Competició | TEMPORADA 2018-2019

lliga primera divisio cadet futbol sala | grup 2

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2018
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 00 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
CEFS PROSPERITAT,A 27 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 33 PALAU SOLITA I PLEGAMANS CFS 2007 ,A
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,B 23 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,B
AIXAM SANT CUGAT F.S.,B 13 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A
FUTSAL LA RACLETTE ARENYS DE MAR,A 23 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 44 BABAR A.E.,A
Jornada 2 13-10-2018
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 41 BADALONA FUTSAL IRIS,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 74 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS CFS 2007 ,A 71 CEFS PROSPERITAT,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,B 20 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A 41 FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A 40 AIXAM SANT CUGAT F.S.,B
BABAR A.E.,A 41 FUTSAL LA RACLETTE ARENYS DE MAR,A
Jornada 3 20-10-2018
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 51 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 22 PALAU SOLITA I PLEGAMANS CFS 2007 ,A
CEFS PROSPERITAT,A 02 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,B
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 14 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,B 15 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
AIXAM SANT CUGAT F.S.,B 12 BABAR A.E.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 52 FUTSAL LA RACLETTE ARENYS DE MAR,A
Jornada 4 27-10-2018
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 47 BADALONA FUTSAL IRIS,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS CFS 2007 ,A 50 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,B 31 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A 21 CEFS PROSPERITAT,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A 22 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
BABAR A.E.,A 82 FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,B
FUTSAL LA RACLETTE ARENYS DE MAR,A 42 AIXAM SANT CUGAT F.S.,B
Jornada 5 10-11-2018
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 11 PALAU SOLITA I PLEGAMANS CFS 2007 ,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 24 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 14 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A
CEFS PROSPERITAT,A 02 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 11 BABAR A.E.,A
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,B 65 FUTSAL LA RACLETTE ARENYS DE MAR,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 31 AIXAM SANT CUGAT F.S.,B
Jornada 6 17-11-2018
PALAU SOLITA I PLEGAMANS CFS 2007 ,A 33 BADALONA FUTSAL IRIS,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,B 03 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A 43 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A 52 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
BABAR A.E.,A 44 CEFS PROSPERITAT,A
FUTSAL LA RACLETTE ARENYS DE MAR,A 111 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
AIXAM SANT CUGAT F.S.,B 02 FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,B
Jornada 7 24-11-2018
PALAU SOLITA I PLEGAMANS CFS 2007 ,A 12 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,B
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 54 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 52 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 21 BABAR A.E.,A
CEFS PROSPERITAT,A 55 FUTSAL LA RACLETTE ARENYS DE MAR,A
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 61 AIXAM SANT CUGAT F.S.,B
BADALONA FUTSAL IRIS,A 32 FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,B
Jornada 8 01-12-2018
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,B 25 BADALONA FUTSAL IRIS,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A 11 PALAU SOLITA I PLEGAMANS CFS 2007 ,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A 23 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
BABAR A.E.,A 23 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
FUTSAL LA RACLETTE ARENYS DE MAR,A 72 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
AIXAM SANT CUGAT F.S.,B 23 CEFS PROSPERITAT,A
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,B 06 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
Jornada 9 15-12-2018
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,B 01 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS CFS 2007 ,A 64 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 110 BABAR A.E.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 93 FUTSAL LA RACLETTE ARENYS DE MAR,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 23 AIXAM SANT CUGAT F.S.,B
CEFS PROSPERITAT,A 42 FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,B
BADALONA FUTSAL IRIS,A 52 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
Jornada 10 22-12-2018
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A 04 BADALONA FUTSAL IRIS,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A 43 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,B
BABAR A.E.,A 13 PALAU SOLITA I PLEGAMANS CFS 2007 ,A
FUTSAL LA RACLETTE ARENYS DE MAR,A 23 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
AIXAM SANT CUGAT F.S.,B 14 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,B 73 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 22 CEFS PROSPERITAT,A
Jornada 11 12-01-2019
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A 23 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,B 16 BABAR A.E.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS CFS 2007 ,A 23 FUTSAL LA RACLETTE ARENYS DE MAR,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 50 AIXAM SANT CUGAT F.S.,B
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 52 FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 20 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 82 CEFS PROSPERITAT,A
Jornada 12 19-01-2019
BADALONA FUTSAL IRIS,A 31 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
BABAR A.E.,A 44 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A
FUTSAL LA RACLETTE ARENYS DE MAR,A 43 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,B
AIXAM SANT CUGAT F.S.,B 43 PALAU SOLITA I PLEGAMANS CFS 2007 ,A
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,B 29 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 17 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
CEFS PROSPERITAT,A 34 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
Jornada 13 26-01-2019
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A 32 BABAR A.E.,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A 58 FUTSAL LA RACLETTE ARENYS DE MAR,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,B 21 AIXAM SANT CUGAT F.S.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS CFS 2007 ,A 70 FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,B
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 34 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 40 CEFS PROSPERITAT,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 14 BADALONA FUTSAL IRIS,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 09-02-2019
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 54 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 72 CEFS PROSPERITAT,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS CFS 2007 ,A 43 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,B 61 FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,B
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A 52 AIXAM SANT CUGAT F.S.,B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A 11 FUTSAL LA RACLETTE ARENYS DE MAR,A
BABAR A.E.,A 17 BADALONA FUTSAL IRIS,A
Jornada 15 16-02-2019
BADALONA FUTSAL IRIS,A 11 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 33 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
CEFS PROSPERITAT,A 33 PALAU SOLITA I PLEGAMANS CFS 2007 ,A
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 16 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,B
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,B 12 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A
AIXAM SANT CUGAT F.S.,B 11 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
FUTSAL LA RACLETTE ARENYS DE MAR,A 43 BABAR A.E.,A
Jornada 16 23-02-2019
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 23 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS CFS 2007 ,A 71 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,B 53 CEFS PROSPERITAT,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A 21 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A 51 FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,B
BABAR A.E.,A 12 AIXAM SANT CUGAT F.S.,B
FUTSAL LA RACLETTE ARENYS DE MAR,A 34 BADALONA FUTSAL IRIS,A
Jornada 17 09-03-2019
BADALONA FUTSAL IRIS,A 52 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 51 PALAU SOLITA I PLEGAMANS CFS 2007 ,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 12 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,B
CEFS PROSPERITAT,A 13 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 13 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,B 51 BABAR A.E.,A
AIXAM SANT CUGAT F.S.,B 12 FUTSAL LA RACLETTE ARENYS DE MAR,A
Jornada 18 16-03-2019
PALAU SOLITA I PLEGAMANS CFS 2007 ,A 34 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,B 22 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A 52 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A 74 CEFS PROSPERITAT,A
BABAR A.E.,A 33 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
FUTSAL LA RACLETTE ARENYS DE MAR,A 62 FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,B
AIXAM SANT CUGAT F.S.,B 13 BADALONA FUTSAL IRIS,A
Jornada 19 23-03-2019
BADALONA FUTSAL IRIS,A 63 PALAU SOLITA I PLEGAMANS CFS 2007 ,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 11 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,B
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 72 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 16 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
CEFS PROSPERITAT,A 23 BABAR A.E.,A
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 62 FUTSAL LA RACLETTE ARENYS DE MAR,A
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,B 32 AIXAM SANT CUGAT F.S.,B
Jornada 20 30-03-2019
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,B 32 PALAU SOLITA I PLEGAMANS CFS 2007 ,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A 33 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A 32 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
BABAR A.E.,A 53 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
FUTSAL LA RACLETTE ARENYS DE MAR,A 100 CEFS PROSPERITAT,A
AIXAM SANT CUGAT F.S.,B 21 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,B 213 BADALONA FUTSAL IRIS,A
Jornada 21 06-04-2019
BADALONA FUTSAL IRIS,A 41 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS CFS 2007 ,A 10 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 43 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 10 BABAR A.E.,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 45 FUTSAL LA RACLETTE ARENYS DE MAR,A
CEFS PROSPERITAT,A 34 AIXAM SANT CUGAT F.S.,B
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 53 FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,B
Jornada 22 13-04-2019
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A 22 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A 50 PALAU SOLITA I PLEGAMANS CFS 2007 ,A
BABAR A.E.,A 16 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
FUTSAL LA RACLETTE ARENYS DE MAR,A 64 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
AIXAM SANT CUGAT F.S.,B 12 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,B 96 CEFS PROSPERITAT,A
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 12 BADALONA FUTSAL IRIS,A
Jornada 23 27-04-2019
BADALONA FUTSAL IRIS,A 31 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,B 23 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS CFS 2007 ,A 40 BABAR A.E.,A
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 91 FUTSAL LA RACLETTE ARENYS DE MAR,A
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 43 AIXAM SANT CUGAT F.S.,B
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 23 FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,B
CEFS PROSPERITAT,A 27 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
Jornada 24 11-05-2019
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A 11 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A
BABAR A.E.,A 24 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,B
FUTSAL LA RACLETTE ARENYS DE MAR,A 34 PALAU SOLITA I PLEGAMANS CFS 2007 ,A
AIXAM SANT CUGAT F.S.,B 23 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,B 61 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 21 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
CEFS PROSPERITAT,A 45 BADALONA FUTSAL IRIS,A
Jornada 25 18-05-2019
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A 22 BADALONA FUTSAL IRIS,A
CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A 42 BABAR A.E.,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,B 72 FUTSAL LA RACLETTE ARENYS DE MAR,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS CFS 2007 ,A 32 AIXAM SANT CUGAT F.S.,B
C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 44 FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,B
SANT JOAN DE VILASSAR FS,A 21 BARRI CAN CALET, C.F.S.,A
RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A 35 CEFS PROSPERITAT,A
Jornada 26 25-05-2019
BABAR A.E.,A 43 SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA ,A
FUTSAL LA RACLETTE ARENYS DE MAR,A 34 CFS MANENT UNION SANTA COLOMA,A
AIXAM SANT CUGAT F.S.,B 13 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET10,B
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,B 22 PALAU SOLITA I PLEGAMANS CFS 2007 ,A
BARRI CAN CALET, C.F.S.,A 16 C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A
CEFS PROSPERITAT,A 13 SANT JOAN DE VILASSAR FS,A
BADALONA FUTSAL IRIS,A 22 RAPID SANTA COLOMA, F.S.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.