41 CABANES, U.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 12 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A 03 MERCANTIL, C.E.,A
SANT GABRIEL,C.D.,A 02 ESPANYOL, R.C.D.,A
BARCELONA, F.C.,A 70 EUROPA, C.E.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 00 IGUALADA, C.F.,A
GIRONA, F.C.,A 11 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 31 CIRERA, U.D. ,A
Jornada 7 21-10-2018
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A 12 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
CABANES, U.E.,A 14 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 11 WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A
MERCANTIL, C.E.,A 41 SANT GABRIEL,C.D.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 13 BARCELONA, F.C.,A
EUROPA, C.E.,A 30 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
IGUALADA, C.F.,A 21 GIRONA, F.C.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 33 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
DAMM, C.F.,A - CIRERA, U.D. ,A
Jornada 8 28-10-2018
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 03 DAMM, C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 23 FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A 21 CABANES, U.E.,A
SANT GABRIEL,C.D.,A 32 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
BARCELONA, F.C.,A 41 MERCANTIL, C.E.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
GIRONA, F.C.,A 01 EUROPA, C.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - IGUALADA, C.F.,A
CIRERA, U.D. ,A 11 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
Jornada 9 04-11-2018
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 31 FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A 02 WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A
CABANES, U.E.,A 43 SANT GABRIEL,C.D.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 13 BARCELONA, F.C.,A
MERCANTIL, C.E.,A 13 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 40 GIRONA, F.C.,A
EUROPA, C.E.,A 34 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
IGUALADA, C.F.,A 72 CIRERA, U.D. ,A
DAMM, C.F.,A 40 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
Jornada 10 11-11-2018
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A 34 DAMM, C.F.,A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A 04 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
SANT GABRIEL,C.D.,A 11 FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
BARCELONA, F.C.,A 70 CABANES, U.E.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A 03 REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
GIRONA, F.C.,A 13 MERCANTIL, C.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 12 ESPANYOL, R.C.D.,A
CIRERA, U.D. ,A 412 EUROPA, C.E.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A 41 IGUALADA, C.F.,A
Jornada 11 18-11-2018
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A 01 SANT GABRIEL,C.D.,A
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A - BARCELONA, F.C.,A
CABANES, U.E.,A 31 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A 60 GIRONA, F.C.,A
MERCANTIL, C.E.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - CIRERA, U.D. ,A
EUROPA, C.E.,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
DAMM, C.F.,A 21 IGUALADA, C.F.,A
Jornada 12 25-11-2018
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A - DAMM, C.F.,A
SANT GABRIEL,C.D.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
BARCELONA, F.C.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A - FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
GIRONA, F.C.,A - CABANES, U.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
CIRERA, U.D. ,A - MERCANTIL, C.E.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
IGUALADA, C.F.,A - EUROPA, C.E.,A
Jornada 13 02-12-2018
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A - SANT GABRIEL,C.D.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - BARCELONA, F.C.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A - GIRONA, F.C.,A
CABANES, U.E.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A - CIRERA, U.D. ,A
MERCANTIL, C.E.,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - IGUALADA, C.F.,A
DAMM, C.F.,A - EUROPA, C.E.,A
Jornada 14 16-12-2018
SANT GABRIEL,C.D.,A - DAMM, C.F.,A
BARCELONA, F.C.,A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
GIRONA, F.C.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
CIRERA, U.D. ,A - CABANES, U.E.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
IGUALADA, C.F.,A - MERCANTIL, C.E.,A
EUROPA, C.E.,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
Jornada 15 23-12-2018
SANT GABRIEL,C.D.,A - BARCELONA, F.C.,A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - GIRONA, F.C.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A - CIRERA, U.D. ,A
CABANES, U.E.,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A - IGUALADA, C.F.,A
MERCANTIL, C.E.,A - EUROPA, C.E.,A
DAMM, C.F.,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
Jornada 16 13-01-2019
DAMM, C.F.,A - BARCELONA, F.C.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A - SANT GABRIEL,C.D.,A
GIRONA, F.C.,A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
CIRERA, U.D. ,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
IGUALADA, C.F.,A - CABANES, U.E.,A
EUROPA, C.E.,A - REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - MERCANTIL, C.E.,A
Jornada 17 20-01-2019
BARCELONA, F.C.,A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
SANT GABRIEL,C.D.,A - GIRONA, F.C.,A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - CIRERA, U.D. ,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A - IGUALADA, C.F.,A
CABANES, U.E.,A - EUROPA, C.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
MERCANTIL, C.E.,A - DAMM, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 27-01-2019
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A - MERCANTIL, C.E.,A
CABANES, U.E.,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A - EUROPA, C.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - IGUALADA, C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A - CIRERA, U.D. ,A
SANT GABRIEL,C.D.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
BARCELONA, F.C.,A - GIRONA, F.C.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A - DAMM, C.F.,A
Jornada 19 03-02-2019
DAMM, C.F.,A - REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
MERCANTIL, C.E.,A - CABANES, U.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
EUROPA, C.E.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
IGUALADA, C.F.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A
CIRERA, U.D. ,A - SANT GABRIEL,C.D.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - BARCELONA, F.C.,A
GIRONA, F.C.,A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
Jornada 20 10-02-2019
CABANES, U.E.,A - REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A - MERCANTIL, C.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - EUROPA, C.E.,A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A - IGUALADA, C.F.,A
SANT GABRIEL,C.D.,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
BARCELONA, F.C.,A - CIRERA, U.D. ,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
GIRONA, F.C.,A - DAMM, C.F.,A
Jornada 21 17-02-2019
DAMM, C.F.,A - CABANES, U.E.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A - FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
MERCANTIL, C.E.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
EUROPA, C.E.,A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A
IGUALADA, C.F.,A - SANT GABRIEL,C.D.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - BARCELONA, F.C.,A
CIRERA, U.D. ,A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - GIRONA, F.C.,A
Jornada 22 24-02-2019
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A - CABANES, U.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - MERCANTIL, C.E.,A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
SANT GABRIEL,C.D.,A - EUROPA, C.E.,A
BARCELONA, F.C.,A - IGUALADA, C.F.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
GIRONA, F.C.,A - CIRERA, U.D. ,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - DAMM, C.F.,A
Jornada 23 10-03-2019
DAMM, C.F.,A - FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
CABANES, U.E.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
MERCANTIL, C.E.,A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - SANT GABRIEL,C.D.,A
EUROPA, C.E.,A - BARCELONA, F.C.,A
IGUALADA, C.F.,A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - GIRONA, F.C.,A
CIRERA, U.D. ,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 24 17-03-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - CABANES, U.E.,A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A - REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
SANT GABRIEL,C.D.,A - MERCANTIL, C.E.,A
BARCELONA, F.C.,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A - EUROPA, C.E.,A
GIRONA, F.C.,A - IGUALADA, C.F.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
CIRERA, U.D. ,A - DAMM, C.F.,A
Jornada 25 24-03-2019
DAMM, C.F.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
CABANES, U.E.,A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A - SANT GABRIEL,C.D.,A
MERCANTIL, C.E.,A - BARCELONA, F.C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
EUROPA, C.E.,A - GIRONA, F.C.,A
IGUALADA, C.F.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - CIRERA, U.D. ,A
Jornada 26 31-03-2019
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A - FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
SANT GABRIEL,C.D.,A - CABANES, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,A - REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A - MERCANTIL, C.E.,A
GIRONA, F.C.,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - EUROPA, C.E.,A
CIRERA, U.D. ,A - IGUALADA, C.F.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - DAMM, C.F.,A
Jornada 27 07-04-2019
DAMM, C.F.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A - SANT GABRIEL,C.D.,A
CABANES, U.E.,A - BARCELONA, F.C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
MERCANTIL, C.E.,A - GIRONA, F.C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
EUROPA, C.E.,A - CIRERA, U.D. ,A
IGUALADA, C.F.,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
Jornada 28 14-04-2019
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SANT GABRIEL,C.D.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
BARCELONA, F.C.,A - FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A - CABANES, U.E.,A
GIRONA, F.C.,A - REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - MERCANTIL, C.E.,A
CIRERA, U.D. ,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - EUROPA, C.E.,A
IGUALADA, C.F.,A - DAMM, C.F.,A
Jornada 29 28-04-2019
DAMM, C.F.,A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - SANT GABRIEL,C.D.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - BARCELONA, F.C.,A
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
CABANES, U.E.,A - GIRONA, F.C.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
MERCANTIL, C.E.,A - CIRERA, U.D. ,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
EUROPA, C.E.,A - IGUALADA, C.F.,A
Jornada 30 05-05-2019
SANT GABRIEL,C.D.,A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A
BARCELONA, F.C.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
GIRONA, F.C.,A - FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - CABANES, U.E.,A
CIRERA, U.D. ,A - REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - MERCANTIL, C.E.,A
IGUALADA, C.F.,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
EUROPA, C.E.,A - DAMM, C.F.,A
Jornada 31 12-05-2019
DAMM, C.F.,A - SANT GABRIEL,C.D.,A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A - BARCELONA, F.C.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - GIRONA, F.C.,A
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
CABANES, U.E.,A - CIRERA, U.D. ,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
MERCANTIL, C.E.,A - IGUALADA, C.F.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - EUROPA, C.E.,A
Jornada 32 19-05-2019
BARCELONA, F.C.,A - SANT GABRIEL,C.D.,A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A
GIRONA, F.C.,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
CIRERA, U.D. ,A - FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - CABANES, U.E.,A
IGUALADA, C.F.,A - REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
EUROPA, C.E.,A - MERCANTIL, C.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - DAMM, C.F.,A
Jornada 33 26-05-2019
BARCELONA, F.C.,A - DAMM, C.F.,A
SANT GABRIEL,C.D.,A - SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A - GIRONA, F.C.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A - CIRERA, U.D. ,A
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A
CABANES, U.E.,A - IGUALADA, C.F.,A
REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A - EUROPA, C.E.,A
MERCANTIL, C.E.,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
Jornada 34 02-06-2019
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP.,A - BARCELONA, F.C.,A
GIRONA, F.C.,A - SANT GABRIEL,C.D.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - WOMEN'S SOCCER SCHOOL,A
CIRERA, U.D. ,A - FONTSANTA-FATJO, C.D.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,A
IGUALADA, C.F.,A - FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL,A
EUROPA, C.E.,A - CABANES, U.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - REUS DEPORTIU, C.F. SAD,A
DAMM, C.F.,A - MERCANTIL, C.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.