Competició | TEMPORADA 2018-2019

lliga primera divisio cadet futbol sala | grup 3

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2018
JESUS-MARIA C.E.,A 41 CORNELLA C.F.S.,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 34 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU,A 07 HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B 11 C.E.T. 10, FS,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 42 AECS L'HOSPITALET,A
CASP, A.E.,A 43 FS CASTELLDEFELS Fusteria Creativa,A
LES CORTS UBAE. A.E..,B 110 CES Bosco Rocafort,A
Jornada 2 13-10-2018
CORNELLA C.F.S.,A 05 LES CORTS UBAE. A.E..,B
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A 21 JESUS-MARIA C.E.,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A 22 ARRELS, A.E.F.S.,A
C.E.T. 10, FS,A 60 BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU,A
AECS L'HOSPITALET,A 22 BADALONA FUTSAL IRIS,B
FS CASTELLDEFELS Fusteria Creativa,A 30 PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
CES Bosco Rocafort,A 10 CASP, A.E.,A
Jornada 3 20-10-2018
CORNELLA C.F.S.,A 10 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
JESUS-MARIA C.E.,A 31 HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 34 C.E.T. 10, FS,A
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU,A 57 AECS L'HOSPITALET,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B 04 FS CASTELLDEFELS Fusteria Creativa,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 20 CES Bosco Rocafort,A
LES CORTS UBAE. A.E..,B 00 CASP, A.E.,A
Jornada 4 27-10-2018
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A 13 LES CORTS UBAE. A.E..,B
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A 31 CORNELLA C.F.S.,A
C.E.T. 10, FS,A 41 JESUS-MARIA C.E.,A
AECS L'HOSPITALET,A 54 ARRELS, A.E.F.S.,A
FS CASTELLDEFELS Fusteria Creativa,A 63 BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU,A
CES Bosco Rocafort,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
CASP, A.E.,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
Jornada 5 10-11-2018
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A 42 HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
CORNELLA C.F.S.,A 07 C.E.T. 10, FS,A
JESUS-MARIA C.E.,A 73 AECS L'HOSPITALET,A
ARRELS, A.E.F.S.,A 21 FS CASTELLDEFELS Fusteria Creativa,A
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU,A 011 CES Bosco Rocafort,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B 02 CASP, A.E.,A
LES CORTS UBAE. A.E..,B 11 PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
Jornada 6 17-11-2018
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A 02 LES CORTS UBAE. A.E..,B
C.E.T. 10, FS,A 42 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
AECS L'HOSPITALET,A CORNELLA C.F.S.,A
FS CASTELLDEFELS Fusteria Creativa,A 00 JESUS-MARIA C.E.,A
CES Bosco Rocafort,A ARRELS, A.E.F.S.,A
CASP, A.E.,A BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 21 BADALONA FUTSAL IRIS,B
Jornada 7 24-11-2018
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A - C.E.T. 10, FS,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A - AECS L'HOSPITALET,A
CORNELLA C.F.S.,A - FS CASTELLDEFELS Fusteria Creativa,A
JESUS-MARIA C.E.,A - CES Bosco Rocafort,A
ARRELS, A.E.F.S.,A - CASP, A.E.,A
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
LES CORTS UBAE. A.E..,B - BADALONA FUTSAL IRIS,B
Jornada 8 01-12-2018
C.E.T. 10, FS,A - LES CORTS UBAE. A.E..,B
AECS L'HOSPITALET,A - HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
FS CASTELLDEFELS Fusteria Creativa,A - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
CES Bosco Rocafort,A - CORNELLA C.F.S.,A
CASP, A.E.,A - JESUS-MARIA C.E.,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - ARRELS, A.E.F.S.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU,A
Jornada 9 15-12-2018
C.E.T. 10, FS,A - AECS L'HOSPITALET,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A - FS CASTELLDEFELS Fusteria Creativa,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A - CES Bosco Rocafort,A
CORNELLA C.F.S.,A - CASP, A.E.,A
JESUS-MARIA C.E.,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
ARRELS, A.E.F.S.,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
LES CORTS UBAE. A.E..,B - BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU,A
Jornada 10 22-12-2018
AECS L'HOSPITALET,A - LES CORTS UBAE. A.E..,B
FS CASTELLDEFELS Fusteria Creativa,A - C.E.T. 10, FS,A
CES Bosco Rocafort,A - HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
CASP, A.E.,A - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - CORNELLA C.F.S.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - JESUS-MARIA C.E.,A
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU,A - ARRELS, A.E.F.S.,A
Jornada 11 12-01-2019
AECS L'HOSPITALET,A - FS CASTELLDEFELS Fusteria Creativa,A
C.E.T. 10, FS,A - CES Bosco Rocafort,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A - CASP, A.E.,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
CORNELLA C.F.S.,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
JESUS-MARIA C.E.,A - BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU,A
LES CORTS UBAE. A.E..,B - ARRELS, A.E.F.S.,A
Jornada 12 19-01-2019
LES CORTS UBAE. A.E..,B - FS CASTELLDEFELS Fusteria Creativa,A
CES Bosco Rocafort,A - AECS L'HOSPITALET,A
CASP, A.E.,A - C.E.T. 10, FS,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU,A - CORNELLA C.F.S.,A
ARRELS, A.E.F.S.,A - JESUS-MARIA C.E.,A
Jornada 13 26-01-2019
FS CASTELLDEFELS Fusteria Creativa,A - CES Bosco Rocafort,A
AECS L'HOSPITALET,A - CASP, A.E.,A
C.E.T. 10, FS,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A - BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU,A
CORNELLA C.F.S.,A - ARRELS, A.E.F.S.,A
JESUS-MARIA C.E.,A - LES CORTS UBAE. A.E..,B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 09-02-2019
CORNELLA C.F.S.,A - JESUS-MARIA C.E.,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A - ARRELS, A.E.F.S.,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A - BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU,A
C.E.T. 10, FS,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
AECS L'HOSPITALET,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
FS CASTELLDEFELS Fusteria Creativa,A - CASP, A.E.,A
CES Bosco Rocafort,A - LES CORTS UBAE. A.E..,B
Jornada 15 16-02-2019
LES CORTS UBAE. A.E..,B - CORNELLA C.F.S.,A
JESUS-MARIA C.E.,A - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
ARRELS, A.E.F.S.,A - HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU,A - C.E.T. 10, FS,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - AECS L'HOSPITALET,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - FS CASTELLDEFELS Fusteria Creativa,A
CASP, A.E.,A - CES Bosco Rocafort,A
Jornada 16 23-02-2019
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A - CORNELLA C.F.S.,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A - JESUS-MARIA C.E.,A
C.E.T. 10, FS,A - ARRELS, A.E.F.S.,A
AECS L'HOSPITALET,A - BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU,A
FS CASTELLDEFELS Fusteria Creativa,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
CES Bosco Rocafort,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
CASP, A.E.,A - LES CORTS UBAE. A.E..,B
Jornada 17 09-03-2019
LES CORTS UBAE. A.E..,B - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
CORNELLA C.F.S.,A - HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
JESUS-MARIA C.E.,A - C.E.T. 10, FS,A
ARRELS, A.E.F.S.,A - AECS L'HOSPITALET,A
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU,A - FS CASTELLDEFELS Fusteria Creativa,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - CES Bosco Rocafort,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - CASP, A.E.,A
Jornada 18 16-03-2019
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
C.E.T. 10, FS,A - CORNELLA C.F.S.,A
AECS L'HOSPITALET,A - JESUS-MARIA C.E.,A
FS CASTELLDEFELS Fusteria Creativa,A - ARRELS, A.E.F.S.,A
CES Bosco Rocafort,A - BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU,A
CASP, A.E.,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - LES CORTS UBAE. A.E..,B
Jornada 19 23-03-2019
LES CORTS UBAE. A.E..,B - HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A - C.E.T. 10, FS,A
CORNELLA C.F.S.,A - AECS L'HOSPITALET,A
JESUS-MARIA C.E.,A - FS CASTELLDEFELS Fusteria Creativa,A
ARRELS, A.E.F.S.,A - CES Bosco Rocafort,A
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU,A - CASP, A.E.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
Jornada 20 30-03-2019
C.E.T. 10, FS,A - HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
AECS L'HOSPITALET,A - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
FS CASTELLDEFELS Fusteria Creativa,A - CORNELLA C.F.S.,A
CES Bosco Rocafort,A - JESUS-MARIA C.E.,A
CASP, A.E.,A - ARRELS, A.E.F.S.,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - LES CORTS UBAE. A.E..,B
Jornada 21 06-04-2019
LES CORTS UBAE. A.E..,B - C.E.T. 10, FS,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A - AECS L'HOSPITALET,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A - FS CASTELLDEFELS Fusteria Creativa,A
CORNELLA C.F.S.,A - CES Bosco Rocafort,A
JESUS-MARIA C.E.,A - CASP, A.E.,A
ARRELS, A.E.F.S.,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
Jornada 22 13-04-2019
AECS L'HOSPITALET,A - C.E.T. 10, FS,A
FS CASTELLDEFELS Fusteria Creativa,A - HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
CES Bosco Rocafort,A - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
CASP, A.E.,A - CORNELLA C.F.S.,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - JESUS-MARIA C.E.,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - ARRELS, A.E.F.S.,A
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU,A - LES CORTS UBAE. A.E..,B
Jornada 23 27-04-2019
LES CORTS UBAE. A.E..,B - AECS L'HOSPITALET,A
C.E.T. 10, FS,A - FS CASTELLDEFELS Fusteria Creativa,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A - CES Bosco Rocafort,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A - CASP, A.E.,A
CORNELLA C.F.S.,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
JESUS-MARIA C.E.,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
ARRELS, A.E.F.S.,A - BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU,A
Jornada 24 11-05-2019
FS CASTELLDEFELS Fusteria Creativa,A - AECS L'HOSPITALET,A
CES Bosco Rocafort,A - C.E.T. 10, FS,A
CASP, A.E.,A - HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - CORNELLA C.F.S.,A
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU,A - JESUS-MARIA C.E.,A
ARRELS, A.E.F.S.,A - LES CORTS UBAE. A.E..,B
Jornada 25 18-05-2019
FS CASTELLDEFELS Fusteria Creativa,A - LES CORTS UBAE. A.E..,B
AECS L'HOSPITALET,A - CES Bosco Rocafort,A
C.E.T. 10, FS,A - CASP, A.E.,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A - BADALONA FUTSAL IRIS,B
CORNELLA C.F.S.,A - BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU,A
JESUS-MARIA C.E.,A - ARRELS, A.E.F.S.,A
Jornada 26 25-05-2019
CES Bosco Rocafort,A - FS CASTELLDEFELS Fusteria Creativa,A
CASP, A.E.,A - AECS L'HOSPITALET,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - C.E.T. 10, FS,A
BADALONA FUTSAL IRIS,B - HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
BARCELONETA FUTSAL CLUB ESPORTIU,A - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
ARRELS, A.E.F.S.,A - CORNELLA C.F.S.,A
LES CORTS UBAE. A.E..,B - JESUS-MARIA C.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.