Competició | TEMPORADA 2018-2019

segona divisio nacional femenina | grup iii

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-09-2018
SEAGULL BDN, C.E.,A 4-1 EUROPA, C.E.,A
BARCELONA, F.C.,B 1-1 SANT GABRIEL,C.D.,A
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO 1-0 FC MALLORCA TOPPFOTBALL
PARDINYES C.F.,A 0-0 PALLEJA, C.F.,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 0-1 AEM, S.E.
IGUALADA, C.F.,A 3-0 SON SARDINA AD
COLLERENSE UD 6-2 ESPANYOL, R.C.D.,B
Jornada 2 16-09-2018
EUROPA, C.E.,A 1-2 COLLERENSE UD
SANT GABRIEL,C.D.,A 0-2 SEAGULL BDN, C.E.,A
FC MALLORCA TOPPFOTBALL 0-3 BARCELONA, F.C.,B
PALLEJA, C.F.,A 0-2 ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
AEM, S.E. 2-3 PARDINYES C.F.,A
SON SARDINA AD 0-4 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 0-0 IGUALADA, C.F.,A
Jornada 3 23-09-2018
EUROPA, C.E.,A 0-3 SANT GABRIEL,C.D.,A
SEAGULL BDN, C.E.,A 7-0 FC MALLORCA TOPPFOTBALL
BARCELONA, F.C.,B 6-0 PALLEJA, C.F.,A
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO 1-0 AEM, S.E.
PARDINYES C.F.,A 0-3 SON SARDINA AD
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 1-5 ESPANYOL, R.C.D.,B
COLLERENSE UD 2-0 IGUALADA, C.F.,A
Jornada 4 30-09-2018
SANT GABRIEL,C.D.,A 1-1 COLLERENSE UD
FC MALLORCA TOPPFOTBALL 0-3 EUROPA, C.E.,A
PALLEJA, C.F.,A 1-2 SEAGULL BDN, C.E.,A
AEM, S.E. 4-3 BARCELONA, F.C.,B
SON SARDINA AD 1-1 ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
ESPANYOL, R.C.D.,B 1-1 PARDINYES C.F.,A
IGUALADA, C.F.,A 2-2 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
Jornada 5 14-10-2018
SANT GABRIEL,C.D.,A 6-1 FC MALLORCA TOPPFOTBALL
EUROPA, C.E.,A 2-0 PALLEJA, C.F.,A
SEAGULL BDN, C.E.,A 1-0 AEM, S.E.
BARCELONA, F.C.,B 6-1 SON SARDINA AD
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO 4-1 ESPANYOL, R.C.D.,B
PARDINYES C.F.,A 2-2 IGUALADA, C.F.,A
COLLERENSE UD 3-0 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
Jornada 6 21-10-2018
FC MALLORCA TOPPFOTBALL 0-9 COLLERENSE UD
PALLEJA, C.F.,A 1-2 SANT GABRIEL,C.D.,A
AEM, S.E. 3-2 EUROPA, C.E.,A
SON SARDINA AD 1-4 SEAGULL BDN, C.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 1-2 BARCELONA, F.C.,B
IGUALADA, C.F.,A 0-2 ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 1-2 PARDINYES C.F.,A
Jornada 7 28-10-2018
FC MALLORCA TOPPFOTBALL 1-2 PALLEJA, C.F.,A
SANT GABRIEL,C.D.,A 0-2 AEM, S.E.
EUROPA, C.E.,A 3-0 SON SARDINA AD
SEAGULL BDN, C.E.,A 0-0 ESPANYOL, R.C.D.,B
BARCELONA, F.C.,B 4-1 IGUALADA, C.F.,A
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO 2-0 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
COLLERENSE UD 0-1 PARDINYES C.F.,A
Jornada 8 04-11-2018
PALLEJA, C.F.,A 0-5 COLLERENSE UD
AEM, S.E. 4-0 FC MALLORCA TOPPFOTBALL
SON SARDINA AD 1-0 SANT GABRIEL,C.D.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 3-2 EUROPA, C.E.,A
IGUALADA, C.F.,A 0-1 SEAGULL BDN, C.E.,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 2-3 BARCELONA, F.C.,B
PARDINYES C.F.,A 1-2 ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
Jornada 9 11-11-2018
PALLEJA, C.F.,A 1-2 AEM, S.E.
FC MALLORCA TOPPFOTBALL 3-0 SON SARDINA AD
SANT GABRIEL,C.D.,A 1-0 ESPANYOL, R.C.D.,B
EUROPA, C.E.,A 1-0 IGUALADA, C.F.,A
SEAGULL BDN, C.E.,A 3-1 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
BARCELONA, F.C.,B 2-2 PARDINYES C.F.,A
COLLERENSE UD 2-1 ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
Jornada 10 25-11-2018
AEM, S.E. 5-1 COLLERENSE UD
SON SARDINA AD 1-0 PALLEJA, C.F.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 10-0 FC MALLORCA TOPPFOTBALL
IGUALADA, C.F.,A 0-1 SANT GABRIEL,C.D.,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 1-2 EUROPA, C.E.,A
PARDINYES C.F.,A 0-1 SEAGULL BDN, C.E.,A
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO 3-0 BARCELONA, F.C.,B
Jornada 11 02-12-2018
AEM, S.E. 1-1 SON SARDINA AD
PALLEJA, C.F.,A 0-4 ESPANYOL, R.C.D.,B
FC MALLORCA TOPPFOTBALL 0-2 IGUALADA, C.F.,A
SANT GABRIEL,C.D.,A 6-0 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
EUROPA, C.E.,A 1-2 PARDINYES C.F.,A
SEAGULL BDN, C.E.,A 0-0 ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
COLLERENSE UD 1-1 BARCELONA, F.C.,B
Jornada 12 09-12-2018
COLLERENSE UD 2-0 SON SARDINA AD
ESPANYOL, R.C.D.,B 1-2 AEM, S.E.
IGUALADA, C.F.,A 3-1 PALLEJA, C.F.,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 4-0 FC MALLORCA TOPPFOTBALL
PARDINYES C.F.,A 2-2 SANT GABRIEL,C.D.,A
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO 2-0 EUROPA, C.E.,A
BARCELONA, F.C.,B 0-2 SEAGULL BDN, C.E.,A
Jornada 13 22-12-2018
SON SARDINA AD 2-1 ESPANYOL, R.C.D.,B
AEM, S.E. 2-0 IGUALADA, C.F.,A
PALLEJA, C.F.,A 0-1 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
FC MALLORCA TOPPFOTBALL 0-5 PARDINYES C.F.,A
SANT GABRIEL,C.D.,A 0-3 ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
EUROPA, C.E.,A 2-3 BARCELONA, F.C.,B
SEAGULL BDN, C.E.,A 2-0 COLLERENSE UD

SEGONA VOLTA

Jornada 14 13-01-2019
EUROPA, C.E.,A 2-0 SEAGULL BDN, C.E.,A
SANT GABRIEL,C.D.,A 0-0 BARCELONA, F.C.,B
FC MALLORCA TOPPFOTBALL 1-4 ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
PALLEJA, C.F.,A 3-5 PARDINYES C.F.,A
AEM, S.E. 4-1 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
SON SARDINA AD 1-0 IGUALADA, C.F.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 5-0 COLLERENSE UD
Jornada 15 20-01-2019
COLLERENSE UD 2-1 EUROPA, C.E.,A
SEAGULL BDN, C.E.,A 2-0 SANT GABRIEL,C.D.,A
BARCELONA, F.C.,B 10-0 FC MALLORCA TOPPFOTBALL
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO 2-0 PALLEJA, C.F.,A
PARDINYES C.F.,A 0-0 AEM, S.E.
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 3-2 SON SARDINA AD
IGUALADA, C.F.,A 1-4 ESPANYOL, R.C.D.,B
Jornada 16 27-01-2019
SANT GABRIEL,C.D.,A 2-0 EUROPA, C.E.,A
FC MALLORCA TOPPFOTBALL 0-2 SEAGULL BDN, C.E.,A
PALLEJA, C.F.,A 0-2 BARCELONA, F.C.,B
AEM, S.E. 2-3 ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
SON SARDINA AD 1-0 PARDINYES C.F.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 3-2 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
IGUALADA, C.F.,A 2-0 COLLERENSE UD
Jornada 17 03-02-2019
COLLERENSE UD 3-2 SANT GABRIEL,C.D.,A
EUROPA, C.E.,A 5-0 FC MALLORCA TOPPFOTBALL
SEAGULL BDN, C.E.,A 2-1 PALLEJA, C.F.,A
BARCELONA, F.C.,B 2-1 AEM, S.E.
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO 2-0 SON SARDINA AD
PARDINYES C.F.,A 0-1 ESPANYOL, R.C.D.,B
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 1-2 IGUALADA, C.F.,A
Jornada 18 17-02-2019
FC MALLORCA TOPPFOTBALL 0-3 SANT GABRIEL,C.D.,A
PALLEJA, C.F.,A 0-3 EUROPA, C.E.,A
AEM, S.E. 3-1 SEAGULL BDN, C.E.,A
SON SARDINA AD 1-0 BARCELONA, F.C.,B
ESPANYOL, R.C.D.,B 1-1 ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
IGUALADA, C.F.,A 2-0 PARDINYES C.F.,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 2-1 COLLERENSE UD
Jornada 19 24-02-2019
COLLERENSE UD 4-0 FC MALLORCA TOPPFOTBALL
SANT GABRIEL,C.D.,A 1-2 PALLEJA, C.F.,A
EUROPA, C.E.,A 0-5 AEM, S.E.
SEAGULL BDN, C.E.,A 4-0 SON SARDINA AD
BARCELONA, F.C.,B 3-0 ESPANYOL, R.C.D.,B
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO 1-0 IGUALADA, C.F.,A
PARDINYES C.F.,A 4-3 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
Jornada 20 03-03-2019
PALLEJA, C.F.,A 5-1 FC MALLORCA TOPPFOTBALL
AEM, S.E. 5-1 SANT GABRIEL,C.D.,A
SON SARDINA AD 3-1 EUROPA, C.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 2-2 SEAGULL BDN, C.E.,A
IGUALADA, C.F.,A 0-3 BARCELONA, F.C.,B
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 1-2 ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
PARDINYES C.F.,A 0-3 COLLERENSE UD
Jornada 21 10-03-2019
COLLERENSE UD 4-0 PALLEJA, C.F.,A
FC MALLORCA TOPPFOTBALL 1-2 AEM, S.E.
SANT GABRIEL,C.D.,A 6-0 SON SARDINA AD
EUROPA, C.E.,A 1-3 ESPANYOL, R.C.D.,B
SEAGULL BDN, C.E.,A 3-1 IGUALADA, C.F.,A
BARCELONA, F.C.,B 10-0 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO 3-0 PARDINYES C.F.,A
Jornada 22 17-03-2019
AEM, S.E. 1-0 PALLEJA, C.F.,A
SON SARDINA AD 0-1 FC MALLORCA TOPPFOTBALL
ESPANYOL, R.C.D.,B 2-3 SANT GABRIEL,C.D.,A
IGUALADA, C.F.,A 0-1 EUROPA, C.E.,A
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 1-3 SEAGULL BDN, C.E.,A
PARDINYES C.F.,A 1-2 BARCELONA, F.C.,B
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO 2-0 COLLERENSE UD
Jornada 23 24-03-2019
COLLERENSE UD 2-0 AEM, S.E.
PALLEJA, C.F.,A 2-0 SON SARDINA AD
FC MALLORCA TOPPFOTBALL 0-4 ESPANYOL, R.C.D.,B
SANT GABRIEL,C.D.,A 5-0 IGUALADA, C.F.,A
EUROPA, C.E.,A 2-1 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
SEAGULL BDN, C.E.,A 2-0 PARDINYES C.F.,A
BARCELONA, F.C.,B 2-0 ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
Jornada 24 31-03-2019
SON SARDINA AD 1-1 AEM, S.E.
ESPANYOL, R.C.D.,B 1-0 PALLEJA, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,A 2-0 FC MALLORCA TOPPFOTBALL
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 0-4 SANT GABRIEL,C.D.,A
PARDINYES C.F.,A 2-2 EUROPA, C.E.,A
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO 1-0 SEAGULL BDN, C.E.,A
BARCELONA, F.C.,B 1-1 COLLERENSE UD
Jornada 25 14-04-2019
SON SARDINA AD 0-2 COLLERENSE UD
AEM, S.E. 2-3 ESPANYOL, R.C.D.,B
PALLEJA, C.F.,A 1-2 IGUALADA, C.F.,A
FC MALLORCA TOPPFOTBALL 2-4 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A
SANT GABRIEL,C.D.,A 0-1 PARDINYES C.F.,A
EUROPA, C.E.,A 1-6 ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO
SEAGULL BDN, C.E.,A 2-0 BARCELONA, F.C.,B
Jornada 26 21-04-2019
ESPANYOL, R.C.D.,B 3-1 SON SARDINA AD
IGUALADA, C.F.,A 4-1 AEM, S.E.
SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 2-1 PALLEJA, C.F.,A
PARDINYES C.F.,A 2-1 FC MALLORCA TOPPFOTBALL
ZARAGOZA CLUB DE FÚTBOL FEMENINO 3-0 SANT GABRIEL,C.D.,A
BARCELONA, F.C.,B 3-0 EUROPA, C.E.,A
COLLERENSE UD 0-3 SEAGULL BDN, C.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.