Competició | TEMPORADA 2018-2019

primera divisio femeni | grup 1

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 16-09-2018
Descansa
R
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 02 RIUDOMS, C.D.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 13 VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 51 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
MARTORELL C.F.,A 21 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 03 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
PALLEJA, C.F.,B 21 PARDINYES C.F.,B
AEM, S.E.,C 12 VILADECANS U.D.,A
Jornada 2 23-09-2018
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 21 AEM, S.E.,C
RIUDOMS, C.D.,A
R
Descansa
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A 62 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 10 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B 24 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 10 MARTORELL C.F.,A
PARDINYES C.F.,B 10 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
VILADECANS U.D.,A 10 PALLEJA, C.F.,B
Jornada 3 30-09-2018
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 14 RIUDOMS, C.D.,A
Descansa
R
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 11 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 22 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 34 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
MARTORELL C.F.,A 12 PARDINYES C.F.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 12 VILADECANS U.D.,A
AEM, S.E.,C 01 PALLEJA, C.F.,B
Jornada 4 07-10-2018
RIUDOMS, C.D.,A 30 AEM, S.E.,C
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A 34 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
R
Descansa
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B 11 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 30 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
PARDINYES C.F.,B 15 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
VILADECANS U.D.,A 14 MARTORELL C.F.,A
PALLEJA, C.F.,B 10 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
Jornada 5 14-10-2018
RIUDOMS, C.D.,A 30 VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 45 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
Descansa
R
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 05 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 10 PARDINYES C.F.,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 42 VILADECANS U.D.,A
MARTORELL C.F.,A 11 PALLEJA, C.F.,B
AEM, S.E.,C 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
Jornada 6 21-10-2018
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A 40 AEM, S.E.,C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 15 RIUDOMS, C.D.,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B 32 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
R
Descansa
PARDINYES C.F.,B 00 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
VILADECANS U.D.,A 10 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
PALLEJA, C.F.,B 04 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 13 MARTORELL C.F.,A
Jornada 7 28-10-2018
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A 24 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A 90 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 36 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
Descansa
R
PARDINYES C.F.,B
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 01 VILADECANS U.D.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 41 PALLEJA, C.F.,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 40 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
AEM, S.E.,C 12 MARTORELL C.F.,A
Jornada 8 04-11-2018
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 20 AEM, S.E.,C
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B 52 VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 12 RIUDOMS, C.D.,A
PARDINYES C.F.,B 31 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
VILADECANS U.D.,A
R
Descansa
PALLEJA, C.F.,B 02 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 21 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
MARTORELL C.F.,A 01 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
Jornada 9 11-11-2018
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 33 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A 43 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
RIUDOMS, C.D.,A 50 PARDINYES C.F.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 51 VILADECANS U.D.,A
Descansa
R
PALLEJA, C.F.,B
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 00 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 10 MARTORELL C.F.,A
AEM, S.E.,C 00 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
Jornada 10 18-11-2018
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B 14 AEM, S.E.,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 32 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
PARDINYES C.F.,B 31 VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
VILADECANS U.D.,A 13 RIUDOMS, C.D.,A
PALLEJA, C.F.,B 02 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
R
Descansa
MARTORELL C.F.,A 02 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 30 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
Jornada 11 25-11-2018
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B 13 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 51 PARDINYES C.F.,B
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A 40 VILADECANS U.D.,A
RIUDOMS, C.D.,A 30 PALLEJA, C.F.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 42 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
Descansa
R
MARTORELL C.F.,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 31 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
AEM, S.E.,C 21 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
Jornada 12 02-12-2018
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 31 AEM, S.E.,C
PARDINYES C.F.,B 12 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
VILADECANS U.D.,A 40 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
PALLEJA, C.F.,B 01 VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 15 RIUDOMS, C.D.,A
MARTORELL C.F.,A 21 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
R
Descansa
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 11 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
Jornada 13 16-12-2018
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 70 PARDINYES C.F.,B
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B 41 VILADECANS U.D.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 10 PALLEJA, C.F.,B
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A 44 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
RIUDOMS, C.D.,A 91 MARTORELL C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 13 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
Descansa
R
GIMNASTIC MANRESA, C.,A
AEM, S.E.,C 13 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
Jornada 14 23-12-2018
AEM, S.E.,C 50 PARDINYES C.F.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 42 VILADECANS U.D.,A
PALLEJA, C.F.,B 15 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 11 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
MARTORELL C.F.,A 03 VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 11 RIUDOMS, C.D.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 02 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
ENFAF CREDIT ANDORRA,A
R
Descansa
Jornada 15 13-01-2019
PARDINYES C.F.,B 44 VILADECANS U.D.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 111 PALLEJA, C.F.,B
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B 24 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 11 MARTORELL C.F.,A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A 31 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
RIUDOMS, C.D.,A 31 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 22 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
Descansa
R
AEM, S.E.,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 20-01-2019
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
R
Descansa
RIUDOMS, C.D.,A 61 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A 20 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 22 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B 23 MARTORELL C.F.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 32 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
PARDINYES C.F.,B 20 PALLEJA, C.F.,B
VILADECANS U.D.,A 00 AEM, S.E.,C
Jornada 17 27-01-2019
AEM, S.E.,C 31 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
Descansa
R
RIUDOMS, C.D.,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 01 VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 43 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 32 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
MARTORELL C.F.,A 15 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 30 PARDINYES C.F.,B
PALLEJA, C.F.,B 05 VILADECANS U.D.,A
Jornada 18 03-02-2019
RIUDOMS, C.D.,A 32 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
R
Descansa
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 01 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B 11 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 51 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
PARDINYES C.F.,B 23 MARTORELL C.F.,A
VILADECANS U.D.,A 54 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
PALLEJA, C.F.,B 02 AEM, S.E.,C
Jornada 19 10-02-2019
AEM, S.E.,C 22 RIUDOMS, C.D.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 10 VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
Descansa
R
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 20 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 24 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 40 PARDINYES C.F.,B
MARTORELL C.F.,A 12 VILADECANS U.D.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 50 PALLEJA, C.F.,B
Jornada 20 17-02-2019
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A 17 RIUDOMS, C.D.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 21 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
R
Descansa
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 41 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
PARDINYES C.F.,B 23 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
VILADECANS U.D.,A 40 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
PALLEJA, C.F.,B 11 MARTORELL C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 01 AEM, S.E.,C
Jornada 21 24-02-2019
AEM, S.E.,C 03 VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A 71 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 13 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
Descansa
R
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 20 PARDINYES C.F.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 20 VILADECANS U.D.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 40 PALLEJA, C.F.,B
MARTORELL C.F.,A 33 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
Jornada 22 10-03-2019
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 12 VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B 08 RIUDOMS, C.D.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 50 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
PARDINYES C.F.,B
R
Descansa
VILADECANS U.D.,A 20 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
PALLEJA, C.F.,B 22 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 23 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
MARTORELL C.F.,A 14 AEM, S.E.,C
Jornada 23 17-03-2019
AEM, S.E.,C 21 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A 21 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
RIUDOMS, C.D.,A 34 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 51 PARDINYES C.F.,B
Descansa
R
VILADECANS U.D.,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 30 PALLEJA, C.F.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 22 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 30 MARTORELL C.F.,A
Jornada 24 24-03-2019
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B 23 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 11 VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
PARDINYES C.F.,B 111 RIUDOMS, C.D.,A
VILADECANS U.D.,A 24 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
PALLEJA, C.F.,B
R
Descansa
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 32 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
MARTORELL C.F.,A 00 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 21 AEM, S.E.,C
Jornada 25 31-03-2019
AEM, S.E.,C 50 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 22 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A 42 PARDINYES C.F.,B
RIUDOMS, C.D.,A 90 VILADECANS U.D.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 24 PALLEJA, C.F.,B
Descansa
R
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 22 MARTORELL C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 22 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
Jornada 26 07-04-2019
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A 20 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
PARDINYES C.F.,B 43 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
VILADECANS U.D.,A 32 VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
PALLEJA, C.F.,B 110 RIUDOMS, C.D.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 21 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
MARTORELL C.F.,A
R
Descansa
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 10 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 21 AEM, S.E.,C
Jornada 27 14-04-2019
AEM, S.E.,C 14 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B 03 PARDINYES C.F.,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 23 VILADECANS U.D.,A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A 80 PALLEJA, C.F.,B
RIUDOMS, C.D.,A 52 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 03 MARTORELL C.F.,A
Descansa
R
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 20 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
Jornada 28 28-04-2019
PARDINYES C.F.,B 04 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
VILADECANS U.D.,A 32 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
PALLEJA, C.F.,B 20 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 41 VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
MARTORELL C.F.,A 14 RIUDOMS, C.D.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 03 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,A
R
Descansa
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 12 AEM, S.E.,C
Jornada 29 05-05-2019
PARDINYES C.F.,B 10 AEM, S.E.,C
VILADECANS U.D.,A 24 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B 40 PALLEJA, C.F.,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A 32 MARTORELL C.F.,A
RIUDOMS, C.D.,A 61 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,B 23 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
Descansa
R
ENFAF CREDIT ANDORRA,A
Jornada 30 12-05-2019
VILADECANS U.D.,A 80 PARDINYES C.F.,B
PALLEJA, C.F.,B 27 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 10 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
MARTORELL C.F.,A 03 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,B 44 VERDU-VALL DEL CORB, C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 03 RIUDOMS, C.D.,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 41 FONTSANTA-FATJO, C.D.,B
AEM, S.E.,C
R
Descansa
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.