Competició | TEMPORADA 2018-2019

lliga divisio honor juvenil femeni futbol sala | grup 1

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 22-09-2018
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 43 CFS ARENYS DE MUNT,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A 14 FS CASTELLDEFELS GestNowPlayers,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,A 60 AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 61 PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS CFS 2007,A
MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A 35 C.E.T. 10, FS,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 60 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A 25 JESUS-MARIA C.E.,A
Jornada 2 29-09-2018
CFS ARENYS DE MUNT,A 111 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A
FS CASTELLDEFELS GestNowPlayers,A 31 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ,A 31 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A
PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS CFS 2007,A 22 FUTSAL MATARÓ C.E.,A
C.E.T. 10, FS,A 26 PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A 53 MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A
JESUS-MARIA C.E.,A 17 LES CORTS UBAE. A.E.,A
Jornada 3 06-10-2018
CFS ARENYS DE MUNT,A 13 FS CASTELLDEFELS GestNowPlayers,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 11 AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A 43 PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS CFS 2007,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,A 03 C.E.T. 10, FS,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 42 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A
MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A 48 JESUS-MARIA C.E.,A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A 24 LES CORTS UBAE. A.E.,A
Jornada 4 13-10-2018
FS CASTELLDEFELS GestNowPlayers,A 82 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ,A 12 CFS ARENYS DE MUNT,A
PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS CFS 2007,A 31 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
C.E.T. 10, FS,A 30 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A 30 FUTSAL MATARÓ C.E.,A
JESUS-MARIA C.E.,A 22 PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 51 MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A
Jornada 5 20-10-2018
FS CASTELLDEFELS GestNowPlayers,A 72 AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 26 PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS CFS 2007,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 07 C.E.T. 10, FS,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A 13 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,A 34 JESUS-MARIA C.E.,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 31 LES CORTS UBAE. A.E.,A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A 52 MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A
Jornada 6 27-10-2018
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ,A 34 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A
PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS CFS 2007,A 24 FS CASTELLDEFELS GestNowPlayers,A
C.E.T. 10, FS,A 62 CFS ARENYS DE MUNT,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A 71 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
JESUS-MARIA C.E.,A 40 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 60 FUTSAL MATARÓ C.E.,A
MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A 15 PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
Jornada 7 10-11-2018
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ,A 37 PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS CFS 2007,A
FS CASTELLDEFELS GestNowPlayers,A 34 C.E.T. 10, FS,A
CFS ARENYS DE MUNT,A 46 ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 36 JESUS-MARIA C.E.,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A 16 LES CORTS UBAE. A.E.,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,A 54 MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A 19 PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
Jornada 8 17-11-2018
PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS CFS 2007,A 52 ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A
C.E.T. 10, FS,A 93 AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A 33 FS CASTELLDEFELS GestNowPlayers,A
JESUS-MARIA C.E.,A 22 CFS ARENYS DE MUNT,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 51 PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A 60 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 53 FUTSAL MATARÓ C.E.,A
Jornada 9 24-11-2018
PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS CFS 2007,A - C.E.T. 10, FS,A
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ,A - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A
FS CASTELLDEFELS GestNowPlayers,A - JESUS-MARIA C.E.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A - LES CORTS UBAE. A.E.,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A - MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A - FUTSAL MATARÓ C.E.,A
Jornada 10 01-12-2018
C.E.T. 10, FS,A - ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A - PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS CFS 2007,A
JESUS-MARIA C.E.,A - AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A - FS CASTELLDEFELS GestNowPlayers,A
MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A - CFS ARENYS DE MUNT,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A
Jornada 11 15-12-2018
C.E.T. 10, FS,A - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A
PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS CFS 2007,A - JESUS-MARIA C.E.,A
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ,A - LES CORTS UBAE. A.E.,A
FS CASTELLDEFELS GestNowPlayers,A - MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A
CFS ARENYS DE MUNT,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A - FUTSAL MATARÓ C.E.,A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A
Jornada 12 22-12-2018
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A
JESUS-MARIA C.E.,A - C.E.T. 10, FS,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A - PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS CFS 2007,A
MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A - AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - FS CASTELLDEFELS GestNowPlayers,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,A - CFS ARENYS DE MUNT,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A - PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
Jornada 13 12-01-2019
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A - JESUS-MARIA C.E.,A
C.E.T. 10, FS,A - LES CORTS UBAE. A.E.,A
PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS CFS 2007,A - MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
FS CASTELLDEFELS GestNowPlayers,A - FUTSAL MATARÓ C.E.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A - ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 19-01-2019
CFS ARENYS DE MUNT,A - PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
FS CASTELLDEFELS GestNowPlayers,A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ,A - FUTSAL MATARÓ C.E.,A
PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS CFS 2007,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
C.E.T. 10, FS,A - MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A - LES CORTS UBAE. A.E.,A
JESUS-MARIA C.E.,A - ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A
Jornada 15 26-01-2019
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A - CFS ARENYS DE MUNT,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A - FS CASTELLDEFELS GestNowPlayers,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A - AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,A - PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS CFS 2007,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - C.E.T. 10, FS,A
MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A - JESUS-MARIA C.E.,A
Jornada 16 09-02-2019
FS CASTELLDEFELS GestNowPlayers,A - CFS ARENYS DE MUNT,A
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ,A - PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS CFS 2007,A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A
C.E.T. 10, FS,A - FUTSAL MATARÓ C.E.,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
JESUS-MARIA C.E.,A - MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A - ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A
Jornada 17 16-02-2019
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A - FS CASTELLDEFELS GestNowPlayers,A
CFS ARENYS DE MUNT,A - AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A - PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS CFS 2007,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A - C.E.T. 10, FS,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,A - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - JESUS-MARIA C.E.,A
MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A - LES CORTS UBAE. A.E.,A
Jornada 18 23-02-2019
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ,A - FS CASTELLDEFELS GestNowPlayers,A
PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS CFS 2007,A - CFS ARENYS DE MUNT,A
C.E.T. 10, FS,A - PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A
JESUS-MARIA C.E.,A - FUTSAL MATARÓ C.E.,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A - ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A
Jornada 19 09-03-2019
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A - AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ,A
FS CASTELLDEFELS GestNowPlayers,A - PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS CFS 2007,A
CFS ARENYS DE MUNT,A - C.E.T. 10, FS,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A - JESUS-MARIA C.E.,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,A - LES CORTS UBAE. A.E.,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A
Jornada 20 16-03-2019
PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS CFS 2007,A - AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ,A
C.E.T. 10, FS,A - FS CASTELLDEFELS GestNowPlayers,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A - CFS ARENYS DE MUNT,A
JESUS-MARIA C.E.,A - PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A
MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A - FUTSAL MATARÓ C.E.,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A
Jornada 21 23-03-2019
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A - PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS CFS 2007,A
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ,A - C.E.T. 10, FS,A
FS CASTELLDEFELS GestNowPlayers,A - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A
CFS ARENYS DE MUNT,A - JESUS-MARIA C.E.,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A - LES CORTS UBAE. A.E.,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A - MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
Jornada 22 30-03-2019
C.E.T. 10, FS,A - PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS CFS 2007,A
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A - AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ,A
JESUS-MARIA C.E.,A - FS CASTELLDEFELS GestNowPlayers,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A - CFS ARENYS DE MUNT,A
MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A - PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,A - ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A
Jornada 23 06-04-2019
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A - C.E.T. 10, FS,A
PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS CFS 2007,A - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ,A - JESUS-MARIA C.E.,A
FS CASTELLDEFELS GestNowPlayers,A - LES CORTS UBAE. A.E.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A - MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A - FUTSAL MATARÓ C.E.,A
Jornada 24 13-04-2019
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A - C.E.T. 10, FS,A
JESUS-MARIA C.E.,A - PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS CFS 2007,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A - AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ,A
MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A - FS CASTELLDEFELS GestNowPlayers,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - CFS ARENYS DE MUNT,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,A - PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A - ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A
Jornada 25 27-04-2019
ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A - ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A
C.E.T. 10, FS,A - JESUS-MARIA C.E.,A
PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS CFS 2007,A - LES CORTS UBAE. A.E.,A
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ,A - MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A
FS CASTELLDEFELS GestNowPlayers,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
CFS ARENYS DE MUNT,A - FUTSAL MATARÓ C.E.,A
PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A
Jornada 26 11-05-2019
JESUS-MARIA C.E.,A - ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A - C.E.T. 10, FS,A
MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A - PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS CFS 2007,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ,A
FUTSAL MATARÓ C.E.,A - FS CASTELLDEFELS GestNowPlayers,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,A - CFS ARENYS DE MUNT,A
ESCOLA DAINA ISARD ASS. ESPORT.,A - PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.