Competició | TEMPORADA 2018-2019

lliga primera divisio infantil futbol sala | grup 3

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2018
BABAR A.E.,A 05 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A 33 C.E. DMS,A
CES BOSCO ROCAFORT,A 40 FUTSAL IRIS BADALONA ,B
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A 13 C.E.T. 10, FS,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 14 F.S CASTELLDEFELS Casa Diego,A
CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,B 35 SANT JOAN DESPI C.F.S.,A
LES CORTS UBAE. A.E.,B 44 CORNELLA C.F.S.,A
Jornada 2 13-10-2018
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A 24 LES CORTS UBAE. A.E.,B
C.E. DMS,A 111 BABAR A.E.,A
FUTSAL IRIS BADALONA ,B 03 CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
C.E.T. 10, FS,A 53 CES BOSCO ROCAFORT,A
F.S CASTELLDEFELS Casa Diego,A 10 HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,A 13 PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
CORNELLA C.F.S.,A 100 CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,B
Jornada 3 20-10-2018
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A 01 C.E. DMS,A
BABAR A.E.,A 26 FUTSAL IRIS BADALONA ,B
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A 72 C.E.T. 10, FS,A
CES BOSCO ROCAFORT,A 13 F.S CASTELLDEFELS Casa Diego,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A 31 SANT JOAN DESPI C.F.S.,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 24 CORNELLA C.F.S.,A
LES CORTS UBAE. A.E.,B 10 CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,B
Jornada 4 27-10-2018
C.E. DMS,A 61 LES CORTS UBAE. A.E.,B
FUTSAL IRIS BADALONA ,B 53 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
C.E.T. 10, FS,A 52 BABAR A.E.,A
F.S CASTELLDEFELS Casa Diego,A 21 CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,A 36 CES BOSCO ROCAFORT,A
CORNELLA C.F.S.,A 22 HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,B 23 PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
Jornada 5 10-11-2018
C.E. DMS,A 32 FUTSAL IRIS BADALONA ,B
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A 66 C.E.T. 10, FS,A
BABAR A.E.,A 05 F.S CASTELLDEFELS Casa Diego,A
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A 40 SANT JOAN DESPI C.F.S.,A
CES BOSCO ROCAFORT,A 14 CORNELLA C.F.S.,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A 11 CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,B
LES CORTS UBAE. A.E.,B 60 PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
Jornada 6 17-11-2018
FUTSAL IRIS BADALONA ,B - LES CORTS UBAE. A.E.,B
C.E.T. 10, FS,A 02 C.E. DMS,A
F.S CASTELLDEFELS Casa Diego,A 52 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,A 72 BABAR A.E.,A
CORNELLA C.F.S.,A 82 CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,B 31 CES BOSCO ROCAFORT,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 42 HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
Jornada 7 24-11-2018
FUTSAL IRIS BADALONA ,B 34 C.E.T. 10, FS,A
C.E. DMS,A - F.S CASTELLDEFELS Casa Diego,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A 90 SANT JOAN DESPI C.F.S.,A
BABAR A.E.,A 015 CORNELLA C.F.S.,A
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A 72 CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,B
CES BOSCO ROCAFORT,A 25 PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
LES CORTS UBAE. A.E.,B 21 HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
Jornada 8 01-12-2018
C.E.T. 10, FS,A 25 LES CORTS UBAE. A.E.,B
F.S CASTELLDEFELS Casa Diego,A 60 FUTSAL IRIS BADALONA ,B
SANT JOAN DESPI C.F.S.,A 27 C.E. DMS,A
CORNELLA C.F.S.,A 24 CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,B 52 BABAR A.E.,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 11 CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A 15 CES BOSCO ROCAFORT,A
Jornada 9 15-12-2018
C.E.T. 10, FS,A - F.S CASTELLDEFELS Casa Diego,A
FUTSAL IRIS BADALONA ,B - SANT JOAN DESPI C.F.S.,A
C.E. DMS,A - CORNELLA C.F.S.,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A - CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,B
BABAR A.E.,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A - HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
LES CORTS UBAE. A.E.,B - CES BOSCO ROCAFORT,A
Jornada 10 22-12-2018
F.S CASTELLDEFELS Casa Diego,A - LES CORTS UBAE. A.E.,B
SANT JOAN DESPI C.F.S.,A - C.E.T. 10, FS,A
CORNELLA C.F.S.,A - FUTSAL IRIS BADALONA ,B
CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,B - C.E. DMS,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A - BABAR A.E.,A
CES BOSCO ROCAFORT,A - CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
Jornada 11 12-01-2019
F.S CASTELLDEFELS Casa Diego,A - SANT JOAN DESPI C.F.S.,A
C.E.T. 10, FS,A - CORNELLA C.F.S.,A
FUTSAL IRIS BADALONA ,B - CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,B
C.E. DMS,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A - HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
BABAR A.E.,A - CES BOSCO ROCAFORT,A
LES CORTS UBAE. A.E.,B - CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
Jornada 12 19-01-2019
LES CORTS UBAE. A.E.,B - SANT JOAN DESPI C.F.S.,A
CORNELLA C.F.S.,A - F.S CASTELLDEFELS Casa Diego,A
CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,B - C.E.T. 10, FS,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - FUTSAL IRIS BADALONA ,B
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A - C.E. DMS,A
CES BOSCO ROCAFORT,A - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A - BABAR A.E.,A
Jornada 13 26-01-2019
SANT JOAN DESPI C.F.S.,A - CORNELLA C.F.S.,A
F.S CASTELLDEFELS Casa Diego,A - CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,B
C.E.T. 10, FS,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
FUTSAL IRIS BADALONA ,B - HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
C.E. DMS,A - CES BOSCO ROCAFORT,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A - CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
BABAR A.E.,A - LES CORTS UBAE. A.E.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 09-02-2019
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A - BABAR A.E.,A
C.E. DMS,A - CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
FUTSAL IRIS BADALONA ,B - CES BOSCO ROCAFORT,A
C.E.T. 10, FS,A - HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
F.S CASTELLDEFELS Casa Diego,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,A - CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,B
CORNELLA C.F.S.,A - LES CORTS UBAE. A.E.,B
Jornada 15 16-02-2019
LES CORTS UBAE. A.E.,B - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
BABAR A.E.,A - C.E. DMS,A
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A - FUTSAL IRIS BADALONA ,B
CES BOSCO ROCAFORT,A - C.E.T. 10, FS,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A - F.S CASTELLDEFELS Casa Diego,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - SANT JOAN DESPI C.F.S.,A
CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,B - CORNELLA C.F.S.,A
Jornada 16 23-02-2019
C.E. DMS,A - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
FUTSAL IRIS BADALONA ,B - BABAR A.E.,A
C.E.T. 10, FS,A - CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
F.S CASTELLDEFELS Casa Diego,A - CES BOSCO ROCAFORT,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,A - HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
CORNELLA C.F.S.,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,B - LES CORTS UBAE. A.E.,B
Jornada 17 09-03-2019
LES CORTS UBAE. A.E.,B - C.E. DMS,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A - FUTSAL IRIS BADALONA ,B
BABAR A.E.,A - C.E.T. 10, FS,A
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A - F.S CASTELLDEFELS Casa Diego,A
CES BOSCO ROCAFORT,A - SANT JOAN DESPI C.F.S.,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A - CORNELLA C.F.S.,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,B
Jornada 18 16-03-2019
FUTSAL IRIS BADALONA ,B - C.E. DMS,A
C.E.T. 10, FS,A - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
F.S CASTELLDEFELS Casa Diego,A - BABAR A.E.,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,A - CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
CORNELLA C.F.S.,A - CES BOSCO ROCAFORT,A
CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,B - HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - LES CORTS UBAE. A.E.,B
Jornada 19 23-03-2019
LES CORTS UBAE. A.E.,B - FUTSAL IRIS BADALONA ,B
C.E. DMS,A - C.E.T. 10, FS,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A - F.S CASTELLDEFELS Casa Diego,A
BABAR A.E.,A - SANT JOAN DESPI C.F.S.,A
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A - CORNELLA C.F.S.,A
CES BOSCO ROCAFORT,A - CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,B
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
Jornada 20 30-03-2019
C.E.T. 10, FS,A - FUTSAL IRIS BADALONA ,B
F.S CASTELLDEFELS Casa Diego,A - C.E. DMS,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,A - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
CORNELLA C.F.S.,A - BABAR A.E.,A
CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,B - CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - CES BOSCO ROCAFORT,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A - LES CORTS UBAE. A.E.,B
Jornada 21 06-04-2019
LES CORTS UBAE. A.E.,B - C.E.T. 10, FS,A
FUTSAL IRIS BADALONA ,B - F.S CASTELLDEFELS Casa Diego,A
C.E. DMS,A - SANT JOAN DESPI C.F.S.,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A - CORNELLA C.F.S.,A
BABAR A.E.,A - CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,B
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
CES BOSCO ROCAFORT,A - HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
Jornada 22 13-04-2019
F.S CASTELLDEFELS Casa Diego,A - C.E.T. 10, FS,A
SANT JOAN DESPI C.F.S.,A - FUTSAL IRIS BADALONA ,B
CORNELLA C.F.S.,A - C.E. DMS,A
CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,B - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - BABAR A.E.,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A - CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
CES BOSCO ROCAFORT,A - LES CORTS UBAE. A.E.,B
Jornada 23 27-04-2019
LES CORTS UBAE. A.E.,B - F.S CASTELLDEFELS Casa Diego,A
C.E.T. 10, FS,A - SANT JOAN DESPI C.F.S.,A
FUTSAL IRIS BADALONA ,B - CORNELLA C.F.S.,A
C.E. DMS,A - CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,B
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
BABAR A.E.,A - HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A - CES BOSCO ROCAFORT,A
Jornada 24 11-05-2019
SANT JOAN DESPI C.F.S.,A - F.S CASTELLDEFELS Casa Diego,A
CORNELLA C.F.S.,A - C.E.T. 10, FS,A
CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,B - FUTSAL IRIS BADALONA ,B
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - C.E. DMS,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
CES BOSCO ROCAFORT,A - BABAR A.E.,A
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A - LES CORTS UBAE. A.E.,B
Jornada 25 18-05-2019
SANT JOAN DESPI C.F.S.,A - LES CORTS UBAE. A.E.,B
F.S CASTELLDEFELS Casa Diego,A - CORNELLA C.F.S.,A
C.E.T. 10, FS,A - CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,B
FUTSAL IRIS BADALONA ,B - PENYA ESPLUGUES .A.E.,A
C.E. DMS,A - HORTA FUTBOL SALA CLUB,A
CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A - CES BOSCO ROCAFORT,A
BABAR A.E.,A - CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A
Jornada 26 25-05-2019
CORNELLA C.F.S.,A - SANT JOAN DESPI C.F.S.,A
CFS EIXAMPLE, MOTORSOL,B - F.S CASTELLDEFELS Casa Diego,A
PENYA ESPLUGUES .A.E.,A - C.E.T. 10, FS,A
HORTA FUTBOL SALA CLUB,A - FUTSAL IRIS BADALONA ,B
CES BOSCO ROCAFORT,A - C.E. DMS,A
CCR GAVÁ / COL. SANTO ÁNGEL,A - CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA,A
LES CORTS UBAE. A.E.,B - BABAR A.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.