Competició | TEMPORADA 2018-2019

lliga primera divisio alevi futbol sala | grup 3

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2018
C.N. CALDES,F.S.,B 15 CEFS PROSPERITAT,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A 21 FS CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana,A
MARISTES SANTS LES CORTS,A 52 BADALONA FUTSAL IRIS,B
RIPOLLET F.S.,A 141 CES BOSCO ROCAFORT,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 100 CASP, A.E.,A
CORNELLA C.F.S.,B 14 GROUPVALLES CFS MONTCADA,A
LES CORTS UBAE. A.E.,B 25 SANT JOAN DESPI C.F.S.,A
Jornada 2 13-10-2018
CEFS PROSPERITAT,A 24 LES CORTS UBAE. A.E.,B
FS CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana,A 12 C.N. CALDES,F.S.,B
BADALONA FUTSAL IRIS,B 35 HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
CES BOSCO ROCAFORT,A 16 MARISTES SANTS LES CORTS,A
CASP, A.E.,A 412 RIPOLLET F.S.,A
GROUPVALLES CFS MONTCADA,A 61 PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,A 70 CORNELLA C.F.S.,B
Jornada 3 20-10-2018
CEFS PROSPERITAT,A 52 FS CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana,A
C.N. CALDES,F.S.,B 21 BADALONA FUTSAL IRIS,B
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A 93 CES BOSCO ROCAFORT,A
MARISTES SANTS LES CORTS,A - CASP, A.E.,A
RIPOLLET F.S.,A 22 GROUPVALLES CFS MONTCADA,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 32 SANT JOAN DESPI C.F.S.,A
LES CORTS UBAE. A.E.,B 80 CORNELLA C.F.S.,B
Jornada 4 27-10-2018
FS CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana,A 33 LES CORTS UBAE. A.E.,B
BADALONA FUTSAL IRIS,B 12 CEFS PROSPERITAT,A
CES BOSCO ROCAFORT,A 33 C.N. CALDES,F.S.,B
CASP, A.E.,A 213 HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
GROUPVALLES CFS MONTCADA,A 51 MARISTES SANTS LES CORTS,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,A 24 RIPOLLET F.S.,A
CORNELLA C.F.S.,B 010 PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
Jornada 5 10-11-2018
FS CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
CEFS PROSPERITAT,A 34 CES BOSCO ROCAFORT,A
C.N. CALDES,F.S.,B 51 CASP, A.E.,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A 43 GROUPVALLES CFS MONTCADA,A
MARISTES SANTS LES CORTS,A 37 SANT JOAN DESPI C.F.S.,A
RIPOLLET F.S.,A 81 CORNELLA C.F.S.,B
LES CORTS UBAE. A.E.,B 34 PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
Jornada 6 17-11-2018
BADALONA FUTSAL IRIS,B 51 LES CORTS UBAE. A.E.,B
CES BOSCO ROCAFORT,A FS CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana,A
CASP, A.E.,A 15 CEFS PROSPERITAT,A
GROUPVALLES CFS MONTCADA,A 53 C.N. CALDES,F.S.,B
SANT JOAN DESPI C.F.S.,A 32 HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
CORNELLA C.F.S.,B 35 MARISTES SANTS LES CORTS,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 66 RIPOLLET F.S.,A
Jornada 7 24-11-2018
BADALONA FUTSAL IRIS,B - CES BOSCO ROCAFORT,A
FS CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana,A - CASP, A.E.,A
CEFS PROSPERITAT,A - GROUPVALLES CFS MONTCADA,A
C.N. CALDES,F.S.,B - SANT JOAN DESPI C.F.S.,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A - CORNELLA C.F.S.,B
MARISTES SANTS LES CORTS,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
LES CORTS UBAE. A.E.,B - RIPOLLET F.S.,A
Jornada 8 01-12-2018
CES BOSCO ROCAFORT,A - LES CORTS UBAE. A.E.,B
CASP, A.E.,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
GROUPVALLES CFS MONTCADA,A - FS CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,A - CEFS PROSPERITAT,A
CORNELLA C.F.S.,B - C.N. CALDES,F.S.,B
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
RIPOLLET F.S.,A - MARISTES SANTS LES CORTS,A
Jornada 9 15-12-2018
CES BOSCO ROCAFORT,A - CASP, A.E.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - GROUPVALLES CFS MONTCADA,A
FS CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana,A - SANT JOAN DESPI C.F.S.,A
CEFS PROSPERITAT,A - CORNELLA C.F.S.,B
C.N. CALDES,F.S.,B - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A - RIPOLLET F.S.,A
LES CORTS UBAE. A.E.,B - MARISTES SANTS LES CORTS,A
Jornada 10 22-12-2018
CASP, A.E.,A - LES CORTS UBAE. A.E.,B
GROUPVALLES CFS MONTCADA,A - CES BOSCO ROCAFORT,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
CORNELLA C.F.S.,B - FS CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - CEFS PROSPERITAT,A
RIPOLLET F.S.,A - C.N. CALDES,F.S.,B
MARISTES SANTS LES CORTS,A - HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
Jornada 11 12-01-2019
CASP, A.E.,A - GROUPVALLES CFS MONTCADA,A
CES BOSCO ROCAFORT,A - SANT JOAN DESPI C.F.S.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - CORNELLA C.F.S.,B
FS CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
CEFS PROSPERITAT,A - RIPOLLET F.S.,A
C.N. CALDES,F.S.,B - MARISTES SANTS LES CORTS,A
LES CORTS UBAE. A.E.,B - HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
Jornada 12 19-01-2019
LES CORTS UBAE. A.E.,B - GROUPVALLES CFS MONTCADA,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,A - CASP, A.E.,A
CORNELLA C.F.S.,B - CES BOSCO ROCAFORT,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
RIPOLLET F.S.,A - FS CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana,A
MARISTES SANTS LES CORTS,A - CEFS PROSPERITAT,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A - C.N. CALDES,F.S.,B
Jornada 13 26-01-2019
GROUPVALLES CFS MONTCADA,A - SANT JOAN DESPI C.F.S.,A
CASP, A.E.,A - CORNELLA C.F.S.,B
CES BOSCO ROCAFORT,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - RIPOLLET F.S.,A
FS CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana,A - MARISTES SANTS LES CORTS,A
CEFS PROSPERITAT,A - HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
C.N. CALDES,F.S.,B - LES CORTS UBAE. A.E.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 09-02-2019
CEFS PROSPERITAT,A - C.N. CALDES,F.S.,B
FS CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana,A - HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - MARISTES SANTS LES CORTS,A
CES BOSCO ROCAFORT,A - RIPOLLET F.S.,A
CASP, A.E.,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
GROUPVALLES CFS MONTCADA,A - CORNELLA C.F.S.,B
SANT JOAN DESPI C.F.S.,A - LES CORTS UBAE. A.E.,B
Jornada 15 16-02-2019
LES CORTS UBAE. A.E.,B - CEFS PROSPERITAT,A
C.N. CALDES,F.S.,B - FS CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
MARISTES SANTS LES CORTS,A - CES BOSCO ROCAFORT,A
RIPOLLET F.S.,A - CASP, A.E.,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - GROUPVALLES CFS MONTCADA,A
CORNELLA C.F.S.,B - SANT JOAN DESPI C.F.S.,A
Jornada 16 23-02-2019
FS CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana,A - CEFS PROSPERITAT,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - C.N. CALDES,F.S.,B
CES BOSCO ROCAFORT,A - HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
CASP, A.E.,A - MARISTES SANTS LES CORTS,A
GROUPVALLES CFS MONTCADA,A - RIPOLLET F.S.,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
CORNELLA C.F.S.,B - LES CORTS UBAE. A.E.,B
Jornada 17 09-03-2019
LES CORTS UBAE. A.E.,B - FS CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana,A
CEFS PROSPERITAT,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
C.N. CALDES,F.S.,B - CES BOSCO ROCAFORT,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A - CASP, A.E.,A
MARISTES SANTS LES CORTS,A - GROUPVALLES CFS MONTCADA,A
RIPOLLET F.S.,A - SANT JOAN DESPI C.F.S.,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - CORNELLA C.F.S.,B
Jornada 18 16-03-2019
BADALONA FUTSAL IRIS,B - FS CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana,A
CES BOSCO ROCAFORT,A - CEFS PROSPERITAT,A
CASP, A.E.,A - C.N. CALDES,F.S.,B
GROUPVALLES CFS MONTCADA,A - HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,A - MARISTES SANTS LES CORTS,A
CORNELLA C.F.S.,B - RIPOLLET F.S.,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - LES CORTS UBAE. A.E.,B
Jornada 19 23-03-2019
LES CORTS UBAE. A.E.,B - BADALONA FUTSAL IRIS,B
FS CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana,A - CES BOSCO ROCAFORT,A
CEFS PROSPERITAT,A - CASP, A.E.,A
C.N. CALDES,F.S.,B - GROUPVALLES CFS MONTCADA,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A - SANT JOAN DESPI C.F.S.,A
MARISTES SANTS LES CORTS,A - CORNELLA C.F.S.,B
RIPOLLET F.S.,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
Jornada 20 30-03-2019
CES BOSCO ROCAFORT,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
CASP, A.E.,A - FS CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana,A
GROUPVALLES CFS MONTCADA,A - CEFS PROSPERITAT,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,A - C.N. CALDES,F.S.,B
CORNELLA C.F.S.,B - HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - MARISTES SANTS LES CORTS,A
RIPOLLET F.S.,A - LES CORTS UBAE. A.E.,B
Jornada 21 06-04-2019
LES CORTS UBAE. A.E.,B - CES BOSCO ROCAFORT,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - CASP, A.E.,A
FS CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana,A - GROUPVALLES CFS MONTCADA,A
CEFS PROSPERITAT,A - SANT JOAN DESPI C.F.S.,A
C.N. CALDES,F.S.,B - CORNELLA C.F.S.,B
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
MARISTES SANTS LES CORTS,A - RIPOLLET F.S.,A
Jornada 22 13-04-2019
CASP, A.E.,A - CES BOSCO ROCAFORT,A
GROUPVALLES CFS MONTCADA,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
SANT JOAN DESPI C.F.S.,A - FS CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana,A
CORNELLA C.F.S.,B - CEFS PROSPERITAT,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - C.N. CALDES,F.S.,B
RIPOLLET F.S.,A - HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
MARISTES SANTS LES CORTS,A - LES CORTS UBAE. A.E.,B
Jornada 23 27-04-2019
LES CORTS UBAE. A.E.,B - CASP, A.E.,A
CES BOSCO ROCAFORT,A - GROUPVALLES CFS MONTCADA,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - SANT JOAN DESPI C.F.S.,A
FS CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana,A - CORNELLA C.F.S.,B
CEFS PROSPERITAT,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
C.N. CALDES,F.S.,B - RIPOLLET F.S.,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A - MARISTES SANTS LES CORTS,A
Jornada 24 11-05-2019
GROUPVALLES CFS MONTCADA,A - CASP, A.E.,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,A - CES BOSCO ROCAFORT,A
CORNELLA C.F.S.,B - BADALONA FUTSAL IRIS,B
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - FS CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana,A
RIPOLLET F.S.,A - CEFS PROSPERITAT,A
MARISTES SANTS LES CORTS,A - C.N. CALDES,F.S.,B
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A - LES CORTS UBAE. A.E.,B
Jornada 25 18-05-2019
GROUPVALLES CFS MONTCADA,A - LES CORTS UBAE. A.E.,B
CASP, A.E.,A - SANT JOAN DESPI C.F.S.,A
CES BOSCO ROCAFORT,A - CORNELLA C.F.S.,B
BADALONA FUTSAL IRIS,B - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
FS CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana,A - RIPOLLET F.S.,A
CEFS PROSPERITAT,A - MARISTES SANTS LES CORTS,A
C.N. CALDES,F.S.,B - HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
Jornada 26 25-05-2019
SANT JOAN DESPI C.F.S.,A - GROUPVALLES CFS MONTCADA,A
CORNELLA C.F.S.,B - CASP, A.E.,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - CES BOSCO ROCAFORT,A
RIPOLLET F.S.,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
MARISTES SANTS LES CORTS,A - FS CASTELLDEFELS Chiringuito Iguana,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A - CEFS PROSPERITAT,A
LES CORTS UBAE. A.E.,B - C.N. CALDES,F.S.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.