Competició | TEMPORADA 2018-2019

divisio honor juvenil nacional sala | grup 5

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 15-09-2018
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 2-3 L'HOSPITALET BELLSPORT,A
C.E.T. 10, FS,A 6-3 RECREATIVO MANACOR
Broncesval CFS MONTCADA, F.S.,A 3-4 FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
JESUS-MARIA C.E.,A 1-4 LES CORTS UBAE. A.E.,A
SALOU, F.S.,A 2-4 BARÇA,A
PALMA FUTSAL 5-1 5 MARTORELL CLUB SALA,A
NATACIO SABADELL,A 5-2 RIPOLLET F.S.,A
MANRESA, F.S.,A 6-4 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
Jornada 2 22-09-2018
L'HOSPITALET BELLSPORT,A 5-2 MANRESA, F.S.,A
RECREATIVO MANACOR 3-3 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A 8-3 C.E.T. 10, FS,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 8-1 Broncesval CFS MONTCADA, F.S.,A
BARÇA,A 5-2 JESUS-MARIA C.E.,A
5 MARTORELL CLUB SALA,A 7-11 SALOU, F.S.,A
RIPOLLET F.S.,A 5-5 PALMA FUTSAL
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 7-2 NATACIO SABADELL,A
Jornada 3 29-09-2018
L'HOSPITALET BELLSPORT,A 3-4 RECREATIVO MANACOR
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 2-7 FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
C.E.T. 10, FS,A 1-5 LES CORTS UBAE. A.E.,A
Broncesval CFS MONTCADA, F.S.,A 6-5 BARÇA,A
JESUS-MARIA C.E.,A 5-1 5 MARTORELL CLUB SALA,A
SALOU, F.S.,A 6-7 RIPOLLET F.S.,A
PALMA FUTSAL 2-2 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
MANRESA, F.S.,A 2-4 NATACIO SABADELL,A
Jornada 4 06-10-2018
RECREATIVO MANACOR 1-5 MANRESA, F.S.,A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A 6-3 L'HOSPITALET BELLSPORT,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 3-0 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
BARÇA,A 7-4 C.E.T. 10, FS,A
5 MARTORELL CLUB SALA,A 4-1 Broncesval CFS MONTCADA, F.S.,A
RIPOLLET F.S.,A 5-6 JESUS-MARIA C.E.,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 4-2 SALOU, F.S.,A
NATACIO SABADELL,A 3-3 PALMA FUTSAL
Jornada 5 13-10-2018
RECREATIVO MANACOR 2-3 FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
L'HOSPITALET BELLSPORT,A 0-2 LES CORTS UBAE. A.E.,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 0-8 BARÇA,A
C.E.T. 10, FS,A 4-4 5 MARTORELL CLUB SALA,A
Broncesval CFS MONTCADA, F.S.,A 3-2 RIPOLLET F.S.,A
JESUS-MARIA C.E.,A 3-2 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
SALOU, F.S.,A 6-2 NATACIO SABADELL,A
MANRESA, F.S.,A 6-3 PALMA FUTSAL
Jornada 6 20-10-2018
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A 6-2 MANRESA, F.S.,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 8-0 RECREATIVO MANACOR
BARÇA,A 5-0 L'HOSPITALET BELLSPORT,A
5 MARTORELL CLUB SALA,A 4-3 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
RIPOLLET F.S.,A 2-2 C.E.T. 10, FS,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 6-4 Broncesval CFS MONTCADA, F.S.,A
NATACIO SABADELL,A 2-2 JESUS-MARIA C.E.,A
PALMA FUTSAL 3-2 SALOU, F.S.,A
Jornada 7 27-10-2018
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A 5-5 LES CORTS UBAE. A.E.,A
RECREATIVO MANACOR 0-5 BARÇA,A
L'HOSPITALET BELLSPORT,A 1-3 5 MARTORELL CLUB SALA,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 5-4 RIPOLLET F.S.,A
C.E.T. 10, FS,A 2-9 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
Broncesval CFS MONTCADA, F.S.,A 5-6 NATACIO SABADELL,A
JESUS-MARIA C.E.,A 1-4 PALMA FUTSAL
MANRESA, F.S.,A 5-4 SALOU, F.S.,A
Jornada 8 03-11-2018
LES CORTS UBAE. A.E.,A 3-0 MANRESA, F.S.,A
BARÇA,A 5-2 FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
5 MARTORELL CLUB SALA,A 2-2 RECREATIVO MANACOR
RIPOLLET F.S.,A 4-3 L'HOSPITALET BELLSPORT,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 6-4 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
NATACIO SABADELL,A 3-5 C.E.T. 10, FS,A
PALMA FUTSAL 4-3 Broncesval CFS MONTCADA, F.S.,A
SALOU, F.S.,A 5-4 JESUS-MARIA C.E.,A
Jornada 9 10-11-2018
LES CORTS UBAE. A.E.,A 2-7 BARÇA,A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A 3-1 5 MARTORELL CLUB SALA,A
RECREATIVO MANACOR 6-6 RIPOLLET F.S.,A
L'HOSPITALET BELLSPORT,A 3-3 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 1-3 NATACIO SABADELL,A
C.E.T. 10, FS,A 1-1 PALMA FUTSAL
Broncesval CFS MONTCADA, F.S.,A 4-7 SALOU, F.S.,A
MANRESA, F.S.,A 3-1 JESUS-MARIA C.E.,A
Jornada 10 17-11-2018
BARÇA,A 6-1 MANRESA, F.S.,A
5 MARTORELL CLUB SALA,A 2-4 LES CORTS UBAE. A.E.,A
RIPOLLET F.S.,A 3-4 FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 11-3 RECREATIVO MANACOR
NATACIO SABADELL,A 8-3 L'HOSPITALET BELLSPORT,A
PALMA FUTSAL 8-1 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
SALOU, F.S.,A 6-1 C.E.T. 10, FS,A
JESUS-MARIA C.E.,A 1-6 Broncesval CFS MONTCADA, F.S.,A
Jornada 11 24-11-2018
BARÇA,A 14-1 5 MARTORELL CLUB SALA,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 5-4 RIPOLLET F.S.,A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A 4-5 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
RECREATIVO MANACOR 3-5 NATACIO SABADELL,A
L'HOSPITALET BELLSPORT,A 3-2 PALMA FUTSAL
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 3-6 SALOU, F.S.,A
C.E.T. 10, FS,A 3-4 JESUS-MARIA C.E.,A
MANRESA, F.S.,A 4-2 Broncesval CFS MONTCADA, F.S.,A
Jornada 12 01-12-2018
5 MARTORELL CLUB SALA,A 4-2 MANRESA, F.S.,A
RIPOLLET F.S.,A 2-5 BARÇA,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 1-2 LES CORTS UBAE. A.E.,A
NATACIO SABADELL,A 5-5 FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
PALMA FUTSAL 7-1 RECREATIVO MANACOR
SALOU, F.S.,A 7-5 L'HOSPITALET BELLSPORT,A
JESUS-MARIA C.E.,A 4-1 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
Broncesval CFS MONTCADA, F.S.,A 4-12 C.E.T. 10, FS,A
Jornada 13 08-12-2018
5 MARTORELL CLUB SALA,A 3-2 RIPOLLET F.S.,A
BARÇA,A 6-0 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 5-3 NATACIO SABADELL,A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A 1-0 PALMA FUTSAL
RECREATIVO MANACOR 4-6 SALOU, F.S.,A
L'HOSPITALET BELLSPORT,A 4-5 JESUS-MARIA C.E.,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 5-3 Broncesval CFS MONTCADA, F.S.,A
MANRESA, F.S.,A 6-4 C.E.T. 10, FS,A
Jornada 14 15-12-2018
MANRESA, F.S.,A 1-4 RIPOLLET F.S.,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 8-3 5 MARTORELL CLUB SALA,A
NATACIO SABADELL,A 5-5 BARÇA,A
PALMA FUTSAL 2-4 LES CORTS UBAE. A.E.,A
SALOU, F.S.,A 6-4 FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
JESUS-MARIA C.E.,A 5-1 RECREATIVO MANACOR
Broncesval CFS MONTCADA, F.S.,A 4-3 L'HOSPITALET BELLSPORT,A
C.E.T. 10, FS,A 5-3 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
Jornada 15 22-12-2018
RIPOLLET F.S.,A 3-3 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
5 MARTORELL CLUB SALA,A 2-2 NATACIO SABADELL,A
BARÇA,A 3-0 PALMA FUTSAL
LES CORTS UBAE. A.E.,A 6-4 SALOU, F.S.,A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A 6-0 JESUS-MARIA C.E.,A
RECREATIVO MANACOR 2-8 Broncesval CFS MONTCADA, F.S.,A
L'HOSPITALET BELLSPORT,A 5-2 C.E.T. 10, FS,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 2-2 MANRESA, F.S.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-01-2019
L'HOSPITALET BELLSPORT,A 6-5 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
RECREATIVO MANACOR 4-4 C.E.T. 10, FS,A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A 5-5 Broncesval CFS MONTCADA, F.S.,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 4-4 JESUS-MARIA C.E.,A
BARÇA,A 10-1 SALOU, F.S.,A
5 MARTORELL CLUB SALA,A 1-4 PALMA FUTSAL
RIPOLLET F.S.,A 7-4 NATACIO SABADELL,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 2-3 MANRESA, F.S.,A
Jornada 17 19-01-2019
MANRESA, F.S.,A 3-1 L'HOSPITALET BELLSPORT,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 4-0 RECREATIVO MANACOR
C.E.T. 10, FS,A 1-3 FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
Broncesval CFS MONTCADA, F.S.,A 6-6 LES CORTS UBAE. A.E.,A
JESUS-MARIA C.E.,A 0-6 BARÇA,A
SALOU, F.S.,A 2-2 5 MARTORELL CLUB SALA,A
PALMA FUTSAL 3-0 RIPOLLET F.S.,A
NATACIO SABADELL,A 6-6 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
Jornada 18 02-02-2019
RECREATIVO MANACOR 3-4 L'HOSPITALET BELLSPORT,A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A 5-3 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 8-6 C.E.T. 10, FS,A
BARÇA,A 10-1 Broncesval CFS MONTCADA, F.S.,A
5 MARTORELL CLUB SALA,A 3-2 JESUS-MARIA C.E.,A
RIPOLLET F.S.,A 4-3 SALOU, F.S.,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 5-3 PALMA FUTSAL
NATACIO SABADELL,A 2-4 MANRESA, F.S.,A
Jornada 19 09-02-2019
MANRESA, F.S.,A 8-3 RECREATIVO MANACOR
L'HOSPITALET BELLSPORT,A 2-2 FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 4-4 LES CORTS UBAE. A.E.,A
C.E.T. 10, FS,A 2-5 BARÇA,A
Broncesval CFS MONTCADA, F.S.,A 6-5 5 MARTORELL CLUB SALA,A
JESUS-MARIA C.E.,A 4-3 RIPOLLET F.S.,A
SALOU, F.S.,A 2-5 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
PALMA FUTSAL 3-5 NATACIO SABADELL,A
Jornada 20 23-02-2019
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A 6-0 RECREATIVO MANACOR
LES CORTS UBAE. A.E.,A 2-0 L'HOSPITALET BELLSPORT,A
BARÇA,A 6-1 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
5 MARTORELL CLUB SALA,A 3-3 C.E.T. 10, FS,A
RIPOLLET F.S.,A 8-9 Broncesval CFS MONTCADA, F.S.,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 9-3 JESUS-MARIA C.E.,A
NATACIO SABADELL,A 11-1 SALOU, F.S.,A
PALMA FUTSAL 1-1 MANRESA, F.S.,A
Jornada 21 02-03-2019
MANRESA, F.S.,A 5-3 FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
RECREATIVO MANACOR 0-5 LES CORTS UBAE. A.E.,A
L'HOSPITALET BELLSPORT,A 2-4 BARÇA,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 5-0 5 MARTORELL CLUB SALA,A
C.E.T. 10, FS,A 4-8 RIPOLLET F.S.,A
Broncesval CFS MONTCADA, F.S.,A 7-4 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
JESUS-MARIA C.E.,A 4-2 NATACIO SABADELL,A
SALOU, F.S.,A 5-4 PALMA FUTSAL
Jornada 22 09-03-2019
LES CORTS UBAE. A.E.,A 9-2 FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
BARÇA,A 10-2 RECREATIVO MANACOR
5 MARTORELL CLUB SALA,A 3-4 L'HOSPITALET BELLSPORT,A
RIPOLLET F.S.,A 5-4 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 10-4 C.E.T. 10, FS,A
NATACIO SABADELL,A 5-4 Broncesval CFS MONTCADA, F.S.,A
PALMA FUTSAL 5-2 JESUS-MARIA C.E.,A
SALOU, F.S.,A 5-4 MANRESA, F.S.,A
Jornada 23 16-03-2019
MANRESA, F.S.,A 1-4 LES CORTS UBAE. A.E.,A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A 2-5 BARÇA,A
RECREATIVO MANACOR 1-3 5 MARTORELL CLUB SALA,A
L'HOSPITALET BELLSPORT,A 2-1 RIPOLLET F.S.,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 6-5 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
C.E.T. 10, FS,A 2-1 NATACIO SABADELL,A
Broncesval CFS MONTCADA, F.S.,A 1-5 PALMA FUTSAL
JESUS-MARIA C.E.,A 10-3 SALOU, F.S.,A
Jornada 24 23-03-2019
BARÇA,A 4-1 LES CORTS UBAE. A.E.,A
5 MARTORELL CLUB SALA,A 3-3 FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
RIPOLLET F.S.,A 8-4 RECREATIVO MANACOR
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 8-2 L'HOSPITALET BELLSPORT,A
NATACIO SABADELL,A 6-4 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
PALMA FUTSAL 3-3 C.E.T. 10, FS,A
SALOU, F.S.,A 3-3 Broncesval CFS MONTCADA, F.S.,A
JESUS-MARIA C.E.,A 4-3 MANRESA, F.S.,A
Jornada 25 06-04-2019
MANRESA, F.S.,A 1-4 BARÇA,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 6-2 5 MARTORELL CLUB SALA,A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A 7-6 RIPOLLET F.S.,A
RECREATIVO MANACOR 6-11 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
L'HOSPITALET BELLSPORT,A 7-3 NATACIO SABADELL,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 4-6 PALMA FUTSAL
C.E.T. 10, FS,A 5-0 SALOU, F.S.,A
Broncesval CFS MONTCADA, F.S.,A 5-2 JESUS-MARIA C.E.,A
Jornada 26 13-04-2019
5 MARTORELL CLUB SALA,A 0-6 BARÇA,A
RIPOLLET F.S.,A 5-5 LES CORTS UBAE. A.E.,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 4-2 FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
NATACIO SABADELL,A 10-1 RECREATIVO MANACOR
PALMA FUTSAL 3-4 L'HOSPITALET BELLSPORT,A
SALOU, F.S.,A 3-3 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
JESUS-MARIA C.E.,A 4-4 C.E.T. 10, FS,A
Broncesval CFS MONTCADA, F.S.,A 5-4 MANRESA, F.S.,A
Jornada 27 27-04-2019
MANRESA, F.S.,A 3-3 5 MARTORELL CLUB SALA,A
BARÇA,A 4-3 RIPOLLET F.S.,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A - INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A 5-2 NATACIO SABADELL,A
RECREATIVO MANACOR 1-10 PALMA FUTSAL
L'HOSPITALET BELLSPORT,A 5-4 SALOU, F.S.,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 4-8 JESUS-MARIA C.E.,A
C.E.T. 10, FS,A 5-4 Broncesval CFS MONTCADA, F.S.,A
Jornada 28 11-05-2019
RIPOLLET F.S.,A 1-1 5 MARTORELL CLUB SALA,A
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 5-3 BARÇA,A
NATACIO SABADELL,A 4-4 LES CORTS UBAE. A.E.,A
PALMA FUTSAL 9-3 FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
SALOU, F.S.,A 10-1 RECREATIVO MANACOR
JESUS-MARIA C.E.,A 2-3 L'HOSPITALET BELLSPORT,A
Broncesval CFS MONTCADA, F.S.,A 7-3 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
C.E.T. 10, FS,A 7-3 MANRESA, F.S.,A
Jornada 29 18-05-2019
RIPOLLET F.S.,A 3-4 MANRESA, F.S.,A
5 MARTORELL CLUB SALA,A 4-7 INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A
BARÇA,A 7-2 NATACIO SABADELL,A
LES CORTS UBAE. A.E.,A 2-3 PALMA FUTSAL
FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A 5-2 SALOU, F.S.,A
RECREATIVO MANACOR 4-1 JESUS-MARIA C.E.,A
L'HOSPITALET BELLSPORT,A 6-2 Broncesval CFS MONTCADA, F.S.,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 2-2 C.E.T. 10, FS,A
Jornada 30 25-05-2019
INDUSTRIAS SANTA COLOMA,A 4-7 RIPOLLET F.S.,A
NATACIO SABADELL,A 9-9 5 MARTORELL CLUB SALA,A
PALMA FUTSAL 1-2 BARÇA,A
SALOU, F.S.,A 1-2 LES CORTS UBAE. A.E.,A
JESUS-MARIA C.E.,A 1-1 FUTSAL INLINGUA MATARÓ,A
Broncesval CFS MONTCADA, F.S.,A 14-2 RECREATIVO MANACOR
C.E.T. 10, FS,A 6-3 L'HOSPITALET BELLSPORT,A
MANRESA, F.S.,A 8-4 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.