Competició | TEMPORADA 2018-2019

segona divisio femeni alevi | grup 4

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A - Descansa
SABADELL F.C., C.E.,B 07 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 012 TORELLO, C.F.,B
OAR VIC,A 43 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
MOLLET U.E.,CF.,A 40 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B 61 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
LLERONA, C.E.,C 120 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
Descansa - MOIA, C.E.,A
Jornada 2 14-10-2018
Descansa - Descansa
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 46 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
TORELLO, C.F.,B 44 SABADELL F.C., C.E.,B
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 30 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 42 OAR VIC,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 25 MOLLET U.E.,CF.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 115 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
MOIA, C.E.,A 37 LLERONA, C.E.,C
Jornada 3 21-10-2018
Descansa - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 132 TORELLO, C.F.,B
SABADELL F.C., C.E.,B 012 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 015 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
OAR VIC,A 51 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
MOLLET U.E.,CF.,A 170 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B 151 MOIA, C.E.,A
Descansa - LLERONA, C.E.,C
Jornada 4 28-10-2018
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - Descansa
TORELLO, C.F.,B - Descansa
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 23 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 120 SABADELL F.C., C.E.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 30 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 013 OAR VIC,A
MOIA, C.E.,A 113 MOLLET U.E.,CF.,A
LLERONA, C.E.,C 18 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
Jornada 5 04-11-2018
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 64 TORELLO, C.F.,B
Descansa - ESCOLA DE F. PLANADEU,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 42 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 17 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 21 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
OAR VIC,A 70 MOIA, C.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 111 LLERONA, C.E.,C
Descansa - MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
Jornada 6 11-11-2018
TORELLO, C.F.,B - Descansa
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 51 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 15 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 06 SABADELL F.C., C.E.,B
MOIA, C.E.,A 70 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
LLERONA, C.E.,C 24 OAR VIC,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B 52 MOLLET U.E.,CF.,A
Jornada 7 18-11-2018
TORELLO, C.F.,B 08 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 16 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
Descansa - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 90 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 42 MOIA, C.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 016 LLERONA, C.E.,C
OAR VIC,A 54 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
Descansa - MOLLET U.E.,CF.,A
Jornada 8 25-11-2018
ESCOLA DE F. PLANADEU,A - Descansa
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 71 TORELLO, C.F.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 30 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - Descansa
MOIA, C.E.,A 09 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
LLERONA, C.E.,C 93 SABADELL F.C., C.E.,B
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B 180 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
MOLLET U.E.,CF.,A 21 OAR VIC,A
Jornada 9 02-12-2018
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 32 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
TORELLO, C.F.,B 27 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 100 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
Descansa - MOIA, C.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 61 LLERONA, C.E.,C
SABADELL F.C., C.E.,B 115 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 09 MOLLET U.E.,CF.,A
Descansa - OAR VIC,A
Jornada 10 16-12-2018
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A - Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 04 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 06 TORELLO, C.F.,B
MOIA, C.E.,A 08 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
LLERONA, C.E.,C - Descansa
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B 12 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
MOLLET U.E.,CF.,A 111 SABADELL F.C., C.E.,B
OAR VIC,A 100 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
Jornada 11 23-12-2018
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 33 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 90 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
TORELLO, C.F.,B 21 MOIA, C.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 45 LLERONA, C.E.,C
Descansa - MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 24 MOLLET U.E.,CF.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 015 OAR VIC,A
Descansa - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
Jornada 12 13-01-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A - Descansa
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 010 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
MOIA, C.E.,A 06 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
LLERONA, C.E.,C 61 TORELLO, C.F.,B
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
MOLLET U.E.,CF.,A - Descansa
OAR VIC,A 21 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 08 SABADELL F.C., C.E.,B
Jornada 13 20-01-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 112 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 130 MOIA, C.E.,A
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 32 LLERONA, C.E.,C
TORELLO, C.F.,B 23 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 06 MOLLET U.E.,CF.,A
Descansa - OAR VIC,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 100 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
Descansa - SABADELL F.C., C.E.,B
Jornada 14 27-01-2019
Descansa - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
MOIA, C.E.,A 36 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
LLERONA, C.E.,C 33 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B 42 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
MOLLET U.E.,CF.,A 22 TORELLO, C.F.,B
OAR VIC,A 40 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B - Descansa
SABADELL F.C., C.E.,B 116 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
Jornada 15 03-02-2019
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 40 MOIA, C.E.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 30 LLERONA, C.E.,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 32 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 44 MOLLET U.E.,CF.,A
TORELLO, C.F.,B 60 OAR VIC,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 110 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
Descansa - SABADELL F.C., C.E.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
Descansa - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 61 SABADELL F.C., C.E.,B
TORELLO, C.F.,B 60 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 35 OAR VIC,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 21 MOLLET U.E.,CF.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 14 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 06 LLERONA, C.E.,C
MOIA, C.E.,A - Descansa
Jornada 17 17-02-2019
Descansa - Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 10 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
SABADELL F.C., C.E.,B 210 TORELLO, C.F.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 27 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
OAR VIC,A 11 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 11 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B 101 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
LLERONA, C.E.,C 100 MOIA, C.E.,A
Jornada 18 24-02-2019
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A - Descansa
TORELLO, C.F.,B 17 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 144 SABADELL F.C., C.E.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 50 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 21 OAR VIC,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 06 MOLLET U.E.,CF.,A
MOIA, C.E.,A 313 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
LLERONA, C.E.,C - Descansa
Jornada 19 10-03-2019
Descansa - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
Descansa - TORELLO, C.F.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 51 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
SABADELL F.C., C.E.,B 27 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 19 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
OAR VIC,A 60 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 20 MOIA, C.E.,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B 71 LLERONA, C.E.,C
Jornada 20 17-03-2019
TORELLO, C.F.,B 04 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
ESCOLA DE F. PLANADEU,A - Descansa
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 12 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 111 SABADELL F.C., C.E.,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 12 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
MOIA, C.E.,A 16 OAR VIC,A
LLERONA, C.E.,C 13 MOLLET U.E.,CF.,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B - Descansa
Jornada 21 24-03-2019
Descansa - TORELLO, C.F.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 11 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
Descansa - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 24 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
SABADELL F.C., C.E.,B 25 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 11 MOIA, C.E.,A
OAR VIC,A 90 LLERONA, C.E.,C
MOLLET U.E.,CF.,A 14 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
Jornada 22 31-03-2019
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 40 TORELLO, C.F.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 43 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A - Descansa
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 07 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
MOIA, C.E.,A 11 SABADELL F.C., C.E.,B
LLERONA, C.E.,C 50 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B 31 OAR VIC,A
MOLLET U.E.,CF.,A - Descansa
Jornada 23 07-04-2019
Descansa - ESCOLA DE F. PLANADEU,A
TORELLO, C.F.,B 21 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 23 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
Descansa - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 80 MOIA, C.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,B 312 LLERONA, C.E.,C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 08 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
OAR VIC,A 11 MOLLET U.E.,CF.,A
Jornada 24 14-04-2019
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 24 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 32 TORELLO, C.F.,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 15 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
MOIA, C.E.,A - Descansa
LLERONA, C.E.,C 18 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B 101 SABADELL F.C., C.E.,B
MOLLET U.E.,CF.,A 81 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
OAR VIC,A - Descansa
Jornada 25 28-04-2019
Descansa - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 20 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
TORELLO, C.F.,B 71 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 102 MOIA, C.E.,A
Descansa - LLERONA, C.E.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 77 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
SABADELL F.C., C.E.,B 014 MOLLET U.E.,CF.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 111 OAR VIC,A
Jornada 26 05-05-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 53 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 07 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
MOIA, C.E.,A 32 TORELLO, C.F.,B
LLERONA, C.E.,C 55 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B - Descansa
MOLLET U.E.,CF.,A 42 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
OAR VIC,A 150 SABADELL F.C., C.E.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B - Descansa
Jornada 27 12-05-2019
Descansa - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 61 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 90 MOIA, C.E.,A
TORELLO, C.F.,B 33 LLERONA, C.E.,C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 47 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
Descansa - MOLLET U.E.,CF.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 11 OAR VIC,A
SABADELL F.C., C.E.,B 22 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
Jornada 28 19-05-2019
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 08 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
MOIA, C.E.,A 07 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
LLERONA, C.E.,C 26 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B 111 TORELLO, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,A 41 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
OAR VIC,A - Descansa
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 013 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
SABADELL F.C., C.E.,B - Descansa
Jornada 29 26-05-2019
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 61 MOIA, C.E.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 53 LLERONA, C.E.,C
ESCOLA DE F. PLANADEU,A 53 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B
TORELLO, C.F.,B 34 MOLLET U.E.,CF.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A 24 OAR VIC,A
Descansa - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 100 SABADELL F.C., C.E.,B
Jornada 30 02-06-2019
MOIA, C.E.,A 43 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
LLERONA, C.E.,C 15 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B 41 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 04 ESCOLA DE F. PLANADEU,A
OAR VIC,A 111 TORELLO, C.F.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 23 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A
SABADELL F.C., C.E.,B - Descansa
Descansa - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.