Competició | TEMPORADA 2018-2019

primera divisio femeni | grup 2

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 16-09-2018
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 23 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 52 SEAGULL BDN, C.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 04 PALAUTORDERA, C.F.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 45 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
MARTINENC, F.C.,A 60 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
PRADENC,F.C.,A 07 LLERONA, C.E.,A
Descansa
R
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
L'ESTARTIT, U.E.,A 17 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
Jornada 2 23-09-2018
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C 00 L'ESTARTIT, U.E.,A
SEAGULL BDN, C.E.,B 13 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 11 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 06 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
LLERONA, C.E.,A 11 MARTINENC, F.C.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 21 PRADENC,F.C.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
R
Descansa
Jornada 3 30-09-2018
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C 45 SEAGULL BDN, C.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 26 PALAUTORDERA, C.F.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 30 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 31 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 11 LLERONA, C.E.,A
MARTINENC, F.C.,A 102 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
PRADENC,F.C.,A 21 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
L'ESTARTIT, U.E.,A
R
Descansa
Jornada 4 07-10-2018
SEAGULL BDN, C.E.,B 60 L'ESTARTIT, U.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 60 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 30 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 21 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
LLERONA, C.E.,A 11 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 17 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 17 MARTINENC, F.C.,A
Descansa
R
PRADENC,F.C.,A
Jornada 5 14-10-2018
SEAGULL BDN, C.E.,B 07 PALAUTORDERA, C.F.,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C 27 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 11 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 02 LLERONA, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 21 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 72 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
MARTINENC, F.C.,A
R
Descansa
L'ESTARTIT, U.E.,A 12 PRADENC,F.C.,A
Jornada 6 21-10-2018
PALAUTORDERA, C.F.,A 130 L'ESTARTIT, U.E.,A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 55 SEAGULL BDN, C.E.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 41 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
LLERONA, C.E.,A 40 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 06 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 44 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Descansa
R
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
PRADENC,F.C.,A 16 MARTINENC, F.C.,A
Jornada 7 28-10-2018
PALAUTORDERA, C.F.,A 30 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
SEAGULL BDN, C.E.,B 33 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
LLERONA, C.E.,A 51 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 12 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 22 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
R
Descansa
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 92 PRADENC,F.C.,A
L'ESTARTIT, U.E.,A 17 MARTINENC, F.C.,A
Jornada 8 04-11-2018
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 120 L'ESTARTIT, U.E.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 06 PALAUTORDERA, C.F.,A
LLERONA, C.E.,A 101 SEAGULL BDN, C.E.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 13 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 12 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
Descansa
R
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
PRADENC,F.C.,A 14 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
MARTINENC, F.C.,A 24 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 9 11-11-2018
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 12 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 01 LLERONA, C.E.,A
SEAGULL BDN, C.E.,B 51 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C 15 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
R
Descansa
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 71 PRADENC,F.C.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 64 MARTINENC, F.C.,A
L'ESTARTIT, U.E.,A 27 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 10 18-11-2018
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 41 L'ESTARTIT, U.E.,A
LLERONA, C.E.,A 32 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 06 PALAUTORDERA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 24 SEAGULL BDN, C.E.,B
Descansa
R
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
PRADENC,F.C.,A 22 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
MARTINENC, F.C.,A 25 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 60 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Jornada 11 25-11-2018
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 11 LLERONA, C.E.,A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 71 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 90 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
SEAGULL BDN, C.E.,B
R
Descansa
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C 20 PRADENC,F.C.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 02 MARTINENC, F.C.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 54 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
L'ESTARTIT, U.E.,A 23 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Jornada 12 02-12-2018
LLERONA, C.E.,A 120 L'ESTARTIT, U.E.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 25 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 23 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
Descansa
R
PALAUTORDERA, C.F.,A
PRADENC,F.C.,A 04 SEAGULL BDN, C.E.,B
MARTINENC, F.C.,A 52 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 31 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 02 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
Jornada 13 16-12-2018
LLERONA, C.E.,A 31 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 12 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
R
Descansa
PALAUTORDERA, C.F.,A 40 PRADENC,F.C.,A
SEAGULL BDN, C.E.,B 15 MARTINENC, F.C.,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C 36 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 32 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
L'ESTARTIT, U.E.,A 03 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
Jornada 14 23-12-2018
L'ESTARTIT, U.E.,A 42 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 03 LLERONA, C.E.,A
Descansa
R
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
PRADENC,F.C.,A 22 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
MARTINENC, F.C.,A 02 PALAUTORDERA, C.F.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 42 SEAGULL BDN, C.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 30 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 31 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
Jornada 15 13-01-2019
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 03 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
LLERONA, C.E.,A
R
Descansa
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 55 PRADENC,F.C.,A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 13 MARTINENC, F.C.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 41 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
SEAGULL BDN, C.E.,B 14 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C 15 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 60 L'ESTARTIT, U.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 20-01-2019
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C 19 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
SEAGULL BDN, C.E.,B 04 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 03 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 33 MARTINENC, F.C.,A
LLERONA, C.E.,A 40 PRADENC,F.C.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 63 L'ESTARTIT, U.E.,A
Jornada 17 27-01-2019
L'ESTARTIT, U.E.,A 13 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 11 SEAGULL BDN, C.E.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 02 PALAUTORDERA, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 12 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 90 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
MARTINENC, F.C.,A 12 LLERONA, C.E.,A
PRADENC,F.C.,A 21 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
Jornada 18 03-02-2019
SEAGULL BDN, C.E.,B 70 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
PALAUTORDERA, C.F.,A 90 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 31 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 13 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
LLERONA, C.E.,A 02 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 03 MARTINENC, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 20 PRADENC,F.C.,A
Descansa
R
L'ESTARTIT, U.E.,A
Jornada 19 10-02-2019
L'ESTARTIT, U.E.,A 06 SEAGULL BDN, C.E.,B
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C 03 PALAUTORDERA, C.F.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 22 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 43 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 13 LLERONA, C.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 43 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
MARTINENC, F.C.,A 92 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
PRADENC,F.C.,A
R
Descansa
Jornada 20 17-02-2019
PALAUTORDERA, C.F.,A 80 SEAGULL BDN, C.E.,B
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 20 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 45 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
LLERONA, C.E.,A 12 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 11 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 13 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Descansa
R
MARTINENC, F.C.,A
PRADENC,F.C.,A 80 L'ESTARTIT, U.E.,A
Jornada 21 24-02-2019
L'ESTARTIT, U.E.,A 05 PALAUTORDERA, C.F.,A
SEAGULL BDN, C.E.,B 41 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C 02 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 01 LLERONA, C.E.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 91 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
R
Descansa
MARTINENC, F.C.,A 70 PRADENC,F.C.,A
Jornada 22 10-03-2019
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 05 PALAUTORDERA, C.F.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 35 SEAGULL BDN, C.E.,B
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C 04 LLERONA, C.E.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 00 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 13 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
Descansa
R
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
PRADENC,F.C.,A 010 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
MARTINENC, F.C.,A 110 L'ESTARTIT, U.E.,A
Jornada 23 17-03-2019
L'ESTARTIT, U.E.,A 31 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 61 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
SEAGULL BDN, C.E.,B 12 LLERONA, C.E.,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C 30 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 33 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
R
Descansa
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 31 PRADENC,F.C.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 22 MARTINENC, F.C.,A
Jornada 24 24-03-2019
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 12 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
LLERONA, C.E.,A 01 PALAUTORDERA, C.F.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 03 SEAGULL BDN, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 30 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
Descansa
R
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
PRADENC,F.C.,A 07 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
MARTINENC, F.C.,A 90 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 121 L'ESTARTIT, U.E.,A
Jornada 25 31-03-2019
L'ESTARTIT, U.E.,A 13 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 12 LLERONA, C.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 50 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
SEAGULL BDN, C.E.,B 23 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
R
Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 41 PRADENC,F.C.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 53 MARTINENC, F.C.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 27 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 26 07-04-2019
LLERONA, C.E.,A 41 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 02 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 15 PALAUTORDERA, C.F.,A
Descansa
R
SEAGULL BDN, C.E.,B
PRADENC,F.C.,A 03 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
MARTINENC, F.C.,A 31 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 50 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 70 L'ESTARTIT, U.E.,A
Jornada 27 14-04-2019
L'ESTARTIT, U.E.,A 010 LLERONA, C.E.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A 41 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 60 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
PALAUTORDERA, C.F.,A
R
Descansa
SEAGULL BDN, C.E.,B 52 PRADENC,F.C.,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C 020 MARTINENC, F.C.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 16 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 33 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
Jornada 28 28-04-2019
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 03 LLERONA, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 12 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
Descansa
R
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
PRADENC,F.C.,A 012 PALAUTORDERA, C.F.,A
MARTINENC, F.C.,A 82 SEAGULL BDN, C.E.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 32 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 31 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 100 L'ESTARTIT, U.E.,A
Jornada 29 05-05-2019
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 40 L'ESTARTIT, U.E.,A
LLERONA, C.E.,A 61 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
R
Descansa
MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A 30 PRADENC,F.C.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 31 MARTINENC, F.C.,A
SEAGULL BDN, C.E.,B 34 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C 18 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 33 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
Jornada 30 12-05-2019
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,A 31 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Descansa
R
LLERONA, C.E.,A
PRADENC,F.C.,A 40 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,A
MARTINENC, F.C.,A 52 MÓN FEMENÍ SANT ADRIÀ C.F. ,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 11 PALAUTORDERA, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 41 SEAGULL BDN, C.E.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 42 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
L'ESTARTIT, U.E.,A 07 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.