Competició | TEMPORADA 2018-2019

segona divisio femeni juvenil | grup 3

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
MOLINS DE REI, C.F.,A 02 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
MARTINENC, F.C.,A 31 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 04 VILADECANS U.D.,A
SANTS, U.E.,A 160 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
LLERONA, C.E.,C 40 EUROPA, C.E.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 50 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
SANTBOIA, F.C.,A 15 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C 40 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
Jornada 2 14-10-2018
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 70 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 26 MOLINS DE REI, C.F.,A
VILADECANS U.D.,A 32 MARTINENC, F.C.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B 01 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
EUROPA, C.E.,B 02 SANTS, U.E.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 013 LLERONA, C.E.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 30 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C 12 SANTBOIA, F.C.,A
Jornada 3 21-10-2018
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 100 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 61 VILADECANS U.D.,A
MARTINENC, F.C.,A 41 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 36 EUROPA, C.E.,B
SANTS, U.E.,A 60 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
LLERONA, C.E.,C 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 50 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C 10 SANTBOIA, F.C.,A
Jornada 4 28-10-2018
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 24 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C
VILADECANS U.D.,A 04 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B 012 MOLINS DE REI, C.F.,A
EUROPA, C.E.,B 64 MARTINENC, F.C.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 13 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 12 SANTS, U.E.,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C 03 LLERONA, C.E.,C
SANTBOIA, F.C.,A 51 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
Jornada 5 04-11-2018
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 15 VILADECANS U.D.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 100 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
MOLINS DE REI, C.F.,A 33 EUROPA, C.E.,B
MARTINENC, F.C.,A 123 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
SANTS, U.E.,A 70 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
LLERONA, C.E.,C 71 SANTBOIA, F.C.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C 04 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
Jornada 6 11-11-2018
VILADECANS U.D.,A 13 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B 12 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
EUROPA, C.E.,B 02 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 07 MOLINS DE REI, C.F.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 40 MARTINENC, F.C.,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C 24 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SANTBOIA, F.C.,A 17 SANTS, U.E.,A
LLERONA, C.E.,C 21 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
Jornada 7 18-11-2018
VILADECANS U.D.,A 41 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 19 EUROPA, C.E.,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 70 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 02 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
MARTINENC, F.C.,A 52 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 21 SANTBOIA, F.C.,A
SANTS, U.E.,A 32 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C 02 LLERONA, C.E.,C
Jornada 8 25-11-2018
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B 01 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C
EUROPA, C.E.,B 82 VILADECANS U.D.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 11 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 21 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C 02 MOLINS DE REI, C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,A 22 MARTINENC, F.C.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 51 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
LLERONA, C.E.,C 11 SANTS, U.E.,A
Jornada 9 02-12-2018
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B 02 EUROPA, C.E.,B
VILADECANS U.D.,A 30 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 04 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 110 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
MOLINS DE REI, C.F.,A 40 SANTBOIA, F.C.,A
MARTINENC, F.C.,A 24 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 14 LLERONA, C.E.,C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C 21 SANTS, U.E.,A
Jornada 10 16-12-2018
EUROPA, C.E.,B 23 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 21 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 71 VILADECANS U.D.,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C 41 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
SANTBOIA, F.C.,A 04 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 00 MOLINS DE REI, C.F.,A
LLERONA, C.E.,C 40 MARTINENC, F.C.,A
SANTS, U.E.,A 90 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
Jornada 11 23-12-2018
EUROPA, C.E.,B 52 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B 07 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
VILADECANS U.D.,A 92 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 25 SANTBOIA, F.C.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 62 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
MOLINS DE REI, C.F.,A 03 LLERONA, C.E.,C
MARTINENC, F.C.,A 02 SANTS, U.E.,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C 22 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
Jornada 12 13-01-2019
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 02 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 62 EUROPA, C.E.,B
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C 21 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
SANTBOIA, F.C.,A 23 VILADECANS U.D.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 31 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
LLERONA, C.E.,C 40 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
SANTS, U.E.,A 12 MOLINS DE REI, C.F.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 23 MARTINENC, F.C.,A
Jornada 13 20-01-2019
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 09 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
EUROPA, C.E.,B 41 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B 08 SANTBOIA, F.C.,A
VILADECANS U.D.,A 21 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 09 LLERONA, C.E.,C
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 02 SANTS, U.E.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 41 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C 20 MARTINENC, F.C.,A
Jornada 14 27-01-2019
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C 03 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
SANTBOIA, F.C.,A 42 EUROPA, C.E.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 30 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
LLERONA, C.E.,C 52 VILADECANS U.D.,A
SANTS, U.E.,A 60 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 06 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
MARTINENC, F.C.,A 13 MOLINS DE REI, C.F.,A
Jornada 15 03-02-2019
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 50 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 12 SANTBOIA, F.C.,A
EUROPA, C.E.,B 12 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B 18 LLERONA, C.E.,C
VILADECANS U.D.,A 12 SANTS, U.E.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 10 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 31 MARTINENC, F.C.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 12 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 30 MOLINS DE REI, C.F.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 33 MARTINENC, F.C.,A
VILADECANS U.D.,A 50 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B 010 SANTS, U.E.,A
EUROPA, C.E.,B 13 LLERONA, C.E.,C
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 13 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 50 SANTBOIA, F.C.,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C 15 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C
Jornada 17 17-02-2019
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C 22 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
MOLINS DE REI, C.F.,A 60 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
MARTINENC, F.C.,A 012 VILADECANS U.D.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 60 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
SANTS, U.E.,A 91 EUROPA, C.E.,B
LLERONA, C.E.,C 80 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 24 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
SANTBOIA, F.C.,A 50 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
Jornada 18 24-02-2019
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 08 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
VILADECANS U.D.,A 31 MOLINS DE REI, C.F.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B 03 MARTINENC, F.C.,A
EUROPA, C.E.,B 32 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 18 SANTS, U.E.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 03 LLERONA, C.E.,C
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C 03 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
SANTBOIA, F.C.,A 32 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C
Jornada 19 10-03-2019
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C 110 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 43 VILADECANS U.D.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 50 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
MARTINENC, F.C.,A 13 EUROPA, C.E.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 24 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
SANTS, U.E.,A 10 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
LLERONA, C.E.,C 70 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 42 SANTBOIA, F.C.,A
Jornada 20 17-03-2019
VILADECANS U.D.,A 100 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B 08 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
EUROPA, C.E.,B 01 MOLINS DE REI, C.F.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 01 MARTINENC, F.C.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 40 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C 16 SANTS, U.E.,A
SANTBOIA, F.C.,A 01 LLERONA, C.E.,C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 20 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C
Jornada 21 24-03-2019
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C 32 VILADECANS U.D.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 21 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 41 EUROPA, C.E.,B
MOLINS DE REI, C.F.,A 32 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
MARTINENC, F.C.,A 03 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 31 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
SANTS, U.E.,A 41 SANTBOIA, F.C.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 11 LLERONA, C.E.,C
Jornada 22 31-03-2019
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B 15 VILADECANS U.D.,A
EUROPA, C.E.,B 31 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 04 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 20 MOLINS DE REI, C.F.,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C 21 MARTINENC, F.C.,A
SANTBOIA, F.C.,A 61 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 02 SANTS, U.E.,A
LLERONA, C.E.,C 40 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C
Jornada 23 07-04-2019
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C 30 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
VILADECANS U.D.,A 41 EUROPA, C.E.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 31 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 33 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 51 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
MARTINENC, F.C.,A 23 SANTBOIA, F.C.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 33 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
SANTS, U.E.,A 22 LLERONA, C.E.,C
Jornada 24 14-04-2019
EUROPA, C.E.,B 50 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 05 VILADECANS U.D.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 110 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C 04 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
SANTBOIA, F.C.,A 22 MOLINS DE REI, C.F.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 31 MARTINENC, F.C.,A
LLERONA, C.E.,C 90 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SANTS, U.E.,A 50 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C
Jornada 25 28-04-2019
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C 14 EUROPA, C.E.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B 07 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
VILADECANS U.D.,A 33 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 01 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 30 SANTBOIA, F.C.,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 01 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
MARTINENC, F.C.,A 110 LLERONA, C.E.,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 16 SANTS, U.E.,A
Jornada 26 05-05-2019
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 22 EUROPA, C.E.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 120 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C 05 VILADECANS U.D.,A
SANTBOIA, F.C.,A 50 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 12 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
LLERONA, C.E.,C 11 MOLINS DE REI, C.F.,A
SANTS, U.E.,A 71 MARTINENC, F.C.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C
Jornada 27 12-05-2019
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C 52 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
EUROPA, C.E.,B 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B 03 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
VILADECANS U.D.,A 35 SANTBOIA, F.C.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 33 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 14 LLERONA, C.E.,C
MOLINS DE REI, C.F.,A 03 SANTS, U.E.,A
MARTINENC, F.C.,A 35 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
Jornada 28 19-05-2019
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 30 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C 04 EUROPA, C.E.,B
SANTBOIA, F.C.,A 70 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 22 VILADECANS U.D.,A
LLERONA, C.E.,C 60 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
SANTS, U.E.,A 32 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 03 MOLINS DE REI, C.F.,A
MARTINENC, F.C.,A 07 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C
Jornada 29 26-05-2019
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 31 LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 31 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C
EUROPA, C.E.,B 53 SANTBOIA, F.C.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B 04 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
VILADECANS U.D.,A 25 LLERONA, C.E.,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 38 SANTS, U.E.,A
FONTSANTA-FATJO, C.D.,C 103 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
MOLINS DE REI, C.F.,A 60 MARTINENC, F.C.,A
Jornada 30 02-06-2019
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,C 05 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
SANTBOIA, F.C.,A 40 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 23 EUROPA, C.E.,B
LLERONA, C.E.,C 30 FUNDACIÓ TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,B
SANTS, U.E.,A 33 VILADECANS U.D.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 31 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
MARTINENC, F.C.,A 09 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.,C 45 MOLINS DE REI, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.